mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 12:32 
Cytuj  
Jak udało Ci się dojść do tego miejsca i dalej nie wiesz jak skakać? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:06 
Cytuj  
Ot jakoś się udało :/ chociaż to jakiś specjalny wyczyn chyba nie jest.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:17 
Cytuj  
No praktycznie przed tym moze raz skok tez chyba byl potrzebny zeby cos zdobyc z tego co pamietam, wiec nie wiem czy to az takie dziwne :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 14:09 
Cytuj  
Dla mnie dziwne, raczej staram się poznać wszystkie możliwości na początku nowej gry ;)

New Londo to chyba najbardziej zjebane miejsce.
Nic mi prawie te duszki nie robią, ale ciągle gdzieś spadam od ich uderzeń, bo biją zza ściany :S

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 09:17 
Cytuj  
A ja mając IMBA progres informuję że zabiłem hydrę ;) chociaż zginąłem z 8 razy wpadając w te jebaną dziurę w wodzie :/ nie ma to jak lama ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 16:18 
Cytuj  
czy ktos sie orientuje czy w darkroot garden przy bonefire mozna sie summonowac? probujemy juz pol godziny i dupa

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 17:21 
Cytuj  
Jeśli buterfly zyje to tak.
Jeśli już ją host zabił ale żyje jeszcze wolf, to trzeba to zrobić albo ZA "zamkniętymi drzwiami" (nie na schodach! - trza troche odejść od nich żeby postawic znak) albo od strony basin, tam gdzie są/były te 3 duże szczczurokoty (wchodziło sie do nich po drabinie od wodospadu z hydra).

P.S. Rozumiem, że chcecie sobie pofarmować ludzi, których będzie summonował wam forrest convenant?
Jeśli tak, to pamiętajcie, że przy tym summonowaniu nie działają ograniczenia levelowe.
Jak byłem na 24 lev to wpadłem tam kilka razy na 2 gości 70+ lev.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 17:57 
Cytuj  
Ooo dzieki wielkie Karol, w koncu wszystko jasne :)
butterfly nie zyje (ani u mnie ani u neona).
jak wpadlem za schody i neon probowal stawiac znak to mialem inwazje u siebie po 2 kolesi co 2 minuty :)
i sie zdziwilem, ze wpadalo po kilku na raz ;)
chcemy zabic sobie razem wilka albo jakies pvp porobic w miedzyczasie.

wy razem ze scorpem smigacie?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:11 
Cytuj  
Dopiero zabrałem się za ten tytuł także wiele nie widziałem (jestem po taurusie - trolował mnie 2h.) Mam dwa pytania: po co wracać do human form oraz co robi opcja "Kindle" przy ognisku?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:40 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Dopiero zabrałem się za ten tytuł także wiele nie widziałem (jestem po taurusie - trolował mnie 2h.) Mam dwa pytania: po co wracać do human form oraz co robi opcja "Kindle" przy ognisku?


kindle daje wiecej estusow z danego ogniska, bazowo jest 5, po pierwszym kindle ognisko daje 10 (to staly efekt jest, zostaje do ng+ nawet)

jak zdobedziesz rite of kindling to mozna jeszcze dwa razy zrobic kindle (20 estusow wtedy masz z tego ogniska)

human form - mozesz summonowac white phantomy zeby ci pomagali, mozesz kindlowac, ale z drugiej strony mozesz byc invadowany (i ew samemu invadowac)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:15 
Cytuj  
no a ja/mi sie cos zjebawszy.
przy jakims ognisku zrobilem kindla i dupa. nie dodalo mi flaszek.

gracie jeszcze goki czy juz przeszliscie we wszystkie strony?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no a ja/mi sie cos zjebawszy.
przy jakims ognisku zrobilem kindla i dupa. nie dodalo mi flaszek.

gracie jeszcze goki czy juz przeszliscie we wszystkie strony?


na razie bf3 :<
poza tym czekam na 1.0.5 i pewno cos w pvp sie pobawie wtedy wiecej


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i sie zdziwilem, ze wpadalo po kilku na raz ;)
chcemy zabic sobie razem wilka albo jakies pvp porobic w miedzyczasie.

wy razem ze scorpem smigacie?


tia
ja juz w NG, scorp jeszcze konczy pierwszą

btw - ktoś ma jakiś sposób/tipy/polecany ekwipunek na walkę z 4kings w NG? (dla postaci ze spec w INT na 80 lev)
fire czary już są słabiutkie w NG a sorcowa magia jakoś za wolno je zabija - zdążą się wyspawnować 4 zanim kończę pierwszego
ze 3 razy juz próbowałem z 2 fantomami i max co się nam udało zrobić to zdjąć im 1/3 total HP


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:46 
Cytuj  
no my z neonem sie umawiamy raz w tygodniu i tez chwilke gramy hehe.
czasami nam sie udaje cos zabic razem :)

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:53 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
tia
ja juz w NG, scorp jeszcze konczy pierwszą

btw - ktoś ma jakiś sposób/tipy/polecany ekwipunek na walkę z 4kings w NG? (dla postaci ze spec w INT na 80 lev)
fire czary już są słabiutkie w NG a sorcowa magia jakoś za wolno je zabija - zdążą się wyspawnować 4 zanim kończę pierwszego
ze 3 razy juz próbowałem z 2 fantomami i max co się nam udało zrobić to zdjąć im 1/3 total HP


rozumiem ze chodzi ci o NG+ (drugie przejscie)
ja moim buildem na faith (divine claymore +10) zrobilem ich za pierwszym razem solo, po czym kumpel mi powiedzial ze to najtrduniejsza walka na ng+ ;]

eazmode:
R2 z crystal ring shield z dobra bronia w prawej lapie, ale to bedzie nerfniete ostro w patchu wiec jak cos to sie spiesz (u mnei teraz bije za 1,2k)

a tak to grass shield, heavy armor z duza iloscia poise (havel albo stone), mask of mother i jakas dobra bron (2h)
jesli masz to greater magic shield precastniety przed walka nie zaszkodzi

po prostu podbiegasz do bossa i bijesz

ja polaczylem obie taktyki ;]

edit: jaki SL? bo ew moglbym sprobowac pomoc


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:59 
Cytuj  
podaj swoj build goki :)
bo ja mam 44lvl (hoho :) ) i nie bardzo wiem czy isc w faith i miracle czy w cos innego.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 18:04 
Cytuj  
@mendol: ten build co postowalem ostatnio tylko chaos shotel zmieniam na crystal ring shield do pve

o ten:
goki napisał(a):
divine/occult claymore
chaos shotel (na kolesi ktorzy turtluja)
grass shield
canvas talisman

spelli w ogole nie uzywam bo nie mam dobrych, zgineli mi ci pro trainerzy od miracles/pyro zanim zdazylem sie nauczyc czegos sensownego, w ng+ jak sie naucze czegos nowego to pewnie zmienie shotel na pyro flame

staty
vit - 40
attunement - 16
end - 40
str - 16
dex - 14
resistance - 11
int - 8
faith - 40

do patcha raczej nic nie leveluje juz, czekam co zrobia ze skalowaniem
mam jeszcze pare broni ktore chce przetestowac, greater scythe, flamberge, murakumo miedzy innymi


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 18:31 
Cytuj  
o dzieki, zapomnialem.
ja mam zjebane troche, przydalby sie respec ;)
ale pojde tez w faith, zeby podlapac te fajne miracle.
a tak biegam z raw spear/divine axe no i pyro flame.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o dzieki, zapomnialem.
ja mam zjebane troche, przydalby sie respec ;)
ale pojde tez w faith, zeby podlapac te fajne miracle.
a tak biegam z raw spear/divine axe no i pyro flame.


raw jest chujowe bardzo, lepiej juz w normal isc

przez weekend robilem nowy build, str/faith do pvp (zreszta tamten faith tez jest do pvp)
plan jest generalnie zeby uzywac jakiejs broni +15 i buffowac ja darkmoon blade

wczoraj robilem pvp na 80lvl w kiln i szlo w miare, wziawszy pod uwage to ze build nie mial najwazniejszego elementu czyli tego buffa to bylo nawet zaskakujaco dobrze

dzis zglitchowalem soule (cba farmic serio) wbilem SL118 i zobaczymy co z tego wyjdzie (na razie 1012 atk buffniety demon's great axe +15)
backstab na knightach w kiln wchodzi za 1200 ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:49 
Cytuj  
też mam postac z failth pod PvP i to trochę easy mode - slow + crystal shield odparowuje co drugiego przeciwnika instant
a na pacjentów z fog ringiem slow + WoG (strasznie szybko sie castuje w porownaniu do innych AE spelli)

za to ta postac w PvM jest sporo gorsza - dmg kleryckie maja malo chargesow, maly dmg i (wbrew pozorom) lighting dmg działa sensownie na mniej mobów niż pozostałe
do tego catalist bazujacy na faith zamiast na int jest "oszukany" przy uzywaniu hommingow (podstawowy spell sorca) - ilość "kulek" dalej bazuje na int a nie na faith

a wracajac do 4kings
mi tak się nie uda tego zrobić bo mam dopiero 20 vit i 18 stamina (drugie uderzenie jednego króla mnie zabija). A do tego jak zaloże set z sensownym (ok 60-70) poise to ruszam się już bardzo wolno

kumacie może, czy ten dmg który oni zadają jest magic based? może spróbować rzucic na siebie magic barrier (do tego mam faitha) żeby zmniejszych obrażenia od ich broni?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.