mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2003, 16:43 
Cytuj  
Mont (AMP Station, CC na gorze w okraglym pomieszczeniu) na Solsar. Mala walka pomiedzy TR i NC. Biegalem sobie infiltratorkiem i wlasnie stracilismy hacka na bazie, wiec nie zastanawiajac sie dlugo postanowilem zalozyc go ponownie. Do CC wszedlem za jakims TRem, wiec nawet nikt nie widzial, ze otwieralem drzwi... TR sobie zostal i biegal do okola malego CC roomu, w CC room stal max... Ja powolutku zaczalem sie przesuwac do pokoiku z CC i przyklejony do sciany w koncu dotarlem do CC chociaz przez caly czas gapil sie w moja strone pounder max :O Schowalem sie za konsola i zaczalem hackowac - sukces... Nawet sie nie zorientowali, ze hacknalem... Wybieglem na wszelki wypadek z malego CC roomu i kucnalem sobie z boczku, w tym momencie do pomieszczenia z CC wparowalo dodatkowo 3 TR - 2 gruntow i jeden max. Jeden grunt schowal sie za CC jak ja wczesniej i zaczal hackowac, dwa pozostale go pilnowaly... Dwa maxy obstawialy jedno i drugie wejscie do malego cc roomu, jeden z nich mial darklight :O Wyciagnalem z kieszeni nozyk (bo AMP szybciej by mnie zdradzil) i ruszylem w strone cc roomu z mysla ''to sie nie moze udac, ale bedzie smiesznie''... Przeszedlem niezauwazony kolo maxa bez dl i obok dwoch gruntow ''pilnujacych'' hackujacego grunta (reinforced), stanalem sobie kolo niego i trzema pchnieciami noza go zalatwilem :) Reszta TRow nawet nie drgnela ... Znowu wypadlem z malego cc roomu na zewnatrz i w tym momencie na pomoc przyszli koledzy z NC i zalatwili wszystkich TR :O
Jak ja kocham ludzi bez darklight...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2003, 21:04 
Cytuj  
ech ty fartuchu :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2003, 21:23 
Cytuj  
nice :grin:

dzis z ashem robilismy naloty na solsar na polnocne bazy ale pech chcial ze chlopaki z NC zneutralizowali wszystkie turrety i nie bylo co bombardowac :sad: ,

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.