mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dote2 moglbys sprawdzic. Ja nigdy ani grosza nei wydalem na f2p ;)
mam dote2 i nie gram bo to jest nie dla mnie. nie mam zamiaru skupiać się na rundzie godzinę a jak spierdolę to być feederem.
nie chce mi się. pograłem i nie mam na to czasu - za długie są mecze.

lola wole z tych dwóch ostatecznie ale też mi się nie chce :wink:

ja wydałem na czołgi imho bez premium to dla chińczyków


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 21:42 
Cytuj  
Desh zacząłeś dopiero grać w WoT czy wcześniej już śmigałeś ? ;>
Spoiler:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 21:46 
Cytuj  
tez mam problem z dlugimi meczami w dota2, w sc2 troche podobnie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 22:34 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Desh zacząłeś dopiero grać w WoT czy wcześniej już śmigałeś ? ;>
ja juz skonczylem gdzies mniej wiecej jak dali usa td. Mam czolgi na poziomie 7-8 tier - duzo czolgow....


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 22:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tez mam problem z dlugimi meczami w dota2, w sc2 troche podobnie.


Robisz alliny i po problemie ;) w sc2 imo srednio to z 15min jedna gra, wiec troszke szybciej niz w grach moba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 22:52 
Cytuj  
tylko, ze alliny moga nie wchodzic ;d a jak vs zerg, to jak juz jest 25 min gry to juz mi sie odechciewa.. ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 07:40 
Cytuj  
Naparzam D3 jak na razie nie schodzi z mojego spectrum zainteresowania, okazjonalnie WoT bo to produkt ktory jest leaderem w swojej klasie i nie tylko. A na deser dla relaksu wrzucam sobie loty 737 ngx z rex2 na FSXie lub A10 thunderbolt DCS


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 11:12 
Cytuj  
Blacklight retribution - na ta chwile imo jedyny sensowny fps. Male mapy, szybka (jak na dzisiejsze standardy) rozgrywka i bardzo duze mozliwosci modyfikacji sprzetu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 11:22 
Cytuj  
bullshit ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 11:43 
Cytuj  
nie znasz sie:P


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 12:05 
Cytuj  
chyba Ty ;d

z darmowek to polecam TF2 jak juz ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 12:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bullshit ;d


A tak serio to grales w ogole chociaz przez chwile w Blacklighta?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
Tak gralem i mi nie podchodzi. Generalnie nie lubie wciskania jakis item shopow a szczegolnie do fpsow. Troche z tego wzgledu az tak bardzo nie chce mi sie grac w tribes. Chyba w blacklight mozna grac totalnie za free ale jakos to dzialalo dla mnie drazniaco, bo odnioslem wrazenie, ze Ci co zaplacili jednak maja znaczna przewage, w tribes az tak tego ni odczulem. Gameplay mnie nie zachwycil. Dlatego po co mam w to grac jesli są lepsze tytuly, ofkorz moim zdaniem. Predzej zagram w tribes i tf2, CSGO, RO2 a nawet BF3. Nie ma tragedii, jest lepsze od nowego CoDa ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 13:18 
Cytuj  
Ja gram za free i problemu nie ma.
Taki BF3 w porownaniu do Blacklighta jest wolny, camperski i ma plaskie mapy. To zupelnie inny rodzaj rozgrywki. Co kto woli:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 13:27 
Cytuj  
Ja w bf3 nie gram, pisalem, ze predzej zagram w bf3, ale osobiscie mi sie nie chce.


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 23:19 
Cytuj  
przeszedlem payne'a, gram troche w bf3, d3 i wieska 2 drugi raz przechodze. mimo wszystko mialem jakies uczucie niedosytu, sciagnalem fallouta 2, glupie 700mb, zainstalowalem i jaram sie jak dzieciak, ten dreszcz emocji w kopaniu sie ze skorpionami i mrowkami w swiatyni na samym poczatku ahhh

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 09:04 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
przeszedlem payne'a, gram troche w bf3, d3 i wieska 2 drugi raz przechodze. mimo wszystko mialem jakies uczucie niedosytu, sciagnalem fallouta 2, glupie 700mb, zainstalowalem i jaram sie jak dzieciak, ten dreszcz emocji w kopaniu sie ze skorpionami i mrowkami w swiatyni na samym poczatku ahhh


Polecam ci megamoda do Fallouta 2 (2 x większy świat 2 razy więcej contentu no i jest trudniej)

Or inne mody(a sporo tego wyszło) http://www.nma-fallout.com/

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 10:09 
Cytuj  
No wlasnie zaciekawil mnie twoj post i sciagnalem od razu tego megamoda, ale mi crashował + trudnosc podsrubowali na tyle, ze bez rozwinietego lockpicka na starcie to nie moglem wyjsc nawet ze swiatyni, wiec odpuscilem ;) contentu i tak tam jest od zajebania

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 11:56 
Cytuj  
Ze świątyni nie wychodzi się w megamodzie z użyciem lockpicka:P Gadka :D + trza trochę pokombinować. Ewentualnie można skorzystać z solucji : http://falloutmods.wikia.com/wiki/Megamod_Guide

http://www.moddb.com/mods/mib88-megamod

Co do crashy to trza zgrać i wrzucić dodatkowy plik(dude.txt jak dobrze pamietam) info na forum (chyba w tym temacie jest info co i jak) http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=58879

Goły F2 jest niezły, ale z megamodem jest po prostu mEgA !

New locations (nie wszystkie)

A Letter From The Past random encounter
Abbey Location - Enhanced. Requires a quest to find and there are now quests to do for the monks.
Bunker 21 and Truck Locations- Slightly enhanced i.e. requires a quest to find.
Carson City and many smaller locations from Alternative Life mod.
Cold Hearts and modoc revisted- Chris Parks and Dude101
EPA- Chris Parks
New Vision Final
Primitive Tribe- Chris Parks
Scrap heap AKA FO1 demo town.
Vault 14
Vault 23

Enhancements

B-Team Armor Mod
Cult of Personality Fix
Dominion mod world map I.E. expands down into FO1 territory.
Enhanced Skynet - Body upgrades. Works Correctly now!
Enhanced Davin Script (For Females Only!)
Freelance slavery - Male and female slaves can sometimes be taken of some of the critters in the wasteland
Friendly Klint 2
FO2 Graphics Upgrade Patch (FO2GUP)Alpha
Gila Lizard and Cockroach critters from FOXP mod (WIP)
Gecko enclave encounter
Kaga
Killap's Fallout 2 patch
Lootable Armor
Marcus armour from V14 mod
Miria mod
Mr Fixit
mysterious stranger mod
NPC Armor mod
Seraph's Fallout 2 Mod
Vertibird mod> it allows the player to Steal a Vertibird from Navarro. V1.4 allows for the transportation of your car in the Vertibird.

This is included in the MIB88 Megamod
Wasteland Taxi
Added a number of new load screens from various mods and Fallout 1
components of the Alternative Life mod, translated by Team MIB.


W przyszłości ma dojść lokacja z podwodnym okrętem atomowym na pustyni(chyba or już dodali,ale nie znalazłem)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
damn, chyba jednak dam jeszcze raz szanse, a juz tak daleko bylem ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.