mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:43 
Cytuj  
niby jak ubierac? bo w dialogu nic nie ma.

dobra giera kuwa, dawno nie mialem podobnych odczuc. Mi walka wręcz sie tez podoba. Nord 1h+ tarcza poki co 6 lvl, ale dorzuce cos do magii pewnie.

skyrim > bf3 ;d


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lis 2011, 18:47 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:43 
Cytuj  
Da się jakoś szybko zmienić kolejność rzeczy w favorites (Q) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:47 
Cytuj  
Kurwa, 300kg udzwigu to jak zwykle za malo :) Kosci smoka waza same 90, hehe, a dom kosztuje 5000. Ehh.....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:52 
Cytuj  
fuck, można jeszcze gdzieś na tą chwilę kupić kluczyk steam??? Wszystkie aukcje na allegro mają info, że chwilowo się wyczerpały zapasy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:54 
Cytuj  
ragnarok - battlemage w light armorze? ;/
ja myslalem o battlemage w jakims fullplate z uber tarcza.

piszpan jak ci sie udalo nabijac stealtha z automatu? mi jakos nie chce dzialac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:01 
Cytuj  
Jak to jest z tym koniem? Jesli go kupie i wejde do dungeonu to bedzie sie pojawiac pozniej przy mnie czy bedzie w tym samym miejscu gdzie go zostawilem? Wlasnie stoje przy Stables i nie wiem czy wydac ten 1k :<

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:19 
Cytuj  
@Mendol

bez szat manę będzie Ci tak ssać, że chooya sobie poczarujesz. Co do trenowania skradania to nie muszą być Twoi wrogowie żebyś mógł zdobywać expa ze skradania. Ja wytrenowałem sobie do 40tki w jaskini koło Białej Grani (chyba Biała Strażnica się nazywała ta jaskinia, kilku bandytów jest w środku) stając za tym ślepym typem na początku jaskini i biegnąć w ścianę.

Ogólnie rzecz biorąc mag jest słabiutki przy łuczniku ze skradaniem. Łucznik ma większy zasięg, wali dmg z zaskoczenia x3, można na łuk nałożyć truciznę paraliżującą, a na wyższym poziomie ma się jakiś stały % do szans na paraliż przeciwnika. Do walki z bliska dwa miecze/sztylety (wirujące kombo ftw), przy sztyletach x15 dmg przy ataku z zaskoczenia miażdży system :)

Powiedzenie o tej grze że jest dobra to tak jakby ktoś powiedział, że Megan Fox ujdzie w tłumie. Grafika jest śliczna (tekstury trochę słabe, to fakt, ale gra i tak sprawia ogólne wrażenie bardzo ładnej, przecież nie chodzicie cały czas ze zbliżoną kamerą na skały), klimat epicki, dubbing również uważam za bardzo udany, system rozwoju postaci IMO lepszy niż w poprzednich częściach (nie jest się uzależnionym od początkowych wyborów, jak nagle Ci się zachce iść w czarodzieja grając wcześniej wojownikiem to idziesz i chooy, w końcowym rozrachunku i tak trzeba będzie mieć wszystkie umiejętności ulepszane żeby móc awansować na kolejne poziomy). Nie ma co porównywać do Obliviona, ta gra to całkiem inna liga. Interfejs uważam że jest bardzo intuicyjny (ja od początku nie miałem problemu w posługiwaniu się nim, na WSADzie wszystko fajnie pracuje). Myślę, że GOTY będzie murowany.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:26 
Cytuj  
a ok dzieki.
bo krece sie po gospodzie ale niestety nic nie rosnie ;/

nie chce robic jakis czarow ofensywnych. bardziej buffy itd :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:30 
Cytuj  
Zajebistą przed chwilą miałem potyczkę z dwemerskim centurionem w pewnych ruinach w pewnej jaskini.

Jeszcze jak by były daedryczne ruiny, to już w ogóle nostalgia z Morrowinda z tą muzyką.

I tak za każdym razem jak słyszę motyw z w/w to mam mokro.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:31 
Cytuj  
jak podniesc garnek tak jak na filmiku? pokazuje mi sie tylko opcja kradziezy ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:32 
Cytuj  
"niby jak ubierac? bo w dialogu nic nie ma. "

Jest. :) Normalnie dajesz jej itemki i ona je ubiera. Jak jej dasz luk to bedzie z niego strzelac w np. nisko latajace smoki.



"Jak to jest z tym koniem? Jesli go kupie i wejde do dungeonu to bedzie sie pojawiac pozniej przy mnie czy bedzie w tym samym miejscu gdzie go zostawilem? Wlasnie stoje przy Stables i nie wiem czy wydac ten 1k :<"

Konie i Conmpanions sie teleportuja rzem z toba przy Fast Travel i normalnej wozami.

Ofc konie zyja swoim zyciem jak zwykle i laza jak chca puszczone samopas... moj jeden zajumany z obozu Stormcloaks pod Whiterun, wrocil tam (!!!) jak zsiadlem bo chyba mnie nie polubil. : )
Drugi raz ten sam kon ofc uciekl uj wie gdzie podczas wlaki ze smokiem, zas trzeci raz koniecznie chcial mnie zabic bo go maznalem spellem przez przypadek w combacie. : ) HINT: Trzeba wtedy "na szybko" wejsc na konia by go uspokoic.
Teraz jednak mnie juz lubi i lazi za mna. :)

Ogolnie WTB Summon Horse spell.

BTW. Pytanie za milion punktow... spelle otwierajace zamki... czy sa i gdzie... bo juz sporo skrzynek ominalem. Gidlia magow? Bylem ale szczerze przyznam nie wchodzilem do srodka bo nie chcieli mnie wpuscic bez jakis testow. ;)


Ostatnio edytowano 11 lis 2011, 19:34 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 111
Dołączył(a): 31.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:33 
Cytuj  
Gdzie kupie czar Light?

Edit: Już mam ta babka przy collegu sprzedaje :D


Ostatnio edytowano 11 lis 2011, 19:35 przez barol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:35 
Cytuj  
W Whiterun/Dragonsreach naprzyklad u nadwornego czarodzieja (tego cxo jest zaangazowany w MQ). Widzialem dewa rodzaja taki swiecacy nad glowa castera i targetowalny przylepiajacy sie do scian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:36 
Cytuj  
Pewnie w Kolegium Magow w Winterhold. Szkola Alteration, o ile sie nie myle.

@roball hm, no taki battlemage w wersji light :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:37 
Cytuj  
koci napisał(a):
Jak to jest z tym koniem? Jesli go kupie i wejde do dungeonu to bedzie sie pojawiac pozniej przy mnie czy bedzie w tym samym miejscu gdzie go zostawilem? Wlasnie stoje przy Stables i nie wiem czy wydac ten 1k :<


kon zawsze czeka w miejscu gdzie go zostawisz. jak np. pojedziesz do miasta z fast travel, bedzie czekal obok stajni

konik raz mi sie fajnie zabugowal. zsiadlem zeby pogadac z npc i nagle odfrunal. spadl jakies pol kilometra dalej i zdechl :D


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Ogolnie WTB Summon Horse spell.



A nie ma? Przecież w Oblivionie razem z koniem dostawało się gwizdek za pomocą którego można było go przywołać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:41 
Cytuj  
To był mod.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:47 
Cytuj  
zeby sneaka przy scianie trenowac znajdz jakiegos kolesia najlepiej camp stan na tyle blisko zeby co chwila lapac dtect/hidden ale nie agro odpalasz c jesli dobrze stoisz nie przybiegna a sneak bedzie sie trenowal. jeszcze fajnie sie robilo restoration w ktoryms dungu byla zagadka jak zle odpaliles lecialy strzaly ze sciany no i co chwile heala:) Kurde a ja nie moge znalezc nigdzie fireballa ani tego antrocha do sumonowania tyle ze scrolli.. ;/ I jak zwykle wkurwiaja mnie te miasta gdzie trzeba biegac chuj wie gdzie i chuj wie po co i w chuj wie za kim milion razy nie lubilem tego w morrowindzie i tutaj... ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:55 
Cytuj  
czyli nie musze sie martwic, ze zgubie companiona lub konia? w koncu sam przybiegnie jak sie gdzies zapodzieje? ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:55 
Cytuj  
no kurwa. randomowy smok do mnie przylecial jak chcialem q zrobic. spoko, chetnie go zajebie, ale on nawet nie chce wyladowac - tylko mnie spala na odleglosc :(

jak go jebnac


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.