mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:34 
 
Piaskowy napisał(a):
A ja właśnie ściągam sobie Army Rage - http://armyrage.com/

Beta wystartowała chyba w zeszłym tygodniu. Patrzę na gameplay to widzę MoHAA + czołgi :). Gra w starym stylu. Instalka: 538Mb. Kluczy chyba nie potrzeba.

Z tego co przeczytałem, grac może do 24 graczy. Są medium i heavy tanki.

Klasy są 4: Assault, Scout, Engineer i Support.

Cytuj:
The game achieves an impressive team work as the players have the opportunity to choose one of the two rival sides - Allies and Axis, team up in 6 separate teams of 4 people each and set their class - Assault (equips powerful grenades and assault rifles), Scout (skilled sniper), Support (equips anti-tank rifles and flamethrowers, uses machine guns and drops medical kits to revive other players) and Engineer (uses submachine guns and rocket launchers, has the unique ability to build stationery heavy machine guns).


Cytuj:
Army Rage has 18 ranks and 85 levels. All ranks are corresponding to the real ranks of the World War II so you can experience a more realistic game experience.

Players will be promoted to a higher rank when they level up and new equipment will be unlocked in the Item Shop.

(lv30 is the max level for CBT)


http://www.youtube.com/watch?v=oTXR93r32ZI
;/

Nie wiesz, że bf3 wyszedł ? :)


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:38 
 
Wiem, zagrałbym ale przy moim necie 1Mb/s, ściąganie 11Gb + mi się nie widzi :). A kupowanie pudełek to już przeszłość.

Gra wydaje się być ok. Zobaczę czy warto grać jak już zagram :)


PS: Jutro Nuclear Down free weekend na steam.

PSII: http://alliances.commandandconquer.com/ ... ex?lang=en

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:39 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Fvc3zped8Hc

Prezentacja bety Serious Sama 3 u Gimpera.

Mi się podoba, co mnie dziwi, bo byłem negatywnie do gry nastawiony. Może nie tak bardzo jak panom z filmiku powyżej, ale jak patrzę na cenę za preorder na gram.pl (7 dych) to na prawdę warto się będzie skusić.

Przechodzenie tej gry solo byłoby nudne w pizdu tak sądzę, ale już w coopie (do 16 graczy!) może być na prawdę przednio.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 16:00 
 
Piaskowy napisał(a):
Wiem, zagrałbym ale przy moim necie 1Mb/s, ściąganie 11Gb + mi się nie widzi :). A kupowanie pudełek to już przeszłość.

Skoro pudełka to przeszłość to net 1Mb/s tym bardziej :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 21:03 
 
co z tego, ze bf3 wyszedl jak bf2 ma lepszy gejmplej ;d


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 03:19 
 
Highlander napisał(a):
co z tego, ze bf3 wyszedl jak bf2 ma lepszy gejmplej ;d


dokładnie
poziom upodabniania się serii BF do COD wzrasta z kolejnymi wersjami w postępie geometrycznym
coraz szybciej masz ginąć, coraz wiecej ludzi ma grać i coraz słabsze wykorzystanie w grze fajnego silnika od destrukcji terenu

w BF2 miałem naprawdę sporo przyjemności z grania
dawało się jakoś planować natarcia, zasadzki etc
w BF3 gra się praktycznie bezmyslnie... zacząłem się powoli łapać na tym, że po 5tym kilu zaczynam szukać jak się przywołuje smigłowiec :)

nie mówie, że to zła gra ale jak mam grać w COD to wolę oryginał a nie podróbkę


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 10
Dołączył(a): 31.10.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 04:40 
 
Ostatnio lubię bezmózgowo postrzelać w CS'a, niby zabytek a jednak bardziej mi się widzi niż te nowe MW3 czy tam BF3.


_________________
Gry MMORPG Naszą pasją =d

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 06:37 
 
tru, choc ja czekam na CS:GO, a nóż będzie ok.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 08:26 
 
Highlander napisał(a):
tru, choc ja czekam na CS:GO, a nóż będzie ok.


Noz w kazdej grze jest ok! ...

BF3 jest ok. Jakos nie spodziewalem sie symulatora pola walki, a bardzej stonowanego CoDa i pojazdow. To bylo widac juz po wczesnych trailerach, ze bedzie liczyla sie akcja, a nie "przemyslane natarcie" ;). Choc i tak ogarniety sklad moze koncertowo ruchnac 12 osob przeciwnej druzyny. Tutaj przynajmniej nie musze miec ADHD zeby kogos ubic i refleksu jak 16latek. Chociaz i tak ostatnio mocne baty zgarniam ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:26 
 
Karol66 napisał(a):
coraz szybciej masz ginąć

Jak biegasz jak w codzie to dostajesz kulke w leb, proste. W BF2 tez nie bylo problemem zdjecie goscia na 2-3 konkretnie wymierzone strzaly, a czesto powodem wladowania wiecej byl zly hitbox o ktory wszyscy sie pluja takze w trojce chodz jest jednak sporo lepiej niz w poprzednich czesciach.

Cytuj:
coraz słabsze wykorzystanie w grze fajnego silnika od destrukcji terenu

Dokladnie! Destrukcja w 1942, Vietnamie, 2 i 2142 byla na zdecydowanie lepiej wykorzystana niz w BF3!
Srsly Bad Company mial baaardzo ograniczona destrukcje, dwojka robila wrazenie i o ile jest krok w tyl jesli chodzi o BF3 to chyba zbyt kolorujecie to co dalo sie rozwalic w BC2, ok wiekszosc mniejszych obiektow niszczyla sie bez problemu, mniejsze chatki czy domki to samo (aczkolwiek nie brakowalo skrzynek, beczek, scian czy nawet ogrodzen ktore za cholere nie dalo sie zniszczyc), ale wystarczylo sprobowac rozwalic cos wiekszego to w 90% przypadkow konczylo sie na czarnej teksturze.

Cytuj:
w BF2 miałem naprawdę sporo przyjemności z grania
dawało się jakoś planować natarcia, zasadzki etc

Co ci przeszkadza by tak grac w trojce? Wbijamy z kumplami do 2 squadow i po 3 rundach trzeba zmieniac serwer bo goscie nie wiedza co sie dzieje i zaczynaja wychodzic. :D Co ci uniemozliwia przeprowadzanie w grupie znajomych na vencie/mumblu np. zasadzek? Rozgrywka na 100m2 jak w CoDzie? To ze giniesz od 1 kulki w kolano? Sterowany przez komputer Jet czy Heli odpalony przez goscia zabijajacego cie po 1 sec po starcie rundy z granatnika wycelowanego idealnie w twoj spawn?

Nie mowie ze BF3 jest idealnym BF'em bo nie jest, ma w cholere zlych rozwiazan od gameplayu po interface, ma bugi ktore powinny byc dawno fixniete, crashe potrafia ostro wkurwic (z tym ze crashy juz dawno nie mam, jedyne co jeszcze wystepuje to wywalenie przy probie dolaczenia do serwera), a te argumenty powyzej sa zdeczka z dupy wziete. Nikt wam tez nie broni dalej grac w BF2... albo BC2 jak wam brakuje tak bardzo troszke wiekszej destrukcji. ;]
Nie wiem czy az taki hype mieliscie ze oczekiwaliscie niewiadomo czego, ale tez nie przesadzajcie bo przynajmniej jest tu cos swiezego w porownaniu do klepania tego samego w CoD'zie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:29 
 
Karol66 napisał(a):
Highlander napisał(a):
co z tego, ze bf3 wyszedl jak bf2 ma lepszy gejmplej ;d


dokładnie
poziom upodabniania się serii BF do COD wzrasta z kolejnymi wersjami w postępie geometrycznym
coraz szybciej masz ginąć, coraz wiecej ludzi ma grać i coraz słabsze wykorzystanie w grze fajnego silnika od destrukcji terenu

w BF2 miałem naprawdę sporo przyjemności z grania
dawało się jakoś planować natarcia, zasadzki etc
w BF3 gra się praktycznie bezmyslnie... zacząłem się powoli łapać na tym, że po 5tym kilu zaczynam szukać jak się przywołuje smigłowiec :)

nie mówie, że to zła gra ale jak mam grać w COD to wolę oryginał a nie podróbkę


A co chciałeś na klatę przyjąć cały magazynek i latać ? :)
Co do destrukcji to jedyna gra z takimi ficzursami, w b2k podobno znacznie poprawili działanie - nie wiem, bo nie mam.
Ja tam się zajebiście bawię, każda klasa daje ogromne możliwości.

High jakbym szedł tym tokiem myślenie to dalej bym w cod1 grał i nie kupował od tamtego czasu kolejnych odsłon. Wiem, że mw1 było ok, ale jedynki nic nie przebije.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:34 
 
W B2K jest niewiele lepiej niz w vanilla tbh :P jasne ze wzgledu na to jakie budynki sa na tych mapach mogli sobie pozwolic na troche wiecej, ale szalu nie ma.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 18:03 
 
Atherius, chetnie moze bym pykal dalej w mw1 czy moze cod1, ale grafika w cod1 straszy, w mw1 tez troche powoli.

Nie wiem, mowicie, ze w BF3 liczy sie akcja teraz, a moim zdaniem BF2 pod wzgledem akcji byl lepszy. BF3 za duzo kampienia, samemu lub skladem.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 18:59 
 
Gram Rush, kampią tylko Ci co bronią (i to jest logiczne). A jak twój squad myśli, to możecie cały kampiący team rozwalić.

Ja mam dużo funu :3


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 19:34 
 
No bo BF3 to ma być taką grą dającą się pobawić we współczesne pole bitwy w lekkim sosie i niewiarygodnym zagęszczeniu środków bojowych i różnych zabawek, żeby każdy mógł sobie poużywać samolotów, javelinów i innych rzeczy.

Wychodząc z tego założenia ta gra MUSI być kampą. Współczesne pole walki to jedna wielka kampa.

To dobrze imho - nie każda gra musi być na max nastawiona na akcję i twitch. Takich jest wystarczająco dużo.


Nie mówię, że BF3 jakiś skomplikowany mega jest czy coś, bo nie jest bo to w końcu gierka dla casuali.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 19:56 
 
Zgadzam się w 100% z postem wyżej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 20:03 
 
Magicka na steam. Warto brać full packa z wszystkimi DLC ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 20:10 
 
Wiekszosc DLC'ekow ssie i nie jest warta ceny, poszukaj ludzi do 4-packa i wez Vietnam + moze ten najnowszy dlc z kampania.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 20:18 
 
iniside napisał(a):
Magicka na steam. Warto brać full packa z wszystkimi DLC ?


ja znajomego probuje namowic na zakup i jesli by sie udalo to bysmy 2 sztuki wzieli. jak by sie kogos jeszcze znajazlo to mozemy 4packa wziac.

po 22 bym dal znac czy znajomy jest chetny jak by co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 20:29 
 
sula napisał(a):
No bo BF3 to ma być taką grą dającą się pobawić we współczesne pole bitwy w lekkim...

A czemu w BF2 tak nie jest jak opisujesz? Dlaczego w red orchestra, ktora jest o wiele bardziej realistyczna, takiej kampy nie ma? BF nie jest ani troche symulacja.

imo to spawny są glowna tego przyczyną. Czy jest jakis serwer ze spawnem tylko na squad leaderze?

i tak kampa to znikomy problem, przy tych crashach, ktore mam.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.