mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 17:59 
Cytuj  
w sumie to CSGO...


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:16 
Cytuj  
Fallout 2 z megamodem
Warcraft 3 multi okazjonalnie (choć głównie puby, na ladder nie mam już siły i chęci - za 'trudno' i 'nerwowo')
Civ IV
GW2 BWE

Jak się dorobie lepszego kompa - to ze 2-3 tytuły czekają w kolejce do przetestowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 19:25 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Nowy Caveman2Cosmos dla CIV. Jak skoncze to zabieram sie za zamodowany M&B.


Jak tego moda zainstalowac? Po prostu wrzucic rozpakowanego zipa do folderu z Beyond the Sword?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 19:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Nowy Caveman2Cosmos dla CIV. Jak skoncze to zabieram sie za zamodowany M&B.


Jak tego moda zainstalowac? Po prostu wrzucic rozpakowanego zipa do folderu z Beyond the Sword?


Wrzuc razpakowanego moda do podkatalogu Mods w Beyond the Sword. Pozniej odpal gre, wybierz Advanced>Load mod i poczekaj, az sie mod odpali.
Musisz miec gre spatchowana do 3.19.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 22:42 
Cytuj  
czekam na :
dostawe d3 :P
ochote żeby pożyczyć max payne 3
hitman absolution
bioschock infinite
klucz do cs-go

gram czasem w quake live, a tak to na gitarze, oprócz tego próbuję przejść sesję na studiach :P

miałem wrócić na trochę do wow (sor), ale jednak typowy syndrom "pograłem dwa dni trzeciego zapomniałem odpalić i tak już zostało" zadziałał, no i dobrze (to samo miałem praktycznie z każdą grą po Mafii 2 którą jednak z sentymentu przeszedłem, ze skajrimem włącznie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 23:18 
Cytuj  
-world of tanks - bo jest zajebistą grą zespołową, dla mnie fenomen ostatnich lat ;>
-fifa 12 euro - bo jest euro i lubię gałę ;>
-d3 HC - bo jest adrenalinka i fun, w soft core chyba by mi się już nie chciało włączać tej gry..

Z gier, które przechodzę i nie mogę przejść:
-max payne 3 - bo mam mega sentyment do poprzednich części
-syndicate - zaskoczył mnie dobry klimat, chociaż wiadomo, że to nie to samo co poprzednie części, ale ogólnie jest na +
-alan wake - gierka trochę schematyczna, ale klimacik miazga

Na co czekam ? W zasadzie nawet nie wiem co interesującego będzie miało premierę w najbliższym czasie, na pewno dark souls, bo nie grałem jeszcze, konsol się pozbyłem jakiś czas temu i będzie dobra okazja do przetestowania tego tytułu. Gw2 pewnie też sprawdzę, bo jak grać w mmo to tylko po premierze, no i będzie okazja znowu z ludkami z forum w coś popykać.


_________________
@polygamia

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 08:48 
Cytuj  
Zauważyłem, że niektórzy, na innych forach, podniecają się nadchodzącym Endless Space, jako następcą Master of Orion, bla bla bla, ile razy to już słyszałem. Filmiki z bety szczególnie mnie nie przekonały, chociaż combat system wygląda oryginalnie (mix z jakąś karcianką). Można kupić pre order i już grać w betę, podobnie jak z Fallen Enchantress.

Poza tym gram w dość trudnego moda do M&B:Warband Brytenwalda - VI-VIII wiek z mapką Anglii.

Na parę dni wciągnął mnie też indie Kerbal Space Program w darmowej wersji. Zabawa z fizyką lotów kosmicznych. Niestety gra jest w fazie alfa i ma po prostu mało z planowanych ficzerów, więc szybko się nudzi. Płatna wersja na razie oferuje niewiele więcej i jest bardziej wsparciem dla twórców. Zajebiście udany tytuł easy to learn, hard to master - dzięki pierwszemu nie odrzuca, a dzięki drugiemu wciąga bardzo mocno na te kilka dni.

Od czasu do czasu Capitalism II i czekam na odświeżenie/addon Capitalism Lab, który powstaje od jakiegoś czasu. Zainteresowanych odsyłam na forum Enlight.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 09:18 
Cytuj  
Endless Space i Mortal Online

Mortal na trialu - gra ma w sobie coś... klimat bycia leszczem który budzi się za bramą miasta, umie tylko zbierać grzyby, potem uczy się oswajać konie, machać mieczem etc. Umiejętności lvluje się relatywnie szybko, możliwości w grze - masa, genialnie wciągający crafting, housing, teritorry control itp.
Gra niestety ma zrąbany/źle wdrożony silnik. Jest znacznie lepiej niż po premierze - jednak lewitujące konie, zapadanie się pod ziemię, wywalające się czasem nieco tekstury... no na to trzeba być przygotowanym, przy czym devsi wrzucają newsa, że w następnym dodatku poprawią teksturę zbroi i dodadzą "illegal items". Wrażenie jest raczej takie jak by się grało w fanowską produkcję a nie pełnoprawny produkt z gatunku p2p - z drugiej strony - sam system jest świetny.

Endless Space - moim zdaniem win. Mam alphę/betę od niedawna i faktycznie Master of Orion w nowym wydaniu, nowej oprawie itd. Walka nieco uboga na tych kartach - rozwiązanie z MO nie było idealne ale chyba lekko lepsze. Z fajnych elementów których nie było w MO (lub już nie pamiętam): bohaterowie, surowce strategiczne, luxury goods i ich monopole które potrafią dać przewagę, eksploracja księżyców przy planetach, focusy na każdej planecie dodające bonus itp.
Pograłem dwa dni i jestem w 1/3 rozgrywki w medium galaktyce z 3 przeciwnikami. Gra ma power. Można kupować spokojnie na tym etapie daje dużo zabawy a twórcy twierdzą że będzie nawet lepiej.

Na co czekam:
XCOM, mechwarrior tactics i projekty z kickstartera - Shadowrun i Wasteland 2


_________________
Muminki Cię śledzą, uduszą i zjedzą
Mumiiinki...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 09:38 
Cytuj  
Cybot napisał(a):
Walka nieco uboga na tych kartach - rozwiązanie z MO nie było idealne ale chyba lekko lepsze.


Właśnie o to chodzi, że żaden z kolejnych pretendentów do bycia następcą nie miał takiej walki, której zalety wychodziły jak się pograło z ludźmi ze światowej ligi i popatrzyło się co oni tam wyrabiali. To było ogromne pole do popisu. Pro playerzy projektowali oszczędne, "zadaniowe" statki których AI nigdy by nie ogarnęło i nie potrafiło obliczyć wyników walki w trybie automatycznym; prowadzili super skuteczne wojny partyzanckie; kasowali noobów, którym wydawało się, że mając 4x silniejsze gospodarki i budując największe statki wygrają; bez czytania tutoriali i nauki gry od nowa plus kilkunastu+ przegranych w multi nie dało się nawet przeżyć do 100 tury. Dla mnie ten system walki jest odpowiedzialny za więcej niż 50% miodności płynącej z gameplay'a, wręcz definiował grę. Może dla kogoś kto patrzy tylko na aspekt strategiczny, a nie taktyczny to byli jacyś następcy, ale dla mnie Endless Space właśnie z tego względu nie może już na starcie uchodzić za następcę. Co wcale nie oznacza, że nie będzie to bardzo fajna gra i pewnie w nią zagram, ale raczej w pełną wersję dopiero, bo po Fallen Enchantress dość mam wczesnych rozwojowych wersji.


Ostatnio edytowano 12 cze 2012, 09:53 przez Meta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 09:50 
Cytuj  
D3 i LOTRO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 09:56 
Cytuj  
ogolnie do grania to mam wuchte tylko czasu malo i zostaje CSGO...

poza tym do grania mam:
- DayZ
- Dota 2
- Warband/Napoleonic
- Fallen Enchantress
- Skyrim
- Grimrock (musze sie zebrac w sobie i to przejsc lol)
- Wiedzmin 2
- SC2 xD

czekam na np. Shootmania, HotS.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 11:40 
Cytuj  
Battlefield 3 poki co na PS3 ...
Red Dead Redemption na Xboxie ...
Wiedzmin 2 poki co na Xboxie ...

Jak przyjedzie nowy lap to:
Battlefield 3 ...
Skyrim ...
Wiedzmin 2 ...
Bioshock 1 i 2 ...
Fallout 3 i New Vegas ...
Legend of Grimrock ...
Wszystkie Stalkery z modami ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 14:17 
Cytuj  
z takim zestawem to będzie granie do listopada imo :)

btw wtf z tymi mechwarriorami? najpierw był jakiś genialnie wyglądający gameplay w mieście czegoś co miało być chyba mw5, potem widzialem średnie gameplaye mechwarrior online, teraz jakiś tactics?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 15:09 
Cytuj  
Tylko Dota2.


W wakacje nadrobie single jakies, poobczajam zmodowane Fallouty, Stalkery i inne takie. I planuje ps3 sobie skombinowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 15:51 
Cytuj  
Diablo3 zassalo i nie puszcza na razie, aczkolwiek troche szkoda, ze jest to singiel online z funkcja coopa.

Przed premiera d3 kupilem alfe Endless Space- pogralem nascie godzin (tez zasysa niemilosiernie) i zapowiada sie b.fajna strategia 4x, aczkolwiek wiele dalbym za nastepna czesc space empires. Takze jak znajde czas to na miejsce d3 wskakuje endless space, chcoiaz pewnie z dalsza gra poczekam az wyjdzie full.


Ostatnio edytowano 12 cze 2012, 15:57 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 15:51 
Cytuj  
O, jeszcze bym dodał Dungeons of Dredmor. Bo nowy darmowy DLC wyszedł. Bardziej mnie wciągnął niż jakieś tam Grimrocki.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 18:33 
Cytuj  
Wiedźmin 2
Crysis 2
Forza 4

i
ramtamtamtam

Vampire The Masquerade: Redemption :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 13:10 
Cytuj  
znalazlem swietna stronke oferujaca serwery do minecrafta w stylu hunger games. swietnie wykonane i maja laddery, niezle wciaga.

http://www.toomanyservers.com/

no to teraz gram w minecrafta


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 13:49 
Cytuj  
civ5 w oczekiwaniu na dodatek , będzie jak civ 4 wreszcie :P
d3
skyrim - wciąż daje masę funu
bf3 grałbym gdyby nie ssali tak z dodatków
mw3 i cs:go - zmęczony ostatnio na fpsy ale coś tam gram

elemetal FE czeka w kolejce
bioshock 1 i 2 zaczęte czekają w steam cloud na więcej czasu.

na nic nie czekam, żadnych gier nie będę kupował w najbliższym czasie. nawet w weekend w gw2 mi sie nie chcialo grac - mmo to taki złodziej czasu
żadnych F2P nie będę grał bo kasę ciągną bardziej niż abonament


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:02 
Cytuj  
dote2 moglbys sprawdzic. Ja nigdy ani grosza nei wydalem na f2p ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.