mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:40 
Cytuj  
nie porownujcie mi tu nowych czesci do cod4, heretycy. ;p

ale pewnie lepsze od black ops, w sumie to na steam wiecej ludzi gralo w MW2 niz w BO pozniej.


_________________
.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:42 
Cytuj  
No nie powiem zmiany widać na każdym kroku. Popatrzcie na przykład na to: http://i.imgur.com/JSfDr.jpg Teraz spójrzcie na to co kupiliście: http://youtu.be/b5dsOn06w1s - Zawsze mówiłem, że recykling to dobra rzecz :).


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:02 
Cytuj  
w cod4 na pipeline tez taki byl ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:24 
Cytuj  
http://www.modernwarfare3forum.com/topi ... liked-mw2/

pewnie jakiś marketoid napisał na zamówienie activision :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:44 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=hLno7x4Mf1c

Tu bardziej obiektywnie, od jednego z najlepszych graczy (na konsoli).

Grałem 2 godzinki, poszły jak z bicza strzelił. Jeszcze jedna runda, jeszcze jedna runda. Miałem zagrać rundkę i wyprowadzić psa, zagrałem 6.

To jedna z tych gier w które możesz przegrywać, mieć słabe k/d ale nadal mieć kupę fanu ze zdobywania punktów, lewelowania, zrzcania rakiet na głowy przeciwników, z latania rc helikopterkiem etc (w przeciwieństwie do np. RO2)
Taki WoW fpsów.

Jedynym minusem jest zjebany konsolowy fov, ale mam nadzieję że w paczu jakimś dodadzą funkcję zmiany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:46 
Cytuj  
w sumie moglbym kupic, by troche pograc... i ponarzekac hyhy ;d

ale jak sie odrzuci bf3 fanbojow i podzieli to co wszyscy pierdola to wychodzi bardziej in plus niz in minus chyba.

http://www.tek-9.org/forum/call_of_duty ... tml?page=5 - jak na tym forum strasznie nie jadą na mw3 to cos w tym musi byc ;]


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 lis 2011, 15:50 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:49 
Cytuj  
High co tu dumac czy kupic czy nie? Gralismy w to w mw4, mw6 i mw7. Masz ochote na kolejna czesc to kupujesz. Mnie BF3 daje duzo wiekszy fun niz cody. No i moge fajnie grac w teamie ze znajomymi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:52 
Cytuj  
No wlasnie nie umiem sie zdecydowac czy mi sie chce grac w to samo. Aczkolwiek mam troche ochote pograc w takiego MW 2.5 ale na dedykach.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no oczywiscie, ze mozesz, i oczywiscie, ze moze ci sie nie podobac.
ja tylko mowie, ze dla mnie jest ok, nie spodziewalem sie nie wiadomo czego.
a opinie ludzi sa naprawde przesadzone.

Wiesz te opinię na metacritic są fakt przesadzone, ale to taki sam backslash jak w przypadku np. Dragon Age 2.

W przypadku CoD jakaś część ludzi się wkurzyła bo dostają odgrzewanego starego kotleta w cenie świeżej polędwicy po raz kolejny, + hype na bf3, w przypadu Dragon Age 2 to dlatego, że DA2 to była bardzo inna gra niż DA1, bardziej spin-off niż sequel.

Tylko, że nowy CoD i tak się sprzeda i pewnie rekordy sprzedaży pobiję, a DA2 się dużo gorzej sprzedało niż DA1 (i słusznie bo DA2 to śmierdząca kupa była).

Także czy nowy CoD dostaje zasłużone oceny? Nie i to zarówno biorąc pod uwagę recenzje na 9,5 (nigga plz) jak i trash talk od graczy.

Wiadomo, że trolling nieco przesadzony, ale to bardziej ocena tego, że mimo koszenia olbrzymich pieniędzy przez najbardziej chyba dochodowy FPS wszechczasów inwestycji z powrotem w grę jest zero.

Ani specjalnie zmian w gameplay ani w graficę.

Żeby nie było - z punktu widzenia korporacji to super bo małe koszty a gra i tak się sprzedaje zajebiście, ale kogo obchodzi czy Acti zarabia mniej czy więcej :/

Zresztą mało która gra zostaje na meta zmieszana z błotem przez userów. Tzn. oceny po 0 czy 10 zawsze się trafiają ,ale średnia zazwyczaj jest w miarę wyważona, takich przypadków jak DA2 czy teraz nowy CoD to jakieś pojedyncze przypadki są.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:10 
Cytuj  
co do grafiki zgoda, liczylem na duzo lepszą

co do rozgrywki jest jak być powinno
pozmieniali troszke perki
dodali czytelniejszy lvling broni
dodali nowe rozwiazania co do killstreakow (do wyboru 3 tryby)
dodali nowe fajne tryby gry (TDM kill confirmed <3)
wróciły dedyki
itd

jedyna "zmiana" na minus to kontynuacja schematu małych map, bardzo małych map :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:11 
Cytuj  
no male mapki sa strasznie ;/ i malo graczy. no ale przy 18 nie ma juz tragedii, chociaz mam wrazenie, ze 24 byloby akurat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:24 
Cytuj  
Liczba graczy jest ok, większość map jest zbyt małych by pomieścić więcej (hi nuketown z BO).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.tek-9.org/forum/call_of_duty ... tml?page=5 - jak na tym forum strasznie nie jadą na mw3 to cos w tym musi byc ;]


przeciez na tek9 traktuja ta czesc na rowni z mw2 i black opsem. ot, pobawic sie tydzien-dwa i zapomniec


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 16:43 
Cytuj  
ale ja w sumie nie rozpatruje tej gierki inaczej, chodzi mi o to, ze nie zjechali mw3 jak gowna ;d

http://pl.twitch.tv/blackmanexoxo - koles gra na pc


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:30 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hLno7x4Mf1c

Tu bardziej obiektywnie, od jednego z najlepszych graczy (na konsoli).


Ponawiam pytanie. Jak działają te streaki za inne rzeczy niż kille itd. Bo tutaj koleś, 50% gry spędził leżąc na brzuchu i robiąc naloty itd. Ja rozumiem że to jakiś mega gracz, ale czy jeżeli będę grał na ludzi co dorwą "laptopy" przedemną - To dalej mam już pozamiatane, czy jeszcze idzie się odgryźć?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:39 
Cytuj  
MEGA TIP jak włączyć normalną grafikę:
:)
w ustawieniach Video Advanced jest coś co się nazywa chyba image quality i jest ustawione na Extra, powinno byc NATIVE

w końcu grafa nie jest gorsza niż w MW2 :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:41 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Dana napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hLno7x4Mf1c

Tu bardziej obiektywnie, od jednego z najlepszych graczy (na konsoli).


Ponawiam pytanie. Jak działają te streaki za inne rzeczy niż kille itd. Bo tutaj koleś, 50% gry spędził leżąc na brzuchu i robiąc naloty itd. Ja rozumiem że to jakiś mega gracz, ale czy jeżeli będę grał na ludzi co dorwą "laptopy" przedemną - To dalej mam już pozamiatane, czy jeszcze idzie się odgryźć?


jakiś perk (hardline?) w wersji pro daje ci ze 2 asyste = 1 kill do killstreaka
o to Ci chodziło?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:50 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
...


Jestem pewien, że były jakieś trailery oficjalne jakoby teraz dostawało się różne Streak-Bonusy w Modern Warfare także za assysty, wykonywanie objectives etc, nie tylko za kille.

Nie mogę znaleźć, bo jak wpisuje coś na youtube to oczywiście spam fragmovies z Day1 etc.

Ogólnie chodziło mi o to jak to się sprawdza w praniu, czy balansuje bardziej rozgrywkę itd. Bo tego bez zagrania się nie dowiem, a tym co mnie chyba najbardziej w nowych CoDach odrzucało, było właśnie to 7x KILL ASAP - Leż, special - Dobij 2 kille - Leż special.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 19:14 
Cytuj  
Nie dostaję się wogóle za kille per se, tylko za punkty. Z wszystkiego.

X punktów daje tobie 1 punkt killstreaka.

O balans mnie nie pytaj, nigdy nie byłem hardkorowcem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 19:21 
Cytuj  
nie ma co mowic o balansie przy takiej losowosci jak killstreaki ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.