mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 11:01 
Cytuj  
Ostatnio NC nie idzie najlepiej... Lashery ciagle overpowered i VS rozjedzaja nas w towerach i bazach jak szmaty, VS i TR malo walcza miedzy soba i NC dzieli sie na dwa oddzialy, zeby walczyc i z VS i TR na home continents, zero organizacji, zero organizacji, zero organizacji, zero organizacji... Aha, wspomnialem juz o braku organizacji?

Obrazek

........

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 16:16 
Cytuj  
Well.. co sie spodziewales. Ja moim avatarem w Vanu raz sobie pogralem. Gosciu jest tylko L4 i ma zaledwie Heavy weapons ( czyli lasher) ale smigalem ludzi jak nic. Jedynym problemem byli sniperzy bo nie mialem zasiegu do nich. Poza nimi jednak to po prostu nawet celowac nie trzeba bylo. Wskoczylem do glownych drzwi w bazie ( ktore to byly obstawione ) i na 10 FPS i jednym magazynku powalilem bez celowania okolo 4 NC zanim mnie dostali. Ot tak poprostu sprayowalem gdzie popadnie :smile:

Nie chcem tego jeszcze mowic ale jak tak dalej bedzie szlo to trzeba bedzie zamknac konto PS. Nie gralem juz chyba conajmniej z tydzien ( teraz wylacznie w L2 gram ). Pozatym ciagnie mnie cos do SB i bicia potworkow :smile: :smile: (ale jeszcze nie reaktywowalem konta )


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 16:31 
Cytuj  
Marudzisz... My moze w dupe dostajemy, ale ja sie przystosowalem do nowych warunkow :O Jak ide bic TR to normalnie, a jak ide bic VS, to laduje sie do mojego blyszczacego Lightninga i sieje zniszczenie!~
Lightning jest bardzo fajny musze powiedziec... Jak juz nauczylem sie obslugi tego ciezszego dzialka (gdzie celowac, zeby w odpowiednim miejscu spadlo) to ownuje. Apropos, dzieki Lightningowi osiagnalem nowy poziom doswiadczenia... znaczy sie nowy grief level. Levelu 2, czyli 500 grief pointsow nie udaloby mi sie zdobyc bez pomocy dziesiatek zidiocialych NC, ktorzy notorycznie pakuja sie pod kola i zdobia mi maske czolgu swoimi wnetrznosciami. Gratulacje mozecie mi skladac tutaj na forum, a jesli ktos jest wstydliwy, to mozna wyslac msg na priv. Z gory thx.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-09 17:36 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 16:38 
Cytuj  
Mozliwe ale 3 rakiety ( jeden magazynek ) z TR anti-vech albo co gorzez z anti-vech VN rozwala ciebie jak. Ze TR to nie trzeba nawet w miejscu stac bo przeciez lock-on oni maja :smile:
Na TR nigdy nie marudzilem. Zawsze jakos se rady dawalem z nimi ale Vanu to sam wiesz...
Jak jedziesz normalnie cholgiem czy czyms z kolami to porzesz tylko zkrecic. W vanu jak jedziesz tym ich cholgiem to tez morzesz strayfowac i jak cie taki tank zlapie na otwartym polu to nawet surge nie pomoze :smile:
Dzis ( sobota ) jak wruce z miasta mam nadzieje moze kogos spotkac z was ?
by sie pogralo jak za dawnych czasow :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 19:42 
Cytuj  
tak przy okazji: nie wiem czy zauważyliście co jest najbardziej zabójczą bronią na MAX-y ?
jeżeli nie, to weźcie liberatora i wypróbujcie przednie działko 37mm - moim zdaniem to jedna z lepszych broni NC dostępnych w ogóle w PS: duża siła ognia, duża szybkostrzelność (relatywnie)

miałem okazję stoczyć pojedynek oko w oko z 2-ma (dwoma!) MAX-ami TR + 1 piechur - efekt: wszyscy oni dead, liberator ok 40% armor, polecam :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 19:54 
Cytuj  
Libem latasz? A fe : Ja ostatnio sie bawilem z certami... Wzialem sobie reinforced juz kawal czasu temu, ale do tej pory nei przyzwyczailem sie do powolnego biegania i dzisiaj wieczorkiem najrawdopodobniej dropne ha i wezme sobie lightninga z powrotem (ktorego wczoraj po zrobieniu BR18 zamienilem na ams/combat eng<- to tez mi do konca nie pasuje) :) Galaxy mialem przez jakis czas nawet...

_________________
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-10 20:55 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2003, 15:31 
Cytuj  
"latasz libem" to za wiele powiedziane
mam stały zestaw certow (heavy weap, eng, med) którego nie zmieniam i pare punktów którymi żongluje jak mi się coś znudzi
i ostatnio mam liba (lightninga też miewam)

jeszcze a'propos liba to dodam, że wczoraj wypróbowałem "nos w nos" :wink: lib versus magrider (staliśmy nieruchomo na przeciw i waliliśmy w siebie na full)
i znowu: lib wygrywa i to zdecydowanie!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.