mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 10:45 
Cytuj  
Jak zwykle wrzucam screeny z gry i statsy (!!) po tygodniu gry. Mam nadzieje, ze sie z tego powodu zaden nikt nie obrazi :E

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 11:33 
Cytuj  
nieźle wyszły - teraz wszyscy obejrzeć, a potem do sklepu marsz i logować się do PS :razz:

męczy mnie, że ja nie mam tych dziur w ścianach od strzelania
zakładam, że to któraś opcja w graphics - nie wiesz może Kon która ?
(fakt że mam zdołowane ustawienia, że się obrazki ładnie kręciły, ale te dziury to chyba nie powinny za bardzo graphy obciążać)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 11:44 
Cytuj  
decals

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 13:53 
Cytuj  
No po screenach wyglada ze gierka jest zajebista :smile:

Az chce mi sie kupowac nowy sprzet dla niej :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 14:29 
Cytuj  
Kon -> pytanie mam, czy ja dobrze kojarzę że Ty masz SDI ? jeśli tak, to czy wystarczająco dobrze się grało w PS ? (po Twoich statsach zakładam że tak :grin: )

Mad -> już nie wiem, czy mówisz to podszyty sarkazem czy tylko przewrażliwiony jestem :razz: ale po prostu weź kesz i kup to bo warto :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 14:39 
Cytuj  
Tia, mam SDI: Nie tylko dobre polaczenie sie liczy. To jest takze kwestia mojego uber skilla~, umiejetnego poslugiwania sie shotgunami/jackhammermai oraz duszenia lewego przycisku myszy w odpowiednich momentach^^
Dodatkowo dochodzi healing, ktory (wbrew temu co mowiliscie :O ) bardzo podczas walki pomaga...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 14:44 
Cytuj  
To jest w Planetside jakis free trial?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 15:03 
Cytuj  
Jest 7 day free trial w PS. Mozna poprostu zadzwonic do nich ( PS company) i poprosic o 7 day free trial. Nie maja przewaznie zadnych problemow bo po 7-dmiu dniach konto sie zamyka i trzeba kupic full retail by dalej grac. Mozna rowniez zrobic tak ze jak nie chcesz stracic postaci z 7 day trail a chcesz dalej grac w full retail to morzesz reaktywawoac postac triala jak uruchomisz full retail.

To jest ich strona oczywiscie:
http://planetside.station.sony.com/

A to jest tel ( w usa oczywiscie ).
1(858) 537-0898
I wybierzasz Live tech representative ( ostatnia opcja ) i mowisz ze chcesz trial albo ze twoj trial co dostales od kumpla nie dziala i chcesz drugi.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 15:46 
Cytuj  
Kon -> eee...tam medic... :har:
zamiast medic masz medpacki, więc wolę zaoszczędzić 3 cert points
jak Ci się skończą to lootujesz 2-3 plecaki i masz komplet medpackow od nowa

ja polecam engineer cert, w plecaku mam med-packi + w kieszeni personal armor tool i w ten sposób za 3 cert points mogę wyleczyć i body i armor
w połączeniu z jack-hammerem udaje mi się w ten sposób przeżyć wiele walk zanim mnie zabiją, nawet ze zwyklym agile exo-suite

Luki -> to świetna informacja z tym trialowym kodem na telefon! jesteś aby pewien, że nie trzeba im najpierw podać tego "nie działającego"

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 16:04 
Cytuj  
Heh, no nie zgodze sie... Jak trace energie, to chowam sie za drzewem, kamieniem, albo za jakims zakretem i healuje sie bez potrzeby szukania i uzywania medpackow, ktore przydaja sie podczas walki z tankami, albo z dwoma-trzema przeciwnikami na raz :
Inna sprawa, ze gralismy z ashem jako medic/engineer team. On mi odnawial armor, a ja jemu health (chociaz i tak sie to na wiele nie zdalo, bo co chwile padal jak szmata) i dzialalo to bardzo ladnie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-06-09 17:05 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 16:11 
Cytuj  
Kon, zgadzam się że medic leczy lepiej niz same medpacki
ale mimo wszystko medpackami TEŻ możesz się leczyć, a za te 3 cert pts dostajesz full leczenie armoru, którego samemu majac medic cert nijak nie ruszysz
jeżeli jesteś w parze z engiem, to oczywiście inna rozmowa - wtedy obaj stanowicie b efektywny team

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 18:34 
Cytuj  
konrador zawsze stosowal taktyke "DEFEND OUR SPAWN TUBES"~:<

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 18:58 
Cytuj  
Ja mam dodatkowo hacking i moge sobie termy hackowac, jak potrzebuje armorka :o

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 20:32 
Cytuj  
hehe, chyba musimy przy własnych racjach pozostać bo wygląda że jeden drugiego nie przekona :wink:

swoją drogą to pokazuje jak można różne taktyki certfikatów stosować - niezłe to jest
(przy okazji kolejny raz reklamuję PS :grin: )


_________________
vel Brutallus

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 20:50 
Cytuj  
Luki, moglbys powiedziec ile u Was (czyt. w stanach kosztuje PS? I czy ew. moglbys jakos to wyslac? Zalatwilbym, jak to zwykle bywa przez Wujkow, ale Wujek jest w morzu, a kuzyn w Collegu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 22:26 
Cytuj  
Obrazek z fioletowym niebem i mostem wygląda przyjebiście :grin:

W trialu lubiłem najbardziej skomasowane ataki na bazy z trzydziestką chłopa , pamiętam jak rozśmieszali mnie "niedzielni kierowcy" albo pilot wsiadający do shipa rzucając hasło do załogi "ktos wie jak sie tym steruje?" Drobne smaczki :razz:

Ahhh chcę tę gręeeeęęęeeeeęę :]

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2003, 01:18 
Cytuj  
PS kosztuje 49.99$ w USA w sklepie.

Co do traila to nie trzeba podawac niedzialajacego kodu. Zalatwialem juz 2 triale. Raz podalem gosciowi moj stary kod i dal mi nowy ale drugim razem trafilem na mlodego chlopaka i dal mi kod bez problemow. On sie tylko dziwil dlaczego chcem kod jak to tylko na siedem dni. Ja mo powiedzialem ze chcem rzeby moi koledzy grali ze mna bo wyslalem juz im moje orginalne CD-ki. dal bez problemow.

Jak by co to moge podac moj stary trail kod ktorego morzecie podac i tyle.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2003, 11:31 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-10 02:18, Luki napisał:

Jak by co to moge podac moj stary trail kod ktorego morzecie podac i tyle.


Bede wdzieczny jakbys podal ten stary kod bo jakos pechowo juz dwa razy trafilem na kolesia co sie upieral, ze key'ow jeszcze nie daja.
A nie chce zbyt duzo razy probowac bo na telefon wydam tyle co na sama gre...

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2003, 15:17 
Cytuj  
PSD1C359VNP8HJRNG4AV

Nie probujcie zalorzyc 7 day trail z tym kodem bo on i tak nie dziala ( to jest orginalny kod ktory dostalem z gra i nie dzialal od poczatku.
Podajcie ten kod gosciowi ze nie dziala i zadajcie nowego.
Jakby co to mowicie ze dostaliscie go od kumpla ktory KUPIL LEGALNA gre PlanetSide.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.