mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 10:17 
 
I pewnie znowu przejde gre normalnie, potem jako wampir, a na koniec jako wilkolak :D


_________________
Pawson#2704

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 18:36 
 
http://www.gameanyone.com/game/X360/12235.html

Pierwsze ~3h gry. Osobiście oglądam tylko urywkami, żeby nie psuć sobie zabawy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 20:44 
 
Na konsole nie będzie ver.PL? :o


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:39 
 
Robo napisał(a):
http://www.gameanyone.com/game/X360/12235.html

Pierwsze ~3h gry. Osobiście oglądam tylko urywkami, żeby nie psuć sobie zabawy.


Mialem nie ogladac ale cant resist. Z tak krotkiego fragmentu nie da sie wywnioskowac czy nie zostaly zjebane te same elementy co w Oblivionie ale gra wyglada zajebiscie i klimat daje rade mocno.

Goodbye social Life od przyszlego tygodnia. A jak skoncze to akurat TOR wyjdzie. :)

Hahahaha.... PART 4, ~3cia minuta.... koles zabija kurczaka w Riverrun za pomoca dupnego dwurecznego miecza i rzuca sie na niego cala wioska lacznie z kolezka/kowalem u ktorego 5 min wczesniej oddawal questa (widocznie dosc powaznie traktuja przemysl drobiarski).. :P
Do tego cala gama kiczowatych odzywek NPCow w stylu "your end draws near!" i "you are disgrace to your own kind!".
Wlasnie za takie akcje ludzie kochaja serie TES. :)

Te gameplaye kupuja mnie w 99% tbh.

Z minusow: mapa troche posysa i mam nadzieje ze na PC loadingi beda duzo szybsze.
UI tez ssie ale jako ze w koncu mamy znosny widok TTP to i tak mam zamiar grac na padzie wiec /care.

Jesli chodzi o szczegoly to np. przelatujacego motyla mozna zlapac jesli sie ma refleks i jego skrzydla sa skladnikiem alchemicznym... w wodospadach widac co jakis czas skaczace w gore nurtu rzeki ryby, ktore ofc mozna zabic/zlapac i upiec.. cool stuff.


imho gierka da rade... : )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 23:47 
 
A ja widze znowu NPC lazacych i siedzacych jak kolki. Od czasow Morrowinda, przez Oblivion i oba Fallouty mogli sie dorobic jakiegos lepszego animatora...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 23:51 
 
nie psuj Kabraxisowi gry :)
nie widzisz jaki napalony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 23:57 
 
Kabraxis napisał(a):

Wlasnie za takie akcje ludzie kochaja serie TES. :)



Ludzie kochają TES za chujową sztuczną inteligencję? No nie bardzo.

Ze strony NPC powinny być jakieś wyzwiska / wołanie do straży, strażnik powinien podbiec i wyjaśnić sprawę (czyli zapłata, więzienie albo walka) a jeżeli nie ma strażnika to przy najbliższej okazji.

A nie, że za zabicie kurczaka cała wieś chce cię zamordować. Nie ma to sensu i psuje fun z gry.

+ to co powiedział Sparth2 (chociaż za bardzo mi to nie przeszkadza tbh).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:15 
 
Sparth2 napisał(a):
A ja widze znowu NPC lazacych i siedzacych jak kolki. Od czasow Morrowinda, przez Oblivion i oba Fallouty mogli sie dorobic jakiegos lepszego animatora...


Nie da sie, po prostu. To jest taki silnik i kazda gra oparta na Gembryo ma zjebane animacje. Dobrze chociaz, ze widok TPP w Skyrimie nie kluje juz tak w oczy jak w poprzednich Scrollsach i Falloutach. Normalne animacje zobaczymy dopiero w ES VI, w nastepnej generacji konsol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:16 
 
popatrz na uncharted 3

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:22 
 
Razoth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

Wlasnie za takie akcje ludzie kochaja serie TES. :)



Ludzie kochają TES za chujową sztuczną inteligencję? No nie bardzo.

Ze strony NPC powinny być jakieś wyzwiska / wołanie do straży, strażnik powinien podbiec i wyjaśnić sprawę (czyli zapłata, więzienie albo walka) a jeżeli nie ma strażnika to przy najbliższej okazji.

A nie, że za zabicie kurczaka cała wieś chce cię zamordować. Nie ma to sensu i psuje fun z gry.

+ to co powiedział Sparth2 (chociaż za bardzo mi to nie przeszkadza tbh).


Setki godzin z Morrowindem, setki godzin z Oblivionem, kilkaset modow do obydwu zaliczone. Na forach o TES napisalem pewnie z kilkanascie tysiacy postow.... uwierz mi wiem za co ludzie kochaja ta serie.

FUN >>>>> realizm... koniec, kropka.

Obejrzyj ladnie ten fragment i posluchaj jak zajebiscie ten koles ktory gra sie bawi... chyba o to chodzi co nie? Srsly jesli chcecie takich rzeczy jak opisales to gracie w zla serie. Wlasnie to chujowe AI potrafi w TESach wykreaowac tak zajebste i nieprzewidywalne sytuacje ze az jest lepsze niz zaprogramowane jak robot a przez to przewidywalne do bolu zwykle AI jakie ty opisujesz. Trust me.. wiem co mowie. Ludziom sie takie rzeczy podobaja juz od czasow Daggerfalla.

"popatrz na uncharted 3"

Nie ta skala.. nie ma co porownywac.


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 00:23 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:22 
 
Yyy, Uncharted bylo na Gamebryo robione?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:25 
 
odnosilem sie do animacji postaci i tego jak wyglada swiat.
niczego wiecej.
a rozwijajac mysl, skoro na tych kiepskich konsolach mozna zrobic u3 to czemu na pc nie moze to wygladac rownie dobrze?
i serio Kabraxis podniecasz sie tym ai i interakcja ze swiatem jakbys nigdy w fable nie gral.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:30 
 
Kabraxis napisał(a):


Setki godzin z Morrowindem, setki godzin z Oblivionem, kilkaset modow do obydwu zaliczone.


O sobie mogę powiedzieć to samo, z tym że u mnie setek modów nie było, raczej kilkadziesiąt. Na opinie ludzi na forach mam wyjebane.


Kabraxis napisał(a):
Obejrzyj ladnie ten fragment i posluchaj jak zajebiscie ten koles ktory gra sie bawi...


Obejrzałem. Koleś był bardzo zdziwiony, że się na niego rzucili. Ja również.

Kabraxis napisał(a):
Srsly jesli chcecie takich rzeczy jak opisales to gracie w zla serie. Wlasnie to chujowe AI potrafi w TESach wykreaowac tak zajebste i nieprzewidywalne sytuacje ze az jest lepsze niz zaprogramowane jak robot a przez to przewidywalne do bolu zwykle AI jakie ty opisujesz.


Bajeczki opowiadasz. W Oblivionie i Morrowindzie jest jasny system. Kradniesz - podbiega strażnik - 3 opcje podane przeze mnie w poście wcześniej. Atak na inną osobę - 3 opcje podane wcześniej. Zabójstwo - tu już chyba tylko spierdalanie przed strażnikami/wykupienie swojej winy (jeżeli dobrze pamiętam). Co za problem wprowadzić odpowiednie zachowanie dla zwierząt "udomowionych"? Żaden.

A co do "zajebistych i nieprzewidywalnych sytuacji" to pierwsze słyszę. Może graliśmy w inne gry. Dla mnie każda reakcja NPC była do bólu przewidywalna ale na pewien sposób logiczna. Rzucanie się całej wioski po zabiciu kurczaka po pierwszym razie stanie się do bólu przewidywalne oraz idiotyczne.

Kabraxis napisał(a):
Trust me.. wiem co mowie. Ludziom sie takie rzeczy podobaja juz od czasow Daggerfalla.


Nie dorabiaj do tak rażacych błędów ideologii, proszę cię. Mam nadzieję, że mody to fixną.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 00:38 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:34 
 
Mendol napisał(a):
odnosilem sie do animacji postaci i tego jak wyglada swiat.
niczego wiecej.
a rozwijajac mysl, skoro na tych kiepskich konsolach mozna zrobic u3 to czemu na pc nie moze to wygladac rownie dobrze?
i serio Kabraxis podniecasz sie tym ai i interakcja ze swiatem jakbys nigdy w fable nie gral.


Ah. Nie no jasne, ze na PC mozna, ot po prostu taka byla decyzja devsow, ze sie trzymaja dalej Gamebryo, bo to w koncu ostatni ES na te generacje konsol, takze po co maja ryzykowac zabawe z nowym silnikem, pewnie sobie pomysleli. Trzeba czekac na derpboxa 720 i PS4 i na nowy silnik :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:39 
 
Pomiajajc juz pierdolenie o AI i o tym jak to bardzi jest potrzebne gdy nie jest to napisze tylko.... wlazisz do wiochy, zabijasz zwierzeta.... wlaciciele ich rzucaja sie ich bronic... gdzie tu widzisz blad? Wiem ze to tylko kurczak ale jednak. Pewnie to samo by bylo z krowami, psem burmistrza itp... Przeciez wlasnie to jest to o czym piszesz... zachowanie NPCow ztrigerowane "zabojstwem" kurczaka.

Zgodze sie smieszne... a dzieki temu fajne. NA serio jak ktos szuka hiper realizmu w tak rozbudowanych grach jak seria TES to gg.

Nie ma tu nic do fixowania.

"Obejrzałem. Koleś był bardzo zdziwiony, że się na niego rzucili. Ja również. "

KOles sie przede wszytkim swiatnie bawil obserwujac reakcje NPCow, potem uciekajac przed nimi przez rzeke chyba jeszcze bardziej.
Nie bede sie juz klocil ale o to chodzi w grach.

Chyba poprostu czego innego oczekujemy po tej serii. Smiem twerdzc ze ja chyba sie bede lepiej bawil bo mnie takie "bledy" nie raza a wrecz dodaja serii wlasnie tego specyficznego smaczku.

PS2. NIe wiem czy bylo... spis bonusow rasowych:

Cytuj:
Argonian

+10 Lockpicking, +5 Restoration, Alteration, Light Armor, Sneak, Pickpocket.

Histskin : Invoke the power of the Hist to recover health ten times faster for 60 seconds.

Resist Disease : Your Argonian blood is 50% resistant to disease. Water Breathing : Your Argonian Lungs can breath underwater.

--------------------------------------------------------------------------------

Breton

+10 Conjuration, +5 Alchemy, Illusion, Restoration, Alteration, Speech

Dragonskin : Absorb 50% of magicka from hostile spells for 60 seconds.

Magic Resistance : Breton blood grants a 25% resistance to magic.

--------------------------------------------------------------------------------

Dunmer

+10 Destruction, +5 Alchemy, Illusion, Alteration, Light Armor, Sneak

Ancestor’s Wrath : For 60 seconds, opponents that get too close take 8 points per second of fire damage.

Resist Fire – Your Dunmer blood gives you 50% resistance to fire.

--------------------------------------------------------------------------------

Altmer

+10 Illusion, +5 Conjuration, Destruction, Restoration, Alteration, Enchanting

Highborn : Regenerate magicka faster for 60 seconds.

Highborn : High Elves are born with 50 extra magicka.

--------------------------------------------------------------------------------

Imperial

+10 Restoration, +5 Destruction, Enchanting, Heavy Armor, Block, One-Handed

Voice of the Emperor : Calms nearby people for 60 seconds.

Imperial Luck : Anywhere gold coins might be found, Imperials always seem to find a few more.

--------------------------------------------------------------------------------

Khajiit

+10 Sneak, +5 Alchemy, One-Handed, Archery, Lockpicking, Pickpocket

Night Eye : Improved night vision for 60 seconds.

Claws : Khajiit claws do 15 points of damage.

--------------------------------------------------------------------------------

Nord

+10 Two-Handed, +5 Smithing, Block, One-Handed, Light Armor, Speech

Battle Cry : Target flees for 30 seconds.

Resist Frost: Your Nord blood gives you 50% resistance to frost.

--------------------------------------------------------------------------------

Orsimer

+10 Heavy Armor, +5 Enchanting, Smithing, Block, Two-Handed, One-Handed

Berserker Rage : You take half damage and do double damage for 60 seconds.

--------------------------------------------------------------------------------

Redguard

+10 One-Handed, +5 Destruction, Alteration, Smithing, Block, Archery

Adrenaline Rush : Stamina regenerates 10x faster for 60 seconds.

Resist Poison : Your Redguard blood gives you 50% resistance to poison.

--------------------------------------------------------------------------------

Bosmer

+10 Archery, +5 Alchemy, Light Armor, Sneak, Lockpicking, Pickpocket

Command Animal : Make an animal an ally for 60 seconds.

Resist Disease and Poison : Your Bosmer blood gives you 50% resistance to poison and disease.
[/code]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:40 
 
problem w tym ragnarok, ze naughty pokazali, ze nie jest potrzebna nastepna generacja konsol, zeby zrobic sliczna gre.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:49 
 
Mendol napisał(a):
problem w tym ragnarok, ze naughty pokazali, ze nie jest potrzebna nastepna generacja konsol, zeby zrobic sliczna oskryptowana do bolu platformowke na zamknietych mapach.


Fixed
Sandboxy ZAWSZE beda mialy gorsze technikalia.
Serio nie rozumiem co tu porownywac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:51 
 
nudny i prosty jestes w chuj.
skoro na tych chujowych konsolach mozna zrobic oskryptowana do bolu zajebista gre, to czemu na twoim zajebistym pc nie mozna tego zrobic bez zamknietej mapy? czekamy na i20 czy co?
to, ze wielu rzeczy nie rozumiesz to wiadomo od dawna. ale od jakiegos czasu troche cie ponosi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:52 
 
Kabraxis napisał(a):
Pomiajajc juz pierdolenie o AI i o tym jak to bardzi jest potrzebne gdy nie jest to napisze tylko.... wlazisz do wiochy, zabijasz zwierzeta.... wlaciciele ich rzucaja sie ich bronic... gdzie tu widzisz blad? Wiem ze to tylko kurczak ale jednak. Pewnie to samo by bylo z krowami, psem burmistrza itp... Przeciez wlasnie to jest to o czym piszesz... zachowanie NPCow ztrigerowane "zabojstwem" kurczaka.


Nie byłoby problemem wdrożenie nowego zachowania czyli jedynie pobicia i zabrania np. pieniędzy, co było już w prehistorycznym Gothicu 1. Zabijanie za jednego kurczaka, w dodatku cała wieś a nie tylko właściciel? I-D-I-O-T-Y-Z-M.


Kabraxis napisał(a):
Zgodze sie smieszne... a dzieki temu fajne. NA serio jak ktos szuka hiper realizmu w tak rozbudowanych grach jak seria TES to gg.

Nie ma tu nic do fixowania.


Jeżeli hiper realizmem jest wdrożenie jednego prostego zachowania do puli niezmienionej od czasów Morrowinda to faktycznie gg.



Kabraxis napisał(a):
KOles sie przede wszytkim swiatnie bawil obserwujac reakcje NPCow, potem uciekajac przed nimi przez rzeke chyba jeszcze bardziej.
Nie bede sie juz klocil ale o to chodzi w grach.


Niektórym po prostu bardzo mało do szczęścia potrzeba, mi już nie koniecznie musi.

Kabraxis napisał(a):
Chyba poprostu czego innego oczekujemy po tej serii. Smiem twerdzc ze ja chyba sie bede lepiej bawil bo mnie takie "bledy" nie raza a wrecz dodaja serii wlasnie tego specyficznego smaczku.


Najprawdopodobniej tak. Dla ciebie takie akcje dodają smaczku, dla mnie smaczku dodaje przemyślana i rozbudowana realizacja poszczególnych elementów gry. Kwestia gustu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:56 
 
Mendol napisał(a):
nudny i prosty jestes w chuj.
skoro na tych chujowych konsolach mozna zrobic oskryptowana do bolu zajebista gre, to czemu na twoim zajebistym pc nie mozna tego zrobic bez zamknietej mapy? czekamy na i20 czy co?
to, ze wielu rzeczy nie rozumiesz to wiadomo od dawna. ale od jakiegos czasu troche cie ponosi.


Jestes debilem. Prosze cie o nie komentowanie moich postow. Thx.
A dlaczego tego nie mozna zrobic to zapytaj moze tych co te gry robia albo moze ksiadza w kosciele... niewiem.
CHociaz chuj tam.. odpisze ci..... NIE NIE MOZNA BO BY TO CHODZILO NA 5% KOMPOW I TO Z ~20 FPSAMI. Chociazby dlatego.

Ty na trzezwo piszesz? Bo serio ale zachyba sie wymykac mojemu pojmowaniu jak mozna byc kurwa tak nawiedzonym, zjebanym, upierdliwym i wszytko wiedzacym cwokiem.

Prosilem sie wielokrotnie i poprosze jeszcze raz... NIE ODPISUJ MI.


Razoth.. ok spoko. Rozumem twoje podejscie ale moje jest lepsze. :)


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 01:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.