mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 10:46 
Cytuj  
Grafa jest średnia to fakt, ale moim zdaniem gra trzyma klimat a o to mi chodziło. Wolę gadki z npcami niż branie questów jak w wowie i tylko bieganie od punktu A do B bez zagłębiania się w cokolwiek.

Nie wiem czego oczekiwaliście po grze, ale moje oczekiwania spełniła, zwłaszcza że widziałem gameplaye wcześniej i wiedziałem jak będzie wyglądać. Ja kupuję na 100%.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 10:51 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Grafa jest średnia to fakt, ale moim zdaniem gra trzyma klimat a o to mi chodziło. Wolę gadki z npcami niż branie questów jak w wowie i tylko bieganie od punktu A do B bez zagłębiania się w cokolwiek.

Nie wiem czego oczekiwaliście po grze, ale moje oczekiwania spełniła, zwłaszcza że widziałem gameplaye wcześniej i wiedziałem jak będzie wyglądać. Ja kupuję na 100%.

Glupoty gadasz. Te questy jedyne czym sie roznica od innych questow w MMO, to tym, ze musisz wiecej klikac podczas jakis chujowych scenek.

Aha. w EQ2 tez był system dialgow, ale nie był tak nachalny no i nikt za ciebie tekstu nie czytał. TRAGEDIA.

Te questy w SWTOR chuja sie roznica od tych z WoW, RIFT czy pierdyliarda innych mmo. Jeno poprostu trzeba dluzej czekac zanim bedzie je mozna robic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 10:51 
Cytuj  
musze sie zgodzic ze wszystkim co napisal kabraxis. chcialbym jeszcze dobic 10, sprawdzic inna lokacje i pvp, ale chyba nie dam rady :-?

rozjebal mnie q z przyniesieniem odcietej glowy do jabby juniora - oczywiscie leb podajemy w worku. jakos mnie wtedy olsnilo, ze faktycznie musza celowac w 12-15 lat


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 10:53 
Cytuj  
mi sie jedna rzecz podoba - twoja postac moze byc grubaskiem !


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 11:34 
Cytuj  
Bete mam od wczoraj i jeszcze nie włączyłem, byłem raczej pesymistycznie nastawiony do kolejnego grania w becie, ale jak widzę te wszystkie negatywne opinie o grze ( zwłaszcza kabraxisa ) to muszę przyznać że zachęciło mnie, bardziej niż wychwalanie jak to miało miejsce tu na forum wcześniej przed premierami innych gier :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 11:41 
Cytuj  
A te dialogi poprzedzające pobranie questa to idzie jakoś wyłączyć/skipnąć? Bo prawdę mówiąc ze wszystkich negatywnych opinii ten element SWTORa mnie najbardziej przeraża (nie cierpię przegadanych gierek).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 11:42 
Cytuj  
zbesztaliscie te gre okrutnie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 11:47 
Cytuj  
ja już tą gre sciągam od wtorku i mam kurwa dość. Właśnie ten pomarańczowy pasek doszedł do końca a tu nagle "downloading english asset", ja pier....

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:05 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
A te dialogi poprzedzające pobranie questa to idzie jakoś wyłączyć/skipnąć? Bo prawdę mówiąc ze wszystkich negatywnych opinii ten element SWTORa mnie najbardziej przeraża (nie cierpię przegadanych gierek).

Nie. Musisz ostro walić w spacje. Jak przypadkie wcisznie ESC to musisz powtarzac caly dialog cutscenke etc od początku..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:11 
Cytuj  
Play mam nieaktywne, mogę cisnąć tylko exit. wtf? Jest to związane z przeludnieniem serwera?


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:19 
Cytuj  
pewnie masz bete dzisiaj od 17


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:19 
Cytuj  
Niah napisał(a):
może się nie podobać, ale porównywać swtor do star treka to trzeba mieć coś nie tak z główką
Dokładnie :roll: Nad STO się spuszczał jedynie Xanth i Enhu, reszta wysiadła po 0,5-2h gry :roll: Myślę, że SWTOR aż takiego pułapu popłuczyn i rynsztoka nie prezentuje.

@guwnowapniak

wierz mi - ja obecnie bardzo mało gram. Tak jak kiedyś grałem praktycznie we wszystko co wychodziło na PC,PS - to teraz góra 3-4 tytuły rocznie. I to nie chodzi nawet o brak czasu, po prostu jest tak jak napisałem.

Wracając do samego SWTOR to zgadzam się, że jest chujowo ale nie tragicznie. Jeśli ktoś faktycznie liczy się z każdą złotówką to kategorycznie odradzam. Jeżeli nie jest to problemem to można kupić i się pobawić free miech. A może dłużej ? Companion to nawet fajne rozwiązanie. Pojawiało się ono w innych grach ale tutaj bardziej to rozbudowali. Można mu zmieniać cały ekwipunek, wygląd, jak zawadza to się go wysyła na misje żeby zarabiał kasę, zbierał resy, albo craftował. Jeśli chcemy grać bez niego, to też nie ma problemu - gathering i crafting można robić osobiście (nic nie kosztuje i chyba szybciej się nawet skiluje).
Voice acting faktycznie na początku wkurwia. Moim zdaniem przez ogóle przyzwyczajenie, że questy robi się "dzindybry >> ok >> ok akceptuj >> popatrzenie na tracker >> zabicie 10 mobów >> reward. Z czego sama rozmowa z NPC trwa z 5 sekund albo i mniej jak ktoś szybko klika ;) Przyznam się miałem tak samo. Jedyne questy które czytałem to fabularne w lotro i ff11. Jednak po czasie doszedłem do wniosku, że to fajne rozwiązanie (pomijam tutaj poziom merytoryczny ofc bo to generalnie standard), ponieważ jak się człowiek wkręci to odchodzi od schematu "levelowy wyścig szczurów" i zaczyna pomalutku grać swoim tempem.
Zrobiłem też flashpointa "Black Talon" z randomami. Instancja jak instancja - trash moby, mini-bosy, jedi do ubicia na końcu. Zrobiliśmy ją bez heala więc poziom trudności nie jest jakoś specjalnie trudny, od czasu do czasu ktoś ginął, crashował ale daliśmy radę ;) Tutaj pierwszy raz miałem grupowe dialogi. I choć zdaję sobie sprawę, że z każdą powtórką tego typu instancji wrażenie mija - dawno się tak dobrze nie bawiłem :) Szczerze się uśmialiśmy i choć grało ze sobą paru randomów to fajnie to wszystko wychodziło. Na swój sposób każdy odgrywał swoją postać. Ktoś był bardziej życzliwy (darował życie itp), a ktoś jak przystało na prawdziwego sitha się nie pierdolił ;) Ja na powitanie ściąłem kapitana i kazałem ostrzelać statek republiki, bo gram wrednym sithem z przerostem ego ;) Z każdym kolejnym questem człowiek czuje, że .... hmmm .... buduje charakter swojej postaci.
Moim zdaniem jeśli się zchilloutuje to przez free miech można się bardzo fajnie bawić. Każdy kto śledził rozwój gry, czytał leaki z bety, wypowiedzi devsów, oglądał filmiki chyba wiedział czego się spodziewać. Szkoda mi ludzi którzy się spodziewali drugiego SWG albo chuj wie czego, ale sami są sobie winni bo przesłanek, że ich oczekiwania zostaną zaspokojone nie było nigdy :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:39 
Cytuj  
No ja w pewnym momencie mialem nadzieje na chociaz dobrego themeparka. A narazie to widze popułczyny po WoW.

Juz lepiej grać w Skyrim. Tam przynajmniej sa dynamiczne questy. Nawet jeśli losuje je i sklada z randomowych fragmentow to i tak jest to lata świetlne przed SWTOR..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:41 
Cytuj  
I dobrze, im mniej malkontentow w grze, tym lepiej :D Mi tam sie SWTOR podoba, chociaz jedno musza poprawic, a mianowicie wydajnosc, ktora obecnie jest bardzo slaba w stosunku do tego co widac na ekranie. Moze jakis debugger dziala w tle, chgw, zobaczymy na release. W kazdym razie musza popracowac nad tym silnikiem przez te ostatnie tygodnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:45 
Cytuj  
Mi się wydaje że ta gra nie jest zdecydowanie dla napierdalaczy questów i lvl, jak ktoś potrafi czerpać fun z fabuły i spokojnego grania to będzie miał świetna zabawę.
Sama grafika nie jest taka zła, styl cartoon star wars może razić tych co przyzwyczaili się do bad company czy battlefield i nie potrafią zrozumieć dlaczego swtor nie jest podobny ( sam się dziwie ).
Grałem dosłownie chwile i nie zraziłem się, więc to duży plus i zaczynam się zastanawiać czy kupić gre, zobaczę wieczorem co tam dalej się dzieje w tej grze.
Obawiam sie tez ze ci co szukają w tej grze klimatu rp i stylu ddo to tu tego nie znajdą, jednak universum sw jest specyficzne i nie jest tak uniwersalne jak fantasy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 13:58 
Cytuj  
A ja dalej nie moge kliknąć PLAY ;/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 14:00 
Cytuj  
bo beta zaczyna ci sie DZISIAJ o 17?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 14:06 
Cytuj  
Czy w późniejszych fazach gry jest jakiś crafting i handel między graczami?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 14:09 
Cytuj  
Nob zona republiki wyglada 10x ladniej niz imperium. Czyli jednak sie da.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 14:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy w późniejszych fazach gry jest jakiś crafting i handel między graczami?
Jest crafting i masz market na którym sprzedajesz/kupujesz (nie jestem pewien na 100% ale na 99% nie ma rynków lokalnych tylko jeden wspólny).


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.