mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 10:37 
 
Hmm nie zainstalowałem battlehorn castle bo go nie było na płycie z Knight of The Nine i SI... Natomiast sama gra się odpala i udało mi się wyjść z kanałów i nic się nie sypie. Jak sprawdzić czy ten FCOM super Pack w ogole działa??

Grafika też jakoś nie powala - chyba, że ta gra jest po prostu stara i tutaj nowe tekstury nic nie dadzą zbytnio :P?? Potem dam screen jak będę na chacie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 10:45 
 
gra ma ponad 5 lat - Skyrima z niej nie zrobisz choćbyś nie wiadomo ile modów wrzucił :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 10:47 
 
Ja polecam zagrac Shivering Isles w oblivionie. Daje powiew swiezosci, zwlaszcza jesli juz grales w obliviona i masz dosc aleyid ruins i fortow.. :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2011, 13:50 
 
Drusek napisał(a):
gra ma ponad 5 lat - Skyrima z niej nie zrobisz choćbyś nie wiadomo ile modów wrzucił :)


No może i racja :). Pobawię się ustawieniami i może coś zdziałam. Kompa mam mocarnego to powininen udźwignąć wszystko w tym już starym Oblivionie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 11:39 
 
Nowy epizod GTTV o Skyrimie.

http://www.gametrailers.com/episode/gam ... v/137?ch=1

Niestety obejrzalem. Chcialbym miec na tyle silna wole zeby sie oprzec calemu zalewowi informacji, ktore Bethesda wypuszcza o tej grze, eh. Szkoda, ze Bethesda nie ma jaj zeby troche ograniczyc ilosc informacj promujaych Skyrima :( W tym GTTV dowieadujemy sie o kolejnych krzykach i o tym, ze

MALY SPOILER

jeden ze smokow bedzie naszym kumplem


KONIEC SPOILERA

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 13:15 
 
Taki fajny cytat z jednego z for

[quote]I don't know if it will be the same for Skyrim, but in Oblivion you couldn't install mods to the D2D version, so be careful getting it anywhere except Steam if you are interesting in mods.[\quote]

Biorąc pod uwagę że w "naszej" versji może być duży problem choćby z DLC za chwile się okaże że zostaje nam pirat albo lizanie cukierka przez szybę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:00 
 
Nasza wersja bedzie wspierala mody, o to mozna byc spokojnym. A DLC w grach Bethsdy to po prostu glupi pliczek .esp .esm, takze albo sie zeesa pirata po prostu, albo kupi osobno poza Steamem i powinno dzialac, bo Skyrim w PL bedzie w dwoch wersjach, full anglik lub w calosci po polsku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:37 
 
Jak ktos bedzie gral po PL to niech zapomni o modach. 99% tych wiekszych bedzie mialo problemy i trza czekac na czesto uber amatorskie tlumac zenia.

Jesli sie nie chce miec problemow z przyszlym modowaniem geri Bethesdy, zwlaszcza jesli chce to sie robic na jakas wieksza skale (Total Overhaule naprzyklad) to tylko wersja jezykowa ENG w ktorej powstaje wiekszosc modow i tylko wersja pudelkowa ewentualnie pirat zainstalowany z Image.

Na wersjach D2D, Steam itp.. mody dzialaja ale przewaznie:

- chodza gorzej wydajnsciowo
- sa problemy techniczne z takimi programami jak mod managery itp...
- inaczej sie instaluje te mody i ciezej nimi zarzadzac
- sa problemy z kompatybilnoscia
- niektore poprsotu nie dzialaja i chuj, zwlaszcza jakies packi i duze overhaule - bo to poprostu wiecej roboty zeby dzialaly.

Jesli bedzie full anglik w PL pudelku to spoko ale uj tam wie co Cenega pokombinuje z plikami tak czy siak - ja tam im nie ufam.
JAko ze nie chce mi sie sprowadzac oryginalnego ENG pudelka z zagranicy to w moim przypaku biore gre z polki w jakim MediaMarkt, ktore bedzie sluzylo do stania na polce i zbierania kurzu a w domu juz bedzie czekal zainstalowany piracik . :)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:41 
 
@up

I w takich sytuacjach komputery wygrywają z konsolami.

Dzisiaj wysłałem maila z zapytaniem czy do 4console sprowadzą Skyrim na 11.11.11 ps3.

Ale jak jakiś ciekawy mod się pojawi to chyba trzeba będzie zaopatrzyć się w ver. pc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:52 
 
@Kabra: a Skyrim nie jest czasem steamworksowa gierka? W sensie ze gdzie nie kupisz i tak aktywuje sie ja na steamie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:54 
 
Kabraxis napisał(a):
JAko ze nie chce mi sie sprowadzac oryginalnego ENG pudelka z zagranicy to w moim przypaku biore gre z polki w jakim MediaMarkt, ktore bedzie sluzylo do stania na polce i zbierania kurzu a w domu juz bedzie czekal zainstalowany piracik . :)


W pirata na 100% nie zagrasz w dzien premiery. Steamworksa jeszcze zadna grupa nie zlamala, takze zostanie nam granie w to co kupimy w naszym cudnym kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:57 
 
Ravushimo napisał(a):
@Kabra: a Skyrim nie jest czasem steamworksowa gierka? W sensie ze gdzie nie kupisz i tak aktywuje sie ja na steamie.


Niby tak, ale w Polsce ta gra nie jest oficjalnie oblsugiwana przez Steam. Moze to oznaczac, ze zagramy np. juz 10 listopada, ale moze tez to oznaczac, ze tak czy siak gra bedzie wymagac aktywacji przez Steam mimo, ze w PL ta gra nie jest przez Steam oblsugiwana :D Lekka kurwa zenada :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 15:00 
 
A wiesz ze nawet nie wiem? Jesli tak to na 100% gram na cracku.
Steam mi do szczescia nie potrzebny, multi gierka nie ma wiec whatever. NIe musze aktywaosc nawet tego orginala - moze lezec na polce nierozfoliowany. Wisi mi to. :)

PS. Zeby nie bylo - ze wzgledu na moj szacunek do serii i tak gre zamierzam kupic. Zreszta napsalem to wyzej.

PS2. Jak to nie zlamala? Przeciez kazda gre Steam/Steamworks mozna zagrac na piracie. :) Jak bedzie predownload wutarczajaco wczesnie to nawet przed premira zagram. :) HEroes 6 byl 2 dni przed premiera zrobiony przez Skidrow ostatnio wlasnie na podstawie wersji steam. A wersja CloneDVD bedzie w necie pewnie z tydzien przed premiera - potem juz tylko czekac na crack.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 15:08 
 
Jest roznica miedzy tym, czy gra jest wspierana przez Steama i mozesz tam sobie dodac kluczyk, a tym czy ma cos takiego jak Steamworks, dzieki czemu gra MUSI byc najpierw aktywowana na Steamie, zeby w nia zagrac. w Herosach nie bylo takiego wymogu. Piraty oczywiscie wychodza, ale jakis czas po premierze, praktycznie w ogole w ten sam dzien.
W sumie zobaczymy jak to bedzie ze Skyrimem. Moge sie zalozyc ze przed premiera/w dzien premiery nie bedzie jeszcze dzialajacego pirata :) No ale robimy offtopa powoli :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 16:02 
 
Skyrim Live Action Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=w1AenlOEXao

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 16:31 
 
Heh właśnie się zorientowałem, że 11 listopada już tak blisko. Ale będzie granie. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 16:48 
 
raggnarok napisał(a):
Moge sie zalozyc ze przed premiera/w dzien premiery nie bedzie jeszcze dzialajacego pirata :)


Jakby to mialo jakies znaczenie.
Problem z modowaniem piratow jest taki, ze czesto mody wymagaja najnowszej wersji gry, a do takij nie ma cracka na przyklad. Dlatego jesli ktos sie nastawia na gre z modami to najlepiej zainwestowac w oryginal, w wersji angielskiej.

Nie ma tez co na raziie przesadzac czy i jakie Skyrim bedzie mial mody. Generalnie polityke Bethesdy od kilku gier skupa sie na sprzedazy wiekszej ilosci DLC czemu przeszkadzaja mody dostepne za darmo. O ile wczesniej male mody nie konkurowaly z duzymi dodatkami w style Tribunala czy Blood Moona do Morrowinda, to teraz taki Knights of the Nine nie umywa sie do Nehrima. Jesli Bethesda mimo zapowiedzi odwali kaszane z dokumentacja i CS to bedzie podobna sytuacja jaka ma obecnie CiV gdzie po roku od premiery gracze moga sie "cieszyc" Nightsem zamiast piatkowa wersja A New Dawn czy RoM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 17:23 
 
Sparth2 napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Moge sie zalozyc ze przed premiera/w dzien premiery nie bedzie jeszcze dzialajacego pirata :)


Jakby to mialo jakies znaczenie.
Problem z modowaniem piratow jest taki, ze czesto mody wymagaja najnowszej wersji gry, a do takij nie ma cracka na przyklad. Dlatego jesli ktos sie nastawia na gre z modami to najlepiej zainwestowac w oryginal, w wersji angielskiej.

Nie ma tez co na raziie przesadzac czy i jakie Skyrim bedzie mial mody. Generalnie polityke Bethesdy od kilku gier skupa sie na sprzedazy wiekszej ilosci DLC czemu przeszkadzaja mody dostepne za darmo. O ile wczesniej male mody nie konkurowaly z duzymi dodatkami w style Tribunala czy Blood Moona do Morrowinda, to teraz taki Knights of the Nine nie umywa sie do Nehrima. Jesli Bethesda mimo zapowiedzi odwali kaszane z dokumentacja i CS to bedzie podobna sytuacja jaka ma obecnie CiV gdzie po roku od premiery gracze moga sie "cieszyc" Nightsem zamiast piatkowa wersja A New Dawn czy RoM.


Haha. Nie ma to jak powiedzieć: Możecie modować.
Ale dokumentacje i toolsy zrobcie sobie sami!

Nie no. Napewno dodadza edytory, przecież inaczej community ich zniesie z powierzchni ziemi..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 18:08 
 
W przypadku Bethesdy wypuszczenie gry z chujowymi/niedopracowanymi/sztucznie ograniczonymi narzedziami moderskimi byloby o wiele wiekszym strzalem w stope niz wypuszczenie gry po prostu slabej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 18:41 
 
Kabraxis napisał(a):
W przypadku Bethesdy wypuszczenie gry z chujowymi/niedopracowanymi/sztucznie ograniczonymi narzedziami moderskimi byloby o wiele wiekszym strzalem w stope niz wypuszczenie gry po prostu slabej.


Dokładnie. Ich gry zyskały popularność nie tylko dlatego, że były bardzo dobre, ale również dzięki wspaniałemu wsparciu dla modów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.