mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 20:44 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

No ale IMHO w nowym TR trochę przesadzili z morderczymi zapędami młodej Croft. Nie chodzi o to że gameplay mi się nie podobał, bo wyglądało to zajebiście, ale równie dobrze gra mogła by się nazywać Uncharted with tits ;)


Obce środowisko + "oni albo ona" = nic dziwnego, że chce zabijać. Chociaż te napierdalanie z łuku wygląda na trochę naciągane (i to nawet jak na Tomb Raiderowe realia), plus rozbawiła mnie ta akcja jak koleś musiał przeładować i Lara była do niego w stanie normalnie podejść i zepchnąć w przepaść. Ale poza tym jak najbardziej na plus. Pokażą więcej takiego gameplayu i szykuje się chyba day1 buy. :)

iniside napisał(a):
W Crysis 2 też mogłeś jeździć pojazdami.
Fabuła ? Generalnie w crysis 2 jest lepsza, chociaż nie nic wspolnego z Crysis ;p.


No właśnie generalnie nie była lepsza. Była tak kurewsko utkana na siłę, przegadana (gadało wszystko co mogło chyba, łącznie z kombinezonem. "wstawaj żołnierzu" - wtf) że serio, to aż smutne było.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 20:49 
Cytuj  
redruM napisał(a):
4me na razie najciekawiej prezentuje sie tomb raider (sekwencja ze spadochronem troche win) i splinter cell blacklist (w koncu udalo im sie sprytnie wcisnac kinecta do gameplayu) ; resi 6 nie powalił niestety

tomb raider E3 gameplay



Ta, lara fajna. Szkoda ze ukradne. (exclusive dlc zapowiedzieli juz teraz? no thx)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 20:52 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
Jedynka, poza lepszą iluzją niczym sie od dwojki nie roznila.


Różniła. Były ciekawsze tereny, była odmiana od zwykłego strzelania (jazda czołgiem, latanie), ciekawsza fabuła (kliszowy atak obcych, ale ładnie przedstawiony).

raggnarok napisał(a):

Nie denerwuj sie tak, bo ci zylka peknie :lol:


raggnarok napisał(a):
Jebany Kinect i zalosnie slabe, durne gry dla podniecajacych sie byle gownem nastolatkow.


To tobie jak widać pęka tutaj żyłka. Ja natomiast wytykam ci jedynie hipokryzję, gdzie z jednej strony ganisz twórców za tworzenie durnych gier, a samemu w taką grę grasz (która oprócz swojego prostactwa (itemizacja, "trudność" na poziomie inferno) czy infantylności (fabuła) lub zwyczajnej amatorszczyzny technicznej (lagi, errory, hacki "z winy userów") prezentuje się nawet gorzej niż twory prezentowane obecnie na e3)


Prosze cie, mimo, ze D3 nie jest jakims przelomowym tytulem to jest to wciaz h'n's, tak jak D1/D2, a z survial horroru jakim byl RE zrobili typowa strzelanine, to samo z TR - strzelamy i ogladamy wstawki na enginie gry - faktycznie, zajebioza. Oczywiscie moga se robic takie gry, ale niech nie nazywaja ich RE i TR, bo z tamtymi seriami obie gry nie maja NIC wspolnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):

Prosze cie, mimo, ze D3 nie jest jakims przelomowym tytulem to jest to wciaz h'n's, tak jak D1/D2, a z survial horroru jakim byl RE zrobili typowa strzelanine, to samo z TR - strzelamy i ogladamy wstawki na enginie gry - faktycznie, zajebioza. Oczywiscie moga se robic takie gry, ale niech nie nazywaja ich RE i TR, bo z tamtymi seriami obie gry nie maja NIC wspolnego.


Równie dobrze mogę napisać, że z h'n's jakimi były D1/D2 zrobiono prostego slashera. Bo rozwoju postaci nie ma praktycznie wcale, customizacji postaci jest mniej, itemy przydatne dla twojej postaci głównie się kupuje i są proste jak drut, do tego randomizacja lokacji jest na żenującym poziomie - faktycznie, zajebioza.

W TR jak na razie pokazali bardzo fajny gameplay strzelankowy + jakieś elementy zręcznościowe. Jeżeli oprócz tego będą łamigłówki + elementy ala Prince of Persia (nie wiem jak to nazwać, platformowe?) to będzie to klasyczny, bardzo fajnie odświeżony TR. Ocenianie gry na podstawie kilku minut gameplaya jest weak w chuj.

Resident Evil mnie jebie, nigdy mi się ta seria nie podobała.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:14 
Cytuj  
Cytuj:
o samo z TR - strzelamy i ogladamy wstawki na enginie gry

Nie to co stare TR gdzie się strzelało i oglądało wstawki na engine gry (typu: Lara kreci kołowrotkiem otwierającym drzwi)
Cytuj:
Prosze cie, mimo, ze D3 nie jest jakims przelomowym tytulem to jest to wciaz h'n's, tak jak D1/D2

Nom, tylko klimat dark fantasy przerobili na cartoon network.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:19 
Cytuj  
SimCity Social.
Moja wiara w ludzkosc wlasnie zostala zdruzgotana.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
SimCity Social.
Moja wiara w ludzkosc wlasnie zostala zdruzgotana.


Lol, coś więcej, jakieś linki? To EA w końcu, nie spodziewajmy się niczego dobrego. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:30 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
SimCity Social.
Moja wiara w ludzkosc wlasnie zostala zdruzgotana.


Lol, coś więcej, jakieś linki? To EA w końcu, nie spodziewajmy się niczego dobrego. :D

Simcity na facebooka ;p.

O a teraz Muzyka proboje wszystkich przekonać, ze SWTOR nie jest failem na skale galaktyki :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:47 
Cytuj  
Dla casualow masz Social, dla hardcorow normalne SimCity. Imho to akurat swietne podejscie. Ktos moze zaczac zabawe od SC Social na Fejsie i jak mu sie spodoba i zechce czegos bardziej zlozonego to siegnie po te prawdziwe SimCity.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 21:52 
Cytuj  
Czuje w kosciah, ze to "prawdziwe" SimCity nawet do pięt niedrośnie SimCity3/4.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 23:11 
Cytuj  
Ubisoft...
Brace yourselves for awkward.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 23:21 
Cytuj  
FarCry 3 to jest atm jedyna gra która może uratować Ubisoft w moich oczach.

Na pewno im na tym bardzo zależy, więc będą się starać zrobić jak najlepszą grę.

lawl @ Splinter Cell.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 23:55 
Cytuj  
Dobra ta confa Ubi, tylko po chuj tego debila tam wrzucili robiac z tego jakis zenujacy show. Sama babka by wystarczyla.

EDIT. To byla dobra confa do czasu jakiejs Shootmanii, lol...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 00:17 
Cytuj  
Co to za gra co teraz leci?

Jakaś TPP z kolesiem co hackuje wszystko smartphonem? ;)

Edit: Watch_dogs.

W końcu coś nowego ze strony Ubi, zobaczymy czy wartościowe. Pierwsze wrażenie umiarkowanie pozytywne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 5 cze 2012, 00:23 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 00:23 
Cytuj  
Woooo! Nowe IP! I wyglada gites! Ciekawe na jakie platformy. Pierwsza prawdziwa, pozytywna niespodzianka na tych E3. No i dostali chyba standing ovation po tym pokazie Watch Dogs :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 00:26 
Cytuj  
OMFG Ubi mnie wgniotło w glebę tą ostatnią gierką, jeżeli tak realna rozgrywka wygląda i nie były to skrypty tylko na potrzeby dema to ja wymiękam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 00:32 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=n3F3KW-2ABc

Czekam na gameplay, bo to nim się tak ludzie jarają.

Edit: Okej, jest.

http://www.youtube.com/watch?v=eyKP2mL84iI

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 02:20 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoHKeA

Tutaj chyba najlepsza pod względem graficznym/dźwiękowym wersja. Jeżeli gra okaże się tym na co wygląda, to będzie hit. Że też na coś takiego wpadli, heh.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 03:52 
Cytuj  
i juz po konferencji Soniacza, dziwilem sie ze zaczeli konferencje od teoretycznie najmocniejszej pozycji Beyond, zastanawialem sie jak to jest na poczatek to jakiego bangera maja na koniec...no i faktycznie overkill na koncu byl, zmiotlo mnie z krzesla :lol:

Ass Creed 3 - juz bylem nastawiony na wesole poflamowanie trojeczki a tu takie zaskoczenie, francuziki maja jednak jeszcze jakies fajne pomysly na gameplay

Far Cry 3 - coop na 4 osoby? do fuckin want

Beyond - grzeje sie tym bardzo w koncu to (paranormalny) nastepca Heavy Rain, fajnie ze popracowali nad graficzka, HR jest juz polkniety, no i Ellen Page <3

God of War Ascension - do polowy gameplayu myslalem ze to juz wszystko bylo, ok ladniejsza graficzka lepsza kamera z blizszymi najazdami ale nic tu now- i wtedy wjechal bossfight ktory tradycyjnie mnie skopal, do tego te ostre dobitki monsterkow, mmm GoW jednak nigdy nie traci formy

no i na koncu bylo pierdolniecie

The Last of Us - podczas pokazu mysle sobie "taki bardziej dorosly Uncharted", typ ma 4 naboje w magu survival jak sie patrzy, grafika przesliczna ale gameplay...!!! z 3 razy zlapalem sie za glowe, co za pomysly oni maja...koncowka zgniotla mi czaszke :oops: #1 most wanted zdecydowanie

TLOU E3 gameplay

ja jebie musze ochlonac, to bylo cos, jesli to jest nowy kierunek w jakim idzie branza to bedzie bosko...HERES MY MONEY FUCKIN TAKE IT

swieta trojca E3 : 1. The Last of Us 2. Watch Dogs 3. Tomb Raider


_________________
you are already dead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 08:25 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.