mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 02:55 
Cytuj  
Odpalilem wlasnie, necro-elfke wymyslilem sobie. W jakiekolwiek TES tak dawnos ie bawilem, ze bede zrobie gral powoli i ogarnial wszystko krok po kroczku. Combatu narazie nie czuje (ale to pewnie dlatego ze nawet klawiszologii nie ogarniam jeszcze).

Tbh chyba przeczytam jak zrobic EZ mode postac, zeby sie przyjemnie zabijalo a nie pieprzyc z ubijaniem stworkow, a zajac sie gra ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 03:21 
Cytuj  
jak o 16.00 do tego przysiadlem, tak sobie wlasnie przed sekunda uswiadomilem, ze slonce juz niebawem wschodzi i trzeba by sie bylo polozyc spac, krok po kroku spotyka sie NPCkow, prawie kazdy ma cos do zorobienia i nie ma osobiscie na to czasu, z kazdym mozna porozmawiac, po ~10h grania nie ma sie wrazenia ze 85% NPC gada "to samo". watek glowny praktycznie olalem, ze wzgledu na to ze w TES najwiecej fun'u daja mi quest dla gildii zloziei i dark brotherhood .... do tej pierwszej juz udalo mi sie dotrzec.

generalnie gra swietna.

a co mnie najbardziej boli (znaczy sie minusy) ;]

-1. w poprzednich odslonach serii, jesli chciales aby twoja postac byla polbogiem, wykorzystywales mechanike do wymaksowania STATOW, to musiales liczyc gain na kazdym skilu, zeby momencie DING'u bylo +10 (nie miej nie wiecej na wymaganym stacie) ..... w skyrim ma to zerowe znaczenie praktycznie bo perki mozna rozdawac dowolnie nie wzane jakim skillem/skilami dobilo sie level, bo na cale nieszczescie nie ma statow (jak dlamnie ogromny minus)

-2. textury - o ile z daleka sa "zjadliwe" to z odleglosci <1m, powrot do daggerfall'a ;]

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 07:42 
Cytuj  
wow... no rzeczywiscie jest roznica w walce z silniejszymi smokami :)

Bez spoilerow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 09:01 
Cytuj  
TAK DUZO DO ZROBIENIA










TAK MALO CZASU ;<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 09:13 
Cytuj  
[quote="Kabraxis" sprobuj napierdalac Dunmera z ognia - gg, przyjdz po 15 minutach. :) [/quote]

Oj tam nie przesadzaj, ja ich zabijałem ogniem, szybko się palili, ale mam dużo w destro władowane.


Acha czy mi się wydaje czy magowie wolniej "levelują" Nah na mniej więcej tym samym punkcie fabuły ma prawie 8smy a ja połowe do 5tego :/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 09:23 
Cytuj  
ja zdobylem bodajze 2 okrzyk + 1 ktory byl od samego poczatku, to mam w tej chwili 8 lvl, ale dosc szybko to idzie ;] teraz quesciki w whiterun robie.

kuzwatak malo czasu na ratowanei swiata przed zaglada. Chyba pierwszy crpg od gothic 2 w ktorego mam ochote dluzej grac. Chetnie bym jeszcze lyknal dark souls ;P


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 09:59 
Cytuj  
Jak to jest z tymi frakcjami? Mozna dolaczyc do wszystkich bez obawy ze w dalszej grze nie bede miec dostepu do niektorych questow?
Wlasnie dolaczylem do Stormcloakow, wczesniej juz bylem w Companions. Mialem wrazenie ze mozna dolaczyc tylko do jednej gildii i byc jej "wiernej" :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:11 
Cytuj  
odkad dorwalem fireballa i summon atrocha ta gra to naprawde easy mode... do tego heale tarcze buffy a mana jest praktycznie nieograniczona... pierwszy smok i wielkie rozczarowanie za szybko padl.
Ze skrotami robisz tak:
dodajesz do favorites w menu itemow/czarow F
pozniej wciskasz q juz jak wyjdziesz z menu
no i wtedy np. zaznaczasz fireball i dusisz 1 tarcza 2 itd mozesz tez tak potki itemki itd.
2 x 1 i mamy fireballa z 2 raczek :) 1 + 2 i mamy firebala plus tarcze mozna to szybko zmieniac w walce luk noze tarcza czary itp. mocno ulatwia. mnie ciagle wkurwia ze mam milion questow bilion lokacji na mapie gdzie mam isc a czasu na granie tyle co kot naplakal. poki co 13 lvl.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:16 
Cytuj  
koci napisał(a):
Jak to jest z tymi frakcjami? Mozna dolaczyc do wszystkich bez obawy ze w dalszej grze nie bede miec dostepu do niektorych questow?
Wlasnie dolaczylem do Stormcloakow, wczesniej juz bylem w Companions. Mialem wrazenie ze mozna dolaczyc tylko do jednej gildii i byc jej "wiernej" :roll:

Napewno jest rozróżnienie między Stormcloacks i Legion. Tu mamy albo albo. W pozostałych przypadkach chyba można do całej reszty dołączyć.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:34 
Cytuj  
Gram nordem i stwierdzilem ze wlasciwe bedzie jak dolacze do stormcloaks :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
odkad dorwalem fireballa i summon atrocha ta gra to naprawde easy mode... do tego heale tarcze buffy a mana jest praktycznie nieograniczona... pierwszy smok i wielkie rozczarowanie za szybko padl.
Ze skrotami robisz tak:
dodajesz do favorites w menu itemow/czarow F
pozniej wciskasz q juz jak wyjdziesz z menu
no i wtedy np. zaznaczasz fireball i dusisz 1 tarcza 2 itd mozesz tez tak potki itemki itd.
2 x 1 i mamy fireballa z 2 raczek :) 1 + 2 i mamy firebala plus tarcze mozna to szybko zmieniac w walce luk noze tarcza czary itp. mocno ulatwia. mnie ciagle wkurwia ze mam milion questow bilion lokacji na mapie gdzie mam isc a czasu na granie tyle co kot naplakal. poki co 13 lvl.


Grasz na masters?? Ja w sumie też robię maga ale raczej mixa z wojem, bo long sword daje radę a magią chcę się tylko wspomagać, co by być takim spawarkowym imperatorem ;). A wiadomo, że imeprator też nieźle lightsaberem władał!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:55 
Cytuj  
jest jednak spora roznica na adept <> expert , mialem spore problemy z zabiciem Hargravena , gdyz sie leczyl . Udalo mi sie wreszcie z pomoca elfa lucznika


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:15 
Cytuj  
Panowie, jak się sprawdza Dual Wield w późniejszych etapach? Póki co pakuje w 1handery ale czasami zmieniam na tarczę, bo chujnia jak jest więcej przeciwników..

Ocb z tymi shoutami? Pierwszy zdobyłem w pierwszym dungeonie do jego użycia potrzebuje zabić smoka i wyssać z niego duszę?

Skyrim miażdży :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:29 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jest jednak spora roznica na adept <> expert , mialem spore problemy z zabiciem Hargravena , gdyz sie leczyl . Udalo mi sie wreszcie z pomoca elfa lucznika

A na adepcie się nie leczył? Bo wcześniej pisali, że jedyna różnica w trudności to HP mobków (czy może jego leczenie zrobiło się problematyczne wraz ze wzrostem HP).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:41 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Aldatha napisał(a):
jest jednak spora roznica na adept <> expert , mialem spore problemy z zabiciem Hargravena , gdyz sie leczyl . Udalo mi sie wreszcie z pomoca elfa lucznika

A na adepcie się nie leczył? Bo wcześniej pisali, że jedyna różnica w trudności to HP mobków (czy może jego leczenie zrobiło się problematyczne wraz ze wzrostem HP).

Leczyl sie. Sprawdzalem na wszystkim poziomach trudnosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:43 
Cytuj  
Spoiler nie spoiler - nie wiem, na wszelki wypadek uprzedzam ;)

Któregoś razu wychodząc z karczmy napadło na mnie 3 typów (najemny zbir). Goście dostali po pysku, a przy nich znalazłem Kontrakt. Zlecenie dania mi nauczki od niejakiej Helde.. No i to jest jajco, bo o ile pamiętam to ta babinka z pierwszej wioski (matka Svena bodajże). Nie wiem czy to babol czy nie babol ale za Chiny nie widzę związku.. :o Ktoś miał coś podobnego?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:51 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Aldatha napisał(a):
jest jednak spora roznica na adept <> expert , mialem spore problemy z zabiciem Hargravena , gdyz sie leczyl . Udalo mi sie wreszcie z pomoca elfa lucznika

A na adepcie się nie leczył? Bo wcześniej pisali, że jedyna różnica w trudności to HP mobków (czy może jego leczenie zrobiło się problematyczne wraz ze wzrostem HP).


jak napisales

leczyl sie ale mial wiecej HP i nie moglem go zabic bo mam obecnie 4 poziom i bylem za slaby


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:55 
Cytuj  
Próbował ktoś przerzucić save'y z pirata do legalnej kopii ze steama? Na razie gram na kradzionej wersji, ale jak dorwe klucz to chce ze steama ściagnac i save wgrać, żeby od początku nie grac.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 12:23 
Cytuj  
Ja to najbardziej sie ciesze (pogralem w nocy 2h dopiero i nigdzie nie doszedlem) ze wlaczyl mi sie banan na twarzy jak pierwszy raz zastanawialem sie ktoredy do karczmy.
Zero wykrzyknikow, mapki, biegania po sznurku, jak za starych dobrych czasow.

PS. mozna zjesc cos i umrzeć? bo narazie to metoda roguelike wpieprzam wszystko co jest unknown ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 12:30 
Cytuj  
Nie umrzesz od niczego. Surowe składniki mają bardzo małą moc.

Anyway alchemia jak była op tak jest, przynajmniej do robienia kasy.

Niebieskie motylki + niebieskie górskie kwiatki = w pizdu hajsu jak ktoś chce.

Szkoda, że już nie można robić potków z 4 składników, fajne poźniej OP trucizny na strzały/miecz wychodziły.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.