mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 18:13 
Cytuj  
wyobraź sobie że ja mam i żonę i dziecko i nie whinuje na każdym kroku więc marny argument jak ktoś niema kasy etc poprostu niech sobie grę odpuści bez zbędnego flamu

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:23 
Cytuj  
Omg z tematu czy gra jest warta 200 zł zrobiło sie gowno. Kogo to interesuje ile kto zarabia. Nie jest wcale tajemnica ze jestesmy za murzynami z zarobkami i kto tylko moze niech spierdala z kraju.


Wracajac do tematu SWTOR i ceny to jest zdecydowanie model ktory ma wyludzic jak najwiecej pieniedzy zwlaszcza ze wszedzie tylko EA liczy zyski .


Powinno być jak z telefonem: masz za zeta , abonamet placisz to pogadasz

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:31 
Cytuj  
mkmiko napisał(a):
Powinno być jak z telefonem: masz za zeta , abonamet placisz to pogadasz


abonamentu nie płacisz, to cię eksmitują


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:43 
Cytuj  
to dlatego wrociles do polski enhu? ;p

jak widac sa uzytkownicy, ktorzy maja zone i dziecko a nadal sa na poziomie gimnazjum.

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:52 
Cytuj  
Przecież ta gra za rok będzie kosztować 50zł, o ile nie będzie już F2P :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:55 
Cytuj  
Z tym darmowym klientem to tak cudownie nie jest - we f2p jak chcesz grać na poziomie "zaangażowany każual" to bulisz ponad 20$/msc. Więc klient TORa zwróci się w mniej niż rok. To oczywiście problem dla kogoś, kto chce pograć miesiąc... ale chyba nikt nie liczył że firma robiąca mmo na lata będzie się ustawiać pod miesięcznych graczy?
Druga sprawa to zaangażowanie w grę, które zwiększa się wraz z ilością kasy na nią wydaną. Ilu z tych, ktorym nie podoba się cena pograło dłużej (pograło, a nie skile zmieniało) w EvE czy perpetuum? Jak gra jest tania, to się ją w tani sposób traktuje, ot co. Wybulisz 2 stówki na klienta, to tym łatwiej wybulisz i 5 dych na abo, bo jak to tak, wtopić 2 setki i nie "zarobić" na tym?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to dlatego wrociles do polski enhu? ;p


nie, wróciłem bo mi brakowało tych wszystkich baranów stąd :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:58 
Cytuj  
mendolku całe szczęście ty chyba nie masz żony bo szczerze bym jej współczuł, pewnie cały dzień byś ją spamował tępymi tekstami

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:01 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Z tym darmowym klientem to tak cudownie nie jest - we f2p jak chcesz grać na poziomie "zaangażowany każual" to bulisz ponad 20$/msc. Więc klient TORa zwróci się w mniej niż rok. To oczywiście problem dla kogoś, kto chce pograć miesiąc... ale chyba nikt nie liczył że firma robiąca mmo na lata będzie się ustawiać pod miesięcznych graczy?
Druga sprawa to zaangażowanie w grę, które zwiększa się wraz z ilością kasy na nią wydaną. Ilu z tych, ktorym nie podoba się cena pograło dłużej (pograło, a nie skile zmieniało) w EvE czy perpetuum? Jak gra jest tania, to się ją w tani sposób traktuje, ot co. Wybulisz 2 stówki na klienta, to tym łatwiej wybulisz i 5 dych na abo, bo jak to tak, wtopić 2 setki i nie "zarobić" na tym?


no normalnie. wtapiasz 200 i masz miesiac zabawy. dlatego lepiej by bylo wtopic 100.
tym bardziej, ze od dawna bylo jasne, ze bw chce tym razem zarobic nie na jakosci produktu, tylko fanach sw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:04 
Cytuj  
robciu nie fikaj :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:05 
Cytuj  
mnie rozbraja tylko to że nikt z was walczących o nieograniczony sandbox nie grał dłużej niż miesiąc w swg, bo to 'nie było to / nudne'


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:07 
Cytuj  
Jakość TOR nie jest zła, to udany themeparkowy mmorpg. Wszystko ma lepiej rozwiązane niż w innych podobnych tytułach - jeśli będą częste content patche, to ci którym podoba się wow/themepark posiedzą w TOR przez lata.
Ci którzy czekają na GW2/TSW czy nawet AA posiedzą pewnie do czasu ich open bet/premier. Ale pewnie co kilka miechów będą klienta odświeżać.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:13 
Cytuj  
a najlepsze jest gadanie, ze wow jak wychodzil w czasach prehistorycznych to chodzil po 150zl o!, a 6 lat temu te 150zl to teraz jak 250zl o! wiec 200 zl za tora to nie tak duzo, a nawet calkiem normalnie o!

wszytko fajnie tylko o jednej rzeczy sie zapomina - ze tor jakoscia czy iloscia jest ciut lepszy od 'wowa 6 lat temu', a w chuj biedniejszy od 'wowa 5 lat temu' jak sie pojawil pierwszy dodatek, tak ze ja rozumiem cene 200 zl gdyby ta gra sie pojawila jakies 4-5 lat temu, ale teraz? na dzien dzisiejszy tor prezentuje gowno(łał praktycznie w 2012 roku wydaja gre, ktora poziomem przypomina gre ktora wyszla w 2004/5 roku, a teraz jest w wiekszosci flamowana przez wtornosc i ciagle ten sam typ rozgrywki) i w cenie gowna powinien byc.

i czy masz w portfelu 10zl czy 10k zl ta gra nigdy nie bedzie warta ceny jakiej za nia rzadaja.


wogle jak taike ceny beda sie powtarzac to wyjdzie na to, ze kazda wieksza stajnia bedzie robic mmo, bo samo pudlo sprzeda sie za wiecej niz gra single player.


@up

udany themepark to byl Rift. tbh nie wiem czy mozna zrobic bardziej dobracowane mmo, ktore powiela wszystkie schematy znane od jakis 7 lat niz Rift.
On mial wszysto - stabilnosc, wydajnosc, grafike, content, powielone wszystkie mozliwe schematy, nawet pvp bylo czysto themeparkowe i casualowe - a widac jak skonczyl, atm wedlu xfire statow w crapowate Aiona, czy starego w uj GW gra kilkarazy wiecej osob niz w Rifta.

A tor co ma? animacje jak w runes of magic, textury otoczenia brzydkie jak Aion, a gameplay na poziomie wowa 6 lat temu, gdzie nalozono swiatelka na miecze i pociski.
Tak naprade jedyne co broni tora to swiat SW, bo gdyby ta sama gra z wymyslonym na potrzeby gry lore sie pojawila to flame by byl w calym internecie.
A zeby grac w gowno tylko dlatego ze to SW to trzeba byc niezle przyjebanym.


Ostatnio edytowano 7 gru 2011, 20:23 przez Kole0, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:19 
Cytuj  
A ja mam tylko pytanie do adminów/moderatorów forum: JESTEŚCIE TU?????????
Połowa osób w tym temacie powinna dostać ostrzeżenia albo bany...

GJ!

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
on topic: 200zl za mmo w tych czasach to troszke zart


:lol:

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego że ten topic jest stworzony tylko i wyłącznie do działu Flame?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:20 
Cytuj  
Agron napisał(a):
A ja mam tylko pytanie do adminów/moderatorów forum: JESTEŚCIE TU?????????
Połowa osób w tym temacie powinna dostać ostrzeżenia albo bany...

GJ!


mysle, ze wiecej znakow zapytania by sie przydalo w twojej wypowiedzi.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:23 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mnie rozbraja tylko to że nikt z was walczących o nieograniczony sandbox nie grał dłużej niż miesiąc w swg, bo to 'nie było to / nudne'

Ja nie grałem bo nie wiedziałem, że jest taka gra. Ogólnie mało ogarniałem wtedy.
W UO za to grałem długo. Podejrzewam, że w SWG też bym grał długo. Z tego co słyszałem to gra chyba jeszcze bardziej w mój gust była niż UO.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Agron napisał(a):
A ja mam tylko pytanie do adminów/moderatorów forum: JESTEŚCIE TU?????????
Połowa osób w tym temacie powinna dostać ostrzeżenia albo bany...

GJ!


mysle, ze wiecej znakow zapytania by sie przydalo w twojej wypowiedzi.


Jeszcze jeden mały trolling i będziesz miał okrągłe:
Kod:
Posty: 16655

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:24 
Cytuj  
okragle? brzydkie.
celuje w 66666

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:27 
Cytuj  
koleo może i rift był dopracowany ale niema tego co ma swtor klimat
rift jest taki nijaki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.