mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:10 
Cytuj  
Święte, w komunistycznych chinach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:11 
Cytuj  
Albo członkiem community WoW'a.

Jedna z największych firm produkujących gry, robiąca dodatek głównie pod rynek azjatycki nie zrobiłaby wywiadu związanego z tym co mogą umieścić w grze a czego nie mogą.

Makes perfect sense.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:48 
Cytuj  
jakos szkielety musieli usunac z chinskiej wersji wowa wiec wszystko jest mozliwe. Moze nie sa swieta ale z tego co roball wkleil to mogliby sobir wymyslic ze blizzard musi im placic za wykoraystanie "pand" w grze.
Ja juz takie historie rodem z chin czytalem/ slysalem ze we wszystko moge uwierzyc. Tam na pewno nie jest normalnie.
Oni raczej sie nie musza przejmowac nikim i niczym. Nawet usa moga im skoczyc.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:53 
Cytuj  
dokladnie mialem o tym napisac - chyba nie widzieliscie jak wygladal wotlk w chinach - totalnie okrojony o szkielety i elementy okultystyczne zwiazane z cult of damned i ogolem lichkingiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:56 
Cytuj  
Z Pandami też był problem jak wypuszczali tego peta. Ale jak Razoth zauważył, wszystko mieli załatwione od dawna.

propo petów.

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
The Chinese did not like the first iteration of the Pandaren, because they were a race of Chinese bears dressed in Japanese armor. If you don’t understand the full impact of that, then look at it this way: Imagine if the Chinese came out with a game featuring bald eagles dressed as Nazis. Yes, it’s not a perfect comparison, and some of us would admittedly find that funny, but you get the idea. Anyway, since the Pandaren have now been corrected, that rumor is moot and should be ignored.

The second rumor is the Chinese dislike the idea of a Panda Bear being killed in a video game. Heck knows if that’s true, but the Chinese do have some unusual censorship rules regarding death in video games. Namely, you’re not supposed to show bones. (So yes, if you play WoW in China the Forsaken do not show any bones, and when you die and res you leave a grave behind instead of a skeleton.)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:02 
Cytuj  
Dobra dobra będą musieli to przerobią pandy na oposy czy szopy :roll:

Nie ulega wątpliwości, że dodatek prędzej czy później się w Chinach ukaże.


Co do całego tematu WoW-a i nowego dodatku to muszę się zgodzić z roball-em (omg!) - ta gra zdechła już parę lat temu w sensie gameplay-u dla mnie.

Profilują ją po prostu coraz bardziej pod coraz młodszego odbiorcę, Swtor czy GW2 nie są jakimiś 'mature' grami, ale mimo wszystko.

WoW już od dłuższego czasu co widzę filmiki czy screeny, to robi się coraz bardziej 'kreskówkowy' , 'bajkowy' i 'elo, cool, śmieszny' w stylu Cartoon Networks - oczywiście sporo dorosłych też w to będzie grać i mogą mieć kupę funu, ale nie zmienia to faktu, że imho WoW robi pewne rzeczy, też po to aby się odróżnić od nadchodzących konkurentów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:07 
Cytuj  
Pokazali już część setu t15 dla humana monka.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:07 
Cytuj  
Trailer mist of pandaria wyglada jak parodia wowa, ale rozumiem ze to na powaznie.

Wyraznie widac ze target blizza to dzieciaki 10-12 lat. Uczeszczajacy do podstawowki napewno sa zachwyceni, w gimnazjum to juz raczej wola powazniejsze klimaty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:12 
Cytuj  
Jeżeli ktoś nie widzi jak mocno gra zeszmaciła się pod względem Lore i klimatu to polecam wrócić do Warcraft 3/ Tft gdzie elementy humorystyczne były wplatane z pomysłem, smakiem i wyczuciem. Nawet na chwilę obecną daje jak najbardziej radę.

Podstawka WoW'a nie ustępowała pod tym względem klimatem, a teraz? Gierka dla dzieciaków i azjatów.

No ale cóż, twarde prawa rynku - jak najmniej się narobić i jak najwięcej zarobić. Ciężko mieć im za złe, skoro ludzie i tak kupują.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:13 
Cytuj  
U skośnookich dorośli faceci i babki mają zachowanie jak u nas dzieci, łażą z jakimiś maskotkami, udają pokemony itp. także nie chodzi o grupę wiekową tylko o grupę mentalną. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:14 
Cytuj  
Nawet the Dust aka Vercin przyszedł po śnie zimowym ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:16 
Cytuj  
po obejrzeniu tego trailera kung fu pandy zachodze w głowę i śmiech mnie ogarnia że w to kiedyś grałem i mi się podobało! te modele na 3 polygony na krzyż...ewwww maxymalny do not want

mam ochotę spalić wszystkie pudełka z uau :< bo wiem że nigdy do niego nie wróce

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:21 
Cytuj  
Właśnie teraz, Blizzard powinien dopierdolić nowym enginem WoW-a :). Jakby mi dali UE3 do WOW-a to robię subskrypcję na rok od razu. Jeden z głównych powodów dla których nie gram w tą grę, jest po prostu grafika i wszystko co z nią związane. Może było to fajne 6/7 lat temu, teraz nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 15:59 
Cytuj  
Biorac uwage etap na jakim sie znajduje gra(na horyzoncie powoli widac koniec)oraz ilosc ludzi ktorzy grali po pare lat i maja odruch wymiotny na sama mysl o wow to blizz robi dobra robote.
W wowa zagral juz prawie kazdy w tym znudzilo sie grą juz pare ladnych milionow.
Szukaja wiec glownie nowych graczy niekoniecznie nawet fanow mmorpgow.
Stad ulatwienia itp.
Do tego pewnie team wowa jest coraz mniejszy a team nowego projektu coraz wiekszy.
Robia duzo rzeczy zeby kazdy mogl grac sobie bezstresowao tak jak ma ochote . Teraz juz nawet nie trzeba chyba bedzie rajdowac wogole zeby kosic najlepsze epiki(chyba juz dawno nie trzeba bylo). Bedzie mozna grac nawet solo i zdobywac prawie wszystko to co hardcorowcy tylko wolniej.
Dla mnie to juz smierdzi strasznie wszystko ale jakbym teraz pierwszy raz probowal grac to swietnie bym sie bawil.
Nie ma na rynku drugiego tak dopracowanego , przystepnego dla nowych graczy mmorpga. Z perspektywy nowego gracza ta gra jest nadal swietna.


Dziwne zeby robili gre pod ludzi ktorzy zaczynali pare lat temu znudzili sie dawno a wrecz nienawidza wowa:P Takim to sie juz nie da dogodzic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 07:12 
Cytuj  
http://daeity.blogspot.com/2011/10/whoops-my-mic-was-on.html

Warcraft 4 "potwierdzony" !

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 08:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Zbyt piękne, żeby mogłobyć prawdziwe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 08:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dana napisał(a):
Warcraft 4 "potwierdzony" !

Zbyt piękne, żeby mogłobyć prawdziwe.


Bez obaw, wyjdzie tez 5 i 6 i pewnie tez 7. To zbyt duzy biznes, aby nie robic sequeli.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 10:10 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co do całego tematu WoW-a i nowego dodatku to muszę się zgodzić z roball-em (omg!) - ta gra zdechła już parę lat temu w sensie gameplay-u dla mnie.

Trudno mi uwierzyć, że ta gra kiedykolwiek była inna ;). Klimat, w grze, która od początku wyglądała jak kreskówka? Nigdy się nie przekonałem do tego tytułu ale po oglądnięciu trailera z nowego dodatku nie grałbym w to za darmo. Najgorsze jednak jest nie sama kiczowatość wowa (może to taki zamysł artystyczny) ale to, zgodnie z obecną tendencja "azjatyzacja" gier, zwłaszcza mmo wydaje się nieunikniona :/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 10:19 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
iniside napisał(a):
Dana napisał(a):
Warcraft 4 "potwierdzony" !

Zbyt piękne, żeby mogłobyć prawdziwe.


Bez obaw, wyjdzie tez 5 i 6 i pewnie tez 7. To zbyt duzy biznes, aby nie robic sequeli.

Mam nadzieje, ze ma mojego życia.. ;p


Cytuj:
zgodnie z obecną tendencja "azjatyzacja" gier, zwłaszcza mmo wydaje się nieunikniona :/.

Ja osobiscie nie mam niz do azjatyckich klimatów. Bo są cokolwiek by o tym mówić bardzo ciekawe.
Problemem jest to, jak developrzy to wykorzystuja.. ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.