mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 22:13 
Cytuj  
dobra, mam key... dajcie jakies nicki na steamie...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 22:23 
Cytuj  
klik w sig.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 22:28 
Cytuj  
siled napisał(a):
omni jest supportem, a lanuje sie go w 90% na solo linie

see?

hueheuheuehuhue


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 22:54 
Cytuj  
z racji ze omni nie jest popularnym pickiem nie chcialo mi sie wertowac kolejnych 200 gier zeby poprzec to co powiedzialem, na over 9000 vodow ktore przelecialem znalazlem 1 omniego, na midzie

http://www.joindota.com/en/vods/506-sk- ... up-stage-1 omni mid


omni na tripla nie pasuje w wiekszosci przypadkow bo:
-potrzebuje levela bardziej niz inne suporty
-jest taki troche z dupy, bo sa defensywniejsze i ofensywniejsze suporty niz omni, a w dodatku jest melee
-jest duzo lepszy jesli powacha troche farmy

powtarzam, sa gry kiedy omni pasuje na tripla ale NAJCZESCIEJ jezeli ktos juz decyduje sie na omniego to na solo lane

ale wlasnie sobie zdalem sprawe ze wy mowicie o pubach i troche mi szkoda moich straconych 20 minut na ogladanie tych vodow ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:04 
Cytuj  
No omni mozna grac CZASEM solo, a najlepiej sidelane vs np. QoP/Puck (outhittuje ale ma heala w razie czego) i zrobic sobie levele. I to w wypadku kiedy rzeczywiscie farmy potrzeba mu, a mamy trilane vs trilane i nie ma dodge.
W high tier grach puszczanie go na mid to raczej taki supprise lane - daje rade, bo przeciwnik nie jest przygotowany.

Obecnie w D2, to jest swietny jako support dla ranged carry (a jeszcze lepiej jak mamy dodatkowo jugnlera/roamera ktory zganowac pomoze). Zwlaszcza ze nie ma Abaddona ktory w early game ta sama role pelni.
Za to omni jest duzo lepszyw late.

No ale statystyki typu 90% solo, sa bardzo z dupy wziete tbh.


Ps. a wlasnie ide sobie zagrac omni albo necrolyte, zeby sie bardziej item dependant heleraem pobawic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:12 
Cytuj  
iirc na dreamhacku w jakims meczu omni bylo solo na midzie :<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:13 
Cytuj  
Ta, i to wlasnie ten przypadek ze needuja go na perma repel na kims, a jak pojdzie na mida to jest dwustrone "no a co mi zrobisz?".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:16 
Cytuj  
gralem duzo cw z bardzo dobrymi ludzmi i jesli omni byl brany to w 90% na solo (tak jak mowisz sidelane) a w 10% na double+jungler. ale na triplu widzialem omniego doslownie kilka razy na wiele, wiele, wiele gier. nie wspomne ze to byl triple w stylu vs omni pudge, czyli calkowicie 4 fun.

livestreamow tez sie naogladalem i nie przypominam sobie zebym widzial omniego na trilanie. a ty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:20 
Cytuj  
A broń mnie matko boska przenajświętsza jasnogórsko, o trilane nie pisalem nic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 00:59 
Cytuj  
night stalkerem fajnie mi sie gra, mimo,ze moj team w dupe dostaje ;]

crystal maidem, niby fajnie, ale czuje, ze jak przeciwnik widzi takiego hero to jest nuke od razu ;

Czy w dota2 jest odpowiednik arachny z hona?

w sumie pogralem juz wieloma hero i nie jest az tak tragicznie, oprocz wracania do bazy hehe.

Svena musze obczaic.


_________________
.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 01:36 
Cytuj  
no jasne ze piszemy o pubach, bo na turniejach omni jest tak rzadko brany ze nie ma nawet o czym mowic, zbyt sytuacyjny hero zeby byl brany pod uwage

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 01:39 
Cytuj  
traxex jest troche podobna

perma slow i aura jak u arachny, ale inne ulti i trzecia umiejka - zamiast hardened skina ma aoe celowany silence, a jej ulti to + do agi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 01:59 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
night stalkerem fajnie mi sie gra, mimo,ze moj team w dupe dostaje ;]

crystal maidem, niby fajnie, ale czuje, ze jak przeciwnik widzi takiego hero to jest nuke od razu ;

Czy w dota2 jest odpowiednik arachny z hona?

w sumie pogralem juz wieloma hero i nie jest az tak tragicznie, oprocz wracania do bazy hehe.

Svena musze obczaic.


W HoNa nie gralem, ale Arachna z nazwy pasuje do Broodmother :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 02:37 
Cytuj  
Pasowac moze i pasuje, ale to zupelnie rozne hero sa ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:40 
Cytuj  
Mam pytanie i sorry ci sie tu roball wpierdalam w topic ale szybki question i mnie nie ma. :)

Kolezka mi oferuje dwa Steam Gifty z DOTA 2 po 30 PLN za sztuke... scam? Bo cos mi smierdzi ta cena i to ze to gifty itd... No chyba ze tak ta beta staniala ostatnio bo przyznam ze nie siedze w temacie za bardzo ale pamietam ze niedawno chodzila po 50-100$$.

A nawet jak koles ma te gifty to jest mozliwosc ze mi po jakims czasie znikna z konta steam czy cos?

Thx za pomoc jakby co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:43 
Cytuj  
Juz po 50 dych chodziły, obecnie dostali wszyscy prawie, łącznie z psem wiec moze poszly o tyle w dół.
Maja 1/4 populacji HoNa juz w Closed Becie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:46 
Cytuj  
Jacy wszyscy ja nie mam ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jacy wszyscy ja nie mam ;/.


Bo ty grasz tylko PvE.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mam pytanie i sorry ci sie tu roball wpierdalam w topic ale szybki question i mnie nie ma. :)

Kolezka mi oferuje dwa Steam Gifty z DOTA 2 po 30 PLN za sztuke... scam? Bo cos mi smierdzi ta cena i to ze to gifty itd... No chyba ze tak ta beta staniala ostatnio bo przyznam ze nie siedze w temacie za bardzo ale pamietam ze niedawno chodzila po 50-100$$.

A nawet jak koles ma te gifty to jest mozliwosc ze mi po jakims czasie znikna z konta steam czy cos?

Thx za pomoc jakby co.


Fakt, ze beta strasznie staniala, ale mimo wszystko 30zl to strasznie tanio :) Niech ci wystawi na Allegro moze, zawsze to mu dojebiesz w komentarzach jak scam :) Co do giftow, to jak ich uzyjesz to nie ma szans zeby ci dostep do bety zniknal czy cus, chyba ze koles ukradl komus konto Steam, sprzedal gifty, a potem wlasciciel je odzyska i zareportuje go i osoby, ktore te gifty dostaly. Z tym, ze jak sam widzisz sporo tych "ale".
Ja bym wzial jedno, jak bedzie ok, to bym wzial drugie. 3 dychy to nie majatek...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2011, 11:54 
Cytuj  
siled napisał(a):
omni na tripla nie pasuje w wiekszosci przypadkow bo:
-potrzebuje levela bardziej niz inne suporty
-jest taki troche z dupy, bo sa defensywniejsze i ofensywniejsze suporty niz omni, a w dodatku jest melee
-jest duzo lepszy jesli powacha troche farmy


1- nie zgodzę się
2- Co z tego że są defensywniejsze i ofensywniejsze? Piszesz strasznie bez sensu. Co z tego że melee? Tide też jest melee.
3- Daj nazwę herosa który wraz z farmą słabnie.

Jak masz zamiar pisać rozprawki to chociaż pisz z sensem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.