mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 12:23 
Cytuj  
Wystarczy byc niezalogowanym by pobrac.

Pozatym na forum ktos juz napisal, ze nie trzeba dostac ponownego zaproszenia na weekendowke, jesli zostalo sie zaproszonym wczesniej.
Niestety nie zwerfikowal nikt tego przed wylaczeniem forum.

Zobaczy sie wieczorkiem.


Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 12:43 
Cytuj  
Też słałem feedback i wypełniłem survey no i zap jest ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 13:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
yabaddi napisał(a):
nie mogę pobrać klienta (bo już go wywaliłem...) Jak to fixnąć?

Prosze: http://77.252.110.231/SWTOR_setup.exe


Dzięki, już "się" naprawiło :)


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:42 
Cytuj  
jakby ktoś nie miał czasu pograć i nie chciał by się konto kurzyło to ja chętnie przyjmę, zagrałbym żeby dać grze drugą szansę.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:04 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=atsGQTqQAN8

Modowanie itemow zmienia ich calkowity wyglad , fajne :P

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:07 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Też słałem feedback i wypełniłem survey no i zap jest ;)

Ja nic nie słałem a i tak mnie zaprosili ponownie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:31 
Cytuj  
Ja nawet odznaczylem ze nie che juz brac udzialu w becie - a i tak dostalem :]

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:35 
Cytuj  
to odstąp konto potrzebującemu jak nie chcesz grać :)


Posty: 8
Dołączył(a): 1.12.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:40 
Cytuj  
tutaj tak samo :)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:00 
Cytuj  
juz oddalem znajomemu

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:35 
Cytuj  
Jakby ktos chcial odstapic niech da znac.

Ja niestety nie doostaem pomimo jak widac marnowania czasu na ankiety, uwagi i sugestie.

GG 1829231

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:59 
Cytuj  
Kurdesz nad kurdeszami! A wreszcie miałabym czas, coby sobie trochę pograć... Na dwa poprzednie beta weekendy dostałam zaproszenia, ale co z tego, jak cały czas w rozjazdach byłam... Teraz mam wolny weekend, ale trzeci raz jakoś nie chcą mnie zaprosić. No cóż - jak pech to pech :(


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:03 
Cytuj  
nie ma czego zalowac.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:16 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nie ma czego zalowac.


odkryciem ameryki może i nie jest ale jest bardzo dobrą i solidną grą



no ale jak ktoś liczy na second comming w postaci sandboxa z pvp fulllootem to sobie jeszcze poczeka jakoś do nigdy

nie wiem czy swobodnie już można powiedzieć że nadchodzące gry w które niektórzy tutaj wierzą to faile czy jeszcze nie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:36 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nie ma czego zalowac.

Jest czego żałować... Ja nawet w jakieś gierki flashowe 2D z "Yoda" w nazwie grałam, bo uwielbiam uniwersum SW.
Zresztą - co długo gadać - najlepsze lekarstwo dla mnie na wielką chandrę to stara trylogia GW - zwykle już na "Imperium kontratakuje" humor mi się poprawia, tylko parę razy do końca "Powrót Jedi" musiałam oglądać :)
Ale taka terapia całonocna daje efekty :)
No nic, bo rozpisuję się tu chyba z żalu, że nie dane mi będzie tego obejrzeć przed premierą...
BTW - Preorder mi mąż na Mikołajki obiecał - więc pewnie już kupił :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:36 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
odkryciem ameryki może i nie jest ale jest bardzo dobrą i solidną grą


Nie jest. Jest przecietniakiem.

Enhu napisał(a):
no ale jak ktoś liczy na second comming w postaci sandboxa z pvp fulllootem


Ja oczekiwalem zajebistego ThemeParka. Dostalem sredniego ThemeParka ze slabiutka kreacja swiata i mocno przecietnymi technikaliami.

Ogolna wtornosc SWTOR nie ma tu nic do rzeczy to raz. I dwa - o ile w przypadku RIFT nudzenie o PvP bylo notoryczne i wrecz zabawne to w tym temacie p PvP jest w miare cicho wiec nie pierdol pan. Gra jest srednia i tyle - nie wazne na co kto czekal.
Choc jesli ktos czekal na ThemeParka z nudnym i zle zdesignowanym swiatem, slaba rysowana grafika i standardowym do bolu " ultra casual friendly" gameplayem i to wszytko w sosie "PEGI 3+" to pewne sie nie zawiedzie.

Dla mnie slabo a jak juz nie raz pisalem ThemeParki bardzo lubie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:38 
Cytuj  
Ujme to tak. Indie MMO robione w polsce, które jest piętro niżej wygląda lepiej niż SWTOR za 100mln $$$. Przynajmniej jeśli brac pod uwage dostępne środki ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie jest. Jest przecietniakiem.


gust jest jak dupa, każdy ma swoją


po za tym o jakiej 'kreacji świata' piszesz? takie coś to masz w simsach i simcity bo pojedynczy użytkownik nie ma prawa wpływać na środowisko gry - można sobie co najwyżej domki postawić w niektórych grach, a te nie mają najmniejszego wpływu na kreacje świata albo liczyć na z góry zaprogramowane eventy jak w GW2 które będą się powtarzać do usranej śmierci dając zawsze takie same efekty ale dodając złudzenie uczestniczenia w czymś


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:03 
Cytuj  
Imo na dzien dzisiejszy to 7/10, kupilem, mam nadzieje ze bede sie dobrze bawic.

Swoja droga gust gustem, ale jak niektorzy sie jaraja space combatem w tej grze to mozna naprawde wiare w ludzi stracic. (nie mowie o tym forum) Naprawde gra popsysa na tylu frontach, przy takim budzecie, ze to szok. Na szczescie sa sw, jest fajna muza, nie ma nic innego na rynku = mozna brac i grac :)

Z drugiej strony ostatnio gdzies czytalem preview secret world i pan dziennikarz zachwalal gierke, z tego co znalazlem to chyba powszechne zjawisko (fap fap) wsrod tych, ktorzy widzieli i gralil. Moze to bedzie cos ciekawego, chociaz mnie realia tsw zniecheciaja (tak jak sw w swtor zachecaja do gry) - z drugiej strony zawsze to lepsze od wymeczonego do bolu fantasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:04 
Cytuj  
Eventy w GW2 będą siw powtarzać.. ale tylko w tedy kiedy użytkownicy będą je popychać w roznych kierunkach.
Eventy w GW2 nie będą sie automatycznie resetować.
Jak moby zajebia vendora, to ten vendor będzie martwy tak długo aż nie przyjdzie nowy. A jesli nowego po drodze tez zajebią moby to i nowego nie będzie. Wiec w jednym i w drugim przypadku trzeba go bronić, że moc sobie coś kupić. Takie "złudzenie" interaktywnosci jest lepsze niż totalnie statyczny świat.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.