mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 19:21 
Cytuj  
W zwiazku z coraz bardziej kurczaca sie populacja osob grajacych w PlanetSide SOE zdecydowalo ponownie na spolke z FilePlanet uruchomic 7-dniowego triala.

Przerwa spowodowana byla pewnie probami naprawienia poprzednich triali, ktore to niektorym szczesliwcom pozwalaly na gre w PS po kilka tygodni-miesiecy bez zadnych oplat...

Wiecej info o trialu tutaj.

A z innej beczki stojacej obok... Na GaySpyDaily pojawily sie nowe screeny z dodatku Core Combat. Click.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-17 20:24 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 09:21 
Cytuj  
Kurczacej sie?

Zaraz, kto tu tak na mnie jechal ze PS jest tak wyjebista gra ze jeszcze przez wiele lat bedzie w nia gralo multum osob?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 10:16 
Cytuj  
Ja wiem kto :wink:

Namawiam do triala kolegę który lubuje się w strzelankach online (ostatnio młóci W:ET) i nawet nieźle mu wychodzi, to sobie obejrzę jak gierka wygląda w "praniu"

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 12:44 
Cytuj  
Nie wstydze sie tego ze namawialem i gralem w PS bo nie ma czego sie wstydzic ze teraz gra jest w dolku... PS nie byl zly i nie jest nadal chyba. Moim zdaniem problem w tym ze strzelanek jest o tyle wiecej niz rpg w tej chwili ktore to sa za darmo i ludzie woleli grac w tribes czy halo czy CS niz placic za PS.
To i ze problemy troche sie pojawily jak zaczeli balansowac strony konfliktu ale moim zdaniem jak ktos chce grac to nie patrzy ze lashery sa takie i takie a jackhammer jest taki i taki.. zawsze jest sposob na zobicie przeciwnika nie wazne co on urzywa.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 17:32 
Cytuj  
Zaraz, kto tu tak na mnie jechal ze PS jest tak wyjebista gra ze jeszcze przez wiele lat bedzie w nia gralo multum osob?

Nie wiem. Cos sugerujesz?

Ja wiem kto

Powiedz. Ja sam jestem ciekaw.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 21:09 
Cytuj  
Dla mnie PlanetSide miało i ma dwie olbrzymie zalety: po pierwsze jest to pierwszy MMO*, który wniósł coś zupełnie nowego do tego gatunku; po drugie cały PlanetSide od pierwszego levelu (battle rank'u znaczy) jest tym właściwym PvP do którego w innych MMORPG-ach trzeba dochodzić miesiącami. Ja mogę poświęcić tygodniowo max 15-18h więc to co wy na ogół osiągacie po miesiącu-dwóch ja osiągnąłbym po roku. Dla mnie to olbrzymi minus innych MMO*
Z drugiej strony - i kilka razy o tym mówiłem jak PS wchodziło - brak klasycznego XPowania do gry "końcowej" może być największym problemem PS. Myślę, że niektórych ludzi trzyma w grze chęć dojścia do levelu max. Jest to cel do którego dążą i który ich trzyma w grze, a poza tym w klasycznym MMO* postać jest wtedy najsilniejsza. W PS w zasadzie niezależnie od BR postacie mają równe szanse.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 12:08 
Cytuj  
Erm? a co takiego PS wnioslo czego T1,T2 nie wnioslo wczesniej?

Bajery na www? Czy abonament? Bo idea pola walki itd ta sama.

A boje wzgledem "wyjebistosci" PS nad reszta swiata prowadzil ze mna Ashton...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 13:37 
Cytuj  
No cóż - nie znam T1/2 więc nie powinienem się za bardzo wypowiadać, ale jeżeli się nie mylę to Tribesy nie mają persistent virtual world'a ani wersji massive (nie jestem pewien na 100%... może ktoś to potwierdzić?). Podkreślam że ja mówię o gierkach MMO* i porównuję PS do EQ, DAoC, AO,... itp itd
Mówiąc konkretnie PS to pierwszy MMOFPS wśród wielu podobnych do siebie MMORPG.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 16:16 
Cytuj  
Erm? a co takiego PS wnioslo czego T1,T2 nie wnioslo wczesniej?

Persistent world, fajne ''PvP'' i klasy postaci.

Ja nadal czekam na odpowiedz. Jakis cytat, albo cos.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.