mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W menu magi wybierasz czy chcesz "wymawiać" tylko 1 slowo (cd jest krotki wtedy) czy np wszystkie 3 slowa - większy power ale też większy CD.


Nie można wybrać, czy chce się wymawiać tylko jedno słowo w menu magii.

Żeby to zrobić trzeba nacisnąć klawisz Z i puścić. Jak chce się wypowiedzieć 2 lub 3 słowa to należy przytrzymać Z odpowiednio dłużej.

Piszpan napisał(a):
a do shoutow za kazdym razem trzeba uzywac dragon souli czy tylko do odblokowania?


Do odblokowania.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a do shoutow za kazdym razem trzeba uzywac dragon souli czy tylko do odblokowania?

tylko do odblokowania


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:07 
Cytuj  
A tak z ciekawości zapytam ludzi grających niż ja dłużej - czy można się spodziewać jakiejś lepszej lekkiej zbroi niż smocza? Jakaś taka artefaktowa czy coś w tym stylu... Kurza stopa, boli mnie trochę to, że te późniejsze armory nie mają typowo barbarzyńskiego wyglądu. Gram Nordem i te skórzane stroje z początku prezentowały się ekstra, a barbarzyńca w zbroi elfickiej/szklanej wygląda trochę z dupy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Żeby to zrobić trzeba nacisnąć klawisz Z i puścić. Jak chce się wypowiedzieć 2 lub 3 słowa to należy przytrzymać Z odpowiednio dłużej.
no to nie mam urojeń :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Razoth napisał(a):
Żeby to zrobić trzeba nacisnąć klawisz Z i puścić. Jak chce się wypowiedzieć 2 lub 3 słowa to należy przytrzymać Z odpowiednio dłużej.
no to nie mam urojeń :wink:


To dałem dupy :P - zdawało mi się inaczej :F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:27 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
... Dziwne troche, ze dragon armor wymaga 100 kowalstwa a jesli chodzi o ciezki pancerz z tego co ludzi pisza jest gorszy niz deadryczny. W sumie zrozumiale, bo deadryczny jest trudniej dostepny jesli chodzi o matsy. Ebon obecnie moge kupic w sklepie, gorzej z sercem deadry. Mam jedno na razie i zrobie sobie chyba 2h mieczyk.


Daedryczny armor to jest najlepsza zbroja Heavy w grze, a serduszka mozesz kupic w College'u :) Ze smithingiem to warto pamietac to, ze inwestowac trzeba tylko w perki odnoszace sie do naszego armoru, czyli jak bedziemy nosic light to tylko w light, bo po co w ebon, daedric itd :) Oszczedzone w ten sposob perki mozna wsadzic w enchanting, ktory zajebiscie boostuje nam postac.


Wyczytalem, ze w obozach orkow tez sa do dostania. W sumie dragon dopiero wczoraj zalozylem na koniec grania, wiec jeszcze pobiegam. Deadryczna chce wykoksac z echantingiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a do shoutow za kazdym razem trzeba uzywac dragon souli czy tylko do odblokowania?

i pytanie jesli rozbiore swoj robe (100% regen -17% do czarow zniszczenia) da sie to wlozyc do heavy?

ktos cos pisal o psie jako dodatkowym kompanie skad jak?:)


Jak rozwalasz item, zeby zdobyc enchanta, to nie spodziewaj sie, ze bedziesz mogl wrzucic identyko enchantment. Dostaje sie podstawowa wersje, a sila enchantu zalezy od Soul Gema.

Mnie companioni wkurwiaja, a po drugie sa imho za silni, dlatego jak mi szczezla Lydia to biegam sam, a jak sie robi goraco, to zawsze jest panic button, czyli zamiana w wilkolaka :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:45 
Cytuj  
troche pobawilem sie z modami, configiem i gra naprawde fajnie wyglada w max detalach:
http://i.imgur.com/LVdph.jpg
http://i.imgur.com/5Ttzl.jpg
http://i.imgur.com/2ewup.jpg


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:52 
Cytuj  
Pewnie uzywasz tego moda co ja :) Jakie masz ustawienia w injFX_Settings?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:53 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dostaje sie podstawowa wersje, a sila enchantu zalezy od Soul Gema.


I od perków w Enchanting.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 12:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mnie companioni wkurwiaja, a po drugie sa imho za silni, dlatego jak mi szczezla Lydia to biegam sam

Ja ich kolekcjonuje u siebie w domu. Taka miła domowa atmosfera jest, jak się wchodzi do środka a przy drzwiach czeka na nas pies, a w sypialni krząta się Lydia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:00 
Cytuj  
ja dziś zamienię kompana na ofensywnego maga - ciekawy jestem czy też będzie mnie drażnił że się pcha


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:01 
Cytuj  
Jeszcze widzialem laske w karczmy ktora pokonalem w pojedynku bokserskim i lucznik z pierwszej wioski chcial za mna biegac, ale go odeslalem.
Jakos nie czuje klimatu gdybym sie mial skradac, skakac i eksplorowac z jakims patafianem ktory mi pod miecz wchodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Pewnie uzywasz tego moda co ja :) Jakie masz ustawienia w injFX_Settings?

tak, mam fxaa prost process injector, ale nie grzebalem w ustawieniach tego. poprawilem tylko cienie i zasieg wyswietlanych obiektow w configu gry. no i jeszcze kilka modow na lepsze tekstury drzew, krwi, nieba, zbroi, twarzy

btw jest jakas komenda na zresetowanie perkow? pare zle wrzucilem na poczatku i bym chetnie je zamienil.

ok, juz wiem. trzeba znalezc id perka na np. http://www.uesp.net/wiki/ i wywalic komenda player.removeperk id
potem dodajemy te, ktore nas interesuja za pomoca player.addperk id


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 16 lis 2011, 13:13 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:12 
Cytuj  
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Cons ... 8Skyrim%29

Cytuj:
player.addperk <variable> - ( 000581e7 for Augmented Flames level 1 ; "player.addperk 000581e7")
(To find the perk id type 'help "perk name" 4', then add each level in order). Make sure to put double quotes around perks with a space in them.


player.removeperk <variable> - Removes a learned perk; does not return the point used to gain the perk. Useful for manually respec-ing your character if you have misallocated a perk.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:30 
Cytuj  
Właśnie jakiś wampir zabrał mi jednym strzałem z łuku całe życie strzelając mi prosto w oko lol.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 16:18 
Cytuj  
siled napisał(a):
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Console_Commands_%28Skyrim%29

Cytuj:
player.addperk <variable> - ( 000581e7 for Augmented Flames level 1 ; "player.addperk 000581e7")
(To find the perk id type 'help "perk name" 4', then add each level in order). Make sure to put double quotes around perks with a space in them.


player.removeperk <variable> - Removes a learned perk; does not return the point used to gain the perk. Useful for manually respec-ing your character if you have misallocated a perk.


eeeh teraz bedzie korcic a jak raz sie sprobuje to i 2 a pozniej po 2 dniach odechce sie grac.. ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:15 
Cytuj  
hehehhe zbugowalem dzis ta gre. no moze nie do konca ale znalazlem sposob na wszystko ;p

mialem zniszczenie na 100, zrobilem dodatkowy quest na imba czary... zjadajace tak mane, ze nie dalo sie grac. a ze mialem rowniez zaklinanie na 100... to dzis dobilem do 100 kowalstwo, zalozylem zbroje ze smoka i all enchanty (a po 2 mozna) i nagle... czary zniszczenia nie kosztuja mnie nic magii lol moge je spamowac non stop biegajac w pelnej plycie... troche lol nawet wbieglem sobie w grupe jakis wilkow z full healingiem na sobie i po prostu sie leczylem zeby zobaczyc kiedy padne... to sie nazywa tank


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:34 
Cytuj  
Nic z tego nie rozumiem. Podkoksaj polski.

Poza tym, watahe wilkow to mozna tankowac w szmatach na dowolnym poziomie. Wbiegnij w grupe niedzwiedzi albo master necromancerow..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:42 
Cytuj  
a co za glupi jestes zeby rozumiec tekst pisany? jakbys gral magiem na poziomie nie novice to bys wiedzial o co chodzi z regenem many i byciem oneshotowanym. wbiegnij sobie w grupe wilkow magiem w szmatach leczac sie i zobaczymy jak dlugo pokoksasz.... boze co za glab...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.