mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 07:56 
Cytuj  
O ile dobrze pamietam, to na kazdym opakowaniu od dowolnej gry MMORPG jest nfo, ze do gry WYMAGANE jest stale podlaczenie do internetu...
Ja wiem, ja rozumiem, sa szachisci, ktorzy uwielbiaja rozgrywac setki partii sami ze soba, ruszajac na przemian bialymi i czarnymi... ale jednak ja wole gre z drugim czlowiekiem :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 08:36 
Cytuj  
Konrador
"Whoa, to widac, ze im schodzi to AO jak cieple buleczki. Tylko patrzec jak nastepnego MMORPGa beda wydawac... Tak nisko chyba jeszcze z cena zadnej gry nie zjechali. "

Nie sądzę, żeby Funcom cierpiało na niedostatek graczy w AO, biorąc pod uwagę wielkość świata - to jest on w tej chwili crowded. I dobrze, że wypuszczają Shadowlands (większy świat) - to też świadczy o tym, że na grze ZARABIAJĄ! A nie dopłacają do niej.

Chcesz mieć drogiego MMORPG - kup SWG i się podniecaj, że jest najlepszy bo najdroższy

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 12:10 
Cytuj  
Mark24 --> Akurat Konowi nie chodziło o zainteresowanie sie AO na świecie ale w Polsce ..A sytuacja w Polsce jest niestety taka ze mało osob kupuje mmorpg-i i dlatego nieopłaca sie ich tu wydawac ..(stad tez tak niska cena i tak mało innych mmo wydanych w Polsce ,tylko UO ,AO i Neocron..) ..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 14:32 
Cytuj  
Nie sądzę. W sumie klient AO od zawsze był praktycznie za darmo. Podobno po premierze (jakieś 3 tygodnie) Shadowlands, też ma być do ściągnięcia, a kasa za grę zostanie ściągnięta z mojej karty kredytowej. Więc w ogóle co za poroniony pomysł, by sprzedawać grę w wersji pudełkowej, jeżeli klienta można sobie legalnie ściągnąć?

Jak dla mnie proste i genialne. Nie muszę opłacać przesyłki, cła, kosztów magazynowania w urzędzie celnym innych bzdetów.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2003, 15:11 
Cytuj  
Co nie sadzisz?...

Wasz Konrad

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.