mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 21:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Jet napisał(a):
No generalnie jeżeli da się z tym Capsule ogarnąć to okej, jedynie żebym nie musiał ściągać ponownie w przypadku failu bo chwilowo siedzę na internecie polsatu z limitem danych.


A gdzie mieszkasz? Bo może okaże się, że lepiej Ci to wszystko nagrać na jakis dysk.


Nie będę ludziom głowy zawracał :) ściągnę, jak nie w jedną noc to w dwie, byle cała operacja ograniczyła się do jednego downloadu bo do 22 maja zostało mi tylko około 30 gb danych do wykorzystania w nocy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 21:20 
Cytuj  
Jet napisał(a):
No generalnie jeżeli da się z tym Capsule ogarnąć to okej, jedynie żebym nie musiał ściągać ponownie w przypadku failu bo chwilowo siedzę na internecie polsatu z limitem danych.

edit. High a na czym polegało utrudnienie z Capsule? trzeba ręcznie kopiować gry do jednego folderu or smth? Mógłbyś to streścić?



tylko mowie, ja mialem tez oryginal podstawki z army 2. Mialem pare bledow crc przy sciaganiu. support GMG generalnie twierdzi, ze OA to wersja standalone i, ze mam spadac. Mozliwe, ze bylo to spowodowane poczatkowymi stanami alphy samego moda. W kazdym razie nie moglem wejsc do gry na poczatku. Kilka razy wywalilem podstawke i OA i sixupdetera i w koncu zaskoczylo. Kilka razy sciagalem klienty.

btw. juz prawie bym wydebil klienta od pepikow jak napisalem, ze GMG nie dziala, ale w swej naiwosci napisalem, ze juz dziala. A jakbym im podal prawidlowe klucze to by mi przeslali klienta, ale zadzialalo i niestety nie chcieli juz dac ;]

Capsule naprawde szybko sciaga.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 maja 2012, 21:24 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 21:21 
Cytuj  
Jet napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Jet napisał(a):
No generalnie jeżeli da się z tym Capsule ogarnąć to okej, jedynie żebym nie musiał ściągać ponownie w przypadku failu bo chwilowo siedzę na internecie polsatu z limitem danych.


A gdzie mieszkasz? Bo może okaże się, że lepiej Ci to wszystko nagrać na jakis dysk.


Nie będę ludziom głowy zawracał :) ściągnę, jak nie w jedną noc to w dwie, byle cała operacja ograniczyła się do jednego downloadu bo do 22 maja zostało mi tylko około 30 gb danych do wykorzystania w nocy.


No jak wolisz :) Jak Warszawa to daj znać z chęcią się gdzieś przejadę.


_________________
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 21:52 
Cytuj  
High no właśnie bo ja mam Arme 2 pirata, ewentualnie mogę zainstalować free ale słyszałem, że to lipa jest.

Shador niestety Pomorze ale dzięki

Nic no chyba dorzucę te parę złoty i kupię OA z oficjalnej

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 23:14 
Cytuj  
Kupiłem stąd https://store.bistudio.com/

ściągam przez jakiegoś Sprocket'a ale lipa z transferem w granicach 300kb/s

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 02:06 
Cytuj  
nowy wywiad z Rocketem

http://www.pcgamer.com/2012/05/16/day-z ... y-machine/


_________________
you are already dead

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 11:49 
Cytuj  
Udało mi się odpalić, nawet trochę pobiegałem i zabiłem kilka zombie :D pogrzebałem trochę w settings, dałem vision na maxa i zjechałem z detalami, macie jakieś pro tipsy co do konfiguracji gry?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 12:39 
Cytuj  
Jet napisał(a):
Udało mi się odpalić, nawet trochę pobiegałem i zabiłem kilka zombie :D pogrzebałem trochę w settings, dałem vision na maxa i zjechałem z detalami, macie jakieś pro tipsy co do konfiguracji gry?


Wyłącz sobie post processing i w opcjach poszukaj czegoś takiego jak headbobbing (or something)

Jeżeli chodzi o vision to jest on enforced na serwerze co w sumie jest zajebiste.


_________________
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 13:21 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Jet napisał(a):
Udało mi się odpalić, nawet trochę pobiegałem i zabiłem kilka zombie :D pogrzebałem trochę w settings, dałem vision na maxa i zjechałem z detalami, macie jakieś pro tipsy co do konfiguracji gry?


Wyłącz sobie post processing i w opcjach poszukaj czegoś takiego jak headbobbing (or something)

Jeżeli chodzi o vision to jest on enforced na serwerze co w sumie jest zajebiste.


No to wypas, musiałem zmniejszyć visibility (nie vision mb) bo mi grę crashowało, fajnie, że server wymusza tą opcję, myślałem, że ludzie z lepszym hardware będą mnie snipować z kilometra :D

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 16:17 
Cytuj  
moje 20 minutowe zwiedzanie polowego szpitala skończyło się kulką w plecy z kałacha od jakiegoś ruska

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 16:23 
Cytuj  
jesli wygladal nieco military to byl banditem ;]


_________________
.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 17:14 
Cytuj  
Bandit to npc czy gracz pk coś na wzór reda z uo?:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 17:25 
Cytuj  
Jet napisał(a):
Bandit to npc czy gracz pk coś na wzór reda z uo?:D


red z uo :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 17:50 
Cytuj  
Git, lepiej nie ginąć bo potem ciężko się dostać do gry ponownie :D 'waiting for server response' ale nie ja jedyny bo ludzie na czacie ostro płaczą.

Dziwna sprawa, po dostaniu się do gry wszystko działa miodnie, zero laga, nic nie rozłącza, natomiast jeżeli wyjdę z jednego serwera i potem refreshne grę albo opuszczę Multi i jeszcze raz wejdę to rozłącza mi modem, po czym jedyna opcja żeby znów złapać połączenie to restart kompa, cyfrowy polsat model b150 ogarnia ktoś sprawę? nie mam tego problemu przy innych aplikacjach czy też swobodnym korzystaniu z neta, only Arma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 18:12 
Cytuj  
Nie musisz z servera wychodzic jak zginiesz. Starczy zrobi "abort" a pozniej znowu "ready" dokladnie nie pamietam jakie tam są komendy.


_________________
.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 18:41 
Cytuj  
Wiecie gdzie zmienić rozmiar okienka przy grze windowed?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 19:37 
Cytuj  
Dobra już mam nvm, co do respawnu po śmierci, po kliknięciu "I'm ready" nic się nie dzieje

Trzeba mapę znaleźć żeby mieć w M mapkę zamiast czarnego screenu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 20:11 
Cytuj  
abort-> disconnect -> pozniej z powrotem

musisz znalezc ponownie.


_________________
.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 20:17 
Cytuj  
Hehe dobra pograłem trochę - spawnuje się przy wodzie, dookoła skaczą zombiaki, oddziela mnie od nich tylko trawa, skradam się ale jakiś gościu zaczyna do nich strzelać i przy okazji zauważają i mnie, pomagam typowi wybić zombie, nagle pojawia się cała horda, typ ucieka w jedną stronę ja w drugą, zostaję parę razy trafiony, uciekam do jakiegoś portu, potem skacze do wody - tracę plecak z żarciem, dopływam do jakiegoś wysokiego murku, kitram się pod nim z pustym gunem i jednym bandażem :D w końcu zostaję zeżarty próbując przejść przez wybrzeże.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 20:29 
Cytuj  
Strasznie gówniany cały ten Capsule. Nie polecam..

Shador, możesz napisać jak instalowałeś dayz?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.