mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 541 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 13:50 
Cytuj  
G4G laguje? Nigdy tego nie doświadczyłem poza autostradą, ale ta mapa wszędzie laguje.

[edit] Tak, czy siak ja zadowole sie jakimkolwiek trybem. Utrzymanie ustawien default na pewien czas to wedlug mnie bardzo dobry pomysl. Idealny wydaje mi sie miks Conquestu z Rushem w zdrowych proporcjach, jesli da sie to w ogole ustawic.

Wiadomo, ze zarezerwowany slot przydalby sie, ale wystarczy chwila cierpliwosci. I tak siadamy na kilkadziesiat minut lub kilka minut, a nie na kwadrans.


_________________
BF3: hungrymumin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 14:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sami nie wiecie czego chcecie, ja tez gram ze znajomymi z WarCry ale od tego jest vent.

Docelowo serwer był kupiony po to by mieć rezerwacje slota, tego nie ma na żadnym serwerze bo nie ma takiej możliwości od strony klienta, jest to zapowiedziane przez dice i ma status soon.

Już teraz nie ma problemu by rozdać admina i robić miejsce dla znajomych, tylko kurwa troszkę ogarnięcia ludzie !!

Ja nie mam pretensji o nic bo masz racje - nie wiedzialem czego chce gdyz wogole pierwszy raz gralem w jakakolwiek czesc battelfielda:)
biegam teraz z paroma znajomymi siedizmy na ts i jest fajnie. Tylko wlasnie wygada na to ze wszyscy wola 32/spotting/mix - cq i rush itp tak wiec szukam czy moze wiecej ludzi by sie znalazlo z takimi preferencjami zeby jak juz dodadza mozliwosc rezerwowania slotow mozna bylo wziasc serwer wlasnie taki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 14:03 
Cytuj  
no to przetestujcie teraz rush 32 na naszym serwerze


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:35 
Cytuj  
Ja tam moim amatorskim okiem nie widze roznicy miedzy 32 a 56, w obu przypadkach gine od strzalow znikad. Oba sa dla mnie tak samo grywalne, chociaz sklanialbym sie ku wiekszej ilosci graczy -> 56. Przy wiekszej ilosci fajne sa te grupowe przepychanki w korytarzach itp.

Co do conquest/rush to w conquest rzeczywiscie jest troche chaos i beganie w ta i spowrotem gdy rush robi sztuczny front.

btw. przelew wczoraj poszedl, daje info jakby co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 16:05 
Cytuj  
Wyslalem tez kase od Packiego (pan_gumby na battlelogu)... co do liczby slotow to nie wiem, moze faktycznie mozna by zrobic 32 slotowca z rushem/conquestem w mixie. Tez ostatnio gram glownie rush, a conq poszedl w odstawke bo jakos ciekawiej w tym pierwszym... moze zrobmy glosowanie? :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 16:19 
Cytuj  
ja w bf3 biorę pod uwagę coś więcej niż to co w bc2, dlatego jedynie large conquest, lubię grac na hc to zagram na innym od czasu do czasu


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:05 
Cytuj  
Powiem Wam, że pograłem na zachodnich serwerach i tam lagów nie ma ;/ Zatem to G4G jest do d...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:18 
Cytuj  
wbijcie na nasz serwer bo nie pojawi się w quick match nigdy jak nie ruszy mecz na nim


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:30 
Cytuj  
No to wbijam:<


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:33 
Cytuj  
Rozumiem, że nie da się dogodzić wszystkim żeby serwer był mixem - conquest na 56 i rush na 32? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:33 
Cytuj  
nie, bo bedzie wywalac ludzi?

I nie nie oceniam zle bf3 bo tego sie spodziewalem. A o skillu czy lamieniu w tej grze nie ma co sie wypowiadac. Krytykuje bo moge, trzeba byc idiota, zeby wszystko łykać jak leci.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:57 
Cytuj  
Ja tam w słuchawkach mam orgie na uszach, ta gra to majstersztyk graficzny... jest tak realna nie raz że jestem blady w &^%^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:58 
Cytuj  
realna to chyba złe słowo ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:03 
Cytuj  
No nie, realistyczna a realna to chyba różnica. Napisałem realna, ponieważ obraz i efekty wybuchów są po prostu bardzo realistyczne.

Poza tym, jakby nie patrzeć, strzelanie wcale nie jest mega proste jak w CoD, recoil i efekty strzałów są znacznie bardziej rozbudowane niż w CoD. Ja dzisiaj wreszcie poczułem teamowe granie, grało się masakrycznie dobrze i cały napięty siedziałem przed kompem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:18 
Cytuj  
tia bardzo hard ;] i i inrl to chyba sie tak nie blysko ;]

http://www.esl.eu/eu/bf3/#/eu/bf3/twitch_tv_streams/ jakby kogos interesowalo.

http://www.esl.eu/eu/codbo/sd/5on5/ladd ... ws/174246/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:35 
Cytuj  
Na pewno jest bardziej realistyczna niż te knoty w które grasz w stylu CS w którym nie ma kompletnie realistyki i ta cała RO w której nie ma w ogóle nic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:37 
Cytuj  
Nie wypowiadaj sie o grach w ktore nie grales.

CS nigdy nie mowilem ,ze jest realistyczny (szczegolnie jesli chodzi o grafe) a nazywac to knotem to trzeba mieć łeb.

RO2 wiadomo, z enie ma takiej grafiki, ale jest realistyczny od innej strony. I o dziwo mniej kamperski. I akurat grafa w RO2 ze stonowana kolorystyka chyba wiecej oddaje.

trololo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:42 
Cytuj  
Stary, w csie po wubuchu granatu biegniesz dalej jakby nigdy nic, o czym Ty w ogóle mówisz? CS to gra prosta jak cep, masz celować i mieć refleks, nic więcej. W BF3 raczej takie coś nie przejdzie, bo po prostu długo nie pojedziesz na tym. A wybuch granatu zmienia dźwięk/obraz/szum na ekranie.ślady błota/krwi itp. itd.

O RO2 nawet mi się pisać nie chcę bo po prostu to nie ma sensu. I grałem w to, po 5 minutach zrobiłem alt+f4 i chyle czoła że Ty w ogóle na to marnujesz czas.

Aha, to Ty się przyjebałeś do realistyki a nie ja, więc sam zacząłeś. Ja napisałem, że BF3 jest mega realny bo JEST, nie napisałem że jest realistyczny. Realistyczna to jest ArmA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:54 
Cytuj  
W CS granat Cie zabija. BF3 za to jest tak skomplikowany, ze az sprowadza sie do prostoty kampienia w krzakach. Nie mam nic do zarzucenia BF oprocz tego jak dziala momentami ( i troche denerwuje kampa), bo doskonale wiedzialem jaka ta gra bedzie.

CS to gra z kategorii easy to learn, hard to master.
A to, że sam masz zjebany gust to już Twoja sprawa. ;p a to cale celowanie i refleks w CS jest trudniejsze niz cale BF3.

Chodzilo mi o grafe, ktora bywa oczojebna, jest super ale realna/relistyczna to ma sie nijak do bf3.

A Ty mi wyjezdzasz z CS i RO2 jak jakis troll, to zwiazku nie ma ze soba.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 19:00 
Cytuj  
O jakiej kampie mowisz? Akurat zarowno rush jak i conquest wymusza akcje. Ludzie non stop sie przemieszczaja. Nie widze praktycznie zadnego kampienia.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 541 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.