mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 23:07 
Cytuj  
Jak dla mnie za mala rzez mozna robic w TL2, albo nie doszedlem do momentu w ktorym sie takowa robi :<

Jak da sie zrobic ladna rzez, to fajna gra bedzie do popykania jak sie diablo znudzi troche :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 02:29 
Cytuj  
Pierwsze dwa dungeony to była rzeź u mnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 07:24 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ja jednak klapek na oczach nie mam i tutaj i teraz mogę napisać, że drzewka umiejętności i pakowanie punktów w statystyki to prehistoria, która ma więcej wad niż zalet.


Statystyki imo powinny być rozdawane w każdym H'n'sie. Ale drzewka to faktycznie słabizna.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 07:45 
Cytuj  
Drzewko jak w T2 to sie zgodze - ssie juz na ta chwile, ale w PoE imo to pasuje do koncepcji gry i samo w sobie jest zrobione jak najbardziej ok.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 11:49 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Drzewko jak w T2 to sie zgodze - ssie juz na ta chwile, ale w PoE imo to pasuje do koncepcji gry i samo w sobie jest zrobione jak najbardziej ok.


Tylko, ze w PoE sam gameplay jest slabiutki, oj slabiutki...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:06 
Cytuj  
Nie jest. Napewno nie po patchu 0.9.9. Wczesniej mozna sie bylo doczepic do AI mbow - teraz nie ma bardzo do czego. Ofc musisz przyjac ze gra jest scisle wzorowana na Diablo 2 i dlatego tez combat wyglada tak a nie inaczej i inaczej wygladac nie bedzie bo nie ma potrzeby.
I uwierz mi ze target, do ktorego gra jest kierowana jest z tego bardziej niz zadowolony.


PoE na wyzszych lvlach i tak jest dynamiczniejsze niz D2 i nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

Posrostu gameplayowo PoE to nie jest "modern" HnS jak T2 czy D3 z masa wybuchow i jatka cieszaca 12letnich kazuali, ktorym mama gre kupila. Albo to kupujesz albo nie - ja tak. NA zaszadzie ze sa RTSy z rozpizdem i sa tez spokojniejsze strategie turowe.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:45 
Cytuj  
No oczywiscie, co kto lubi :) Tobie sie podoba, mi nie, EOD :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:47 
Cytuj  
imo w d2 wiecej sie dzieje od samego poczatku niz w poe. ale nie zjadlem na tym zębów.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:28 
Cytuj  
Odpowiadajac sam sobie napisze (ale moze i komus sie przyda), ze dostalem (po 1,5 tygodnia) odpowiedz od supportu PWE odnosnie preordera:

Cytuj:
Hello,

We apologize for the confusion and can confirm that your PayPal payment has processed successfully.

Keys for Torchlight II have yet to be generated; once keys have been created, all preorder purchasers will be sent an email.

For pre-ordering Torchlight II, you are guaranteed access to the Closed Beta for Neverwinter. As we approach the launch of the Closed Beta, more information will be sent to you regarding how and when you can download the game.

In the meantime, we hope you will join us on the forums at http://forums.playneverwinter.com/!

Thank you for your support!


Wyglada na to ze all jest ok tylko oni pracuja wg innych standardow obsl;ugi zamowien i klienta. ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:50 
Cytuj  
Gram sobie w bete atm, robie drugi poziom jakis ruin i trafiam na zagadke logiczna (nie bylo jej ostatnio bo w T2 all jest losowo generowane) - rozwiazuje i otwiera sie ukryte przejscie z mnostwem golda i dwoma skrzyniami a z jednej wypada unikatowa zbroja dajaca min. +50% ice dmg. Cos pieknego ile w tej grze jest czysto HnSowej/dungeon-crawlingowej zajebistosci.

Jeszcze chwile pogram i rzuce PoE dla Torchlight 2. :P hehe ale srsly... wszytko co jest np. zrobione chujowo w D3 jest zrobione dobrze w T2 i wszystko czego w D3 brakuje jest w T2. Szykuje sie wyjebisty HnS panowie i panie.

Tak na szybko rzeczy ktore mi sie podobaja i ktorych nie ma np. w D i czesciowo w PoE:

- zajebiaszcza itemizacja o wiele barzdziej rozbudowana niz +VIT/MAIN Stat jak w D3.
- mnogosc socketables w tym rare i unique (jak Jewels w D2LOD)
- w uj setow i unikatow (jesli wierzyc Runicowi i forum to w gzre jest ok. 1300 itemow ze static i semi-static statami)
- questy poboczne (prawdziwe questy (na miare HnS'a ofc) a nie 30 sekundowe eventy polegajace na zabijania mobow spawnujacych sie na twoich oczach). Co prawda ne jest to poziom D2 gdzie byly i fajne questy i fajne nagrody za nie ale jest o niebo lepiej niz w D3 gdzie cos takiego jak quest poboczny nie istnieje a gra ejst extremalnie liniowa.
- walki z bossami naprawde na poziomie. General Greel jest spokojniena pozimie Skeleton Kinga, zreszta bardzo podobna walka.
- calkowita losowa generacja mapy outdoor i indoor i contentu wyprzedzajaca o generacje to co jest w PoE i o lata swietlne to co jest w D3
- moze i archaiczny ale za to dajacy odczucie podejmowania decyzji i zwiazania z postacia (JA DECYDUJE a NIE GRA) system ROZWOJU postaci
- spelle dostepne dla kazdej klasy ala PoE i Diablo JEDEN
- mozliwosc wyboru poziomu trudnosci od razu a nie jako new game+ (do tego tryb new game+ jest ofc zaimplementowany czyli cos ala nightmare/hell z Diablo)
- zagadki logiczne w dungeonach i ukryte miejsca niezaznaczone na mapie do ktorych trza znalezc przycisk/dzwignie a za ktore jest sowita nagroda
- ogolnie gra nagradza exploracje podziemi lepiej niz PoE i D3 razem wziete (np ukryci losowi vendorzy/enchanterzy/socketerzy itemow w dungeonach)
- gra jest plynna, szybka, nic nie rwie, animacje daja rade - ogolnie production quality na poziomie wysokim.
- nie ma lagow :P

Z ostateczna ocena sie wtrzymam do pogrania w pelna wersje ale imho juz teraz bracia Schaefer w koncu sie rozkrecili i pokazuja klase. W KONCU KURWA. Szkoda ze nie maja za soba milionow i marki ale moze to i nawet lepiej.

Cos niesamowitego jak na gre robiona przez 20? osob w dwa lata. Zreszta podobny motyw jest przy PoE jesli chodzi o stosunek resource/jakosc gry. Tylko tutaj jest jeszce wyzszy.

O ile kogos naprawde mocno nie odrzuca artstyle to za te 20 dolcow GRZECH NIE KUPIC. Bo gra jest swietna.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 23:06 
Cytuj  
No i premiera powinna byc za niedlugo, mysle, ze pozny czerwiec jest calkiem realny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 23:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gram sobie w bete ....



W końcu ktoś kto ma takie same odczucia na temat Torchlight 2 jak ja :D Już zaczynałem powątpiewać, czy naprawdę jestem jedynym co dostrzega "miodność" tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 04:46 
Cytuj  
O tak, wszyscy entuzjastycznie nastawieni tylko ja od miesiąca pytam czy kto się nie chce złożyć na 4pak na Steam i tylko ciszę słyszę.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 08:06 
Cytuj  
Spokojnie Dana - poczekaj na mnie z czteropakiem do 1 czerwca - wtedy będę wiedział na bank czy kupię :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 09:46 
Cytuj  
Skonczylem bete - gra jest od kazdym wlasciwie wzgledem lepsza od D3. Nawet graficznie jest lepsza bo podziemia i layout mapek jest po prostu ciekawszy i zawiera duzo wiecej elementow, mimo ze nie wszytko da sie rozjebac.
To plus poziom rozbudowania pare razy wiekszy niz D3 daje mi o wiele lepsza gre i wyjebane mam na to ze jest cukierkowa bo to co w HnS najwazniejze ma zrobione perfekcyjnie.

Mam nadzieje ze premiera juz w czerwcu bo nie moge sie odczekac. Bedzie niezly dylemat czy cisnac W T2 czy w Open Bete PoE. :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:09 
Cytuj  
Przeszkadzała Ci cukierkowość Diablo 3, nie przeszkadza Torchlighta? Pogubiłem się...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:15 
Cytuj  
1. Mozesz pzyjac ze Torchlight2 nadrabia cukierkowosc pierdyliardem elementow, ktore ma wykonane lepiej niz D3 lub ktorych w D3 nie ma wogole. Parenascie masz wypisanych wyzej.

2. Torchlight byl i mial byc cukierkowy, bo zawsze byl i nikt tu mroku nie oczekuje. Diablo nie bylo nigdy i nie powinno byc. Tak samo jak nie przeszkadza mi ze batonik kupiony w sklepie jest slodki a nie slony, bo jest taki jaki byc powinien i taki byl zawsze. Gdyby jednak z dupy zmienili smak ze slodkiego na gorzki to by mi przeszkadzalo..

3. Diablo 3 jest nie tyle cukierkowe co infantylne.

kapiszi?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:35 
Cytuj  
Kabra, T2 nie będzie lepszy od D3. Będzie tak samo kiepski jak część 1, gdzie po 2-3h ludzie mieli dość bo był nudny jak flaki z olejem. Mi się nie podobało, tobie wręcz odwrotnie. To proszę, postuj tutaj o tym jaki to T2 jest genialny ale nie wpadaj do topicu o d3 i nie trolluj o tym, że Ci sie gra nie podoba. Juz sie nam to znudziło.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:53 
Cytuj  
T2 juz jest lepsze od D3. I nie jest takie samo jak T1. Idz sobie bo jak zwykle nie wiesz o czym mowisz. Zmian jest mnostwo tylko ze w przeciwienstwie do pomyslow Blizzarda sa to zmiany trafione i na lepsze a nie zrobione po o aby gre oglupic i sprzedac dzieciom.

A pare postow wyzej masz rzeczowo z argumentami i na przykladach napisane co i dlaczego. Z tym popolemizuj a nie z moim podejsciem i z tym gdzie mi pozwalasz laskawie postaowac a gdzie nie. THX.

I pzrestan pierdolic o tym trollowaniu bo nawet nie wiesz co to slowo znaczy a wciskasz je kazdemu komu sie nie podoba D3 lol. Daj wywiad znowu huraganowi i pozal sie jaki to niedobry troll jestem bo mi sie D3 nie podoba i potrafie to aurgumentowac na przykladach.

sio bo twoja ignorancja jest przeogromna.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 maja 2012, 11:02 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra, T2 nie będzie lepszy od D3. Będzie tak samo kiepski jak część 1, gdzie po 2-3h ludzie mieli dość bo był nudny jak flaki z olejem. Mi się nie podobało, tobie wręcz odwrotnie. To proszę, postuj tutaj o tym jaki to T2 jest genialny ale nie wpadaj do topicu o d3 i nie trolluj o tym, że Ci sie gra nie podoba. Juz sie nam to znudziło.


Shackowali ci konto ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.