mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:04 
Cytuj  
http://www.metacritic.com/game/xbox-360 ... er-reviews

ror, chyba pierdolę i wyjątkowo w tym roku nie kupię, ile można łykać jak pelikan :o


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:18 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-modern-warfare-3/user-reviews

ror, chyba pierdolę i wyjątkowo w tym roku nie kupię, ile można łykać jak pelikan :o

PC ma jeszcze lepszą średnią ocenę... 1,4 :)

http://www.metacritic.com/game/pc/call- ... er-reviews


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:35 
Cytuj  
dopoki cos jest fajne to nie widze problemu zeby kupowac.
nie chce mi sie czytac recenzji, bo po filmach bylo widac, ze mw3 to nie bedzie ani rewolucja ani ewolucja. po prostu dodatek jak do wow'a za stowke.
narzekanie mija sie troche z celem - kto lubi poskakac i postrzelac to kupi, reszta jak zawsze bedzie mendzic jak to nas firmy w chuja robia :)
i oczywiscie, ze robia, tylko, ze tutaj nikt nic nie ukrywa.
na dedykach gra sie calkiem dobrze, chociaz zdarzaja sie przycinki i ludzie troche narzekali.
jak gralem w trybie auto - to jak pisalem. kilkanascie sekund i jest gra - nie zdarzylo sie zeby mnie wywalilo. poza tym mam wrazenie ,ze teraz przelaczenie hosta to kwestia paru sekund.


lol. polowa ludzi narzeka na single player campaign w mw3. to trzeba byc pojebanym zeby ta gre dla singla kupowac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:47 
Cytuj  
Jeśli ktoś nie kupował co roku cod to może faktycznie sobie kupić i popykać, ale np. mi się nie opłaca dla samych nowych mapek inwestować w kolejną część, zawszę mogę odpalić mw2 albo bo i mieć to samo.
W bf3 zainwestowałem, bo zmiany w stosunku do bc2 są wg. mnie spore, chociażby fakt, że mogę sobie polatać samolotem. ;>

Co do singielka to w bf3 mi się na tyle podobał, że przelazłem dwa razy, na normal i hard. ;] Ale tutaj zajebistości dodawała wspaniała oprawa a/v.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:48 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-modern-warfare-3/user-reviews

ror, chyba pierdolę i wyjątkowo w tym roku nie kupię, ile można łykać jak pelikan :o


Pytanie czemu łykasz bzdury z metacritic jak pelikan, oraz czego oczekiwałeś po sequelu ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:53 
Cytuj  
Bzdury ? Przeważnie się sprawdzają z moimi oczekiwaniami, więc dla mnie to dobre źródło oceny.

Po sequelu spodziewałem się czegoś więcej niż kolejnej nudnej historyjki i multiplayera z nowymi mapkami - coś jak bf3 - więcej namacalnych zmian, pewnie gdyby wyglądał jak mw3 to bym singla nie przełknął. Niby grafika grafiką, ale to co po raz kolejny nam zaserwowali może załzawić oczy.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:58 
Cytuj  
Przeciez na metacritics to zorganizowana akcja jest przeciwko MW3 ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:10 
Cytuj  
Cytuj:
Bzdury ? Przeważnie się sprawdzają z moimi oczekiwaniami, więc dla mnie to dobre źródło oceny.


Naprawdę uważasz że MW3 zasługuje na ZERO lub JEDEN na DZIESIĘĆ ?

Ja nie potrafię znaleźć gry która by na taką ocenę zasługiwała (w mojej opinii). Big Rigs być może...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:13 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Przeciez na metacritics to zorganizowana akcja jest przeciwko MW3 ...

T.


Widocznie chcą ukarać devsów za ich ciężką pracę nad tym tytułem. :)

Dana napisał(a):
Cytuj:
Bzdury ? Przeważnie się sprawdzają z moimi oczekiwaniami, więc dla mnie to dobre źródło oceny.


Naprawdę uważasz że MW3 zasługuje na ZERO lub JEDEN na DZIESIĘĆ ?

Ja nie potrafię znaleźć gry która by na taką ocenę zasługiwała (w mojej opinii). Big Rigs być może...


Nie zasługuje, te oceny są bardziej tak jak napisałem w celu ukarania, ale czy by dostała 3 lub 4 to i tak dla mnie nie zmienia faktu, że szkoda kasy na ten tytuł.
No i fakt, że ludzie wcześniej zobaczyli bf3 i teraz taka żenua graficzna.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:28 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No i fakt, że ludzie wcześniej zobaczyli bf3 i teraz taka żenua graficzna.

grafa to jedno, a brak zmian w rozgrywce to drugie
po prostu jeszcze raz to samo, na nowych mapach i wyższy numerek na pudełku


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:31 
Cytuj  
Tak samo jak L4D2 czy Portal2, i z tego powodu nie mogę się zmusić do nienawidzenia tej serii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:33 
Cytuj  
Jakbyś dostał siódmą odsłonę to pewnie byś zmienił zdanie. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:35 
Cytuj  
Być może. Ale jeżeli chodzi o Modern Warfare+, to Black Ops jest jedyną grą którą wcześniej kupiłem. Pewnie dlatego mnie to jeszcze nie nuży.

Chyba że źle zinterpretowałem swoją opinię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:40 
Cytuj  
ja gralem we wczesniejsze i w mw3 fajnie mi sie biega.
na chuj dyskutowac, skoro wiekszosc z was ocenia gre po screenach albo grajac singla na piracie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tak samo jak L4D2 czy Portal2, i z tego powodu nie mogę się zmusić do nienawidzenia tej serii.

ja tą serię lubię, jest jedna z moich ulubionych (kupiłem wszystkie części do World at War włącznie), jednak jej powtarzalność już mnie tak nie ciągnie aby kupić nowe odsłony (przynajmniej na chwilę obecną)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:54 
Cytuj  
Napiszcie lepiej, jak te zmiany w streakach itd mają wpływ na rozgrywkę.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja gralem we wczesniejsze i w mw3 fajnie mi sie biega.
na chuj dyskutowac, skoro wiekszosc z was ocenia gre po screenach albo grajac singla na piracie :)

Eee ale wszyscy grali w MW2 czy Cod4 a to się niczym nie różni. No chyba, że chcesz się podzielić tym jak to się multi zmienił w porównaniu do poprzedniego CoD?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:21 
Cytuj  
ja chetnie raz do roku wydam 100 pln na nowego CoDa i te pare miechow pogram z przyjemnoscia, dodatkow w stylu 3 mapy (2 starych nie licze) za 50pln nie kupuję, tyle w temacie


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mendol napisał(a):
ja gralem we wczesniejsze i w mw3 fajnie mi sie biega.
na chuj dyskutowac, skoro wiekszosc z was ocenia gre po screenach albo grajac singla na piracie :)

Eee ale wszyscy grali w MW2 czy Cod4 a to się niczym nie różni. No chyba, że chcesz się podzielić tym jak to się multi zmienił w porównaniu do poprzedniego CoD?


No właśnie nie muszę grać w nową wersję, żeby ocenić jej jakość, bo grałem w poprzednie edycje. :D Hehe dobra reklama.
Mendol ale mogę pooglądać filmiki z gameplay'a żeby ocenić co się zmieniło. No i poczytać opinie graczy. No i fakt, jedni mogą grać w to samo na okrągło i być happy a inna osoba będzie oburzona, że dostałe kalkę z poprzedniego sezonu.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:39 
Cytuj  
no oczywiscie, ze mozesz, i oczywiscie, ze moze ci sie nie podobac.
ja tylko mowie, ze dla mnie jest ok, nie spodziewalem sie nie wiadomo czego.
a opinie ludzi sa naprawde przesadzone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.