mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 20:22 
Cytuj  
Ej mam Arme II z CD Action, gdzie wpisać kod?: D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 20:31 
Cytuj  
musisz sciagnac z torrenta klienta.


_________________
.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 21:39 
Cytuj  
Gwoli scislosci, dodatek jest potrzebny do samego odpalenia gry czy tylko dla lepszej grafiki?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 21:46 
Cytuj  
dodatek jest potrzebny w ogole. Podstawka moze byc i ta wersja free, ale przez to jest gorsza grafa. Z arma 2 z cdaction jest lepsza grafa.


_________________
.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 22:29 
Cytuj  
im wiecej graczy tym straszny chaos jest, kazdy kazdego zabija nie da sie zebrac rzeczy i spierdalac na polnoc nawet :(

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 22:49 
Cytuj  
prawda, daje sie ruchac bo podstawowe bledy robie ciagle xD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 23:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
od samego zalozenia tego threadu czekalem na Ciebie redziu <3


no ratschey! tytul zmylkowy bo normalnie takie twory zlewam (jeszcze Arma 2 ze swoim pixel hunting, ugh) ale tutaj doslownie 2 gameplaye i juz bylem SOLD :oops: do tego naczytalem sie juz takich historii ludzi z gry
Spoiler:
ze juz mam pewnosc ze to mi zmiazdzy system, survival na serio serio ja jebie dlaczego nikt na to nie wpadl wczesniej ??!!!11111

PS. giantbomb wsiadl wlasnie na dayz, jest stream live
http://www.giantbomb.com/chat/


_________________
you are already dead

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 00:51 
Cytuj  
Arma 3 prawdopodobnie bedzie miala ten sam mod, albo nawet samo DLC. Tutaj porownanie i wogole temat:

http://dayzmod.com/forum/showthread.php ... 5#pid11545

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 08:18 
Cytuj  
Może ktoś podać linki do downloandu tak żeby grafa była ok i żeby te dodatki można kupić w rozsądnej cenie? Sposób instalacji też jest jakiś porobiony?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 08:23 
Cytuj  
eheheh wyglada na to ze ludzie czekaja na GW 2 czy rzucanie kolorowymi swiatelkami w potworki (d3) a oto powstala sandboxowa gra ktora miazdzy ladunkiem zabawy za pol ceny

czy tak to wyglada czy przesadzam ? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 09:34 
Cytuj  
Jebie mnie GW2 i D3, wole Dayz, ale fakt mi tez psycha siada. ;]

Wlasnie sie zastnawialem nad ARMA3, jesli bedzie to bedzie epicko. I kupie arme w dniu premiery ;d


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 10:43 
Cytuj  
To jeszcze ostatnie pytanie, gdzie kupować ten dodatek najlepiej? Steam? Amazon.com (20$) ? Czy coś jeszcze innego?


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 10:49 
Cytuj  
Ja kupilem z oficjalnej strony digital za 15€. Podstawke sciagnalem z CDA. Jeszcze nie instalowalem wiec nie wiem czy bedzie dzialac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 11:20 
Cytuj  
Dla mnie mody to zawsze dłuższa żywotność gry i dodatkowy smaczek.

Czytalem troche rożnych fór i wydaje mi sie, ze o dziwo wersja steam sprawia mniej problemow. Lub standalone wersje bez zadnych DRM.

Ja mam z greenmangaming i sie nameczylem by to dzialalo. Bo maja jakas swoja zjebana "capsule".


_________________
.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 16:19 
Cytuj  
Pogralem dzis chwile dluzej i jak sie spotka kogos to nawet fajne, chociaz te zombi sa lekko za szybkie to raz a dwa zbyt slepe czasami (AI ArmA rox od zawsze :-) ). Na ktorym serwie gracie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 16:56 
Cytuj  
tam gdzie wolne miejsce, jak wrazam z pracy to wszystko jest full. Zombie są szybkie tylko na wolnej przestrzeni, i tak naprawde zombie to tam chuj, gorzej z banditami.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 23:49 
Cytuj  
wrazenia na goraco po 2 1wszych playthrus bo zapomne pozniej :

playthru 1 :

wbijam wieczorem c'nie i gra mnie rozwala na wejsciu - zacytuje moze siebie tuz po wejsciu na serw :

"OKURWA" "OJAPIERDOLE NIE WIERZE :D" "OJAJEEEBIE" "RLY? RLY?"

wyspawnowany na srodku lasu, ciemnosc totalna (pod nogami lezalo cialo survivora, zobaczylem to dzieki swiatlu ksiezyca), chodze po omacku probujac poznac controlsy itp no komedia troche :lol: na poczatku tak naprawde stalem w mscu 10min bo myslalem ze tekstury sie doczytuja :] potem ruszylem myszka i OKURWAJAJEBIE ze juz mam grac niby? :D noc jest sooo hardcore ; anyway pobiegalem po lesie 3 kilometry ale ze mialem same gorki i laski to zapytalem na czacie wtf z tym lasem nie widac konca i dostalem odp ze jak wyspawnowalo w lesie to jestem bugged i trzeba reconnect robic ; nawet mnie to ucieszylo bo serio jakbym zauwazyl jakis ruch w tych lasach to bylby zawal

playthru 2 i juz byla spasla akcja :

serw norweski, zaczynam przy jakims morzu, (widac duzo duzo wiecej niz w lesie, duzo gwiazd na niebie, wiecej zrodel swiatla) ale co ja widze zaraz obok - fabryki jakies! (chyba electro to bylo albo okolice) to idziem zwiedzac ; doslownie kilka moich strzalow do zombioli i juz ktos sie pyta z krzakow czy jestem friendly :] "I can be your friend" , przyszedl po chwili jeszcze jeden typ ale jakos dziwnie na nas patrzyl i zniknal gdzies w uliczce, whatever ; badamy teren z frendem, co chwile pokazuje mi gdzie lezy ammo (bardzo mily byl), sprzatal mi zombiole jak brakowalo ammo - czlowiek-zuoto :) potem podczailismy sie w srodek miasta zeby znalezc jakies goods, co chwile bylo slychac jakies gunshoty to trzeba bylo ostroznie sie przesuwac no ale akurat znalezlismy fajny budynek z drabinka na dach, idealna miejscowka do badania terenu ; i teraz lawlsauce - jak tylko rzucilem flare z gory to czat od razu zawalony tekstami "kto to rzucil" "friend or foe" itd normalnie do jakiejs metropolii trafilem chyba po chwili ktos zaczal gadac na VOIP proximity chat no to sobie poczatowalismy kto ma jaki gun ile kto ma bullets i czemu tyle trupkow lezy w miescie, mala czateria :> no ale po chwili frend zawolal ze zawijamy sie dalej to wzialem AK z dolu budynku i poszedlem za nim ; crouchwalkujac po miescie doszlismy do...cerkwi, chyba nawet tej samej co z gameplaya na yt (not shur), w srodku swietne guny i obrazy matki ostrobramskiej, sekciarskie klimaty troche, anyway po chwili slyszelismy juz BLAERGH to wiadomo bylo co sie bedzie dzialo, rzucilismy troche flar przed kosciolek i czekalismy na gosci ; wchodzili grzecznie sznurkiem i elegancko byli czyszczeni 1shotami w ryj; syfu przyszlo naprawde duzo, nie wiem skad takie aggro ale tak 20-30+ tego bylo, zrobil sie grob zbiorowy w srodku kosciolka, no i po chwili widzimy na czacie teksty typu "poczekajcie wchodze do srodka pomoge wam" i wbiega kolejny kolega ; szczelamy wymieniamy sie gunami, za moment kolejny tekst na czacie (bo ten gunfight na pewno bylo slychac na kilometr) "mam nadzieje ze jestescie friendly bo jestesmy wysrani z ammo", wpuszczamy kolejnych 2 typow do srodka, wygladaja jak rednecki i maja fajne rifle ale co ciekawe _wszyscy_ byli bardzo friendly co juz bylo troche podejrzane cnie ; w srodku byla masa gunow takze wymiany ammo chwilke trwaly to niektorzy poszli pochodzic dookola; ~I TO BYŁ BŁĄD. było nas 5ciu, jeden typ wyszedl i za moment pisze na czacie nam "RUN" ; olalismy go na poczatku ale pisze nam caly czas RUN RUN RUN, no to lapie wtfa i wychodze na zewnatrz - all clear trupki wyczyszczone o co mu chodzi ; wybiegamy wszyscy szukac go szybki sprint przez ulice

------_-_--__-____----

i tu sie akcja urywa bo dostalem 1shota ze snajperki, nie wiem skad nie wiem od kogo 1wsze skojarzenie ze ktorys z frendow jednak nie byl frendem ale lezac na ziemi slyszalem strzaly ze snajperki to prawdopodobnie ktos nas namierzyl bo rozrabialismy bardzo glosno na srodku miasta...lesson learnd

---

wrazenia ogolne? no jeszcze nie moge ochlonac, niby sie duzo nie dzieje ale jaram sie tym OKRUTNIE, przecudowny survival w ktory sie nie gra tylko po prostu chlonie, co za experience :o nie trzeba rpowac survivora, po prostu czujesz ze dostajesz w pizde, ze jest bardzo hc i chcialbys przezyc w niefajnym miejscu jak najdluzej :) jeszcze ten ambient w tle ktory wrzucil mi ciary...esencja survivalu, koles ktory to wymyslil jest dla mnie geniuszem, 12/10

zaraz wracam po wiecej, bo generalnie powiem wam po staropolsku ze
MÓZG-ROZJEBANY

PS. nawet jakbym mial skonczyc grac dzisiaj to za ten fun koszta sie juz zwrocily, polecam i to ostro!


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 00:12 
Cytuj  
gdzie kupic key do dodatku najtaniej?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 00:14 
Cytuj  
wszedzie praktycznie wychodzi tak samo, ok 60 zl.

placisz albo 15 ojro lub 20$


O cholera, duzo serwerow przybylo. Zakladamy swoj hehe? ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 00:17 
Cytuj  
bralem stad bo mozna zmieniac walute na jaka sie chce

https://store.bistudio.com/

co do serwerow to DayZ jest teraz flavor of the month i bardzo tloczno na serwerach o kazdej porze, myslalem ze w nocy bedzie spokoj ale wszyscy twardo cisna 8)


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.