mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 11:07 
Cytuj  
o to pewnie to.
to ide szukac :)

koles wczoraj (zsummonowal mnie do dark anor) estoc'iem robil backstaby po 1100

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 11:10 
Cytuj  
zeby uzywac darkmoon blade musisz byc w blade of the darkmoon covenant, jak wyjdziesz to nie mozesz uzywac spella

1min duration, 1 cast (nawet w ng+ nie da sie zdobyc drugiego)
spell leveluje razem z covenantem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 11:25 
Cytuj  
ja na razie koncze robic Warrior of Sunlight.
niestety jeszcze pare medali zostalo.

potem musze zrobic hunterow zeby zdobyc ringa do fikolkow.

no i bede po tym kombinowal co dalej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:23 
Cytuj  
Planuje powrot do gry na weeknd. SKonczylem w znoju gdzies kolo dzika ostatnio. ;) Znacie jakies poradniki, jak rozwijac statsy pod jakis typ gry? Bo tak czytam was, ze dexa starczy tyle, tego tyle, a reszte w stamine i vitality. Nie mam rozeznania jak prowadzic postac, zeby wyszedl koks na koniec. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:27 
Cytuj  
najlepiej na wiki i forum polaczonym szukac.
(a najszybciej zapytac Karola :) ).

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 19:38 
Cytuj  
Catacombs mnie rozbroilo, więcej zamoty z nekromantami niż z bossem, 3x fireball go położył. Jeszcze Tomb of Giants i Kilm wita.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 02:08 
Cytuj  
Cata to jedna z pierwszych zon do zrobienia więc boss słaby.
Jak robiłeś ją na końcu to co się dziwić - tak jakbyś na 70 lev wymagał epic walki z capra demonem :)

A ja sobie zrobiłem nową postać z założeniem że gram totalnie bez fog ringa i magii (najniższy możliwy attu, int, faith, zero czarów).
Bywają momenty problematyczne ale dostęp do broni str based i wysokie vit wynagradza wszelkie problemy :)
Nie dorobiłem się jeszcze żadnej "tower" shield ale i tak postać się sprawuje nieźle. Można naprawdę być pod wrażeniem balansu jaki jest w DS między mele a casterami.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 08:41 
Cytuj  
No widzisz Karol teraz zaczynasz mnie rozumieć ;p Ja mam tylko heala i firebala pierwszego ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 09:56 
Cytuj  
jak i gdzie mozna sie summonowac w Demon Ruins?
bo niby tam sa 3 bossy?
po zabiciu Discharge mozna sie summonowac i biegac tam razem? czy musimy dojsc do jakiegos konkretnego miejsca?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 09:59 
Cytuj  
Jedyny problem jaki widzę, to taki, że nie da się rozwinąć STR do 30+ bez wcześniejszego rozwijania endurance do 30 - te wszystkie ciężkie bronie zjadają strasznie dużo staminy przy każdym ataku.

Na razie mam 25 str i 20 end, używam pike (piękna sprawa - nie da się jej odbić "aktywnie parując" medium i small tarczami => jest traktowana jako "large weapon"), gravelord sworda i oczwyiście kuszy :)
Ale gdzieś ok 50 lev powinno byc już ok tzn powinno się wtedy dać radę wykręcić 34 str i 30 endurance.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 10:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak i gdzie mozna sie summonowac w Demon Ruins?
bo niby tam sa 3 bossy?
po zabiciu Discharge mozna sie summonowac i biegac tam razem? czy musimy dojsc do jakiegos konkretnego miejsca?


Przy discharge masz tylko kawałeczek miejsca na summon - na moście i bezpośrednio przed mgłą.
Nie da się summonować na te 7-8 wielkich mobów pilnujących chaos embera (w lawie, po zabiciu discharge) ale juz tam dalej, gdzie spotykasz pierwszego capra demona, można.
A po zabiciu tego grubasa (drugi boss w demons), zaraz za jego pokojem można summonować koolegę na centipede demona ale warto najpierw solo otworzyć sobie skrót-windę do chaos convenantu z demons ruins (jak masz fantoma to chyba nie da się tego aktywywać).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 23:35 
Cytuj  
Drugie podejscie zrobilem i idzie mi znacznie lepiej. :>
Zabilem Dark Knighta i dropnal mi mieczyk. Ma prawie taki sam dmg jak drake sword, ale wymaga statsow ktorych nie mam. Warto dla niego podbic str i dex czy zostac przy drake?

Na wiki pisze , ze po ubiciu capra demona przed depths lepiej isc do darkroot po itemki. Dam tam rade na 27SL?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 01:29 
Cytuj  
Czy warto iśc w STR/DEX to kwestia wyboru jaką postać chcesz zrobić "najszybciej". Jeśli planujesz inwestować w INT albo FAITH to na bank zabraknie Ci statsów. Do 40-50 lev rozwija się postać tanio. Później, 1 level kosztuje już po 15k+ i rośnie o 1-2k per lev.
Każda postać potrzebuje przynajmniej 15 VIT i 20 endurance (do sensownej walki dużymi broniami 30+ endurance)
Jeśli chcesz miec postać dobrą w magii to musisz mieć 4-5 slotów na czary i 36 INT minimum.
Dla postaci z Faith - 30 faith i 3 sloty na czary min.
Pójście w ok 30STR/20DEX to praktycznie 100% pewności, że nie wystarczy Ci punktów na zrobienie sensownych "czarów" ofensywnych innych niż pyromancja.

Co do broni... drake jest fajną bronią startową ale dość szybko się przekonasz, że to trochę za mało (claymore zrobiona nawet tylko na +5 ma podobny efektywny dmg a dużo lepsze "ruchy").

Co do wyboru depths/drakroot - podobny poziom trudności.
Z Drakeroot wyciągniesz fajny cloth armor, który ma duży resist na curse co Ci się przyda w Depths na bazyliszkach.
A jeśli najpierw pójdzie do Depths to uwolnisz tam pyromantę, którego czary bardzo przydają się w Drakeroot (golemy i drzewka są bardzo wrażliwe na fire).
Niezależnie co wybierzesz: będzie to trudniejsze niż to, co zrobisz na drugim miejscu :)

P.S. Jeśli się będziesz wybierał do depths to kup przynjamniej jeden purging stone od tego gościa co stoi w wieży za gargoylą. Nie ma nic gorszego niż paść od curse i wracać z 1/2 albo nawet z 1/4 HP :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 08:34 
Cytuj  
Gram postacią str/dex i ten miecz od Dark Knighta zrobiony na +5 daje ponad 400 dmgu. Bardzo przydatny w miejscach gdzie trzeba jebnąć raz a dobrze (backstaby za 800) albo mieć duży dps. Ale potrzebujesz do niego dużo staminy.

Btw wczoraj koleś mnie rozjebał w pvp - zsummonował mnie ktoś w anor londo i po 30 sekundach inwazja. Invader podszedł, "bow" po czym jebnął jakiś czar pyro (AOE) od którego host zszedł instant a ja straciłem 50% hp.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 11:06 
Cytuj  
Dzieki za rozjasnienie sytuacji. Czyli oprocz dmg bron to kwestia osobistych preferncji co do stylu. Postac chce robic w heavy docelowo, teraz pakuje endu (20 w tej chwili) i vitality (19). Spell moze jeden, dwa na jakies awaryjne sytuacje. Ale tu jeszcze nie wiem nic zbytnio.

W darkroot namierzylem tez set elite knighta, czas polepszyc armor sobie.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 11:36 
Cytuj  
No to robisz postać podobną do mojej - z czarow uzywam heala w 1 miejscu uzylem firebala a w 2 poison mist i tyle ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 11:51 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Gram postacią str/dex i ten miecz od Dark Knighta zrobiony na +5 daje ponad 400 dmgu. Bardzo przydatny w miejscach gdzie trzeba jebnąć raz a dobrze (backstaby za 800) albo mieć duży dps. Ale potrzebujesz do niego dużo staminy.


Sam dmg ma taki sobie.
Ja zatrzymałem się na 13 dex i na początku używałem grvelord sworda (też ok 400 dmg na +5 a wymagania dużo niższe - 24 str i 13 dex) a teraz używam lighting greataxe, która ma dmg (2x 360) i efekt stuna nieprawdopodobny.
IMO ten build STR/DEX pozwala używać wielu fajnych broni (cała kolekcja broni z black i silver knightów, dragon bow) ale pure dmg ma lepsze str build (34-50 w str).
Inna spprawa, że ok 90 lev można mieć już spokojnie "2 w jednym".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 12:12 
Cytuj  
no ja chce sie zatrzymac na 70lvl.
na 65 mozna sie jeszcze zalapac na summon w anor londo/painted i zarobic troche souli :)
w ciagu tygodnia wydalem chyba z 400k souli na kamyki do upgrejdow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 23:27 
Cytuj  
zrobilismy 4 kings mimo mojego marudzenia ;p

niestety moj divine claymore+5 ssie i to dosc mocno w porownaniu do furry+5 (10humanity) czy nawet lightning spear+4 ;/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 00:44 
Cytuj  
No a jak ma nie ssać jak jest 4-5 "leveli" niżej?
Zrób go na divine+10 i wtedy porównaj. Szczególnie, że >+6 claymore dostaje ładny bonus z faith (o ile pamiętam to A).

Mam pytanko.
Chce sobie zrobić "large" weapona z fizycznym dmg only i dobrym bonusem ze STR (A albo S). Ktoś cos takiego robił i może polecić jakąś broń dla postaci z 34/14 str/dex?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.