mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:22 
Cytuj  
Zrobili juz kolejki na servery i rezerwacje slotow


_________________
Turbot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:42 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Zrobili juz kolejki na servery i rezerwacje slotow


BOGACTWO :> Jestem ciekaw jak to się dzieje, że tak podstawowe rzeczy są "zapominane" ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:44 
Cytuj  
Sou napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Zrobili juz kolejki na servery i rezerwacje slotow


BOGACTWO :> Jestem ciekaw jak to się dzieje, że tak podstawowe rzeczy są "zapominane" ?
fajne, czyli jak chce dołączyć do kolego na full serwie to ustawiam się w kolejce?


_________________
psn

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:45 
Cytuj  
mam pytanie, czy recoon ,moze odblokowac jakis gadged ,tak bym ta luneta mu sie nie swiecila jak psu jaja po deszczu?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:57 
Cytuj  
A powiedzcie mi bo przez to lacze sie 1 na 10 razy prawie zawsze mi wyskakuje

Game could not login to EA Online backend.

Czy ktos ma podobny blad


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:59 
Cytuj  
Marti napisał(a):
mam pytanie, czy recoon ,moze odblokowac jakis gadged ,tak bym ta luneta mu sie nie swiecila jak psu jaja po deszczu?


że co?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Marti napisał(a):
mam pytanie, czy recoon ,moze odblokowac jakis gadged ,tak bym ta luneta mu sie nie swiecila jak psu jaja po deszczu?


że co?


Jak recon kampi to widać go bo mu się światło odbija w lunecie.

Nie wiem czy coś na to jest:/ Na pewno jest takie coś co ci ukrywa płomień jak strzelasz z karabinu żeby nie było widać skąd nawalasz;]


Czy ktoś wie jak się wykorzystuje ten namierzacz na podczerwień od recona? Niby jest napisane, że można walić rakietami nie widząc celu... no ale recon musi przy tym stać i ten cel sam namierzać... to co to za różnica?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:13 
Cytuj  
Ah o to mu chodziło. No nie ma nic takiego, i bardzo dobrze. Mapy są tak duże, że w trawie bez tego odbicia snajper by był bezkarny :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:14 
Cytuj  
Bo prawdziwy snajper otwiera zaślepkę lunety dopiero na chwilę przed strzałem 8)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:21 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Czy ktoś wie jak się wykorzystuje ten namierzacz na podczerwień od recona? Niby jest napisane, że można walić rakietami nie widząc celu... no ale recon musi przy tym stać i ten cel sam namierzać... to co to za różnica?


O ile się orientuje to nie musi przy tym stać bo to jest zdalnie sterowane. Teoretycznie możesz postawić SOFLOAM na budynku, schować się do wewnątrz i namierzać cele. Dzięki temu ponoć Ci z rakietami mają łatwiej bo nie muszą namierzać celów. Ale jak to działa w praktyce to nie wiem bo skorzystałem z tego dwa razy i nie zauważyłem czy komuś to moje namierzenie pomogło.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:22 
Cytuj  
bo teraz lunety nie odbijaja swiatla ,
Yog - namierzasz jakis czolg /pojazd i dzieki temu bomby spadaja w wyznaczony cel ,nie wiem niestety czy dostajesz punkty za asyste czy za killa tam samo , nie bawilem sie tym dlugo


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:29 
Cytuj  
Marti napisał(a):
mam pytanie, czy recoon ,moze odblokowac jakis gadged ,tak bym ta luneta mu sie nie swiecila jak psu jaja po deszczu?
to wynika z opisu najlepsze lunety odbijają ale te z mniejszym zasięgiem nie. jak chcesz x12 to nie kamp.

ostatnio przekonałem się że nie jestem taki najgorszy jako snajper w BF, BF musi być naprawdę łatwy bo to pierwsza gra w której wychodzi mi :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:31 
Cytuj  
No do budynku sie chyba nie schowasz bo ja musialem na to klikac E zeby moc namierzac;< Mozliwe ze po namierzeniu juz samo podaza za celem.

Tylko jeszcze raz. Po chuj to jak rownie dobrze zamiast tym namierzac moge namierzyc wyrzutnia i od razu strzelic?;o


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:34 
Cytuj  
Jesli w heli siedzi dwoch gosci z wlaczonymi flarami wtedy mozesz sobie wystrzelic nawet 10 razy i ich nie sciagniesz. Te namierzenie laserowe daje wlasnie to ze wystrzelenie flar nie sciaga rakiet z ogonu.

Sou napisał(a):
BOGACTWO :> Jestem ciekaw jak to się dzieje, że tak podstawowe rzeczy są "zapominane" ?

Obie rzeczy byly w sofcie serwerow w becie, ale ze wzgledu na pare bledow wylaczyli je i zapowiedzieli ze przywroca je niedlugo po premierze.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 18:07 
Cytuj  
recon rozstawia soflam ktory namierza cele, te można zniszczyć z czołgu, heli czy samolotu pare km dalej nawet nie widząc celu (np. javelin leci najpierw do góry, potem spada na cel, bez soflam'u leci prawie w linii prostej).
Są o tym filmiki na jewtube

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 19:37 
Cytuj  
Sou napisał(a):
No do budynku sie chyba nie schowasz bo ja musialem na to klikac E zeby moc namierzac;< Mozliwe ze po namierzeniu juz samo podaza za celem.


Na tym filmie jest pokazane, że można postawić SOFLAM'a w jednym miejscu i z innego się na niego "logować" ;) i spotować cele np. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0oVr5uQsifo


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:41 
Cytuj  
Przeszedlem singla, lipa troche, nuda i te fale wybitne tepego ai pchajace sie pod muszke. Do przejscia i zapomnienia, z biegem lat coraz bardziej doceniam singla z crysisa1, tak swoja droga to lasy z crysis miazdza to co jest w bf3. Ogolnie mam wrazenie, ze giera robi takie dobre wrazenie jedynie dzieki super oswietleniu. Chyba sobie instalne crysisa zeby sie przekonac i porownac na zywo, przed premiera bf3 akurat gralem w metro2033 i jak wlaczylem bf3 to bylo: eeee gdzie ta zajebista grafika? Takze singiel ssie, jak kogos nie interesuje multi to gre omijac z daleka, szkoda ze nie dali nam tam polatac samolotem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:51 
Cytuj  
Crysis był grą robioną tylko i wyłącznie na pc, także devsów nic nie ograniczało - czyt. zamknięta architektura konsol. Btw cały czas jedynka i warhead są najlepiej wyglądającymi grami i tytułami, które mają największe wymagania sprzętowe.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 21:22 
Cytuj  
BF3 wyglada lepiej.
Crysis to głównie ładne artystycznie otoczenie. Ale pod względem technicznym to już niestety zeszła epoka.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 21:30 
Cytuj  
Wlasnie chodzi mi o to, ze "las" w bf3 wyglada slabo, ziemia, krzaki, drzewa - ilosc tego i jakosc(na ultra) - jest taka misja ze zrzutem rosjan gdzie na poczatku idziemy chwile przez lasek. Do lasu(dzungli) z crysisa to nie ma porownania, jak crysis to zeszla epoka to poprosze taka zeszla epoke w tym bf3.

Zajebiscie za to wygladaja otwarte przestrzenie (ale to juz glownie mutli) - naprawde tam oswietlenie robi cuda z widokiem. (bo kwadratowe kamienie tez kluja w oczy)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.