mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 00:21 
Cytuj  
Zaimplementowali LLU zgodnie z zapowiedziami, ciekawe jak to zmieni grę - może będzie więcej walki po zhackowaniu bazy ?

informacje: http://planetside.station.sony.com/howt ... p?id=58047

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 01:26 
Cytuj  
Hmmm, no mi sie to w sumie podoba. Tylko nie widac tego LLU, jak ktos niesie. Nie wiem, czy to bug, czy tak ma byc : Dzisiaj hacknelismy Bastet na Solsar z tym LLU, ale nie bylo zadnych TR juz praktycznie i ktos zlapal, przeniosl i tyle...

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 20:39 
Cytuj  
nie widać jak się niesie ? no to musi być bug bo inaczej to bez sensu...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 23:12 
Cytuj  
Nie, to nie bug jednak... Opisane jest w manualu, ze osoba, ktora niesie LLU jest zaznaczona na proximity map (czyli tej malej), a jak LLU nikt nie trzyma, to jest wtedy widoczne na continental map.

Dzisiaj mialem pierwsza przygode z LLU na Forseral i troche zjebalem, bo nie przeczytalem calego manuala :( Nislem z Neit do Pwyll LLU z kilkuosobowa obstawa (bo nikt nie mogl wziasc wiekszego pojazdu, a driver nie moze przenosic LLU) i w tym czasie TR hacknelo Pwyll... Szedlem do tej bazy, ale w sumie nie wiedzialem, co mam z tym zrobic i niesmialo skierowalem sie w storne CC. Jak doszedlem (AMP Station, okragly CC room), to okazalo sie, ze jest pilnowane przez przynajmniej 3 maxow (2 pounder tankow) i kilku grantow... Ale wlaczylem surge i z pulsujacym LLU przedarlem sie przez wszystkich i dostalem sie do samego CC, dotknalem konsoli i nic sie nie stalo: Potem sie respawnowalem i udalo mi sie mimo obstawy wbiec do CC, zabic dwoch gruntow i podniesc LLU, ale znowu dotknalem do konsoli i nic :[ Potem okazalo sie, ze trzeba przy konsoli wcisnac X... Z tym ze to nie jest nigdzie opisane. A druga sprawa, ze jest w manualu napisane, ze przy LLU distributorze trzeba wcisnac X, zeby LLU wziasc, a ja nic nie musialem wciskac, tylko samo na mnie przeskoczylo....

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 23:58 
Cytuj  
'X' czy action key ? (czyli standardowe 'G')

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 00:02 
Cytuj  
Tia, chodzi o action key oczywiscie. Ja mam zawsze na X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.