mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:29 
Cytuj  
---> MAC

Chodzilo mi raczej o "blokowaniu ludzi z euro" :> . A populacja jest w sam raz. Wiecej nie potrzeba bo kazdy robilby gildie i powstal by burdel.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:48 
Cytuj  
revange, tak da sie kontynuowac, to zapisuje plik na dysk c do katalogu "Gigex Download" wiec resumuje w razie czego

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:50 
Cytuj  
Gigex ma opcje wznawiania downloadu, takze mozesz smialo przerywac i potem resumowac sobie...

rofl... Theddas, Mocker cie z misja wyslal? :( Na forum zagladam, bo lubie czytac i lubie sobie pisac. Pisze sobie, pisze, a moje posty wywoluja dokladnie taka reakcja, jakiej sobie zyczylem i jest fajnie.
Gra jest chujowa rzeczywiscie, nie ma sie co nad tym rozwodzic. Jest bug na bugu i gdybym naprawde prowadzil jakas antySBowa kampanie, to zmarnowalbym te pare godzin i liste wszystkich sporzadzil... ale co ja bede komu udowadnial? Ty i tak powiesz STFU, bo ja gowno wiem, jak dwa miesiace nie gram, a tych co nie graja i tak juz bardziej nie zniechece. Miotasz sie w tym momencie jak jakis pojebany carebear (Tuxedo, Zematis) i rzucasz inwektywami na lewo i prawo, jak ja bym nie o SB, tylko o twojej matce pisal. Uspokoj sie Theddas... nerwy na urode szkodza.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 01:37 
Cytuj  
Inwektywami zaczales rzucac Ty, a ja sie po prostu znizylem do Twojego poziomu i stylu, zeby szybciej i skuteczniej dotarlo. Wiec nie udawaj obrazonej cioci Zdzisi.

FYI
Twoja opinia o grze mnie nie wrusza, bo masz do niej prawo, mimo ze nie potrafisz zbytnio jej udowodnic, nie liczac argumentow o przestarzalych bugach.
Istotne jest jedynie to, ze swoje wypowiedzi formulujesz w sposob arbitralny ("co ja bede komu udowadnial", Ja, Wielki Konrador), nie potrafisz sie wysilic na odrobine obiektywizmu nawet przy pisaniu dwuzdaniowego newsa. Masz racje, tych co graja nie zniechecisz (co najwyzej rozsmieszysz lub zirytujesz), ale sa osoby, ktore zastanawiaja sie w co pograc i zniechecac je do darmowego sprobowania dobrej rozrywki spod znaku mmorpg ze wzgledu na swoje niemile doswiadczenia w tej materii (nie wnikajac w powody) to zwykle skurwysynstwo. Gorsze od zachecania ludzi do grania na free shardach, ktore tak zwykles tepic.

KPW?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 03:52 
Cytuj  
faaaaaaaaaajnie sciagnalem i odpalac sie cos nie chce, pisze ze sciagniete jak chce resume =_=

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 03:57 
Cytuj  
Dzis gadalem z dwiema osobami, ktore to sciagnely i im sie nie uruchamia, pisze "cannot rune this in dos mode". Pod XP i ME.

Zaraz Konrad napisze, ze Ubi$hit spierdolilo znowu sprawe :grin:.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 08:33 
Cytuj  
leee theddas napewno zrobili tak specjalnie :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 10:12 
Cytuj  
Inwektywy, Theddasie, odnosza sie do drugiej osoby przewaznie. Nie przypominam sobie, zebym cie w jakikolwiek sposob obrazal, zanim ty wyskoczyles ze swoimi tekstami w stylu: Kon'a nie sluchaj, bo najwyrazniej ma jakies kompleksy, Abstrahujac od powyzszych glupot....
Puknij sie wiec w swoja przyduza glowke nastepnym razem zanim zaczniesz pierdolic glupoty na kazdym forum, na ktore wleziesz, bo costam ci sie w moich newsach nie spodobalo.

Twoja opinia o grze mnie nie wrusza(...)

Rofl, to skad te posty sie wziely nagle? Co cie tak poruszylo? Chlopak cie rzucil?
Opinii udowodnic? Ciekawe sformulowanie... ja juz pisalem, ze nikomu niczego nie musze dowodzic, bo mi na tym nie zalezy. Ostatnio jak napisalem, ze gra jest slaba, bo ma slaby engine(wiec jest to jakby nie patrzec argument za tym, ze gra jest slaba), to otrzymalem taka oto odpowiedz:
Abstrahujac od powyzszych glupot...
Grafika w mmorpgu nie jest najwazniejsza.

No rzeczywiscie bardzo sie postarales theddasie, jak w ten sposob mamy rozmawiac, to ja juz sie nie moge doczekac kolejnych twoich postow, ktore czyta sie latwo i przyjemnie, a w dodatku napisane sa tak fajnie po polskiemu.

nie potrafisz sie wysilic na odrobine obiektywizmu nawet przy pisaniu dwuzdaniowego newsa

Ale ja nie musze byc obiektywny, na co mi to? Pisze co mysle o grze, a jesli sie to komus nie podoba, to niech oleje to, co napisalem i sprawdzi sobie sam grajac w triala. Idz pogadac z carebearsami, oni ci moze wytlumacza jak robic, zeby sie przy czytaniu niepochlebnych opinii nt. ich gry nie stresowac, wydaje mi sie, ze juz jakis sobie sposob wypracowali. Idz potup na innych ludzi, ktorzy tak samo pisza o SB. Ze jest do dupy, ze jest zbuggowana, ze nie beda w nia grac... na pewno najpierw mocno zaplacza, bo theddas juz ich nie lubi, przemysla swoje postepowanie, a potem diametralnie zmienia swoje postepowanie, zeby juz nigdy nikt nie przyczepil sie do ich nieobiektywnych, krzywdzacych ulubiona gre theddasa newsow. Dokladnie tak jak ja.

ale sa osoby, ktore zastanawiaja sie w co pograc i zniechecac je do darmowego sprobowania dobrej rozrywki spod znaku mmorpg

Noooo, widze, ze tobie naprawde niezle w dekiel jebie juz. Pokaz mi prosze, ktora czesc mojego ostatniego newsa newsa o SB moglaby kogos zniechecic do wyprobowania gry...
Wiesz co moze bardziej zniechecic potencjalnych SB-graczy? Jakis rozwrzeszczany, nadpobudliwy phajjac, ktory na wszystko nagle zaczal szczekac i z ktorym w ktoryms momencie gry musieliby sie pewnie spotkac:

BTW Ubi$hit spierdolilo znowu sprawe, bo paru osobom gra nie chce sie po sciagnieciu uruchomic.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-10 11:13 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 14:25 
Cytuj  
Ani razu Cie nie obrazilem. Nigdzie nie napisalem "ale ten K jest CH" lub czegos takiego. Napisalem jedynie, ze piszesz glupoty (o tym, ze gra jest chujowa) i najwyrazniej wynika to (z braku argumentow) z Twoich kompleksow (a moze to slowko Cie rozjuszylo? kto wie). Skoro Ty sie obrazasz o domniemanie kompleksow, to ja sie obrazam o oszczerstwa w stosunku do gry, w ktora gram. Pasi? Whateva.

> na kazdym forum

I znow mijasz sie z prawda.

> napisalem, ze gra jest slaba, bo ma slaby engine

Wreszcie jakis argument. Szkoda, ze taki chujowy. No, ale jaka gra taki argument.

> Ale ja nie musze byc obiektywny, na co mi to?

Na to drogi kolego, ze AFAIK to nie jest Twoje prywatne forum. Jak do tej pory w kazdym newsie, ktory piszesz musisz pokazac jaki to jestes l33t i w ogole i wsadzic swoje trzy grosze, ktore tak naprawde nikogo poza Toba nie obchodza. Zaufaj mi, dwa zdania na temat, bez inwektyw i nieudanej ironii zrobia wiecej pozytku. Albo jest to ogolnopolskie forum mmorpgow z newsami trzymajacymi poziom, albo prywatny blog Imc Konrada. Ktos kto o tym decyduje powinien sie gleboko zastanowic, bo z taka wizytowka jaka prezentujesz nie dziwie sie, ze na p.r.g.k.r. postrzegaja piszace tu osoby jako imbecylow.

> ktora czesc mojego ostatniego newsa newsa o SB
> moglaby kogos zniechecic do wyprobowania gry...


"UbiShit"
* co to jest ten UbiShit ? czemu klamiesz w newsie?

i dalej w topicu newsowym zanim w ogole zabralem glos (jak ktos czyta newsa to czyta wszystko)
"Po tych wszystkich recenzjach, opiniach na forach nikt sie na ta gre nie rzuci"
* tu znowu klamiesz, bo sugerujesz, ze wszystkier recenzje i opinie na temat gry sa negatywne

"niewypalu"

Dopiero wtedy sie wtracilem z uwaga, zebys przestal sypac swoim jadem na lewo i prawo, to wielce podrazniony i sprowokowany wystrzeliles z grubej rury:

"Smierdzi po prostu, to mowie jak jest... Gra jest chujowa"

.

Ah,
w komentowaniu posta ominalem Twoje wycieczki personalne w moim kierunku, zeby nie sprawiac Ci satysfakcji nie znizac sie do Twojego poziomu. Tak FYI jakbys czul sie moralnym zwyciezca.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-08-10 15:27 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 14:31 
Cytuj  
Co to jest p.r.g.k.r. ?

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 14:37 
Cytuj  
pl.rec.gry.komputerowe.rpg

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 16:33 
Cytuj  
Ani razu Cie nie obrazilem.

rofl... Obrazliwie sie na moj temat wypowiadales, lepiej? Ok, to teraz przejdzmy dalej. Ja tez nie przypominam sobie, zebym gdziekolwiek napisal ''ale ten T to Ch'', czy cos innego, chociaz powinienem, bo rzeczywiscie straszny chuj z ciebie wylazi :( Uderzyc w gre, ktora mi nie pasuje, a uderzyc w konkretna osoba swoimi postami (ktore w odroznieniu od moich newsow inwektywami byly i pojawily sie pierwsze) to drobna roznica.

I znow mijasz sie z prawda.

SB, Newsy. To jedyne fora, na ktorych sie ostatnio z oplakanemy skutkiem udzielasz. Na wszystkich, na ktorych sie ostatnio udzielasz cos ci nie odpowiadalo, wiec z laski swojej nie pierdol mi teraz, ze ja sie z czymkolwiek mijam. Jesli ktokolwiek z czymkolwiek sie tutaj mija to ty ze swoim powolaniem. Z taka gadka moglbys sie bez problemu wybic stojac na wiadrze, wykrzykujac pierdoly na drogowych blokadach... Przynajmniej mialbys godna siebie publike i ktos moze by ci uwierzyl.

Wreszcie jakis argument. Szkoda, ze taki chujowy. No, ale jaka gra taki argument.

No i jest dokladnie to, o czym mowilem.

Na to drogi kolego, ze AFAIK to nie jest Twoje prywatne forum.

A czy ja twierdze, ze jest? Calkowicie obiektywne newsy/recenzje wydaja mi sie jakies takie puste, dokladnie jak ty i dlatego ich nie lubie... Pisze jak lubie, a jak komus zacznie to wyraznie przeszkadzac, to przestane. Dzieki twoim ostatnim popisom twoje zdanie plasuje sie gdzies tak pomiedzy nic i zeszloroczny snieg, wiec na razie ku zadowoleniu tlumow pisanie bede kontynuowal.

Jak do tej pory w kazdym newsie, ktory piszesz musisz pokazac jaki to jestes l33t i w ogole i wsadzic swoje trzy grosze, ktore tak naprawde nikogo poza Toba nie obchodza.

Tak, bo jestem l33t i to cie pewnie tak bardzo gryzie :E Ty i twoja nudna paplanina sa najlepszym dowodem tego, ze moje posty nikogo nie obchodza i ZUPELNIE do nikogo nie trafiaja. Odzew fanow jest mi jak najbardziej na reke, bo nie dosc, ze mam zabawe piszac newsy, to potem moge sie dodatkowo serdecznie posmiac z kolejnych glupich wypowiedzi i dennych komentarzy zbulwersowanych uzytkownikow...
Ale nie krzywdz mnie juz wiecej i nie mow, ze nikogo moje posty nie obchodza, bo gdy takie rzeczy czytam, to lzy do oczu mi sie cisna i mysle o samobojstwie.

Zaufaj mi, dwa zdania na temat, bez inwektyw i nieudanej ironii zrobia wiecej pozytku.

Uwierz mi na slowo, kiedy powiem, ze ja w nikogo inwektywami nie rzucam piszac newsy. Newsy, ktore sa dokladnym tlumaczeniem copy&pastem informacji prasowej znajdziesz na setkach innych serwisow. Jeszcze raz postaram sie do ciebie trafic, nikt nie zmusza ciebie do czytania moich newsow, naprawde...

Albo jest to ogolnopolskie forum mmorpgow z newsami trzymajacymi poziom

Newsy poziom trzymaja, chociaz jest on czasem zanizany przez wypowiedzi takie jak twoja. Proponuje tobie rozpoczac pisanie newsow i wtedy bedziesz mial mozliwosc wykazania sie, zaskoczenia nas twoim poziomem.

Ktos kto o tym decyduje powinien sie gleboko zastanowic, bo z taka wizytowka jaka prezentujesz nie dziwie sie, ze na p.r.g.k.r. postrzegaja piszace tu osoby jako imbecylow.

Tak, tak. Panowie z prgkr i prgk maja to do siebie, ze lubia sie w swoim zamknietym gronie lizac po dupach i ogolnie trudno czymkolwiek do nich trafic, tak jak do ciebie. Ty tam pasujes jak ulal, wiec nie trac juz czasu na czytanie tego forum dla imbecylow, podnies swoje posladki razem ze swym poziomem i czym predzej wypierdalaj... i pamietaj, jak juz tak z angielszczyzny lubimy akapity zakanczac: don't let the door hit your ass on your way out...

Uwierz mi, ze czym dalej jestem od ludzi takich, z jakimi od czasu do czasu mam do czynienia na prgkowych grupach, tym lepiej sie czuje.

"UbiShit"
* co to jest ten UbiShit ? czemu klamiesz w newsie?


Dobre.
"wsadzic"
* wsadzic ci cos? pedal?

i dalej w topicu newsowym zanim w ogole zabralem glos (jak ktos czyta newsa to czyta wszystko)
"Po tych wszystkich recenzjach, opiniach na forach nikt sie na ta gre nie rzuci"
* tu znowu klamiesz, bo sugerujesz, ze wszystkier recenzje i opinie na temat gry sa negatywne


Chodzilo mi o wszystkie negatywne opinie. Negatywnych opinii i wypowiedzi na forach bylo i jest duzo wiecej, niz wypowiedzi pozytywnych, wiec tak daleko sie z prawda nie rozminalem. Czy tak, czy tak, sens (ktorego w twoich postach brak) pozostaje ten sam.

Dopiero wtedy sie wtracilem z uwaga, zebys przestal sypac swoim jadem na lewo i prawo, to wielce podrazniony i sprowokowany wystrzeliles z grubej rury:
"Smierdzi po prostu, to mowie jak jest... Gra jest chujowa"


No bardzo mi przykro, ze tak to wyglada, ale to sa niestety fakty. Mozna to zapisac na rozne sposoby, ale nic nie zmieni tego, ze gra w mniemaniu moim i tysiecy innych osob jest po prostu slaba.

Ah,
w komentowaniu posta ominalem Twoje wycieczki personalne w moim kierunku, zeby nie sprawiac Ci satysfakcji nie znizac sie do Twojego poziomu. Tak FYI jakbys czul sie moralnym zwyciezca.


A skad ty mozesz wiedziec jaki jest moj poziom, jak sam juz jaki czas temu z impetem swoja spuchnieta glowka o dno uderzyles, a teraz ryjesz w mule, ktory ci oczy przyslania? I tam juz chyba zostaniesz, bo widac, ze klimat ci odpowiada.

Zamiast swoje frustracje wynikajace z braku przeciwnikow i coraz bardziej kurczacej sie liczby ludzi w gildii, do ktorej przyblakales sie jak pies, wyladowywac na forum, proponuje ci zmienic gre, przejsc sie na spacer, a jesli to nie pomoze, to pozostaje szukanie pomocy u specjalisty.

PS. Wlasnie quituje trzeci GM DTM, idz go skurwiaj za to, ze gra mu sie nie podoba.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-10 17:36 ]</font>

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 17:13 
Cytuj  
Uspokujcie sie juz ! Ja tez czekam na jakis "cud" w mmorpg.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 18:07 
Cytuj  
PANOWIE!~~ Wezcie sie ugryzcie w jezyk, walnijcie z byka w sciane - cokolwiek... Ale nie zabijcie sie tutaj o jakas popie*** gre... Mamy lato, wyjdzie z tego domu i napijcie sie czegos... Kazdy ma swoje zdanie, i powinniscie poprzestac na "Ch** mnie obchodzi co myslisz" a nie pisac wypracowania... Ehhh :sad:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 18:28 
Cytuj  
Widze ze od czasu ostatniego spiecia nic a nic sie nie zmieniles.
Dalej jestes takim samym debilnym gownem jakim byles.
Dobrze, ze to z Ciebie wreszcie wyszlo.

eod

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 19:12 
Cytuj  
No popisales sie, nie ma co:) Mam nadzieje, ze na wszystko sie tak wkurwiasz i szybko swiat od twojej bezdennej glupoty uwolnisz, Plastusiu.

Pa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 20:05 
Cytuj  
Chcialbym sie z Wam poflame'owac ale jakos nie moge znalezc motywacji :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 20:28 
Cytuj  
hmmm... fajnie trolujecie panowie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 20:37 
Cytuj  
:/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 21:14 
Cytuj  
No i sciagnelem 12 godzin sciagania(128 kps dialog rox) i............ CHUJ nie chodzi.Czlowieka tylko kurwica bierze :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.