mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:17 
 
Hmm ponieważ ME 3 się zbliża i chciałbym chociaz spróbować zagrać ale nie znam fabuły z ME 2(w 2 nie dałem rady a grałem 3 razy). Czy jest jakaś strona gdzie jest opisana cała fabuła w sensie spoilery etc, chronologicznie, tak żeby skapował co się w ME 3 dzieje?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:30 
 
zaboleg: uważaj na gadki w ME3 bo(spoiler): http://www.youtube.com/watch?v=0aaYjcad ... r_embedded


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:35 
 
W 5 dni skonczysz me2 z robieniem wszystkich q dla towarzyszy. A jak Ci przezyja na koncu to pewnie bedziesz mogl ich miec w 3


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:36 
 
zaboleq napisał(a):
Hmm ponieważ ME 3 się zbliża i chciałbym chociaz spróbować zagrać ale nie znam fabuły z ME 2(w 2 nie dałem rady a grałem 3 razy). Czy jest jakaś strona gdzie jest opisana cała fabuła w sensie spoilery etc, chronologicznie, tak żeby skapował co się w ME 3 dzieje?


Po co chcesz grac w ME3 jak nie wytrzymales dluzej w ME2? To sa takie same gry.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:37 
 
raggnarok napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Hmm ponieważ ME 3 się zbliża i chciałbym chociaz spróbować zagrać ale nie znam fabuły z ME 2(w 2 nie dałem rady a grałem 3 razy). Czy jest jakaś strona gdzie jest opisana cała fabuła w sensie spoilery etc, chronologicznie, tak żeby skapował co się w ME 3 dzieje?


Po co chcesz grac w ME3 jak nie wytrzymales dluzej w ME2? To sa takie same gry.

+ 1

W zasadzie to ME3 się nawet gorzej się zapowiada niż ME2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 12:40 
 
Bioware kurwy!!!!1111oneoneone To dla hipokryty-zabolka zeby sie podjaral. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:10 
 
W 5 dni skończę? Człowieku, ja mam pracę i jeszcze jakieś obowiązki i nie mogę tak nolifeowac jak kiedys:P. Poza tym, zeby ekipe ocalic i miec happy end trza miec statek wlasnie na maksa ulepszony i grac w ta zjebana mini-gierke o które za chwilę...

W ME 3 chce spróbować bo po trailerach zapowiada sie znacznie fajniej niz me2 gdzie cała gra polegała na zebraniu ekipy i mini-gierce pt" zbierz jak najwiecej surowców i ulepsz statek" która zajmowała baaardzo dużo czasu i była nudna po prostu. Liczę, że gameplay i epickość bedzie taka jak w ME 1 - dlatego chce spróbować. Bo ME 1 było zajebiste!!

Kabra nie wiem co piszesz bo mam Cie na ignorze :(


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:16 
 
zaboleq napisał(a):
BW/EA to chuje i sprzedawczyki i ja sam kieruje się myślą - kupuje gry z torrentowi.


A dlaczego jestes hipokryta to sie domysl. I wiem ze i tak to przeczytasz lol.

BTW. Fabula ME3 jest oparta na wlasnie identycznym schemacie co fabula dwojki i DA1, tylko ze zamiast druzyny zbierasz armie a zbieranie surowwcow zastapiono zbieraniem kosmicznych smieci. Tak wiec ciesz sie ze ci oszczedzam rozczarowania.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 mar 2012, 13:19 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:17 
 
Kabraxis napisał(a):
ArenaNET kurwy!!!!1111oneoneone To dla hipokryty-zabolka zeby sie podjaral. :)


Tak do wiadomości zabolq. :))

No niestety 2ka nie dosięgała do pięt jedynce, większość rzeczy powycinali jak plecak, chujowe ulepszacze itp. także za 3kę nie prędko się wezmę o ile dokończę poprzednią część. ;/


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:18 
 
Ee przecież ME3 poszedł w całkiem przeciwnym kierunku niż ME1 - myślałem ,że to obvious jest :o

ME3 zrobili tak jak ME2 tylko 'bardziej' - czyli wycieli jeszcze więcej rpg, dorzucili więcej strzelanki afaik i tyle.

Zagraj sobie w demo a nie tam trailery - oceniać grę po trailerach to głupota - to mniej więcej tak jak oceniać grę po recenzji z CDAction czy jakiegoś dużego zagraniczego portalu growego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:23 
 
A fakt, zapomniałem o tym demie w sumie :/ - dzięki za przypomnienie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:54 
 
Atherius napisał(a):

No niestety 2ka nie dosięgała do pięt jedynce/


Dosięgała a nawet przerastała. Wypierdolono zbędne rzeczy takie jak generic planety i dennej jakości misje poboczne (misja na księżycu i wyczyszczenie TRZECH IDENTYCZNYCH baz dla przykładu) skupiono się na jakości a nie na ilości, towarzysze o wiele ciekawsi i dopracowani (no i było ich więcej) graficznie też lepiej się prezentowała (choć drastycznej zmiany nie było) inventory przestało być uciążliwym koszem na śmieci (po co komu miliard niepotrzebych śmieci, skoro gra była łatwa tak czy siak i itemy grały minimalną rolę, wystarczyło mieć imba broń do zakupienia w Cytadeli po zostaniu Spectre i voila - gra wygrana).

Ogólnie po przejściu ME2 pamiętam że spróbowałem znowu jedynki - strasznie suche mi się to wszystko wydało i takie średnio pociągające a misje poboczne ABSOLUTNIE TRAGICZNE (a przecież było ich sporo).

Wątek główny = ME > ME2

Wątki poboczne = ME2 > ME

Cała reszta = ME2 > ME imho.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 14:10 
 
Ja tam tez sie swietnie bawilem w ME2. Ta cala seria jest napedzana zajebistymi postaciami i tego w ME2 bylo az nadto. Watek glowny byl faktycznie sredni, ale z punktu widzenia calej trylogii mial sporo sensu, a poza tym zbieranie naprawde mi sie podobalo. Generalnie najlepiej by bylo grac w ME w 3 czesci od razu jedna po drugiej.
W ME3 wkurzaja mnie bardziej technikalia - sterowanie jakies gorsze, spacja do wszystkiego, animacje pozal sie boze. Jak to w retailu poprawia to bede sie bawil rownie dobrze co w ME2 :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 14:41 
 
z kazda nastepna czescia ewoluowalo od prostego rpg do konsolowej strzelaninki

Dla mnie za klimat, mechanike 1 byla znacznie wyzej od nudnawej 2


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:41 
 
pieniek82 napisał(a):
W 5 dni skonczysz me2 z robieniem wszystkich q dla towarzyszy. A jak Ci przezyja na koncu to pewnie bedziesz mogl ich miec w 3

Save Editor + Coalsced editor i mozna gre zaliczyc w mniej niz 6h.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:52 
 
http://www.strategyinformer.com/news/16 ... bittorrent

Teraz EA będzie miało wymówke ,że ME 3 sie słabo sprzedało , bo piraci zaatakowali.


True or ściema ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:58 
 
warhameron napisał(a):
http://www.strategyinformer.com/news/16889/pirated-xbox-360-version-of-mass-effect-3-hits-bittorrent

Teraz EA będzie miało wymówke ,że ME 3 sie słabo sprzedało , bo piraci zaatakowali.


True or ściema ?

Strasznie spozniony ten news. Juz od paru dni jest na warezach ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:59 
 
Ściema raczej, cracki przed premierą praktycznie nie wychodzą na PC, na Xbawx to co innego, może już grają sobie w ME3.

W każdym razie mi EA wcale nie jest szkoda, niech ten "Cancer of gaming" zdycha.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 17:04 
 
Ale jak EA zdechnie to pociągnie za sobą Bioware, Dice i paru innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 17:12 
 
Bioware nie byłoby mi szkoda, po ME3 nie wyplują z siebie już raczej nic wartościowego. Starą republikę i świat Dragon Age skurwili, zostało im ME (trójka powinna być co najmniej dobra imo, ale to się okaże) które też pewnie zostanie przemielone na słabe i miałkie pod względem fabularnym MMO.

Dice to już inna para kaloszy, ciągle czekam na Mirrors Edge 2...


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.