mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 20:26 
Cytuj  
Tera w 10 sekund :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=dfaCo6NOiEQ


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 22:30 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):


haha genialne podsumowanie :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 02:47 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ZFy7vIDr ... re=related
naprawde swietne gvg :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 08:52 
Cytuj  
o ja jebie, dobrze, ze piszpan mnie nie przekonal do zakupu tego crapu.

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 11:12 
Cytuj  
mendol crapem to bedzie gw2 i ty wiec nie wiem gdzie widzisz crap jak nie grales wcale .. idz do sklepu czy do parku sprawdzic czy ciebie tam nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 11:18 
Cytuj  
obejrzalem filmik, ktory wkleiles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 11:19 
Cytuj  
hmm... a co tu jest nie tak bo nie wiem czy trollowac czy nie, ja tu widzę normalne open pvp jak w lineage2 itp
Sami teraz mamy wojne z IX Kohorta i ich znajomkami, pvp jest cały czas, na zergi czy masowe napieprzanie nie ma okazji, bardzo mi to przypomina lineage2, nie wymagam od tej gry nic ambitniejszego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 11:23 
Cytuj  
mi sie nie podoba wyglad, akcja, cyferki, wykonanie.
to tak w skrocie tosiek :)

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 11:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
hmm... a co tu jest nie tak bo nie wiem czy trollowac czy nie, ja tu widzę normalne open pvp jak w lineage2 itp
Sami teraz mamy wojne z IX Kohorta i ich znajomkami, pvp jest cały czas, na zergi czy masowe napieprzanie nie ma okazji, bardzo mi to przypomina lineage2, nie wymagam od tej gry nic ambitniejszego.


Embe warte to uwagi? I wydania tych 100 zł na nic ambitnego nie liczę ale na 2 miesięczną zabawę.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 12:04 
Cytuj  
Warrior PvP http://youtu.be/VtunQ6sNSFU

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 12:14 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Embe warte to uwagi? I wydania tych 100 zł na nic ambitnego nie liczę ale na 2 miesięczną zabawę.

Jak podobał ci się lineage2 i po Aion czułeś niedosyt to tak fajne, open pvp i system walki jak najbardziej może cieszyć, samo lvlowanie jest proste do bólu przez co człowiek nie wymięka patrząc na przyrost paska expa, instancje to przyjemny H&S bez nerwów na randomy czy brak skila.
Nie grałem w bete i to była dobra decyzja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 12:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
hmm... a co tu jest nie tak bo nie wiem czy trollowac czy nie, ja tu widzę normalne open pvp jak w lineage2 itp
Sami teraz mamy wojne z IX Kohorta i ich znajomkami, pvp jest cały czas, na zergi czy masowe napieprzanie nie ma okazji, bardzo mi to przypomina lineage2, nie wymagam od tej gry nic ambitniejszego.


this.

w tej grze nie jest istotny wyglad czy cyferki, lvlowanie czy instancje jest powtarzalne do bolu ale tez proste. Fajne jest za to pvp. Tak jak aion zawiodl oczekiwania tych co liczyli na takie l3 tak tera moze akurat tej grupie docelowej bardzo przypasc do gustu. Mialem okazje wczoraj troszke poexpic przy okazji puknac na wojnie jakies fragi ale odczucia takie jak z l2. Do tego itemki enchanty crafty. Do tego system polityczny open world bossy i bg. Jako wisienka sprzet pvp. Nie to nie jest zadna nowatorska gra ale wlasnie l2 z lepsza grafika i udoskonaleniami. I ja nic wiecej nie chcem. w8 no brakuje mi siege ale sa w planach wojny serwerowe z def/att zobaczymy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 14:11 
Cytuj  
Dokładnie tak jak pisali Piszpan i Tosiek. Każdy kto grał dłużej w L2 zwraca uwagę na podobieństwa w klimacie gry i rozgrywce. Jeśli ktoś wybitnie nie lubił L2 oraz/lub nie odpowiada mu system FFA PvP bez frakcji to nie ma co w to grać.

Mi osobiście bardzo podoba się combat oraz detekcja kolizji. Dzięki temu zarówno walki PvP jak i PvE mają całkiem inny feeling niż powszechny obecnie model z Rifta czy Wowa, który polega głównie na odtworzeniu konkretnej sekwencji klawiszy a reszte ma się w dupie. Walka melee jest trochę podobna do AoC gdzie również była detekcja kolizji, jednak tam nie było tylu uników oraz można było włączyć autofacing więc było łatwiej.

Jest jednak parę rzeczy, które uważam za duże wady Tery:

1. Debilny system przyrostu statystyk, formuły wyliczania dmg, różnice w kosztach matsów itd. W skrócie chodzi o to, że występują drastyczne różnice w sprzęcie, cenach i statystykach wraz ze zwiększaniem się poziomu. Powoduje to, że cały content PvE robili się banalny gdy jesteśmy pare lvl wyżej niż moby, nie ma sensu crafcić czy enchantować low lvl gearu bo za chwilę z questa dostaniemy lepszą broń niż nasz złoty drop z instancji z enchantem +6. To samo z craftem - nawet jeśli bedziemy zarabiać na low lvl crafcie to kasa ta jest po prostu śmieszna w porównaniu do tego co np. dropi z mobów na wysokich levelach. Oczywiście takie rzeczy wystepują w innych MMO ale w Terze różnice te są naprawdę ogromne.

2. To samo dotyczy PvP, gdzie różnica lvl powoduje ogromny boost do dmg. Komplenie nie rozumiem dlaczego BHS zrobiło system walki, gdzie skill naprawdę ma znaczenie a następnie zjebało to poprzez kretyński system wyliczania dmg gdzie różnica lvli pozwala na oneshot`owanie graczy.

3. Punkty 1 i 2 przestaną mieć znaczenie gdy wszyscy będą mieć 60 lvl, ale jednak mogło to być lepiej rozwiązane bo tak każdy ma w dupie low lvl content i expi jak najszybciej.

4. Tera ma naprawdę bardzo ładną grafikę i działa płynnie. Mogli sobie darować te pedalskie misie i lolitki. Wydaje mi się, że ten styl więcej graczy zniechęcił niż przyciągnął.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 14:57 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Wydaje mi się, że ten styl więcej graczy zniechęcił niż przyciągnął.

W Azji, która (niezależnie od tego, co teraz mówią) jest głównym targetem Tery? Bynajmniej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 15:57 
Cytuj  
Chodziło mi o wersję zachodnią.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 16:21 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Chodziło mi o wersję zachodnią.

Tym bardziej nie mogli. Raz, że w westernizację w szerszym zakresie niż kilka poprawek uwierzę, kiedy ją zobaczę. Zarówno Aion i Tera guzik zmieniły (w tej drugiej największe zmiany to zmodyfikowanie PvP), więc na całkowitą zmianę dwóch ras od początku nie było szans.
Druga sprawa, że target, który na pewno grę kupi, czyli fani takich klimatów, by ich spalił żywcem, a cała reszta dalej by kręciła nosem, że to azjatycki szajs.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 16:44 
Cytuj  
Jedyna westernizacja jaką wykonali to na miejsce sklepików dali AH, czyli fail :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 18:03 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Lokken napisał(a):
Wydaje mi się, że ten styl więcej graczy zniechęcił niż przyciągnął.

W Azji, która (niezależnie od tego, co teraz mówią) jest głównym targetem Tery? Bynajmniej.

taa, widziałem Twój reportaż z Japonii w ramach przeczytania recenzji GW2 :p
btw już wiem skąd japończycy mają skosne oczy - od tych oczojebnych kolorkow, gdyby ich nie mróżyli to by oślepli :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 18:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jedyna westernizacja jaką wykonali to na miejsce sklepików dali AH, czyli fail :)

Coś tam grzebali z enchatami (chyba), ocenzurowali kilka strojów Elin i wprowadzili otwarte PvP, bo wydaje mi się, że w kTerze (w jTerze na pewno) w dalszym ciągu trzeba na kogoś kliknąć i wybrać odpowiednią opcję, żeby móc zaatakować.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 19:46 
Cytuj  
kiedy włączają serwery ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.