mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 01:33 
Cytuj  
servery d2 nie dzialaly przez jakas godzine, a widzow utrzymac trzeba ;p.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 02:57 
Cytuj  
clinkz. /yawn

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 03:22 
Cytuj  
ja sie pytam dlaczego go w grze nie ma.


edit. lol jest tez templar assasin i gyrocopter.

edit2. i bane i assasynka lol.,


ale to chyba przez przypadek dodali bo postaci nie maja modelu ingame itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 09:56 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_hGtC0edLHM

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 23:21 
Cytuj  
Ech nie ma to jak trafic na Dendiego w przeciwnym teamie :< przegrana w 30 min.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 13:01 
Cytuj  
Fajny meczyk:

http://linksafe.me/d/8e2be7c0ff

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 02:11 
Cytuj  
WhiteRa wlasnie spotkalem i go ogralem :f Chociaz jego team byl raczej slaby, wiec bez /flexa bedzie.

Cos malo ludzi sie pojawia. Ja, tomu, youmadbro prawie codziennie pykamy, wiec w razie czego /join mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 21:17 
Cytuj  
http://kwejk.pl/obrazek/880716/zawsze,tak,mam.....html ;d

chuj, moze w tym tygodniu cos z wami pogram w koncu, a w przyszlym tygodniu pewnie biore urlop... i bede siedzial na chacie heh.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 21:36 
Cytuj  
kto to jest YouMadBro ? ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 21:49 
Cytuj  
Dunno, ale siedzi na kanale mmorpg.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 21:55 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
WhiteRa wlasnie spotkalem i go ogralem :f Chociaz jego team byl raczej slaby, wiec bez /flexa bedzie.

Cos malo ludzi sie pojawia. Ja, tomu, youmadbro prawie codziennie pykamy, wiec w razie czego /join mmorpg.pl



w sc2 to by bylo cus


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 22:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
kto to jest YouMadBro ? ;s

Kolega sławka ;]

Nawet nie wiecie jaka popularna maja nasze codzienne wypociny wsród milczacych obserwatorów forum (bait!).
Wystarczy w temacie jakiejs gry zareklamowac nasz kanal, a mamy gwarancje ze polowa ludzi ktorzy sie pojawia to wlasnie ONI.


Przestawilem sie na dote btw, pozapominalem nazwy z hona juz.
No i sam akt ze gra bedzie wieksza, mam nawet z kim grac mimo ze to beta. Na dodatek nie ma glupich hero i mega wpadek developera ktory kazdy grosz musi liczyc i wycisnac jak najwiecej.

Za grafike podloza w tej grze powinni jakas nagrode przyznac. Oczy odpoczywaja przy tych pastelach. A animacje spelli na ktore tak narzekalem sa dla nowo dodawanych coraz lepsze (imho ustalili juz jak ma to wygladac i potem dojdzie rework - przyklad flame breath DK jest mega w porownaniu z fire Liny).
Na wiki gdzies byly podane arty i wczesne modele z listopada hero ktorzy weszli do gry teraz - sa duzo lepiej zrobieni. Wiem ze tamto to placeholdery czesciowe, ale taka QoP wygladala duzo inaczej.




EDIT: nie mowiac o tym ze cala scena zaczyna juz teraz krecic sie szybciej niz honowa. Na joindota w weekendy po 10h turniejów live, a tak ze 2-3 pr0 gry codziennie, nie liczac innych kanalow i non stop streamoujacych pub/inhouse high-tier graczy.
10k+ wievers dla gry w fazie beta do swietny wynik, gra ma przyszlosc i zezre tez lola jesli bedzie f2p - ale raczej nie bedzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 23:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
wievers


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 00:16 
Cytuj  
Cytuj:
zezre tez lola jesli bedzie f2p - ale raczej nie bedzie.

Oczywiscie ze będzie.
Powiem więcej, w wersji F2P będą wszyscy hero dostępni odrazu.
A mamona będzie lecieć ze skinów
Valve może sobie na to poprostu pozwolić, celem wykoszenia jakiej kolwiek konkurencji z rynku ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 00:25 
Cytuj  
Nah, LoL nie zginie. Ma za duzy userbase, jest latwiejszy od Doty, scena tez w miare zywa. Obie gry po prostu podziela sie rynkiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 00:29 
Cytuj  
Dokładnie, o HoN się nie wypowiem bo za mało grałem, ale LoL mnie wkurwiał z tym nowym hero co chwila, w dodatku ich oryginalność pozostawia wiele do życzenia.

W Dota rzadko coś nowego dodają, ale jak już to z klasą raczej i jest to hero raczej "uzasadniony". Tak jak mi się ta gra na początku nie podobała (do grania, do oglądania podobała mi się od samego początku) tak teraz uśmiech nie schodzi z gęby jak ogląda się co wyczyniają panowie z Na'Vi.

W dodatku TobiWan jest >zajebistym< komentatorem i świetnie promuje Dotę w nowych kręgach.

Jeżeli Icefrog pod skrzydłami Valve się nie wypali i samo Valve nie wpadnie na pomysł dodawania nowych hero co chwila (to byłaby tragedia) to będzie miód.

LoL'a raczej nie wykoszą, bo to inny rynek trochę (gry podobne ale i jednocześnie cholernie różne).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 00:33 
Cytuj  
moba ma jeden minus, jak nie widze kogokolwiek z kim moge zagrac to mi sie nie chce ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 00:41 
Cytuj  
@kole0, wiekszego sie nie dalo? wtf cdkn?

W sumie Valve moze rozdmuchac free dote2 tylko po to zeby gromadzic wiecej ludzi na steamie i zarabiac na wszystkim dookola.
Bo nie mysle zeby mieli jakakolwiek mozliwosc ruchania ludzi na dokladanych hero i psudo p2w jak w lolu. Zbyt dobra maja filozofie (dobre gry same na siebie zarobia i sa reklama samych siebie).

Zreszta czesc ludzi z lola rozbije sie o sciane zwana early game i wiecej do doty nie wroci. Ale to nawet dobrze, w becie teraz tez duza czesc nieogarow zwyczajnie dala sobie spokoj, co dobrze wplywa na populacje.
A wszystko pojdzie do prozdu bo obecnie populacja to masa ludzi ktorzy nauczyli sie czegos w docie grajac w low skill inhousach X lat temu i nawalaja debilne buildy nie uczac sie na bledach. Ale nawet oni podpatrza u ruchaczy, co zrobic zeby byc dobrym.
Juz zdarzyly mi sie gry z ward i counter ward battle i omijaniem standardowych spotow. Czy walka na kradzieze creep pulli. I double smoke gank clash w midgame.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 01:45 
Cytuj  
W LoL-a nie gralem. Ale z tego co slyszalem to jest dosc prosty do nauczenia sie. I dlatego mam nadzieje, ze nie zginie. Bo bedzie uczyl ludzi jak grac w moby. A co inteligentniejsi w koncu sie znudza i przejda na Dote ;]

Gry z wardami to wciaz rzadkosc. Nie jest to HoN, gdzie wardy i counter-wardy byly zawsze od 1550+. No ale to dopiero beta, community ktore wylosowalo keye jeszcze sie uczy.

A osobiscie chyba wroce do grania supportem. Carry za czesto psuje. A grajac supportem zawsze zwracalem uwage na szczegoly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 07:13 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
psudo p2w jak w lolu.


Możesz rozwinąc jakie p2w nawet pseudo jest w LoLu?


@Up LoL nie nauczy ich grania w DoTĘ to 2 różne gry pomimo tego że obie to moba wielu z tych "inteligentów" w LoL łącznie z ludzmi grającymi w teamach turniejowych robi alt account żeby karać noobków czego w docie nie ma więc wątpię że aż tylu przejdzie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.