mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:41 
Cytuj  
Ale srsly. Drama o podatkiw grze ? :roll: :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:44 
Cytuj  
przeciez w uk sie nie placi podatkow :)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:52 
Cytuj  
gw2 to crap mendol. Wiesz o tym dobrze.

A mogłeś chociaż obadać combat w TERA bo jest całkiem niezły. Chociaż z drugiej strony zjebany na max-a bo strasznie lvlbased. Jak się zrobi maxlvl to minusy odpadają :P

D3 kupię - ale wiesz dobrze, że granie z paczką 30++ oldschooli z dzieciakami na karku nie przejdzie. Miszczami już nie będziemy :) Trzeba się z tym pogodzić..


_________________
mark24 - inactive.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 00:37 
Cytuj  
kolejna beta za nami..

- gra mi sie coraz bardziej podoba , ale..no wlasnie zawsze jakies ale..

nie podoba mi sie jednak pare rzeczy
- ceny, nie wiem moze ja tak tylko mam, ale bedac pierwszy raz w duzym miescie, tym velika (na 15 lvlu) myslalem ze oni poszaleli z cenami, (chodzi o ceny w shopach npc)
teraz mam 24 lvl i ciagle bida z kasa, scrol teleportacji 10k, identyfikacji zwykly 5k,scrol ident enigma (zielony) 50k...etc etc etc..
gdzie z world bossow - kasa w 3-4 osobowym teamie jest rzedu 2k na glowe:)
a ze zwyklych mobow typu silniejszy bazyliszek, czy jeszcze inny slabszy mob to kasa rzedu 100-200

pvp system, heh wystarczy 2-3-4 lvl roznicy i ja gosciowi robie wielka kupe..a on mnie leje po 2-3k..
Ktos sie orientuje czy gankowanie jest/bedzie bezkarne jak teraz? tzn gosc zabija np 5-10 osob, czy jesli my go zabijemy to on ma szanse ze straci jakis item (tzw dropnie go) ?
czy to taka lipa ze mozna bezkarnie kazdego gankowac bez konsekwencji>?

nie wiem co blue hole planuje, ale cos powinni zrobic z expowaniem:)
bo jesli teraz po 3 betach, 3 weekendach sa osoby z obecnym max lvlem 32, to przeciez jak gra ruszy pelna para...zrobienie maximum lvlu zajmie gora tydzien max 2 tyg..i co wtedy, znudzony maxior lvl 50..60 z nudow bedzie latal i gankowal cala mape, czy quitnie:)?
mam nadzieje ze tam gdzies od 40 llvu czy ktoregos dojebia im tak trudny exp ze 1 lvl bedzie sie robilo z tydzien:)

bo inaczej bez kitu ale wydane 40 euro na gre , by 'skonczyc' ja w 2-3 tyg (zwlaszcza gdy jest to mmo) to kiszka:)


no i na koniec wkurza mnie jak gram priestem , ten lipny system leczenia:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 00:51 
Cytuj  
Tera to bardzo słaby crap w porównaniu do GW2. No i ta gra jest zdecydowanie emo co na niektórych screenach aż napierdala w oczy. Plus combat z dupy jak dla mnie i 0 balansu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 01:00 
Cytuj  
Panowie, idzie gdzieś jeszcze dostać keye do CBT (następnej)? Jest jakiś podział na US/EU cbt eventy/keye? Skąd mieliście keye? Tylko preorder czy ktoś rozdawał?

Poziomka napisał(a):
no i na koniec wkurza mnie jak gram priestem , ten lipny system leczenia:)


Give more detail plx. Bo z jednej strony słyszę, że healing ma "action combat" aiming, z drugiej ze wszystko aoe?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 01:09 
Cytuj  
no ciezko troche uleczyc osobe, bo generalnie 'musimy ja widziec' tzn zaznaczyc 'lock'

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 02:18 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
- ceny, nie wiem moze ja tak tylko mam, ale bedac pierwszy raz w duzym miescie, tym velika (na 15 lvlu) myslalem ze oni poszaleli z cenami, (chodzi o ceny w shopach npc)
teraz mam 24 lvl i ciagle bida z kasa, scrol teleportacji 10k, identyfikacji zwykly 5k,scrol ident enigma (zielony) 50k...etc etc etc..


Tylko na low lvlu jest z tym problem, na 32 lvlu pewnie coś kole 300-500k na craft/enchanting przepuściłem lekką ręką, a do farmerów nie należę. Te scrolle to do endgame są więc ich ceny są raczej niskie.

Poziomka napisał(a):
pvp system, heh wystarczy 2-3-4 lvl roznicy i ja gosciowi robie wielka kupe..a on mnie leje po 2-3k..


Narzekacie na to już od 4 stron, tak jest to głupie, ale po dojściu do lvl capa bez znaczenia. Biorąc pod uwagę jak szybko się lvl wbija to w ogóle bym się tym nie przejmował

Poziomka napisał(a):
Ktos sie orientuje czy gankowanie jest/bedzie bezkarne jak teraz? tzn gosc zabija np 5-10 osob, czy jesli my go zabijemy to on ma szanse ze straci jakis item (tzw dropnie go) ?


W CBT3 za zabicie kogoś 6lvli niżej dostawałeś infamy czy coś, podobnie jak karma w L2 tyle że poza tym że każdy może cie swobodnie zaatakować żadnych innych kar nie ma. PvP ruleset co beta jest trochę tweakowany więc trudno powiedzieć jak to będzie do premiery wyglądało.


Poziomka napisał(a):
nie wiem co blue hole planuje, ale cos powinni zrobic z expowaniem:)
bo jesli teraz po 3 betach, 3 weekendach sa osoby z obecnym max lvlem 32, to przeciez jak gra ruszy pelna para...zrobienie maximum lvlu zajmie gora tydzien max 2 tyg..i co wtedy, znudzony maxior lvl 50..60 z nudow bedzie latal i gankowal cala mape, czy quitnie:)?


No niestety to jest problem, ale dużej ilości osób to się podoba więc co zrobisz, nie sądzę żeby to jakoś znacznie zmienili. Tzn może być tylko gorzej/szybciej :(

mark24bis napisał(a):
btw. będę robił dwie klasy: lancera (PvE) i sorca (pod PvP). Lancerem NIE da się grać PvP, chociaż deczko mnie bawi jak trzymając gardę przy 500HP (z 10k prawie) 3 osoby na podobnym levelu potrzebowały minuty by mnie dobić ;) Może coś da się z tej klasy wykrzesać na wyższym levelu. Zresztą klasą melee do tego typu lancer (która głównie uderza punktowo do przodu) w grze gdzie walka jest nontarget przy kitującym przeciwniku gra się masakratycznie trudno..


Sorc potrzebuje dobrej grupy żeby w ogóle być użytecznym w pvp. W 1vs1 lub bez dużego cc każdy go praktycznie jedzie (podobno ;). Nie wiem czy zauważyłeś, ale większość spelli ma naprawde mały zasięg, a te mocniejsze mają długie animacje. Lancer za to jest podstawą w większym pvp IMHO, właśnie po to żeby cc robić, wciągać ludzi w grupę łańcuszkiem, czy blokować wycelowane w szmaty skille.

Nie wiem czy widziałeś jak w tej grze wygląda chociażby średnio zorganizowane 10vs10 czy GvsG (na 32 lvlu, ale większość klas ma już prawie wszystkie skille wiec myślę że w end game wygląda to podobnie)

To jest rzecz która mnie osobiście właśnie najbardziej w tej grze się podoba, bo wygląda to zajebiście. Między innymi dzięki temu że nie można dowolnie się przemieszczać podczas wykonywani skilli, początkowo masz walke pozycyjną. Wygląda to trochę jak partia szachów w przyśpieszonym tempie, dwie grupy wzajemnie próbują się złapać na niedogodnej pozycji, oskrzydlanie, harras etc. I właśnie tutaj lencerzy są niezbędni, nie tylko możesz kogoś wciągnąć w swoją grupę, to jeszcze np jak zerker zrobi ten swój whirwhind który potrafi szmatom zabrać 50% hp jak nie więcej to możesz go zablokować, dzięki temu że masz kolizje postaci. Z drugiej strony taki sorc np do czasu aż cel właśnie nie jest uziemiony to nie zrobi dużego dmg, bo praktycznie każda klasa ma 2+ uniki.


Co mnie dodatkowo cieszy że, o ile nie dasz się złapać w cc i nie zarwiesz w pełni naładowanym hitem od zerka, slayera to trudno jest zginąć.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 02:27 
Cytuj  
zax napisał(a):
Give more detail plx. Bo z jednej strony słyszę, że healing ma "action combat" aiming, z drugiej ze wszystko aoe?


Są dwie leczące klasy.
Priest to aoe heale - leczyą wszystkich w zasięgu. I skille "namierzane", tzn takie które po najechaniu targetu się lockują i nie ma znaczenia czy ten się przemieści czy coś.

Mistyk ma swoje kuleczki śmieszne, dropuje bańkę na ziemie i ktoś z party może ją podnieść, do tego namierzany heal jeden i summony leczące.

Generalnie priestem gra się dużo łatwiej, co nie znaczy że mistyk ma problemy z leczeniem, po prostu musisz się dużo więcej napracować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 06:22 
Cytuj  
jeszcze mi wytlumacz skad brac te glyphy-glyph pointy bo cos slabe info mam i nie moge znalezc,
te 1 jest chyba na 22 lvlu w velikas tzw z questa, a reszta, a punkty?:)
jak to dziala generalnie

btw w 2 moim podejsciu do sb trafilem na
http://teracodex.com/item.php?id=1829
hehe jak widze na obecnym lvlu najlepsza bron:P

a to mam do wymiany/ewentualnie sprzedania/oddania w zaleznosci jakby ktos gral archerem i zblizal sie do 22:)
http://teracodex.com/item.php?id=672

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 07:11 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
gw2 to crap mendol. Wiesz o tym dobrze.

A mogłeś chociaż obadać combat w TERA bo jest całkiem niezły. Chociaż z drugiej strony zjebany na max-a bo strasznie lvlbased. Jak się zrobi maxlvl to minusy odpadają :P

D3 kupię - ale wiesz dobrze, że granie z paczką 30++ oldschooli z dzieciakami na karku nie przejdzie. Miszczami już nie będziemy :) Trzeba się z tym pogodzić..


e tam, wlasnie mysle, ze gw2 bedzie git w sam raz zeby pograc raz na jakis czas.
niestety sam combat mnie nie przekonuje, a levelowanie by mnie zmasakrowalo :)

a d3 tez bedzie fajne zeby sobie bezstresowo pve porobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 07:41 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):

Nazwa gildii: Royal Legion
Kontakt: Draco , Eagleeyes
Serwer: PvP
Cel: PvP
Rozmiar: 80++
Strona i forum gildii: http://www.royallegion.pl
Rekrutacja: czeka na otwarcie



Czyzby orleoczko powrocil z emerytury ? :)


_________________



**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 07:46 
Cytuj  
Poziomka - tylko, że itemizacja też jest tak zrobiona, ze wystarczy 2-3 lvl różnicy (w itemku) i white > blue. Więc imho bez sensu ganiać za epicami na lowlvl.

Ja wczoraj pod koniec zrobiłem w grupie SM - wypadło kilka blue - żaden dla lancera :/

I co mnie irytuje - nie wszyscy vendorzy działają... Są zaznaczeni na mapce, jedziesz po czym taki vendor Ci mówi, że na razie jest out of buisness.


_________________
mark24 - inactive.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 10:04 
Cytuj  
@Mendol
Żeby wbić level musisz robić questy z dropami jak w koreańskich crapach pokroju ff


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 11:20 
Cytuj  
FF to japonski crap :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 11:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
jeszcze mi wytlumacz skad brac te glyphy-glyph pointy bo cos slabe info mam i nie moge znalezc,
te 1 jest chyba na 22 lvlu w velikas tzw z questa, a reszta, a punkty?:)
jak to dziala generalnie


O ile dobrze pamietam to na 20 albo 25 lev dostajesz jakas pule glyph pointow (chyba 10) a potem 1 glyph point co "level up".

Jak to dziala ?? podobnie jak enchantowanie skili w L2 - mozesz dac poszczegolnym skillom rozne efekty np. ja swojemu Slayerowi dalem 50% szanse na reset colldownu dla skila "Overhand Strike" w efekcie czego co i roz moge zaraz po uzyciu skila wykonac go ponownie.

http://www.teraguru.ru/glyphcalc.html#s ... 0000000000

Tu jest jakis tutorial ale nie mam "glosu" w pracy wiec nie wiem czy pomocny.

http://www.youtube.com/watch?v=h35hswHTqvI


tu cos jeszcze znalazlem:
http://www.terapvp.com/threads/tera-glyph-system.960/


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 12:29 
Cytuj  
bedziesz gral strzala?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 12:45 
Cytuj  
teraz jak sobie przypominam to faktycznie po tym pierwszym glyphie z questa w velika..mam 5/14...czyli wyglada na to ze faktycznie na 20 dostajemy 10 +1 za kazdy kolejny lvl, bo mam 24

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 12:49 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
bedziesz gral strzala?


Na razie wszystko na to wskazuje (razem z Sylvianem).
Mi sie podoba, zaprojektowanie i wykonanie swiata, postaci. Juz dawno nie biegalem bez sensu po swiecie gry poogladac okolice (ostatonio w L2 jak zrobilem Elfa zaraz na starcie gry w 2004).

Problem na razie mam tylko z 2 rzeczami.
1. roznica powyzej 3 leveli to kosmos w PVP (wolalbym inne rozwiazanie np bardziej rozciagnac te roznice "w przedziale" levelowym np do 10-15 leveli)

2. campowaniem "waskich gardel" i zabijaniem sporo nizszych levelow.

Jak wyjdzie wersja juz oficjalna to mysle ze te problemy znikna (szczegolnie punkt 2) bo kazdy na razie malpuje i zachowuje sie jakby mogl wszystko. W wersji oficjalnej tacy ludzie zaczna raczej pracowac na reputacje postaci a jak nie to szybko trafia na KOS i troszke beda mieli ciezko. Jakos dobrej mysli jestem.

Przypomina mi troszke L2 i wieczny problem z Bayumem oraz inne World Bossy (trzymal je najsilniejszy klan). Wokol tego krecila sie polityka - kto mial te bossy mial najlepszy sprzet/sile/wladze. Tu moze byc podobnie.

BTW gdzies mi sie obilo o uszy jakis watek ze notoryczni moredercy beda mieli szanse na to ze krysztaly im popekaja ale nie moge tego odnalezc.
Na pewno jakies kary beda za takie zachowanie bo raczej tego nie zostawia.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 19 mar 2012, 12:56 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 12:53 
Cytuj  
apropo krysztalow..wsadzilem 3 do armora, i jak mnie jakis pker zgwalcil na bazyliszkach to pojawilo sie info ze krysztaly 'poszly sie jebac'
patrze na sprzet i faktycznie..2 z 3 zniknely:)
czyli to dziala takze w druga strone:)
ciekawe czy moga/moge bron rozwalic komus w ten sposob:)


ps
nie wiem czy sie udziela tu ktos z 9 kohorty, ale na ich stronce widzialemz e maja juz 66 osob w becie:)? (jesli dobrze rozczytalem)
i w grze tez ich troche jest
ps2.
probowal lub wie ktos czy da sie grac w window mode ..bo fajnie by bylo jakby sie dalo..
wtedy mozna farmic juz konkretnie, nie dosc ze moby w duo, to i questy:)

ps3
probowalem powerlvlu..niestety juz na starcie w becie +8 lvli roznicy i dostajemy gowno expa-prawie wogole, liczylem ze przynajmniej na poczatku -zapomna o tym problemie, i da sie troche nastukac expa:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.