mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 12:54 
Cytuj  
Gra staje się z czasem trudniejsza, przynajmniej dla mnie. Stada koboldów to nie to samo co stada Brownie :d


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 15:50 
Cytuj  
Dokladnie. Ja mam wrazenie ze im dalej, tym bardziej trzeba sie nakombinowac zeby wyjsc z walki bez utraty duzej ilosci potkow czy to hp czy buffujacych, a juz zaczynanie niektorych encounterow z cursem czy innym debuffem to samobojstwo. Dla mnie gra jest mega przyjemna i nie moge sie od niej oderwac od niedzieli takze kazdy powinien sprawdzic czy mu pasuje.

Btw, zauwazyliscie ze questy skaluja sie z poziomem czy tylko mi sie wydaje ?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:03 
Cytuj  
A to ciekawe, bo w recenzjach (a przynajmniej tej na GT) narzekają na tendencję wręcz odwrotną - kiedy się wypakujemy, jeśli zginiemy to raczej przez zagapienie się. Plus blacksmithing jest ponoć "game breaking". No nic, mimo że demo średnio mi się podobało, to poddałem się hype'owi i kupiłem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:05 
Cytuj  
Też chyba łyknę, bo w jakiegoś singielka bym popykał a do skyrima jakoś nie mogę się dobrać.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:14 
Cytuj  
Blacksmithing jest tak samo gamebreaking jak w Skyrim. Mozna nie uzywac. Ja nauczony niedawnym Skyrimem olalem W Amalur calkowicie alchemie, kowastwo i to socketowanie. Bo wiedzialem ze bedzie przegiete. Bo albo takei elementy moga byc ciekawie zrobione i rozbudowane (i przy tym niezbalansowane) albo moga byc zbalansowane ale mialkie i nudne (malo opcji). Amalur idzie sciezka TES czyli ta pierwsza.
Zawsze mnie smieszy jak w jednej grze cos jest wada a w recenzjach innej jest zaleta lub jest przemilczane. :)


A jesli chodzi o poziom trudnosci to nie sugerowalbym sie recenzjami bo w 99% przypadkow "tasmowi" recenzenci z duzych site'ow graja w takie gry na easy aby jak najszybciej zobaczyc jak najwiecej kontentu i jak najszybciej wypluc recke.

Walka jest latwa jak masz malo wrogow ale wyskocza ci 3 zwykle Sprite + Fire champion i Cold Champion to masz sekunde w bezruchu i giniesz (na hard) albo mocno pojebane (przynajmniej dla mnie) sa te drzewce - "Tresh" czy jakos tak... nie potrafie dodge'owac ich atakow i na jednego mi zawsze schodza ze 2 potki... :/ zwlaszcza ze nigdy nie sa sami tylko w grupie z innymi mobami.
W tej czcerwonej czesci mapy zaczynaja sie tez pojawiac humanoidalni magowie ktory potrafia sie teleportowac i mocno przykurwic ze spelli.

Najlepsze jest to ze nawet jesli walka jest latwa to ze wzgledu na jej widowiskowosc pokonywanie wrogow sprawia niesamowita satysfakcje - jak W God Of War czy innych slasherach konsolowych.
AoE z luku w grupe mobko schodzacych na 2 hity - MIOD. Poprostu swietnie to wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:17 
Cytuj  
Drisker napisał(a):
Btw, zauwazyliscie ze questy skaluja sie z poziomem czy tylko mi sie wydaje ?


Moby się nie skalują z tego co widzę.

A podoba mi się też to, że w co drugim queście mamy jakiś wybór od prostych, jak przywłaszyć sobie item czy oddać do questa, do podobnych do megaton z f3 przyłączyć się do bossa i wyrżnąć całą wioskę lub ubić bossa..

Są też takie wybory (w sidequestach !) które potencjalne dają efekty w przyszłości (boss w haxil(?)).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:24 
Cytuj  
Swiat sie na 100% WOGOLE nie skaluje outdoor. Nie wiem jak w dungeonach bo za malo zwiedzilem ale pewnie tez nie.

Ogolnie jest tak ze jak sie wrocisz pare zon wstecz to masz all na 2 hity.
Design swiata mocno przypomina swiat MMO ala RIFT/WoW (podzielony na zony ze sztywnym przedzialem levelowym, przez ktore mniej lub bardziej linearnie przechodzisz z questami).

Przypuszczalnie lvl scaling jest taki jak w Morrowindzie czyli niezbyt "nachalny".

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 16:59 
Cytuj  
Lvl scaling to polaczenie WoW i Fallouta 3 wg. devsow.

Systems designer Will Miller said regarding the different areas in KOA, “When the player first enters one of the game regions, we clamp all of the region’s NPCs to the level of the player, provided he’s within the range. So if you’re a level 20 character and you go to a level five to ten area, we clamp it at ten. And if you’re too low, we clamp at the low value.

Natomiast co do ekwpiunku, to imho chyba sie nie skaluje, tylko dany loot jest dopasowany do lvl range danej zony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 17:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Walka jest latwa jak masz malo wrogow ale wyskocza ci 3 zwykle Sprite + Fire champion i Cold Champion to masz sekunde w bezruchu i giniesz (na hard)


Na takie okazje trzyma się pasek fate i zero problemów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 17:15 
Cytuj  
Nie mam tej gry jeszcze, ale mam pytanko.
Mianowicie da sie grac na padzie? Gra ktos? Jak to wyglada?

edit:
Mozna obejrzec totalbiscuit jak gra:
http://www.twitch.tv/totalbiscuit

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 17:39 
Cytuj  
Gra jest portem z konsoli, więc o pad bym się nie martwił.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 17:56 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Nie mam tej gry jeszcze, ale mam pytanko.
Mianowicie da sie grac na padzie? Gra ktos? Jak to wyglada?

edit:
Mozna obejrzec totalbiscuit jak gra:
http://www.twitch.tv/totalbiscuit

Gram na padzie z X360 i bez żadnego kombinowania działa. Grania w tego typu porty na klawiaturze i myszce sobie szczerze mówiąc nie wyobrażam. Szczególnie widząc, ile osób narzeka na sterowanie kamerą w wersji PC.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:10 
Cytuj  
Sterowanie kamerą ? Wogole. Chodzi o kamere wogóle ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:16 
Cytuj  
ok dzieki, co prawda ja mam no name pad, ale z emulatorem x360 bedzie dzialalo, jak w kazdej nwoej grze ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:22 
Cytuj  
u mnie nie dziala respec postaci. :/ Tzn Fateweawer dziala ale nie "oddaje" punktow tylko wszystko usuwa.
Chyba z dalszym graniem sie wstrzymam do wtorku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:39 
Cytuj  
Omg. Chakramy wygladja tak zajebiscie ze chuj !.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 22:00 
Cytuj  
dzieki bogu w grze mozna sobie zmieniac wszystko, czuje ze bede chcial sprawdzic wszystko i nie bede musial koniecznie robic kilku postaci do tego :) magia + finesse z faeblades i scepterem moze byc ciekawa :D


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 10:24 
Cytuj  
wczoraj w koncu zagralem i oprocz kamery praktycznie wszystko jest ok. nie ma durnego biegania od npca do npca proste questy prosta napierdalanka sa itamz jest moc. Magus na 2 lvl bodajze dostaje skilla co onehituje all aoe troche op ale coz (gram na normalu).


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 10:32 
Cytuj  
Ja gram na hardzie i tez one hituje ;p.

edit:
Chociaz mniej. Bo jebanie headow chakramami daje taka satysfakcje, ze az glupio szybko moby zabijac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 10:49 
Cytuj  
Walka to jedyny element, ktory mi sie podoba. Reszta mocno taka sobie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.