mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:26 
Cytuj  
Nowe ET byloby imba.

Giev. :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:38 
Cytuj  
Ten co-op między graczami w PvE polega na tym, że nie ma kradzieży killi i lootu? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nowe ET byloby imba.

Giev. :/


Ta, tylko widocznie za malo graczy tak sadzi. Kickstarta jakiegos trzeba ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:48 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ten co-op między graczami w PvE polega na tym, że nie ma kradzieży killi i lootu? :)


Kradziezy killi nie ma na 100%. Jesli pomagasz komus napierdalac do moba to dostajesz swoj jakistam exp za to. Sa takze bonusy za killing blowy, dobijanie (sa animacje execute mobow) itd... Ale nie ma kradziezy na 100% - jak w GW2.

Loot nie wiem na jakiej zasadzie jest przydzielany ale jesli maja takie design philosophy jak GW2 to pewnie kazdy ma osobny loot. Tak wiec stawialbym na brak kradziezy lootu rowniez.

Coop to coop. to nie chodzi o to zeby wkurwic drugiego tylko zeby sobie pomagac.


Natomiast dopisze, ze veteranom MMO spodobalby sie nacisk na granie w grupie. Oprocz tutoriala i zabijania randomowego trashu nic nie jest atm solowalne. :)


High po failu Brinka nie ma co liczyc na nowe ET mysle. A mogli robic je od razu a nie bawic sie w SF/Future i to wielokrotnie failujac (Quake Wars rowniez czy multi Dooma 3 jest ich). Szkoda. :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:51 
Cytuj  
No to takie rozwiązania popieram. W sumie dziwi mnie, że twórcy tak późno wpadli na takie rozwiązania jak w "GW2" i "FF". W większości MMO jeżeli inny gracz nie jest w naszej drużynie to po prostu nam przeszkadza i uprzykrza życie zabijając moby, które musimy zabijać i zbierając itemy, które musimy zbierać. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:02 
Cytuj  
exacly...

Juz cie lubie. :wink:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:59 
Cytuj  
W FF jest podpierdalanie lootu, bo loot wyskakuje jak w Diablo czy innych temu podobnych. Tutaj nawet klikac nie trzeba wystarczy podbiec i juz. Tylko przy powazniejszym loocie trzeba wcisnac E. Poki co gra sie ok. Nawet grindowanie thumperow nie jest takie zle jak ma sie grupe. Co do solowania to rzeczywiscie nawet startowy quest jest raczej ciezki do zsolowania jesli chce sie osiagnac capacity na 100%. Inwazje The Chosen i Patrole tez wymagaja teamwork'u ale grupa 3 osob jest na luzie w stanie zrobic wszystko co na razie gra ma do zaoferowania. Z fajnych features klawe jest automatyczne skalowanie rozdzielczosci i jakosci grafiki. Gdy jestesmy sami badz w malej grupie to grafika bardzo plynnie przechodzi na "wyzszy poziom". Gdy zas wpadamy w miejsce gdzie duzo sie dzieje, praktycznie niezauwazalnie obniza jakosc aby umozliwic plynna gre ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 23:03 
Cytuj  
[quote="Templair"]W FF jest podpierdalanie lootu, bo loot wyskakuje jak w Diablo czy innych temu podobnych. Tutaj nawet klikac nie trzeba wystarczy podbiec i juz. Tylko przy powazniejszym loocie trzeba wcisnac E./quote]

A niejest tak ze ten loot jest widoczny tylko dla ciebie? Bo jak gralem w grupie albo biegalem obok ludkow to nikt sie na Crystite nie rzucal i sobie spokojnie lootowalem wiec doszedlem do wniosku ze tylko ja ten loot widze.

Tak samo jak ktos przy mnie robil questa na zbieranie rudy to nie widzialem zeby cos wypadalo jak on uzyl detonatora. A swoje widzialem no problemo.

Ale moze sie myle. Ja nie wiem. Takie wrazenie odnioslem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 23:06 
Cytuj  
Sprostowanie. Troche mnie ponioslo. Oczywiscie widac loot z wlasnej grupy co jesli gra sie z randomami jest skutecznie wykorzystywane do podpierdalania lootu ;). Wczoraj duzo gralem w grupach i przycmilo to moja pamiec o graniu solo. Sorreh ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kazdy FPS od czasow Quake3 i potem jeszcze ET jest gownem z BFami i COdami na czele. No ofc jest jeszcze CS ale to nie moj klimat.

Quake3 byl taki zajebisty? A CS, co to znaczy, ze nie twoj klimat? Czyli jest zajebisty czy nie? COD i BF to twoj klimat ale nie sa zajebiste? Dobra przejde do nastepnej rzeczy nim twoj maly mozdzek eksploduje z wysilku zwanego mysleniem.

Kabraxis napisał(a):
Jest tylko chujowy design i casual style pitu, pitu z karabinka bez recoila

Co to znaczy wg. ciebie chujowy design? Slaba grafika, kiepskie mapki..? To Quake czy FF ma lepszy design niz np taki BF3...? Casual style? A kto ci broni wpasc do BF3 z grupka pro i rozpierdalac wszystkich naokolo? Ty taki Esportowiec chyba powinienes to wiedziec. Czyli CS jest pro bo tam tak mozesz robic, a w codzie czy bfie juz nie? Ach sry to nie twoj klimat, no i nie wiem co guru najwyzszego gustu i esportu sadzi o CS...
Acha...i w ktorej grze nie ma recoila? W codzie? Moze jeszcze powiesz, ze w BF nie ma recoila...?

Kabraxis napisał(a):
Tak wiec jak ci sie tak podoba ten COD i BF i setki innych, identycznych pod wgledem designu FPSow polegajacych na nabijaniu jakis punkcikow i odblokowywaniu zlotych tlumikow to sobie w nie graj ale nie zabieraj mi tu glosy w sprawach o ktorych nie masz bladego pojecia i ktorych pewnie nei jestes w stanie nawet pamietac.

Wspominalem, ze mi sie CoD podoba? Oswiec mnie, w ktorym topicu i poscie. Owszem pogralem troche dla funu. Wlasnie, widzisz.. ja gram dla funu i jara mnie odblokowywanie perkow. Ty za to przed kazda sesja musisz chyba lykac jakies prochy i popijac cysterna nerwosolu. No i ciebie pewnie jaraja tabelki z rankingami najlepszych Epeensportowcow.
A o zabieraniu glosu pozwol, ze ja zadecyduje szczegolnie w polemice z takim pieniaczem jak ty. I nie pij do mojego wieku, bo jak to mowia "W dupie byles, gowno widziales"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:01 
Cytuj  
Akurat BF nie pasuje kompletnie do pro i e sportu, ze wzgledu na randomowosc. Moze BF2 jeszcze jakos ujdzie, ale na pewno nie BF3. A quake3 to król ;d CoD to cos nieco pomiedzy quake a CS. Generalnie nowosic po cod4 i tf2 praktycznie mozna sobie odpuscic. Jak pisalem ewentualnie CS GO. Kabrze nie chodzi o tabelki esportowe, tylko gry cos wymagajace, gdzie mozna sie czegos wyuczyc i nie bedzie to dzielem przypadku.


_________________
.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:12 
Cytuj  
Nie High. Jemu chodzi o to, ze gry nie robione pod pro graczy lub te, ktore jemu sie nie podobaja sa chujowe i zjebane. I wogole jak ktos moze w takie gry grac. Jesli juz akurat ktos w te gry gra to jest debilem. Dlatego tez Kabra jest taki zabawny :)


Ostatnio edytowano 9 kwi 2012, 11:23 przez Wedge, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:14 
Cytuj  
no w bf3 mozna sie duzo nauczyc i co widze w nim coraz wiecej podobienstw do cod4.
mapy sa oczywiscie za duze jak dla prosow i e sportu, ale to tez kwestia wyboru - bo sa takie, na ktorych mozna ladnie pograc.
do zawodow i internetowych podjarek prosow sie nie nadaje, ale stwierdzenie, ze nie mozna sie uczyc/grac druzynowo/ogarniac coraz lepiej to troche fail :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:18 
Cytuj  
I o to chodzi w całej tej kłótni. Kabrze chodzi o grę nastawioną na tzw. 'skilla' ,a część ludzi ma to zasadniczo w dupie.

Tak gry typu BF czy ogólnie nowsze FPS-y są bardziej randomowe ,ale też bez przesady ,jak ogarniasz to będziesz dobry i będzie się odbijało w wyniku walki.
To ,że ten wynik nie będzie zależny tylko i wyłącznie od tzw. skilla , bo np. jak się 64 osoby tłucze na dużej mapie używając też pojazdów ,artylerii ,etc to możesz 'zejść' np, od moździeża mimo swojego 'superior skilla' <-- tyle ,że to nie zmieni faktu ,że jak jesteś lepszy to będziesz lepszy.

No ogólnie 'skillowcy' powinni swoje tytuły też dostać co zresztą ostatnio się dzieje - vide nowe Tribes czy CS:GO czy była też niezła jakaś azjatycka gra co ktoś postował - zapomniałem tytułu :/ Choć fakt ,że aby mieć absolutnie równe szanse i aby tylko i wyłącznie skill był ważny o co w e-sporcie chodzi no to trzeba chyba np. w Tribes kupić jednak trochę broni w CS right?

Mimo to nie ma jednego właściwego designu FPS-a ,który jest jedyny słuszny mimo tego ,że niektórzy tak tu próbują twierdzić. Różni ludzie lubią różne gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no w bf3 mozna sie duzo nauczyc i co widze w nim coraz wiecej podobienstw do cod4.


Bo podobienstwa są. dla mnie niestety... mi bf3 sie nie podoba, ale rozumiem, ze komus moze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:33 
Cytuj  
ja tez odpuscilem na dluzszy czas, ale teraz grywam w tygodniu i jest calkiem si.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:34 
Cytuj  
No i z toba mozna sie jeszcze jakos dogadac w tym temacie (jak bylo zreszta w temacie o bf3). Z "innymi" nie bardzo bo widza tylko czubek swojego nosa, a reszta to debile bez gustu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:39 
Cytuj  
Parafrazując znane powiedzenie: temat o rybie, a wy tu o grzybie.
O BF3 tu piszcie: viewtopic.php?t=38431
Dzięki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:41 
Cytuj  
Nie we wszystkich grach chodzi o uber ultra skilla by byly fajne. BF2 nie byl za bardzo gra esportowa, cos tam sie kroilo ale krotko. Ale po prostu gra mi sie lepiej jak odpale bf2... moze gdybym nie mial porownania. Lekki overhype pewnie tez byl. W takim TF2 natomiast skill polega glownie na teamplayu, ni celowaniu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:27 
Cytuj  
Ja tam nie wiem BF3 to najlepszy FPS. Chce mi sie w niego grac a to juz cos ;p.
I tak. Grafika ma tu duze znaczenie. Gdyby to wygladalo jak Bf2 to pewnie bym przeszedl obok.

Teraz czekam na Bf2142-2 ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.