mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 09:02 
Cytuj  
no to co podbijac goki?

tzn. po wczorajszych probach mam troche dosc pvp.
w painted word 5 razy wpadalem na kolesia, ktory stal na moscie w heavy armorze, havel shield i lifehunt scythe.
nic nie moglem mu zrobic w zadnej kombinacji.
a poza tym hp nie ma znaczenia - jestem na strzala. w momencie jak kolesiowi wejdzie jeden cios to jestem staggerowany dopoki nie zgine.
na 12 akcji, ze 3 razy walka miala jakis sens.
nie wspominajac o akcjach, ze koles stoi przede mna, wymieniamy po ciosie po czym nagle jest za mna i pakuje mi backstaba.

tzn. w sumie wyglada to tak jak napisales goki :)


podbic do 120 moge, tylko nie bardzo wiem co ;/

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:02 
Cytuj  
z twojego builda mozna sprobowac wyciagnac dex/faith albo str/faith builda na darkmoon blade buffa

sl kolo 120 (dla dex wersji da sie mniejszy sl chyba zrobic, bo mozna miec mniej niz 40 endurance)

jakis wpn+15 ktory buffujesz darkmoon blade, wog jako backup

jedyny problem jest taki ze zeby uzywac darkmoon blade spella musisz byc w blade of darkmoon covenant

jesli zabiles gwyndolina albo gwynewre to zamiast darkmoon blade mozesz uzywac sunlight weapon, troche mniejszy dmg i lightning zamiast magic (chociaz to akurat jest na plus)

jak jestes 'intrested' to daj znac, podam jakies bardziej konkretne info i build


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:13 
Cytuj  
no jak da sie wyciagnac jeszcze cos z tego to chetnie :)
wolalbym str build.
tylko troche mnie to przeraza bo juz praktycznie wydalem wszystko na upgrejdy lekkich broni - claymore, ugikatana.
pokombinuje jeszcze dzisiaj w demon ruins i zobacze co da sie ugrac.
najgorzej jest z tankami, bo ich nie mam jak ugryzc.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 12:14 
Cytuj  
Na heavy tanków rzucanie gównem oraz zatrutymi strzałkami i zapobieganie leczeniu jest wkurwiające ale skuteczne 1-2 hity i mają toxic/poison, jak invadują to jeszcze lepiej bo odpada problem z leczeniem (chyba, że są pro i leczą się humanity wtedy to potrwa dłużej). Jeśli sobie usuwają statusy to wykorzystaj ten moment do podbiegu+backstab czy cokolwiek tam masz do najlepszego damagowania.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 13:10 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Na heavy tanków rzucanie gównem oraz zatrutymi strzałkami i zapobieganie leczeniu jest wkurwiające ale skuteczne 1-2 hity i mają toxic/poison, jak invadują to jeszcze lepiej bo odpada problem z leczeniem (chyba, że są pro i leczą się humanity wtedy to potrwa dłużej). Jeśli sobie usuwają statusy to wykorzystaj ten moment do podbiegu+backstab czy cokolwiek tam masz do najlepszego damagowania.


Dokładnie tak ja grałem i nie miałem problemu z tankami - dung pie naprawdę ładnie działa i do tego "przez tarczę".
Zatrutych strzałem nie używałem, bo któraś z dużych tarczy je w 100% blokuje (chyba ta z wilka).

A jakbys sobie chciał zrobić str build to naprawdę polecam zagranie od początku.
Startowa postać knight:
Docelowe statsy na 50 lev (łatwy do zrobienia):
STR: 30
ATTU: 10 (default)
ENDU: 28
VIT: 20
DEX: 12
RESIST: 9
INT: 9
FAITH: 12

Bronie: Dobre bronie pod ten build: Large club, man-serpent sword, zwaihander, pike
Tarcze: Eagle shield i tower shield
Z ringami havel i favor masz 122,4 equip burden.
Z ciężką tarczą i clubem zostaje 37,2 na zbroje więc da się spokojnie wyciągnąć sensowne poise (ewentualnie można wymienić tower shielda na eagle i zyskać dodatkowe 7).
Z czarów używa się tylko heala i power within - żadnych innych czarów nie ma sensu kupować bo i tak masz tylko 1 slot.
Rekawicy pyro się NIE UPGRADUJE bo raz: nie ma po co, a dwa - power within działa sensownie wtedy gdy rekawica jest +0 (mały ubytek HP a taki sam boost str i staminy).
Idzie zrobić taką postać w 1-2 wieczorki a przechodzi przez wszystko jak lodołamacz.
Do tego jak Ci się spodoba => można się szybko i przyjemnie upgradować wyżej (np. pod greatshield of antorias, black knight great axe albo po prostu zboostować sobie VIT do 30-40).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 14:06 
Cytuj  
nowa postac zrobie pewnie dopiero po swietach, na razie chce z neonem skonczyc ds'a :)

do tego buildu Karol najlepiej knighta wybrac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 14:07 
Cytuj  
A propos nowych postaci. Do pawnowania magia lepszy int czy faith build? Nie czuje jak tu mechanika dziala.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 14:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nowa postac zrobie pewnie dopiero po swietach, na razie chce z neonem skonczyc ds'a :)

do tego buildu Karol najlepiej knighta wybrac?


bandit (nie wiem po co tam 12 faith jest) najlepszy, przy tych statach masz sl47

tbh nie bardzo widze gdzie sens takiego builda, zakladam ze sprawa sie kreci kolo pvp, imo jesli low lvl build to tylko jakas bron ktora sie nie skaluje i high vit/end

poza tym czemu tylko SL50?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 16:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
do tego buildu Karol najlepiej knighta wybrac?


Bandit, Knight, Warrior - mają kolejno 49,50,51 SL z tymi statsami. Wybierz tego, który Ci pasi najlepiej.

Sens tego buildu jest taki, że jak ktoś chce zagrać "str buildem" to taki może szybko sobie zrobić i fajnie mi się sprawdzał - i w PvP i w PvM.
VIT/END build jest IMO nudny nieprawdopodobnie.
A faith 12 => pod heal.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 16:53 
Cytuj  
ok, to robie nastepny ten.
dzieki wielkie za porady.
potestuje jeszcze ten swoj faith wieczorkiem kiedys, bo niestety dostalismy juz invitey to sw :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 23:06 
Cytuj  
Dark Souls na PC? Poprosmy ladnie namco ;]

http://www.rockpapershotgun.com/2012/01 ... uls-on-pc/

http://petitionbureau.org/DarkSoulsForPC


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 23:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Dark Souls to juz raczej nie. Ale kolejna czesc z serii, kto wie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 23:19 
Cytuj  
Ano. Fajnie by było.

W zasadzie zadowolony byłbym i z nowej części i z konwersji na DS na PC.

Tyle ,że jak mają konwertować to np. rok - to lepiej niech wezmą się za nową część i wypuszczą w jednym czasie na wszystkie platformy.

Jeszcze tylko zostaje jedna rzecz - zrobić grę i "kontrolę" taką ,żeby na klawie i myszce się fajnie grało.

Wiadomo pada podpiąć można ,ale ile Kowalskich ma pada do swojego PC?
2%?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 23:41 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=OUXw86Vn8ko

Przekaz propagandowy od TB :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 11:06 
Cytuj  
Niech sie skupia na DS2 na PS4, a nie konwersje. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 12:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niech sie skupia na DS2 na PC a nie konwersje. :>

fix'd.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 12:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niech sie skupia na DS2 na PC a nie konwersje. :>

fix'd.

Zgadzam się - jeżeli konwersja miała by opóźnić kolejną część serii to lepiej niech ruszają z kopyta nad nową częścią ,już na PC :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 22:58 
Cytuj  
Ktoś zna jakąś stronę/forum z -dobrymi- buildami dla postaci?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:07 
Cytuj  
no no. niech robia ds2.
tylko zeby nie spieprzyli :)
bo jak beda robic na pc to moga im wpasc do glowy rozne glupie pomysly z 'easy mode' ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:10 
Cytuj  
Easy mod to domena konsol przeciez. DS to wyjatek. Wszystkie inne gry w jakie gralem mialy zabawny poziom trudnosci. Byle nie dali opcji stopniowania.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.