mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:14 
Cytuj  
przewal polegal na uzyciu innego skladnika ktory tak naprawde kosztuje nieduzo , najdrozsza rzecza i tak bedzie item zuzywany, powiedzmy ze ktos zaoszczedzil 300 golda... i nie sam nie probowalem bo nie mam nawet 60.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 17:08 
Cytuj  
Filmik z "eventu": http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3PDBdxZtEw

Frogster podobno naprawił już bug i teraz będą karać. :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 21:46 
Cytuj  
tak maja karac ale..

jak juz wspominalem..ciekawe co zrobia z tymi co sie nie uczciwie wzbogacili-nie na samym enchantowaniu, ale na sprzedazy dupnych itemow (sluzacych jako skladnik enchantu) -byla taka sytuacja ze ceny za zielone itemki dochodzily w sprzedazy po 200-300 golda i sie sprzedawaly..
+ciekawe jak rozwiaza sprawe taka:
jesli ktos uzyl buga ale szybko sprzedal item..i kase rozeslal po roznych kontach swoich znajomych, oni nie wiedzac ze 'piora' brudna forse kupowali za to inne przedmioty.....i kasa co chwila zmieniala wlasciciela (czytaj pralnie)
za chiny tego nie wylapia..
to samo jest z kasa na portalach aukcyjnych..tysiace golda tam trafilo-wystarczy przejrzec i polskie strony i zagraniczne..

heh..jak to ktos na forum podsumowal
3 lata (lub wiecej) przygotowywania gry i frogster zabil ja w 2 tygodnie (przynajmniej wersje eu)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 08:01 
Cytuj  
poziom nie przesadzasz? jak zabil, bo gold in game zmienil wlasciciela?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 08:07 
Cytuj  
widzialem Tere za 159 zl w MM kolekcjonerska edycja :) , to ile kosztuje zwykla? ,cena fajna

to jakis Lineage 2012? , Piszpan , poziom , bawicie sie chlopaki razem czy rozrzuceni po gildiach?
warto w to sie pobawic? , mozna zrobic pvp , inst , craft nie powoduje wzrostu poziomu agresji ? :)

wiem ze najebany Piszpan na vent to juz reklama sama w sobie tej gry , ale chcialbym poznac opinie tych co graja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 09:22 
Cytuj  
Staram sie po pijaku na venta nie wchodzic. Ja gram w c9 poziom w twierdzy ale nicka nie chce podac. Generalnie gra bardzo przypomina l2. Grindujesz wbijasz lvl (miesiac grajac 2h dziennie) wtedy latasz wesolo i sie radosnie napierdalasz :) mozesz pekowac mozesz wojny wydawac itd. Poki co jest to dla funu ale tez daje fun. Zadymy sa czasem spore po kilkanascie osob albo np robi sobie ustawke 2 gildie w tu radosnie wpada 3 i sie robi dym itd. Na essenie jest taki jakby sojusz polskiego comunity nieformalny i nie wszystkie gildie i od wczoraj bedzie chyba nudno bo polskie gildie dosyc sporo sie udzialja na servie w pvp. Najgorsze jest wbicie tego lvl pozniej to miod. Na allegro widzialem archera 60 lvl z eq za 60 zl ja bym kupil chyba gdybym teraz zaczynal. jesli bedziesz grac alda na esseni to pemuj kaax albo gregu i sie powolaj na mnie, mozesz tez pemnac wilqu i zapytac czy robi za zeta :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 09:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
widzialem Tere za 159 zl w MM kolekcjonerska edycja :) , to ile kosztuje zwykla? ,cena fajna

zwykla w okolicach 100zl


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 13:33 
Cytuj  
mialem grac w diablo 3 ale nigdzie nie idzie kupic w rozsadnej cenie

za jakis tydzien powinienem miec wiecej czasu na zabawe , raczej wole od zera sie bawic
skoro mowicie ze levelowanie jest do ogarniecia dla notime'ow i 60 idzie wbic w rozsadnym czasie to ok


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 14:47 
Cytuj  
no jak qde nicka nie chce podac nick poziomka to sie rozumie samo przez siebie..:)
z tych co grali np w l2 to jest pare osob -ambery sa ale na sammelu..
a na esseni to wiem ze sylvian jest, kassei ( z tego forum) i pare innych osob


piszpan: nie no nie p[rzesadzam, bo ja na tym moim marnym 40 lvlu..za chiny nie mam wiecej niz 200-300 golda..
ale znajomi sie chwlaili ze tego 1 dnia kiedy bug odkryty zostal po maintenansie zarobili po 3-5k gold..
sprzedajac wlasnie te syfne bronie do enchantu po 100-200 goldow:)
a takich osob ktorzy mieli mase rupieci w banku i wrzucili je na rynek bylo sporo

no pierwszy moment prawdy przyjdzie po darmowym miesiacu, zobaczymy ile osob tak naprawde bedzie gralo..
Tez mialem kupic diablo3..ale szczerze to nie wiem czy ta gra warta jest swojej ceny..
musialbym pewnie pograc ze 3 dni aby ocenic

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 14:57 
Cytuj  
@Poziomka - według mnie ci, co się dorobili na białych i zielonych crapach zarobili to w pełni uczciwie wykorzystując zachłanność eksploiterów.
A co do sprzedanych broni/armora +9, to powinni obniżyć ją do +6 i dać bana/bloka na osobę, która eksploitowała - jeżeli ktoś kupował taką broń/armor tamtego dnia, to sam sobie jest winny.

A gold na 60 lvlu robi się nie tak trudno. Wbijająć 60 lvl miałem T12 złoty eq z questów i 4k+ golda nie zarabiając kasy inaczej, niż sprzedając u merchanta crapy i robiąc questy.
Na 60+ farmiąc dpsem moby można zarobić 200-500 golda/godzinę w zależności od dropu (jak masz szczęście to za dobry drop możesz dostać nawet 400g na ah).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 17:37 
Cytuj  
tak przeczytalem jednym okiem recenzje TERY i tak:
jest fajnie bo jest celowniczek a reszta to sztampa z innych mmo (co w sumie wada nie jest)
system polityki juz jest ingame? , jak to ma dzialac w ogole?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 18:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tak przeczytalem jednym okiem recenzje TERY i tak:
jest fajnie bo jest celowniczek a reszta to sztampa z innych mmo (co w sumie wada nie jest)
system polityki juz jest ingame? , jak to ma dzialac w ogole?

Wlasnie w tym rzecz. Fenomen (?) tej gry polega na tym, ze wszystko poza combatem jest w niej sztampowe i do dupy.
Ale celownik dodaje tak duzy fun factor, ze reszta poprostu sie nie liczy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2012, 07:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tak przeczytalem jednym okiem recenzje TERY i tak:
jest fajnie bo jest celowniczek a reszta to sztampa z innych mmo (co w sumie wada nie jest)
system polityki juz jest ingame? , jak to ma dzialac w ogole?


olej to i kup dayz :)
a potem gw2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2012, 12:50 
Cytuj  
a za ile jest to DayZ? , bo chlopaki na vent poradzili mi zebym spytal Cie czy nie sprzedasz Diablo 3 :)

bede wczesniej w domu dzisiaj bo dzieci mialy tylko przedstawienie , to sie odezwe jakos za pare h


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2012, 16:55 
Cytuj  
dodatek Operation Arrowhead jest za 15 ojro. Podstawke bylo mozna dotychczas brac z cd action. Jesli nie masz podstawki to okolo 25 ojro na steam Combined Operations i chyba nie ma roznic w cenie. Ostatnio na us amazonie byl dodatek za 10$ i bylo tez promo na greenmangaming.

jest tez takie cos ale nie wiem czy to jest w porzadku stronka http://www.cdkeyhouse.com/video-games/s ... whead-_118
http://www.amazon.com/Arma-2-Combined-O ... B003JZNDN4

wszystko co potrzeba http://imgur.com/MAT22


_________________
.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 18:45 
Cytuj  
Nowe informacje dotyczące Queen of Argon Part 2

https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=97015

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:27 
Cytuj  
Przyznać się kto przedłużył subskrypcje :)

Ja sobie przedłużyłem na 2 m-ce timecardem (pro-tip timecardy wychodzą znacząco taniej, niż abonament).
Obecnie pimpuje swój T11 PvP set :)

Jest fajnie, jak jest z kim ganiać się w pvp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 12:36 
Cytuj  
Ja wykupiłem timecarda na kolejny miesiąc. Robię nową postać - berserkera, bo ludzie mówią, że to bezużyteczna klasa. Jak wprowadzą areny to zobaczymy kto jest beużyteczny. :lol:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 14:38 
Cytuj  
Najważniejsze to ogarnięci ludzie, z którymi można grać.
Im więcej gram, tym bardziej widzę, że w pvp każda klasa jest przydatna i każda klasa ma swoją rolę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 06:24 
Cytuj  
z zerkerem jest problem z tego co widze na 60..
idac na lepsza instancje czyli fok +inne...bardzo bardzo czesto zerker zostaje wyrzucony z grupy bo robi konkurencje lancerowi..

wiadomo roluja ten sam sprzet..i jest wybor lancer emo odchodzi =grupa sie rozpada
wywalamy zerka i znajdujemy innego dpsa w 2 minuty..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.