mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:36 
Cytuj  
Chodzilo raczej o to, ze co strone pisze ze cos jest OP, albo trzyma sie jednej glupoty ktora przeczytal a nie przemyslal.
Umiejetnosc wyszukiwania i pozniejszego filtrowania informacji zanika w tym narodzie ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:37 
Cytuj  
invo! <3


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:44 
Cytuj  
Nu, teraz zamiast kombinowac zagraja swoje i beda napierdalac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Kazdy hero jest op. Przestan te pierdoly pisac.


No baa, większej pierdoły niż to jeszcze nie słyszałem. Może tomu zaraz napiszesz, że jeszcze w DOTA albo LoL czy innym moba jest zajebisty balans? Jakby tak było to nie było by banów na picki etc a w lolu gravesa czy innego latacjtwa. Ale pewnie jesteś mega pro i wiesz lepiej - spoko. Ja tam tylko napisałem to co uważam i co ludzie piszą w necie i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:59 
Cytuj  
wydaje mi sie ze navi te 2 gry sie bawilo z sk. odrazu widzac ze zupelnie inna gre graja teraz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:07 
Cytuj  
Mozliwe, fun picki typu tiny albo jungle ss tylko po to, zeby community ich kochalo. Teraz wyciagneli swoje top picki


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:14 
Cytuj  
ano.

sk wiadomo ze to dobzi gracze jak reszta teamow, ale jak dla mnie navi siedzi blisko dawnego DTS - chlopaki ktorzy sa tak zajebisci ze moga sobie pozwolic na trollowanie gry, czy granie na spontanie, bo i tak wiedza ze inni nie sa w stanie nagdonic do nich umiejetnosciami.


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2012
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:07 
Cytuj  
Witajcie, Polscy Gracze Doty!

http://www.youtube.com/watch?v=wuUp2H6Z ... rjJE59pb6C

Z otchłani śląska przybywamy do Was ( Arson, czyli ja i Vognar, czyli mój partner w zbrodni) z polskim dual castem doty 2! Chcemy, żeby było i śmiesznie, i powaznie i pouczająco i luźno! Jestesmy może starzy, ale nie zestarzała się Dota i to, jak fajną jest grą do oglądania! Jeśli spodoba Wam się nasz cast, to prosze Was o to, żebyście słali nam Wasze replaye z epickimi grami w których zownowaliście grę, albo po prostu mecz był ciekawy, na adres : [email protected]! I zapraszamy do komentowania kanału, wszelka krytyka mile widziana! Subskrypcje też! PLAY HARD, go PRO Pozdrawiam!

Arson

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:12 
Cytuj  
Chłopaki castuja na directed camera ;]


Cytuj:
wiesz co, próbwaliśmy ze 2-3 casty na free camerze ale za dużo wtedy umyka. castowanie doty jest trudniejsze niż np. starcrafta. jest tam 10 graczy i wszędzie coś istotnego się dzieje. kiedyś sam oglądałem różne casty i kiedy autor nie był kamerą tam gdzie powinien myślałem sobie "kurde, przeoczył, ja bym tego nie przeoczył" ale rzeczywistość jest taka, że kiedy poza oglądaniem musisz analizować, mówić o tym i słuchac drugiego castera to bardzo łatwo jest pogubić trochę akcji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:26 
Cytuj  
direct cam? oh lord

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:51 
Cytuj  
nie wiem czy w dobie castow tobiego bedzie was ktos ogladal poza gimnazjalistami, ktorych angielski zaczyna sie i konczy na wrzucaniu na matke. pozatym, mysle ze jak ktos juz faktycznie chce castowac to powinien siedziec w temacie, a po przesluchaniu kilku minut waszego komentarza domyslam sie ze gracie niedluzej niz 2 miesiace

aczkolwiek powodzenia. wychodzi wam lepiej niz swojego czasu cast sh1shy, ehehhe.


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2012
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:20 
Cytuj  
Directed camera faktycznie jest nieco z dupy, ale miejcie na uwadze że to nasz 3 cast, dopiero zaczynamy przygodę z tego typu zabawą i pewnie że kulejemy, ale dajcie nam czas, a nie pożałujecie! Gdy tylko naumiemy się tego, jak wygląda scena doty, obiecuje ze nastąpi poprawa! W sama dotunie gramy natomiast długo, baardzo długo, bo też dwudziestolatkami już nie jesteśmy ;) Dzięki wielkie za te mądre słowa! Jak macie jakieś dobre replaye to ślijcie mi je na [email protected], jak macie słabe to też ślijcie a do scastujemy :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 19:46 
Cytuj  
za chwile bede gral cw z absolute legends aka #3 team doty na swiecie w tej chwili :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 20:12 
Cytuj  
powodzenia

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 21:30 
Cytuj  
Obrazek

easy win

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 21:56 
Cytuj  
Ja pierdole granie z randomami jest ujowe :/... Nie jestem wymiataczem ale cos tam ogarniam a niektorzy ludzie nawet kurwa itemow nie kupują :(. I jak tu się nie wkurwiać ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 22:43 
Cytuj  
siled napisał(a):
Obrazek

easy win


To w raidcall D2 cup (ten otwarty) czy o pietruszke?

Aaa, juz mam http://play.fnatic.com/tournaments/28/m ... view/1444/
Ale ladnie, dobiliscie do 1/16 finalu ^^


EDIT: a mamy jakiegos Polaka w topie D2 obecnie? Overpow nie idzie do D2? Totalnie nie ogarniam tzw. sceny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 00:18 
Cytuj  
nie i od dluzszego czasu nikogo nie ma. a mogliby byc i mogliby cos osiagnac, tylko specyficzna mentalnosc spolecznosci polskiej sceny doty na to nie pozwala, szkoda

a jak ktos chce sie przekonac jaka ona jest to zachecam do grania tutaj, mysle ze kilka gier wystarczy;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 08:21 
Cytuj  
Lol, archi i jego ekipa. Nawet nie trzeba probowac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 14:39 
Cytuj  
Qrwa, no już nie wytrzymuje. Zaboleq kretynie stul pysk. Każdy twój post w to przykład kretynizmu i nóż się w kieszeni otwiera kurwa. Jesteś żałosnym idiotą. Weź wjeb mnie na ignore, napisz o tym pięć razy na forum. Idź grać w Diablo 3, pierdolnij 92929292 razy buźkę ":F", pisz że Mass Effect 3 jest dla głupich Hamerykanów i pytaj o skrót fabuły z Mass Effecta 2 . Pisz, że ściągasz/pytaj skąd wziąć pirata ME3 bo TRZEBA POKAZAĆ TEMU PRZEBRZYDŁEMU BIOWARE. Tylko ty możesz walczyć z systemem. To twoja misja. Jesteś w końcu internetowym wojownikiem. Nie masz co robić w życiu, więc kurwa będziesz piracił i poświęcał czas na grę którą uważasz za chujową*. Pisz że nie umiesz grać w DOTA i porównuj balans w tej grze do LoLa. Ale pisz też co jest OP a co nie. Bo tak. No kurwa. Weź wypierdalaj już z tymi swoimi mądrościami. I żeby tradycji stało się zadość: http://komixxy.pl/uimages/201010/128743 ... 25_500.jpg
Masz tu komiks z ortografią i fabułą na twoim poziomie.

* żeby się przypodobać na forum zapewne

/rage off


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.