mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 17:34 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No jak chwyciło ? 4 wywiady i to by było na tyle, jego muzyki nikt nie słucha, bo tego się nie da słuchać. :)
Niech forum zostanie dalej forum, żadne newsy, od tego są specjalistyczne serwisy, w których ludzie robią to za salceson.

Specjalistyczne polskojęzyczne serwisy prezentują poziom żenujący. I najczęściej są skierowane do ludzi powiedzmy bardzo młodych i pozbawionych doświadczenia i funduszy. A zamiast radia zawsze może być podcast.
Bo jedynymi sensownymi alternatywami są portale anglojęzyczne lub fanpages, z tym że devsi raczej nie gadają z fanpage'ami, a takeaway'e dają na portale. Których w Polsce po prostu nie ma.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 18:19 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jebać wyższe dobro, są dwie opcje jeżeli powstanie komercyjny serwis na domenie mmorpg.pl

Albo to forum zmieni się w grzeczne kółko wzajemnej masturbacji i picia herbatki za kwadrans dwunasta, albo się nie zmieni i będzie odpychać sporą część nowo-przyjezdnych przez co obniży się popularność serwisu. Bo nie oszukujmy się, jak trafi się jakieś warzywo, które nie chce czytać regulaminu forum a w dodatku prezentuje wątpliwy poziom wypowiedzi, to zostanie tutaj zjechane jak szmata. Przejdzie mu ochota na korzystanie z serwisu, które ma takie forum i poleci gdzieś indziej. I pewnie się jeszcze poskarży kolegom, żeby omijali szerokim łukiem.

Nie rozumiem czemu pojawili się tutaj e-biznesmeni którym się nudzi i którzy chcą rozjebać ponad 10 letnią tradycję, ale na prawdę jesteście tutaj zbędni imo. Jak właściciel (właściciele) domeny będą chcieli z nią coś zrobić, to to zrobią bez waszej aprobaty i pomocy.

Usprawnienie systemu newsów - tak.

Oddzielny serwis - moim zdaniem nie.


A co ma czytanie regulaminu do zjechania? Tutaj jest masa debili którzy zjedza cie tylko za to ze jestes nowy. Juz tym mamy tutaj koleczka wzajemnej masturbacji, wszyscy sie znaja i liza swoje e-ego.

Dla mnie wykorzystanie tego forum pod newsy typu mmorpg.org.pl jest dobrym pomyslem (pomiajac fakt prezentowanego tam poziomu).

jak tak czytam ten dzial to przypominacie tych od krzyza... ZOSTAWIC KRZYZ!

etc.

A co do radia, to zauwazyliscie ze wywiadami z forumowymi "bywalcami" jaraja sie wlasnie starzy bywalcy?

I piszecie o piciu herbatki w like a sir gronie?

Dla mnie to czysty strach przed zmiana.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 22:02 
Cytuj  
Ok, mało się wypowiadam w dyskusjach na tym forum, bo już jestem stary i leniwy. Jednak... poziom tego forum, mimo wszystko, przekracza o lata świetlne to co mamy teraz na Internecie w Polsce. Chu..ia i szajs and this is understatement sir. Te forum jest jak wyciągniety środkowy palec to MMO w Polsce. We are rebel, earn good money and fuck all...


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 22:29 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

A co ma czytanie regulaminu do zjechania? Tutaj jest masa debili którzy zjedza cie tylko za to ze jestes nowy. Juz tym mamy tutaj koleczka wzajemnej masturbacji, wszyscy sie znaja i liza swoje e-ego.




Nie pierdol esfałde, pokaż przykład JEDNEJ JEDYNEJ osoby która została zjechana tylko za to, że była nowa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 22:50 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):

A co ma czytanie regulaminu do zjechania? Tutaj jest masa debili którzy zjedza cie tylko za to ze jestes nowy. Juz tym mamy tutaj koleczka wzajemnej masturbacji, wszyscy sie znaja i liza swoje e-ego.




Nie pierdol esfałde, pokaż przykład JEDNEJ JEDYNEJ osoby która została zjechana tylko za to, że była nowa.


Konkretnego przykładu nie podam bo notatek nie prowadzę... ale już dosyć siedzę na tym forum żeby powiedzieć, że widziałem parę akcji w stylu "masz 100 postów kim ty jesteś randomie". Nie pierdol, że tego nie widziałeś. Bo mam wrażenie, że na różnych forach siedzimy.

To tak jak w wiedźminie, mniejsze zło. Siedzę tu bo to jedno z niewielu for na których faktycznie widać poziom. Chociaż gówno też, ale liżąc sobie dupy niektórzy tego nie zauważają.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, 22:54 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 22:53 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
[...] że widziałem parę akcji w stylu "masz 100 postów czyim jesteś altem".
Fix'd for you. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 22:55 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
[...] że widziałem parę akcji w stylu "masz 100 postów czyim jesteś altem".
Fix'd for you. :wink:


Może, może... dość tej dramy ;)

Powiedziałem co chciałem i tyle...

Let's end it like a...

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 23:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Konkretnego przykładu nie podam bo notatek nie prowadzę... ale już dosyć siedzę na tym forum żeby powiedzieć, że widziałem parę akcji w stylu "masz 100 postów kim ty jesteś randomie". Nie pierdol, że tego nie widziałeś.



Nie widziałem. Pamiętam teksty o altach i o małej liczbie postów ale zawsze były skierowane w stronę osób które wjechały na forum i albo postowały niezgodnie z regulaminem, albo po prostu próbowały śmiecić, prowokować czy trollować.

To już bardziej widać takie sytuacje w przypadku stałych użytkowników forum, np. Kabraxis vs fani Diablo 3 czy Marek vs cała reszta ;) i jakoś nie widzę, żeby ci panowie płakali i pierdolili o elitach i o tym, że się reszta użytkowników na nich uwzięła. Kto ma swoje zdanie i potrafi je obronić, to ma się na tym forum doskonale.

Jak to już ktoś zauważył (Xanth chyba) mmorpg.pl nie jest przeznaczone dla miękkich cipek. Tyle w temacie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 23:21 
Cytuj  
Tylko Sula został zaakceptowany, ale przetrwał frycowe, bo był zdeterminowany. I ma zaplecze intelektualne.
Alty też mają drugą młodość, jak candidoser.
Jest spora grupa ludzi, która wie z czym co się je, portal mmorpg byłby fajny.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 07:03 
Cytuj  
ze zapytam..jak tu sie kurwa mac edytuje teraz swoje posty..
gdzie jest w dupe jebany button edit..ja to jakis slepy nieogar jestem i nie widze:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 07:35 
Cytuj  
Można edytować tylko przez godzinę po napisaniu posta, potem opcja znika.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:23 
Cytuj  
Pomysl nietrafiony z tym brakiem edycji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:29 
Cytuj  
Taki jest domyslny config w phpBB3 pewnie, dajcie im skonczyc ten stary szablon to zaczna robic reszte.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 18:17 
Cytuj  
opcja szukaj dziala tak zajebiscie, ze az gorzej w porownaniu do starej wersji ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 20:03 
Cytuj  
a, diabełek był chyba w Favicon.ico
http://i211.photobucket.com/albums/bb22 ... avicon.png
przywroccie plz.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 22:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a, diabełek był chyba w Favicon.ico
http://i211.photobucket.com/albums/bb22 ... avicon.png
przywroccie plz.

yyy no przecież jest :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 22:43 
Cytuj  
u mnie nie ma, pusta kratka ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 10:22 
Cytuj  
To akurat jest blad twojej przegladarki, a nie forum.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2012, 09:51 
Cytuj  
ooo i wreszcie po staremu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2012, 09:52 
Cytuj  
<3


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.