mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 08:53 
Cytuj  
Już mam all info co chciałem odnośnie poziomu trudności, i dziękuje wszystkim co posta czy linijke na ten temat skrobnęli. Amalur ląduje na czele listy "Kupię jak się skończą inne gry AAA/Jak stanieje o 30-50%".


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 09:10 
Cytuj  
CD na potki jest dodany tylko krotki - ok 5-6 sekund na oko.

Z jednej strony jest krociotki ale z drugiej strony rozumiem ze nie chca zamienic dynamiki combatu w "turlaj sie 15 sek do tylu -> potka -> turlaj sie 15 sek do przodu -> potka).


Przegladajac ten temat mam uczucie, ktore ostatni raz mialem grajac w D2 LOD na hellu pierwszy raz. :)

http://forums.reckoning.amalur.com/show ... ot!/page14

ITAMZ sa zajebiste w tej grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 09:32 
Cytuj  
No zacne. Jak ktoś wcześniej napisał, ja bym sobie w takie mmo pograł. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 09:41 
Cytuj  
w d2 fajne itemy nie lecialy ot tak w alamurze z zwyklego moba czy jakies easy skrzynki poleci czaset setowy item. za duzo tych epikow imho, wolabym zeby z bossa czy mini bossa zawsze lecialo.

/kabraxis mode off :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 09:42 
Cytuj  
Bedzie i MMO. Pewnie za 3 lata ale bedzie. :)


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 10:10 
Cytuj  
Moze ja jestem cienki. ale dla mnie gra nie jest tak prosta jak mowicie. Owszem cd na potki sie przyda ale na niektorych walkach schodzi mi ich po 5 i wiecej. Nie raz i nie dwa zdarzylo mi sie dostac w plecy od melee klasy i do tego 3 fireballe od maga po czym zostalo mi 5-10% hp, po czym uzylem potka i powtorka. Easy mode jest przez ~2 lvle po craftnieciu broni "poziom" wyzej ale i to nie pomaga az tak. Przede wszystkim gra ma sprawiac fun a przy tak dynamicznej walce, kiedy trzeba unikac latajacych za nami pociskow, i przy okazji zlapac moment zeby cos zabic daje mi OGROMNY fun takze radze sugerowac sie opiniami i samemu sprobowac.

Co do itemizacji to zgadzam sie, jest swietna i gra odpowiednio nagradza eksploracje/szukanie ukrytych drzwi/skrzynek, i ojebywanie ludziom skrzynek lub kieszeni.

Moze powiedzcie czym gracie ze jest wam tak latwo to bede unikal ;) Ja aktualnie gram warlockiem czyli finesse/sorc na 25 lvlu. Primere daggery, craftowana czapka i rekawice, a spodnie, buty i chest to jakies oddzielne sety dla rogala.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 11:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
CD na potki jest dodany tylko krotki - ok 5-6 sekund na oko.

Z jednej strony jest krociotki ale z drugiej strony rozumiem ze nie chca zamienic dynamiki combatu w "turlaj sie 15 sek do tylu -> potka -> turlaj sie 15 sek do przodu -> potka).


Przegladajac ten temat mam uczucie, ktore ostatni raz mialem grajac w D2 LOD na hellu pierwszy raz. :)

http://forums.reckoning.amalur.com/show ... ot!/page14

ITAMZ sa zajebiste w tej grze.


Na jakiej wersji grasz Kabra, ze masz cd na potki? Wyszedl jakis patch do pirata?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 13:16 
Cytuj  
Nie mogę znaleźć ,ale jest możliwość ustawienia auto-run w tej grze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 13:36 
Cytuj  
Nie, ale można ustawić tak by nie trzeba było trzymać przycisku, tylko wystarczy raz kliknąć.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 15:11 
Cytuj  
Spoko , w zasadzie o to mi chodziło z tym 'auto-run' dzięki przejrze opcje jeszcze raz.

edit:

jednak nie o to chodziło ,ale dzięki za tip - to też pomocne

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 21:40 
Cytuj  
Chujnia z tymi przedmiotami póki co, 5 lvl i kilka rzeczy zmieniłem na delikatnie lepsze, ale wizualnie to są dalej te same modele. ;/
Już bym chyba wolał, żeby rzygało przedmiotami i co chwilę się przebierać w co innego, w zasadzie to by pasowało nawet do tej gry.
Ogólnie fajnie się gra, szkoda, że to nie co-op-mmo, ciekawiej by się biegało ze znajomymi niż samemu. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:10 
Cytuj  
Masz tiery EQ podzielone na material z ktorego sa wykonane i wtedy sie zmienia wyglad - podobnie jak w Skyrim... widocznie masz za niski lvl albo za blisko jestes w zonach zeby sie pojawily next tier itemki.
Do tego kazdy zolty i fiolet (chyab w kazdym razie kazdy jaki ja znalazlem) to unikalny model a w samym temacie ktory podlinkowalem do lvl 10 jest tego z kilkadziesiat sztuk.

Masz pecha imho albo chujowo szukasz. :) zainwestuj w detect hidden to gear ci sie posypie strumieniami - w tym unikalny (Ale to juz od fuksa zalezy - ja juz lacznie znalazlem ponad 20 unikatow i zoltych a mam lvl 12).

Ogolnie detect hidden na zpoziomie pokazujacym ukryte przejscia (sa nie tylo w dungeonach ale tez outdoor!) to jest wypas i o wiele lepiej sie gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:27 
Cytuj  
W jakieś pierdoły na początku inwestowałem jak stealth, lockpick itp. muszę się przewałować na coś innego. ;>
No właśnie co warto rogalem rozwijać ? Bo faktycznie bawić się w zachodzenie od tyłu to fail w tej grze. Craftu nie lubię i wolałbym się na nim nie skupiać jeśli nie zostanę jakoś z tyłu z profitami.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 23:51 
Cytuj  
Detect Hidden, Dispelling, Speechcraft, Lockpicking...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 00:03 
Cytuj  
Lockpicking sie nie bardzo oplaca, chyba ze masz dwie lewe rece bo minigierka jest latwiejsza nawet niz w SKYRIM (a tam sie da max zamek otworzyc na 10lvl skilla jak masz cierpliwosc i 100 lockpickow).

Detect Hidden to jeden z najlepszych skilli w cRPG ever. Jak zobaczysz ile ominales to sie wkurwisz ze nie miales od poczatku. :)

Dispelling to imho tez mus bo minigierka jest z gatunku tych bardziej wkurwiajacych (juz nie mowiac ze do wyzszych poziomow trza miec dobra myche - moja chwilami wysiada z klikaniem na czas :) )

Spechcraft jest o wiele lepiej zrobiony niz w Skyrim... czesto w questach jest perswazja, czasem jakeis trashtalki z NPCami sie pojawiaja - ogolnie na plus.

Stealth to fail podobnie jak w Skyrim. Tylko ze tam jest total OP a tutaj jest uselles oprocz bardzo rzadkich przypadkow.

Reszta dowolnie zalezy czy chcesz sie pobawic craftem czy nie.

PS. W grze sa tez trenerzy (podzieleni na przedzialy lvl1-3 w poczatkowych mapach, 4-6 dalej, itd...) oraz ksiazki do skilli jak w TES (ale bez detect hidden nie znalazlem zadnej - all poukrywane)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 00:36 
Cytuj  
Stealth był super (jak na Elders Scrolls) w Skyrim. Robiąc questy dla gildii złodzieji i Dark Brotherhood czułem się prawie jak bym grał w Thiefa znowu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 08:36 
Cytuj  
ja wrzucilem jeszcze pare punktow w merchanta i z kasa jakos juz nie ma problemow. wczoraj znalazlem fioletowe czakramy. prawie 100 base dmg plus dodatki masakra.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:57 
Cytuj  
Przerobiłem się na warriora, jeszcze bardziej OP niż mag


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:06 
Cytuj  
No ja tez zrobilem drugi char warriorka jednak (stealth mi nie podszedl a dodatkowo kliknalem imie ktore i automatem wyszlo - "Niah" WTF???).
Nie wiem jaka bron uzywac, nie pakuje narazie w to pkt. Z Melee znalazlem tylko sensowny mlot jak narazie, moze miecze beda fajniejsze, okaze sie.

W graniu na hardzie troche czlowiek sie nabiega lub poatakuje z ranged (jak narazie wiekszy dmg moj warrior robi ze spelli) kiedy jest wiecej niz 3 przeciwnikow. Wbiegajac z mlotem w wieksza grupke trzeba pol godziny sie trulac zanim bedzie opening na wieksze combo - tak zeby nikt mnie nie hitnal.

Irytuje ten interface, troche kamerka, ale da sie grac. Konsolowosc, w niektorych miejscach az widac ja okropnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:18 
Cytuj  
No i podziwiam tych co grają na klawie. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.