mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2003, 20:15 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze to p33nz0r z battlenet.pl nasprowadzal kolegow, ktorzy wstydza sie swojego prawdziwego nicka i dlatego to tak ostatnio wyglada:( Od jakiegos czasu co drugi uzytkownik, ktory sie tu rejestruje zaczyna swoja kariere od flamowania i/lub trollowania...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:16 
Cytuj  
Hekeke, kariere od czegos zaczac trzeba.
Jednym wychodzi to lepiej, a innym gorzej.
Wracajac do tematu, to nie wiem czy WoW bedzie dobra gra, czy marna. Okaze sie jak wreszcie wyjdzie.
A grafika mi sie osobicie podoba.
Karykaturalna, kreskowkowa ale pozostajaca w klimacie fantasy.
Poogladalem sobie screeny Warhammer Online, kora jest robiona na powaznie, z powaznymi 'realistycznymi' postaciami i malo nie zdechlem ze smiechu, bo takiej tandety to nie widzialem do czasu gdy lider ich troj wystapil w czerwonych wlosach %).
Wole dobra karykature, niz realizm rodem z portretow robionych na ulicy.
d.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 14:43 
Cytuj  
Ano wlasnie :smile:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 18:54 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-16 14:16, dIABEU napisał:
Wole dobra karykature, niz realizm rodem z portretow robionych na ulicy.


albo plastik z Middle-Earth Online


_________________
you are already dead


Posty: 1
Dołączył(a): 27.09.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 17:02 
Cytuj  
Nie wiem czego sie czepiacie naprawde. Jeden uważa ze sami idioci beda grac w wow, jedni twierdza ze grafika smerfowa, kolejny ze mapa do dupy, jeszcze kolejny ze blizzard nie umie strony zrobic.
Odpowiem wam na pare pytan.
1. Wiesz co wole byc idiotą grającym w WoW niz koleisiem którego jedyną pasia jest krytykowanie gry która nawet jeszcze niewyszla.
2.Smerfowa grafika - ty chyba nie wiesz co mówisz a co chcesz wsadzic Warcrafta do mrocznego swiata WarHammera ?? Dzeki tej "Smerfowej grafice" ta gra ma klimat i bez niej by była poprostu biedna. Mi to odpowiada.
3.Mapa nie jest skonczona i jest pare miast na krzyz "bo nie jest skonczona"

Skreslacie gre zanim wyjdze, wiec zycze wam powodzenia. A co gra bedze miala takiego ze ci "idioci" beda w nia grac ?? polecam poczytanie battlenet.pl czy chociasz http://www.blizzard.com/wow/ wiecie to nieboli !!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 18:42 
Cytuj  
No i na chu^Holere odswiezasz stary watek? Pokaz mi post w ktorym ktos napisal, ze "w WoW beda grac idioci" . To, ze komus sie nie podoba gra przed wyjsciem to jego prywatna sprawa, wiec nie rozumiem Twojego zbulwersowania ;(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 19:07 
Cytuj  
jeszcze kolejny ze blizzard nie umie strony zrobic

To byl taki zarcik... Lowilem umyslowe plotki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.