mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:13 
Cytuj  
ty nawet nie grasz w ta gre, wiec o czym mu to w ogole rozmawiamy? :)
tutaj masz to ladnie wytlumaczone http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=297029


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:26 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
ty nawet nie grasz w ta gre, wiec o czym mu to w ogole rozmawiamy? :)
tutaj masz to ladnie wytlumaczone http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=297029

No akurat w SC2 nie gram(na razie;p). Ale gralem w inne gry gdzie byl leader i zwyczajnie WTF ?

Nie wiem. Rani wam to uczicia, stresujecie ze spadniecie w rankingu, czy inni gracze was stresuja ? lol. Osobiscie w dupie mam innych graczy i to czy spadne. Jak spadne to spadne, albo odrobie albo nie. ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:50 
Cytuj  
np. ja nie przepadam za ladderem bo wiem, ze bede sie niepotrzebnie wkurwial jak przegram
no i te ladderowe punkciki gdzies gleboko w glowie siedza :) zreszta, za win dostaje po 40 (wysoki mmr+bonus pool) a za przegrana trace 5, wiec to raczej nie tego kwestia


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:57 
Cytuj  
Kup, pograj, bo warto, a odczujesz o czym mowa. Ja po placement meczach trafilem do zlota i po kilku meczach (zero szans z przeciwnikami) tam odlozylem gre na chyba 2-3miechy (granie laddera). Ogolnie przez 2 pierwsze moje sezony to chyba rozegralem 20meczow, a teraz w 3 to sie przelamalem i juz mam 40winow i pewnie z 30lossow, takze 70gier ;)

W ladderze jestes kompletnie anonimowy wiec to nie problem ze spadkiem/wzrostem, grasz tez z anonimowymi osobami. Ja wczesniej tego nie czulem w zadej grze. Zawsze byl pelen luz i usypanie w grach gdzie sie gralo pvp, a tu zonk. Z jednej strony to minus, z drugiej zawsze sa emocje - nie ma spania :)

Przez to chyba duzo ludzi odpuszcza sc2...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:59 
Cytuj  
Jak ktoś boi się przegranej to najwidoczniej nie zasłużył na miejsce w drabince.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:02 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Kup, pograj, bo warto, a odczujesz o czym mowa. Ja po placement meczach trafilem do zlota i po kilku meczach (zero szans z przeciwnikami) tam odlozylem gre na chyba 2-3miechy (granie laddera). Ogolnie przez 2 pierwsze moje sezony to chyba rozegralem 20meczow, a teraz w 3 to sie przelamalem i juz mam 40winow i pewnie z 30lossow, takze 70gier ;)

W ladderze jestes kompletnie anonimowy wiec to nie problem ze spadkiem/wzrostem, grasz tez z anonimowymi osobami. Ja wczesniej tego nie czulem w zadej grze. Zawsze byl pelen luz i usypanie w grach gdzie sie gralo pvp, a tu zonk. Z jednej strony to minus, z drugiej zawsze sa emocje - nie ma spania :)

Przez to chyba duzo ludzi odpuszcza sc2...

Gralem w bete i niczego nie czulem.

Wy chyba za powaznie do tego podchodzicie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:12 
Cytuj  
ja mam stresa w chuj, na tyle duzego, ze ni gram ;d a jak dostane kilka razy wpierdol pod rzad to mam mysli " i dont wanna live on this planet anymore" ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:25 
Cytuj  
Grunt ze gra fajna, mam ambitny plan grania ~10meczow laddera dziennie i zobaczyc czy sie rusze z tego srebra gdzies w miesiac czy nie. Plan jest, tylko trzeba jeszcze zaczac grac ;p

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 10:01 
Cytuj  
Tez mam ladder anxiety, a bierze sie to z prostego faktu, SC2 w 1v1 jest tak stresujacy i adrenalinogenny jak zadna inna gra, w ktora gralem. Efektem tego jest to, ze po kazdej grze potrzebowalem dobrych kilkunastu minut zeby sie uspokoic. I tak 6 godzinna sesja w stara to moze z 10 gier za to spalone pol paczki fajek ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:28 
Cytuj  
Poczytałem posty i po prawie roku niegrania odpaliłem sobie. Patrze kolejny sezon pierwsza gra izzi win ale i tak 100% skupienie i adrenalinka cały czas.

Ta gra wymusza na graczu dawanie z siebie wszystkiego. No ale to fakt, że stresowanie się w czasie gry był jednym z powodów zaprzestania grania;p.

W każdym razie ludzie mogą mówić co chcą ale SC2 to naprawdę świetna gra do MP. Szkoda tylko, że balans jaki jest to jest;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:45 
Cytuj  
imo malo ktora gra moze pochwalic sie takim balansem ;p
chociaz patrzac na win ratio od jakiegos czas (infestor patch) mamy wyrazne t>z>p

brak balansu byl imo na poczatku, kiedy terran miazdzyl wszystko a zergowie nie rozgryzli gry/nie dostali potrzebnych buffow i dostawali regularnie wpierdol (z malymi wyjatkami)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 18:30 
Cytuj  
http://us.battle.net/sc2/en/blog/444882 ... _2012#blog
- imo niepotrzebny nerf terrana, ktory zniszczy mu late w pvz, ktore i tak ma slabe. nerf mula niby ok, ale wolalbym, zeby w ogole wyjebali goldy bo zergowie abusuja to za czesto w pvz :(

- buff phoenixow nic nie zmieni, bo w late sa beznadziejna jednostka i muty kontruje sie ht/archonami/stalkami, ale zawsze cos

http://us.battle.net/sc2/en/blog/444360 ... _2012#blog

dobre zmiany jezeli chodzi o map pool


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 01:18 
Cytuj  
ogólnie dwie najbardziej cenione gry 1v1 czyli quake i sc sa zarazem najbardziej stresogenne, gdy zaczalem je grać stwierdziłem, że Ci kolesie którzy trenują po x godzin dziennie muszą mieć serio poukładane w głowie, ja w obu po dwóch godzinach grania 1v1 mam zupełnie wypalone pod kopułą, mimo że nigdy te ratingi mnie nie ruszały, po prostu te gry są tak wymagające jeżeli chce się grać chociaż na stale na takim poziomie jaki uważasz za szczyt swoich obecnych możliwości i z każdym razem każdy kolejny drobny błąd działa zajebiście stresogennie.

grałem dobrych parę (tzn od 2004 do 2009 jakoś) lat klanówki w ET i CS (jakieś esl, cb warleagues, cybersporty etc, no i gazyliony pcw) ;potrafiłem z klanem siedzieć od 18 do 3 w nocy i nie miałem z tym żadnego problemu, stres był na bierząco rozładowywany na vencie i wszystko się obracało w żarty, dodatkowo ciężar jest rozładowany na 5/6 głów zamiast jednej
gry 1 na 1 to zupełnie inna bajka

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 01:40 
Cytuj  
Dokladnie mam to samo uczucie. Dlatego z cicha nadzieja czekam na nowego CS. A jesli bedzie dupny to coz... to sprobuje pomeczyc sc2... dota2 a z fpsow to zostanie mi tribes lub wrocic do cod4. Chyba, ze koles od ET wyda moda do cod4 ;]


_________________
.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 10:35 
Cytuj  
@kluczmen,

jak wiecej pograsz w sc2 to ci stres zniknie, przez pierwsze 500 gier tez sie stresowalem ;x.

generalnie stresujesz sie jak nie wiesz co sie stanie, jak wiecej pograsz to poznasz metagame i bedziesz wiedzial co robi przeciwnik i jak to skontrowac => stres zniknie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 12:36 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
@kluczmen,

jak wiecej pograsz w sc2 to ci stres zniknie, przez pierwsze 500 gier tez sie stresowalem ;x.

generalnie stresujesz sie jak nie wiesz co sie stanie, jak wiecej pograsz to poznasz metagame i bedziesz wiedzial co robi przeciwnik i jak to skontrowac => stres zniknie.


Mam przegrane ponad 3k gier i wrazenie ze jak bede gral dalej nie dozyje 30. Co robie zle?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 13:10 
Cytuj  
ta, ja tez rozegralem xxxx gier i caly czas mam taka sama spine na ladderze :]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 17:07 
Cytuj  
sam skończyłem praktycznie grać ale czasem z sentymentu poprzeglądam portale gdzie keidyś siedziałem i czasem coś skrobnę (vide wyżej)
trafiłem na coś takiego
http://www.esreality.com/?a=post&id=2221597
całkiem pasuje do tej dyskusji imo.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 09:22 
Cytuj  
Jakby kogoś interesowało to jest polska relacja z turnieju sc2 IEM CEBIT Hanover - http://pl.twitch.tv/esl_poland2 od dziś do soboty jeśli się nie mylę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 13:02 
Cytuj  
Ale mnie szlak trafia po tym ostatnim patchu (nerf Ghosta) !!!! Jak ja ma się bronić jeśli dochodzi do late game przeciwko Zergowi, ma bank 3k i pełno gazu, ot tak po prostu zaznacza sobie całą swoją armie klika A i do przodu czeka, aż mu wszystko zginie nie obchodzi go tak naprawdę ile osiągnął tym atakiem chodziło tylko o uwolnienie supply.

Ja się ciesze co za noob właśnie stracił całą armie a ja nadal mam masę marines, czołgów O.o i nawet 3 Thory mi przetrwały GG :D idę atakować i chu.... Broodlords i Corruptors + parę infestors, i co ja mam zrobić?

Stawiam ekstra 2-3 starporty buduję wikingi jak szalony ale nie dam rady wybudować wystarczającej ilości Vikingów na czas, zresztą Corruptors są lepsze od Vikingów (na pewno szybciej będzie wstanie je odbudować)....

Jaka jest wasza strategia na Late Zerga?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.