mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:14 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Lokken napisał(a):
Nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Wszystkie gildie poza niemieckojęzycznymi oraz francuskojęzycznymi będą grały na serwerach EN/EU. Czyli dla nas jeśli chodzi o serwery PvP wybór jest tylko jeden.


Server 3: Essenia – Type: PvP – Language: EN/EU
NEW - Server 4: Samael - Type: PvP - Language: EN/EU

Hm... :-?



Ja już nie wiem czy ty trollujesz czy na poważnie ? O co ci teraz chodzi ? Przecież ten serwer dodali później.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:18 
Cytuj  
no najgorsze jest granie -robienie alta..bo ciagne priest main, zerker alt..
i jak musze zerkerem robic wszystko to samo..to mnie lekko cisnie..
niby zerkerem ide troche na skroty bo nie robie story questow, ale i tak jest nudno, i jak juz wspomnialem ogolnie cisnienie na tere mi spadlo (zapewne przez dlugie granie w bete)


a co do kluczyka to dziwna sprawa ..bo widze setki osob maja i biegaja z lwami juz..a u mnie jakby okrojona wersja..
wysylanie kody na dodatkowe mounty z pudelkiem byloby bez sensu..raczej stawiam ze jakos cos namieszali i albo dali tylko 1 z 2 kodow (o ile powinny byc 2) lub niewlasciwy kod..
no nic czekam na odpowiedz od zavvi.com..mam nadzieje ze odpowiedza przed oficjalnym startem-jak odpowiedz bedzie nie zadawalajaca - zrobie cancel preorder i niech sie bujaja:)
(bo kasy z kredytki nie zdjeli jeszcze)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:52 
Cytuj  
Wy chyba za kare gracie że tak się zmuszacie itd, ja na szczęście nie gram już w bety i jak jest premiera to przynajmniej mam zabawę, a co do samej gry to dobrze wykonany koreański crap dużo wyżej stojący niż aion, sentymenty z L2 są bardzo duże i dlatego gra się nawet fajnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 11:33 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no nic czekam na odpowiedz od zavvi.com..mam nadzieje ze odpowiedza przed oficjalnym startem-jak odpowiedz bedzie nie zadawalajaca - zrobie cancel preorder i niech sie bujaja:)
(bo kasy z kredytki nie zdjeli jeszcze)

mi wczoraj sciagneli


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 15:06 
Cytuj  
ja tam i tak mam 84 miesiace za free xD

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 21:41 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
hehe ja moge powiedziec juz teraz ze jakos mi powoli przechodzi Tera a w sumie przeciez sie nie zaczela jeszcze..

zapewne za duzo gralem w bete-jak i eu ale i us..i grindowanie tych smaych mobow +robienie tych smaych questow mnie znudzilo:)
wczoraj gralem raptem z 4h..w piatek ze 3..:)

podczas gdy w becie potrafilem grac 50h w przeciagu 3 dni.

*
a jeszcze dochodzi fakt ze sklep w ktorym kupowalme gre pomylil sie i wyslal mi jakis dziwny klucz z gry.
mam ring earning +2 konie (tylko!)
a w linku z ktorego kupowalem jest napisane ze powinienem miec jeszce naszyjniki lwa

Poziom z tego co widzę zavvi.com ma tylko wersje standard + konia Blue Road, pierścień i kolczyk. Także raczej nie liczyłbym, że coś jeszcze Ci wyślą.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 04:41 
Cytuj  
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc ... 89967.html

jak byk mam napisane colletor's edition..
niestety dalem dupska x2..bo nie skapowalem sie ze to sa funty a nie euro, wiec przeplacilem troche..
+teraz nie mam szystkich itemow, poczekam az sytuacja sie wyjasni..bo za 200zl..w dupie mam ich standard wersje, pojde do banku i 'wycofam' transakcje, a ze byla placona karta wiec mi zwroca:)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:41 
Cytuj  
Ciekawe. Nie znalazłem u nich CE dlatego pisałem, że tylko standard mają. Może wycofali z widomych powodów?
Tak czy siak reklamuj bo szkoda żebyś zapłacił więcej niż normalne CE a dostał standard :/


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:14 
Cytuj  
Poziomka, ale te bonusy z CE dostaniesz jak wpiszesz klucz z kolekcjonerki z pudla. Czesc graczy juz biega z lwem bo ma kolekcjonerke kupiana bezposrednio u Frogstera. Na zavvi juz jej nie znajdziesz bez linka bo jest wycofana ze sprzedazy, byla po prostu limitowana.
I nie wiem ocb wam z cena skoro to jedna z najtanszych edycji kolekcjonerskich, a nawet w cenie niektorych standardowych edycji.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:24 
Cytuj  
chodzi o to ze ludzie kupowali wersje kolekcjonerska nawet w polsce w sklepach i dostawali kod kolekcjonerski

a ja dostalem kod na co?
moj kod zawiera
ring/earning +2 konie (nie wiem czy taki zestaw ma standardowa wersja) ale jesli tak to nastapila pomylka..bo ja mam kolekcjonerska..
- a skoro mogli przyslac standardowa- to rownie dobrze mogli przyslac kod kolekcjonerski

-byc moze w pudelku jest dodatkowy kod na te pozostale itemy -ale to by bylo glupota i smiesznoscia.
napisalem i do frogstera i do zavviego i czekam na odpowiedz

i ps nie byla wcale najtansza ..bo kostzuje na polskie pieniadze 210zl..bo np ja nie zwrocilem uwagi ze cena w linku ktory podalem byla 40...ale FUNTOW..a funt stoi po 5zl z groszami

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:36 
Cytuj  
Ten kod ktory dostales to klucz do headstartu i beta testow, dostali go wszyscy ktorzy kupili zwykla i kolekcjonerska edycje. Bonusy z edycji kolekcjonerskiej (czyli te 2 necki i lwi mount) dostaje sie po wpisaniu klucza z pudla CE.

I ktora CE jakiejkolwiek gry MMO byla w takiej cenie? I ciezko zeby zavvi reagowalo na spadek zlotowki wzgledem funta.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 16:35 
Cytuj  
CE za 159zl :D (SE za 99zl)
http://sklep.wirtus.pl//produkt/710542


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 16:42 
Cytuj  
To może oznaczać tylko jedno, nikt tego nawet kijem tykać nie chce, skoro ceny spadają tak szybko ;).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:00 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
To może oznaczać tylko jedno, nikt tego nawet kijem tykać nie chce, skoro ceny spadają tak szybko ;).
Jakby w zestawie był kij i wapno to bym się zastanowił, a tak... :har:

Właśnie dostałem maila:
news.frogster-online.com napisał(a):
TERA UPGRADE PREMIUM ITEMS BONUS OFFER

Hello Adventurer

Upgrade today* and receive our premium items Legendary Legacy Plus package.

We have spoken with Bluehole Studios and asked if there are some extra premium goodies we could include when you upgrade to the full version of TERA. And great news… They said yes!

Upgrade today and you will receive,
completely free of charge:

The full set of Legendary Legacy weapon skins
Red Lash Pirate Eye Patch
Sapphire Polished Horn-rimmed Glasses
Red Lash Pirate Full Mask

Thank you to all of you for your participation in the Closed Beta programme! And all of us cannot wait to receive our exclusive Pre Order free items to use once the official release date on 3rd May arrives. Remember that to receive and use these Pre Oder items you will need to purchase the discounted Standard Edition or the Collector’s Edition from the TERA shop. Once that is completed the Legendary Plus package is yours as well.

We hope you enjoy

Your TERA-Europe Team

*Upgrade to the full game Standard or Collector’s Edition version must be completed by midnight 12th May.

Desperaci. :lol:

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:28 
Cytuj  
Tak się zastanawiam czy po powrocie z majowego weekendu warto zaczynać przygode z TERĄ czy wrzucić na luz i poczekać, aż ludzie zaczną dzielić sie wrażeniami.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:29 
Cytuj  
chyab ciebie poklepalo shade dobrze znikalo :P ale ciebie poryapalo go grasz w koszmarek jakim jest c9 chyba ze lubisz denne gierki co w sumie nikogo nie dziwi w koncu taka twoja milosc

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:41 
Cytuj  
moralltach napisał(a):
chyab ciebie poklepalo shade dobrze znikalo :P ale ciebie poryapalo go grasz w koszmarek jakim jest c9 chyba ze lubisz denne gierki co w sumie nikogo nie dziwi w koncu taka twoja milosc

Nie gram w C9.

Diablo III >>> PoE

roball dziewica i super-moderator.

Bujaj się, elo. 8)

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:58 
Cytuj  
narzeczona zerwala z toba ze zmieniles z danie ^^ a tak pierniczyles ze oh ah eh ih yh o c9 lol2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 18:11 
Cytuj  
moralltach napisał(a):
narzeczona zerwala z toba ze zmieniles z danie ^^ a tak pierniczyles ze oh ah eh ih yh o c9 lol2

Postanowiłem na starość być bardziej trendi - będę grał w Diablo III i Guild Wars 2, co by móc potem sobie pojojczyć na forum i napluć w brodę tak jak 90% graczy.
Fajnie mam, co nie? :wink:

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 18:40 
Cytuj  
dac ci papier scierny ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.