mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 20:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Huragan napisał(a):
Ty jak widac nie kupujesz gier dla siebie tylko dla innych ..... zal mi cie.


nie wiem skad takie wnioski wyciagasz ale jak zwykle sie mylisz :)
mi ciebie nie zal, bo to, ze nie masz z kim grac i w aa tez sam bedziesz biegal, wynika tylko i wylacznie z twojego chujowego charakteru :)


Odkrecasz kota ogonem jak zwykle. Ja mam z kim grac, ale gram tylko w dobre gry, a nie w gowna tylko dlatego ze e-koledzy w nie graja. I tu jest roznica.
Ty zeszmacisz sie grajac w kazde gowno by tylko podotykac sie na TSie z Atheriusem po jajkach, a ja nie :>

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 21:09 
Cytuj  
Nie sądzę żeby Mendol chciał grac z jakimś głupkiem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 21:43 
Cytuj  
Niah nie karm Trolla Huragana.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 21:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Odkrecasz kota ogonem jak zwykle. Ja mam z kim grac, ale gram tylko w dobre gry, a nie w gowna tylko dlatego ze e-koledzy w nie graja. I tu jest roznica.
Ty zeszmacisz sie grajac w kazde gowno by tylko podotykac sie na TSie z Atheriusem po jajkach, a ja nie :>


nic nie odkrecam :)
ty po prostu zazdroscisz, ze udalo sie zrobic RC, ktore jest aktywne w wielu grach, wiele osob dzieki temu gra razem.
ty nie masz z kim grac, bo z toba nawet na vencie nikt nie chcial juz rozmawiac.
no chyba, ze zrobiles rekrutacje w gimnazjum, to wtedy uwierze :)
ty ciagle narzekasz, ale chetnie bys pogral nawet w swotora (bo w mmo z pvp nie dajesz sobie rady) tylko doskonale zdajesz sobie sprawe z tego, ze wtedy na tym forum juz nawet licealisci nie traktowaliby cie powaznie.
a tak, zawsze bedziesz mial tych paru fanow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 22:05 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie sądzę żeby Mendol chciał grac z jakimś głupkiem


to dziwne, przeciez gral z toba :) Chociaz mysle, ze juz zmadrzal i wiecej tego bledu nie popelni.

a propo topica, fajna akcja w ME3

http://www.youtube.com/watch?v=f2lHwBSGbKA

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 22:12 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):


Dlaczego mysle ze takie CDA nie jest oplacane - bo korzysci sa mniejsze niz ewentualna wtopa jakby cos sie wydalo.


to się nie wyda. Nikt nie przelewa pieniądzy na konto redakcji z adnotacją - "za reckę ME3 - ocena 10/10". Jest umowa wiązana - np taka EA zamawia 5 całostronicowych reklam na okres pół roku jeżeli ocena takiego i takiego tytułu będzie powyżej 9/10. I koniec. Nie ma szans by taka rozmowa wypłynęła, a nawet jak wypłynie to nie ma absolutnie żadnych dowodów.

Dlatego, co mnie trochę irytuje wszystkie portale czy wydawnictwa zapierają się twardo, że nie biorą kasy. Bo przecież nie biorą. Chociaż po ich reckach widać czasem gołym okiem, że korzyści z pisania tak oczywistych bzdur muszą jakieś mieć. Po prostu nikt za darmo by się tak nie ośmieszał ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 22:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

a propo topica, fajna akcja w ME3

http://www.youtube.com/watch?v=f2lHwBSGbKA

To ma niby być dynamiczny pościg i dramatyczna scena walki ?

Lol jakie drewno.


Śmierdzi też chamskim oskryptowaniem ,z 'jedynym słusznym wynikiem'.
Ciekawe czy da się Dr dogonić ,żeby nie wsiadła do statku albo czy jak w połowie pościgu pojdę zrobić kloca nie wcisnę pauzy i wróce po ładnych kilku minutach to czy dalej wskoczy ona do statku i odleci mi 'sprzed nosa w ostatniej chwili'.

Słabo fest to wygląda ,ale ja nigdy w sumie takich 'korytarzowych ,oskrypotwanych' produkcji nie lubiałem :/

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 07:03 
Cytuj  
Nie da się jej dogonić.

Ja praktycznie kilka razy na nią wpadłem albo byłem 1-3 metry za nią i nic.

Z kilku serii w plecy też niewiele sobie robiła. :)


_________________
Altaya | BF4

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 07:18 
Cytuj  
bo co chwila się regenerowała, kilka razy ją prawie zabiłem ale się zregenerowała do pełna.


_________________
steam: Deathel

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 07:33 
Cytuj  
Btw jest już na necie DLC unlocker do normalnej wersji ME3. Dzisiaj chyba się bujne bo jest promocja 35.99EUR za gierkę. Dałbym link do tego unlockera ale nie wypada (tip: RELOADED).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 09:01 
Cytuj  
musze przyznac ze gra sie swietnie i mamnie wiele do zarzucenia ME3 na chwile obecna .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 11:42 
Cytuj  
a u mnie error
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0001dc63

i tyle mam z grania.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 11:56 
Cytuj  
A ja sie wkurzyłem, że mam wszystkie war assety (6984), pełny pasek repa, same wybory Paragona we wszystkich 3 grach (importowałem postać) i nie mogę na samej końcówce gry wybrać ani decyzji Paragona ani Renegata. Ktoś na forum Bioware pisał, że nie miał problemów, ale po wczytaniu ostatniego autozapisu też ma oba szare...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 12:48 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A ja sie wkurzyłem, że mam wszystkie war assety (6984), pełny pasek repa, same wybory Paragona we wszystkich 3 grach (importowałem postać) i nie mogę na samej końcówce gry wybrać ani decyzji Paragona ani Renegata. Ktoś na forum Bioware pisał, że nie miał problemów, ale po wczytaniu ostatniego autozapisu też ma oba szare...


a jak tam stoisz z gotowoscia bojowa?
Na piracie widocznie nie zrobisz

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 12:53 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Keii napisał(a):
A ja sie wkurzyłem, że mam wszystkie war assety (6984), pełny pasek repa, same wybory Paragona we wszystkich 3 grach (importowałem postać) i nie mogę na samej końcówce gry wybrać ani decyzji Paragona ani Renegata. Ktoś na forum Bioware pisał, że nie miał problemów, ale po wczytaniu ostatniego autozapisu też ma oba szare...


a jak tam stoisz z gotowoscia bojowa?
Na piracie widocznie nie zrobisz

55%. Spróbuję zagrać parę gier, chociaż średnią mam ochotę na multi teraz.
Nie wiem czemu ludzie zakładają, że gram na piracie, skoro wystarczyło podmienić proxy w IE na azjatyckie, żeby grę odblokować 06.03...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 12:53 
Cytuj  
szybko ci poszlo Keii :)
ile godzin przegrales?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 12:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szybko ci poszlo Keii :)
ile godzin przegrales?

24, jak w 1 i 2. Z tym, że zwykle nie czekam aż postacie skończą mówić w swoje kwestie w dialogach i naciskam spację w 1/2-2/3, kiedy kończę czytać napisy.

Edit:
Uff, to jednak nie był ostatni wybór w grze i nie miał w sumie wpływu na zakończenie. Tak czy siak, gra ukończona, zakończenie (przynajmniej jedno) mocno takie sobie jak na mój gust, ale ma swój urok.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 15:52 
Cytuj  
Piraci niech sprawdzą czy nie ściągnęli tej wersji:
500FBD7E2F25942BE48EB38E2DD263B63A164426

bo ponoć mocno zawirusowana :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 15:56 
Cytuj  
Ogólnie ściąganie czegokolwiek niepewnego i nie skanowanie tego dobrym a-virem to jakieś nieporozumienie


Edit:

More on-topic:

Przykład jak Bioware się 'przykłada' do produkcji. Lol - to się nazywa chamskie 'cięcie kosztów'.

UWAGA - w linku SPOILER:

http://kotaku.com/5891242/gamers-are-no ... s-effect-3

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 16:10 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ogólnie ściąganie czegokolwiek niepewnego i nie skanowanie tego dobrym a-virem to jakieś nieporozumienie


Edit:

More on-topic:

Przykład jak Bioware się 'przykłada' do produkcji. Lol - to się nazywa chamskie 'cięcie kosztów'.

UWAGA - w linku SPOILER:

http://kotaku.com/5891242/gamers-are-no ... s-effect-3

Nie widze w tym nic dziwnego. Wszyscy to robia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.