mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:12 
Cytuj  
mam pytanie odnośnie limited edition

kupiłem na origin ze 2 miesiące temu gram od tygodnia ale nie mam odblokowanych żadnych dodatkowych itemów tak jak by była to edycja zwykła

mylę się czy coś muszę jeszcze zrobić. wydaje mi sie że nie ma dodatkowych kodów jak sie kupuje na origin.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:16 
Cytuj  
powinienes dostac maila z originu z kodem, ktory wprowadzasz.

Szanowny uzytkowniku,

Dziekujemy za zlozenie zamówienia za pomocš programu Origin. Produkt, na który zostalo zlozone zamówienie wstepne, jest juz dostepny.
Battlefield 3™ Edycja Limitowana
Kod odblokowania:xxxxxxxxxx

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:21 
Cytuj  
zaboleq z jednej strony masz racje, przy bc2 bylo gorzej. Ale z drugiej strony w ogole, gdy kupujesz cos to chcesz by to dzialalo od razu, a nie czekać i tak naprawde jest to w pelni uzasadnione.

Na nowego CS imo czeka rzesza ludzi, odswiezany kotlet ale sensowne mapki chocby.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 paź 2011, 08:47 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:26 
Cytuj  
Cytuj:
nie te czasy Panowie


To już twój problem że uważasz takie coś za normę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
I znowu płaczki zaczęły wylewać swoje żale na forum, jaka to gra jest zjebana... Nie pamiętacie jak było z BC 2, albo z BF - w BC 2 nie dało się prawie przez 3 tygodnie grać przecież... Było tak samo a nawet gorzej i tyle. Jakbyście nie mogli uzbroić się w cierpliwość i pograć na luzie ale wiekszość to napinacze, co płacą i żądają w 100% dopracowanego produktu - nie te czasy Panowie. A CS to raczej ciekawostka - nić nowego nie wymyślą więc jak dla mnie to tylko próba nabicia kasy.


A już Ci co gadają, że MW 3 pobije BF to chyba z kutasami się na łby pozamieniali. Rage QUIT?? Ja sobie poczekam, kupię sobie grę koło 10 listopada i się będę cieszył na spokojnie bez napinania jak reszta quitnie albo kupi MW3- niektórzy chyba inaczej nie potrafią... Jakoś gadam z ludźmi na Vencie WarCry i nie słychać, żeby narzekali jak ta gra jest chujowa?

Pozwole sobie mimowszystko powiedzieć ponownie.
RIFT takich problemów nie miał. Rejestracja działała, serwery działały, grać się dało, nawet pomimo, że w jednym miejscu stało 400 ludzi.

Innymi słowy jak się chce to można.

Osobiście ruchania mnie w dupe nie będe przyjmował za norme. Wiedziałem że BF3 skończy jak skończy w momencie premiery i nie kupowałem. Kupie za pare miesięcy jak się sytuacja uspokoi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
powinienes dostac maila z originu z kodem, ktory wprowadzasz.

Szanowny uzytkowniku,

Dziekujemy za zlozenie zamówienia za pomocš programu Origin. Produkt, na który zostalo zlozone zamówienie wstepne, jest juz dostepny.
Battlefield 3™ Edycja Limitowana
Kod odblokowania:xxxxxxxxxx
przecież gram od tygodnia. dostałem takiego maila z miesiąc temu.

nie widzę dodatkowych itemów w grze np strzelba


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 09:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
nie te czasy Panowie


To już twój problem że uważasz takie coś za normę.


Tylko, że po 1: nie wszyscy mają te problemy - ile ludzi gra? Do sklepów poszło 10 mln kopii. Usterki/bugi były są i będą - to jest wszystko wliczone w koszta i każdy się z tym liczy. Był podany termin premiery taki i taki to go dotrzymali, co by grę wypuścić przed MW 3. Nikt nikogo nie zmuszał do zakupu - stał ktoś za wami z batem czy co? Jest to o tyle śmieszne, ze większość z was twierdziła, że nie poprawią na czas netcode i niektórych bugów - to po co kupiliście, skoro było to pewne? Przy duzych, multiplatformowych tytułach nie da się uniknąć błędów i tyle - sami dobrze o tym wiecie. Zły pan prezes mówi, ze ma być gotowe na 27 i tyle - w jakim stanie będzie go nie obchodzi(ktos najwyżej dostanie zjebe ot co). Konkurencja jest duża i liczy się sprzedaż - przeciez jak cos jest zjebane, to nie musicie tego kupować. A teraz nagle się obudziliście? Srsly, ja jestem gówniarz w porównaniu co do niektórych ale to nawet ja wiem.

Jest w ogóle jakieś info o paczu albo cuś??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 09:24 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dana napisał(a):
Cytuj:
nie te czasy Panowie


To już twój problem że uważasz takie coś za normę.


Tylko, że po 1: nie wszyscy mają te problemy - ile ludzi gra? Do sklepów poszło 10 mln kopii. Usterki/bugi były są i będą - to jest wszystko wliczone w koszta i każdy się z tym liczy. Był podany termin premiery taki i taki to go dotrzymali, co by grę wypuścić przed MW 3. Nikt nikogo nie zmuszał do zakupu - stał ktoś za wami z batem czy co? Jest to o tyle śmieszne, ze większość z was twierdziła, że nie poprawią na czas netcode i niektórych bugów - to po co kupiliście, skoro było to pewne? Przy duzych, multiplatformowych tytułach nie da się uniknąć błędów i tyle - sami dobrze o tym wiecie. Zły pan prezes mówi, ze ma być gotowe na 27 i tyle - w jakim stanie będzie go nie obchodzi(ktos najwyżej dostanie zjebe ot co). Konkurencja jest duża i liczy się sprzedaż - przeciez jak cos jest zjebane, to nie musicie tego kupować. A teraz nagle się obudziliście? Srsly, ja jestem gówniarz w porównaniu co do niektórych ale to nawet ja wiem.


QFT


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 09:31 
Cytuj  
Deshroom a wprowadziles kod w origin?
masz tam opcje Redeem Product Code.
jesli tak zrobiles i nadal nie masz to pisz do supportu.
ja wprowadzilem kod i mam dostepne itemki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 09:37 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Ravushimo? chyba widziałem cie na celowniku xD

i potwierdzam, gra z ogarniętymi ludźmi podbija fun 300%+

Na wspolne granie zawsze chetny, wiec jak widzisz ze gram to daj zapros do party i mozna wejsc na venta WC albo mam serwer mumbla jak ktos venta nie ma. Jaki masz nick w ogole? ;]


Deshroom napisał(a):
Mendol napisał(a):
powinienes dostac maila z originu z kodem, ktory wprowadzasz
przecież gram od tygodnia. dostałem takiego maila z miesiąc temu.

nie widzę dodatkowych itemów w grze np strzelba

Nie, nie, nie... teraz przy oficjalnej dacie powinienes dostac dodatkowe maile z kluczami do gry. Jeden to sam klucz do gry z przypisanym karkrandem - nie musisz go wprowadzac bo jest juz automatycznie w origin, w pozostalych powinienes dostac klucz do Warfare packu, Dogtagow i Specactu jesli zamowiles przed 10 pazdziernika. Ja nie dostalem, pisalem do supportu i od reki dal mi klucze po podaniu mu nr zamowienia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 09:41 
Cytuj  
no to muszę napisać , dzieki

na jaki email napisałeś?

u mnie w obu mailach jest ten sam kod


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:25 
Cytuj  
Niah napisał(a):
zaboleq napisał(a):
BLEBLEBLE


QFT

ChujFT tbh

Jak kupuje produkt to chcę żeby przynajmniej mi się zainstalował normalnie. Zdaję sobie sprawę, że mogą mieć ciężko na początku, bo dużo ludzi rzuci się jednocześnie, ale od tego mają głowy żeby to przewidzieć i odpalić początkowo więcej serwerów na redundantnych łączach, żeby można było chociaż klucz wpisać normalnie, a nie czekać podczas gdy kręci się jakieś durne kółko.

Ktoś miał rację - takie czasy, ale to trochę chujowo imo, że żeby kupić dobry samochód to trzeba poczekać 3 lata od czasu premiery żeby co chwila nie jeździć z nim do warsztatu, a w nową grę najwcześniej pograsz 2 tygodnie od wypuszczenia na rynek.

A to odpalanie gry przez przeglądarkę to dla mnie porażka. Nie wiem, może się przekonam, może stare przezwyczajenia, ale uważam, że jak cos było dobre to nie ma sensu tego zmieniać


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:38 
Cytuj  
na ps3 dziala zajebiscie - potwierdzam. ciezko sie przyzwyczaic ale fun jakby wiekszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:46 
Cytuj  
Znaczy sie nie ma bugow z wersji PC? Jakby tak bylo to ladnie by pecetowcow wyruchali.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:57 
Cytuj  
Nie crashuje, nie wyrzuca z serwerów, nie ma żadnych problemów z instalacją gry, to samo z aktywacją. Czy muszę dodawać że nie musimy także dołączać do gry przez przeglądarkę www? ;)


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 10:58 
Cytuj  
Imo wersja ps3 nie ma zadnych problemow. Gram od wtorku i zarowno z aktywacja jak i z kodami, serwerami czy gameplayem nie mialem najmniejszych zgrzytow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 11:19 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Nie crashuje, nie wyrzuca z serwerów, nie ma żadnych problemów z instalacją gry, to samo z aktywacją. Czy muszę dodawać że nie musimy także dołączać do gry przez przeglądarkę www? ;)

No to wiadomo. Mam na mysli lagi zwiazane z kodem sieciowym, wlazenie w tekstury, brak mozliwosci wejscia na kamien bez podskoku itd.

Granie w multi fps na konsoli to oczywiscie i tak porazka. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 11:48 
Cytuj  
Jak narazie delikatne lagi zauważyłem, a włażenie w tekstury czy te problemy z zacięciem się na czymś to są jak najbardziej, nie ma się co oszukiwać :)


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 12:14 
Cytuj  
Obrazek

Da się to jakoś załatwić/obejść bez dokładania ramu/zmiany karty graficznej?

W sumie to nie mam komputera z dzisiaj, ale nie jest najgorszy. Wiedzmin 2 chodzil mi plynnie na full detalach.

Ramu jest ze 4GB, a grafika to radeon hd4850


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 12:43 
Cytuj  
Jestem słabym graczem i gram dla czystej przyjemności bo wyników nie jestem w stanie koksać, dlatego wizualne wrażenia to podstawa, a te w tej grze są dla mnie rewelacyjne.
Gram na słabym kompie [email protected], gtx460 i to na 1920x1080 32", a mimo tego mam komfortową ilość fps, może za mała dla pro graczy, którzy zauważają różnice między 60 i 80fps :)
Laguje jedynie autostrada do teheranu, troszkę denerwuje przenikanie przez tekstury jak się położę czasami, pingi rewelacja ale gram tylko na naszym serwerze, więc nie dziwi 30-40ms.

Co do samego zakupu, instalacji i działania origin/battlelog to nie miałem problemu, działa szybko i intuicyjnie, wchodzenie ze skrótu do serwera w przeglądarce, jest to najwygodniejsze bo jak już się gra ładuje to w tle włącza się origin, mniej klikania i wygodniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.