mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 2.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2003, 18:53 
Cytuj  
Witam
Mam pytannie odnosnie do ceny gierki.MNianowicie ile kosztuje shipping do Polski?Czy jest kilka firm ktore wysylaja gierke? Jak rozmawialem z gosci z Czech to mowili ze shipping jest prawie taki jak cena samej gry. jak to jest w koncu? trial sie konczy i trzeba by pomyslec o kupnie.
A tak BTW, Lukis (NC) na Wernerze
pozdrawiam

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2003, 19:15 
Cytuj  
Trzeba sie zorientowac w roznych sklepach jak to wyglada...
interactcd.com
cdropshop.com
dvdboxoffice.com

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 13:02 
Cytuj  
Tak, albo z internetowych sklepow albo przez kogos z zagranicy. PS kosztuje teraz 39.99$ tutaj, w stanach wiec calosc z przesylka byniosla by okolo 55$.
Wydaje mi sie ze na tym kliencie z 7-dni darno mozna odpalic pelna wersje jak sie posiada kod z "full retail" wersji gry. Czyli nie musialbys czekac az przyjdzie fizyczna przesylka ( okolo 4-5 tygodni.)

Jesli Chcialbys przezemnie kupic to daj mi znac na private tell tu na forum albo na icq: 102250848


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 13:29 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze na tym kliencie z 7-dni darno mozna odpalic pelna wersje jak sie posiada kod z "full retail" wersji gry.

Mozna na 100%.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 23:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-03 14:02, Luki napisał:
PS kosztuje teraz 39.99$ tutaj, w stanach wiec calosc z przesylka byniosla by okolo 55$.


głowy nie dam, ale wątpię żeby przesyłka kosztowała $!5 - zazwyczaj US->PL kosztuje około $30-$40, chyba że znacie jakiś super sklep co tak tanio wysyła (poza tym nie mam najlepszych doświadczeń z tanimi shipmentami - DAOC mi kiedyś po prostu ukradli na poczcie :sad: )

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 20:36 
Cytuj  
Brutt..:smile: wysylalem juz nie jedna gre i wiem ile przesylka kosztuje.
UO:AOS przesylka morska kosztowala 5.95$
Przesylka lotnicza to kolo 3-4 $ wiecej.
Gry nie sa takie ciezkie ( poza SWG: collector edition :smile: ) a jak wiesz jak sie wysyla taka przesylke to oni obliczaja ile bedzie kosztowalo nadanie poprzez zwarzenie przesylki.

P.S.
Pudelko do opakowania kosztowalo okolo 2$.
Gry sa teraz robione w tych malych pudelkach wiec mozna je wyslac w tych kopertach ktore to maja folie zbalonikami powietrza.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 12:33 
Cytuj  
Luki, nie o to mi chodziło... ja wiem/domyślam się że shipment z US może kosztować parę dolarów - mi chodziło o to ile nalicza za shipment sklep wysyłkowy
i - niestety - w większości są to opłaty rzędu 30-40 USD, a przynajmniej takie ja płaciłem

fakt że spoktałem też i takie sklepy, co miały nawet free shipment (albo bardzo tani), ale jakoś nigdy nie mogłem z nich skorzystać: albo nie mieli tego co chciałem, albo honorowali tylko paypal, albo US-only itp itd
nie wiem jak doświadczenia innych osób, ale generalnie z zamawianiem do Polski to nie zawsze jest taka prosta sprawa i najczęściej jesteśmy ograniczeni do jednego - dwóch sklepów

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 14:24 
Cytuj  
AAaaa.. skle[py ile naliczaja. No tak, skelpy moga naliczyc takie sumy.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.