mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 21:52 
Cytuj  
O, przyszly murzyny. Jakos do gier nie pasuja.

eDIT: chyba rok temu ten sam zestaw gral, i te w fatality sie bawili


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 21:57 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
O, przyszly murzyny. Jakos do gier nie pasuja.


Do bijatyk pasują idealnie i gra ich w pizdu.

W Soul Calibura zwłaszcza.

Edit: Super Fatality Kurwo!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 22:39 
Cytuj  
Mileena odpadła :< Perfect Legend to jednak kosa.

O kurde, finał MK to będzie EVO moment jak nic.

Edit: O JEZU RAIN.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:05 
Cytuj  
WOW OH WOW.

WOW.

OH WOW.

OH MAN OH GOD OH MAN.

WOW.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:07 
Cytuj  
Świetny turniej. O dziwo nie taki Hype jak przy SCV, ale i tak było mega. To teraz KOFXIII, UMVC3 (Mój favorite) i SF:AE (Gra w którą staram się teraz nauczyć grać) Chyba dziś spać nie pójdę ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:09 
Cytuj  
Eeee kurwa Perfect Legend. :/

fail wogoel mi sie nie podoba jak on gra. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:10 
Cytuj  
a SFxTekken to fail?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:17 
Cytuj  
@High
Imo tak. Postacie robią mały dmg, pociski są strasznie wolne. Timer strasznie szybki. Byle jaki cios generuje ci bara, bez którego nie zrobisz dmg. Grasz dwiema postaciami, kiedy je zmieniasz druga regeneruje bardzo dużo życia w bardzo szybki tempie. Ogólnie 90% czasu gra wygląda tak:

1 runda - Postacie ze sobą walczą, któraś uzyskuje przewagę. Zaczyna uciekać, a ta ranna zmienia na drugą. Z daleka od przeciwnika wygrywający robi ciosy aby budować metera, a ten który przegrywa goni go aby nie przegrać.

2 runda - Postać która ma większy meter stara się go wykorzystać na 1-2 porządne komba, i uciekać resztę walki.

Dzisiaj na finałach EVO gdy grały 4-6? najlepsze teamy na świecie, (w teorii) w pewnym momencie dwie postacie stały obok siebie kiedy było 10 sekund timerze i nawet się nie atakowały tylko budowały meter bo jeden team nie miał już możliwości się odbić. Przez 10 sekund. W Fighterze. GG.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a SFxTekken to fail?


Kinda.

Fajnie się w to gra (ciekawi fighterzy) ale nie lubię 2v2 + na pro level troche nudna. No i samo jabowanie + granie na czas praktycznie. Meh.

No i kurwa praktycznie w każdej grze Ryu, najnudniejszy main character w bijatykach ever chyba.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:22 
Cytuj  
SfxTK fail. Zwykly SF4 o wiele lepszy.

Zreszta wszystko co ma w nazwie Tekken od paru lat to fail. Mniejszy lub wiekszy.

Za chwile KOF13. Daaaaaaaawno w KOF nie gralem. Pamietam z automatow lolz. : ) Gralem zawsze Korea gdzie byl Kim Karateka, Freedy Kruger w wersji mini i grubas z kula o nogi xD
Dalej sa komba po kilkadziesiat hitow na miekko? :)

EDITL Teraz VF5 - boska gra. Kazda czesc. Ale nie na mojego skilla. :)

hehe.. w ciagu jednej walki VF5 widzialem wiecej kombosow/stringow/kombinacji ciosow i rotow niz przez calego Mortala :) Masakryczna gra.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2012, 23:28 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:28 
Cytuj  
a to to jest 2vs2 tylko? failzor ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:37 
Cytuj  
Ogólnie bijatyki moim okiem:

Mortal Kombat 9 - Bardzo łatwa, wygodny learning curve, efektowna, dobra na kanapę i na "pro" grę. Na dłuższą metę trochę płytka, ale chyba obecnie najlepsza bijatyka na "pierwszą bijatykę" jak i "bijatykę do piwka"

Ultimate Marvel vs Capcom 3 (ale jest plota, że zapowiedzą na tym EVO nową wersję, więc radzę poczekać) - Mój personal favorite. Najładniejsza/Najbardziej efektowna IMO. Strasznie skomplikowana, bardzo ostry learning curve. Jeżeli nie wiesz co się dzieje, ~30 sekund i tracisz 3 postacie. Obecnie jest dla mnie za trudna, odpuściłem sobie ją na razie ;)

King of Fighters XIII - Podobno jedna z lepszych części od lat. Mało o niej wiem, tyle co z ogarnięcia dema. Pewnie kupie, ale nie za full price. Wydaje się mieć wiele skomplikowanych mechanik typu dodge, jakieś bloki ciekawe itd. (piszę z pamięci, nie bić)

Blazblue Jakaśtamwersja (Jest już chyba 3-4, pogubiłem się) - Spirytualny kontynuator serii Guilty Gear. Podobny styl graficzny i mechanika, bardzo execution heavy, ponoć strasznie trudna. Grałem 20 minut, nie umiem stwierdzić czy mi się podobała, i czy to prawda. W pewny kręgach baaardzo lubiana, ale przez trudność za dużo osób w to nie gra.

Soul Calibur V - Niby najlepsza część od czasów Soul Calibura II (uznawany za najlepszą turniejową część). Kupuję za parę dni, na dzisiejszym EVO wyglądało bardzo fajnie. Przeglądając Wiki zobaczyłem że ma dość deep mechanikę.

Street Fighter IV Arcade Edition - Nie trzeba przedstawiać, obecny król tournamentów razem z Marvelem. Niby gorsza od Supera, gorszy balans ale Capcom zbyt popychał grę do przodu aby ludzie zostali przy Superze. Idealny balans między potrzebną wiedzą, execution, learning curvem i tempem rozgrywki.

Virtua Fighter 5* - Nie rozumiem tej gry, mało o niej wiem. Ale podobno Virtua Fighter5 to wstępnie bardzo fajny VF będący tym czego chcieli fani. Jednak gra wyszła niedawno i jeszcze nie wiadomo jak się to wszystko ułoży.

Skull Girls - Bardzo fajna 2D heavy execution gierka. Taki "flavor of the month". Niby wszystko idealnie, ale długo w to to się nie pogra. Ale miłe, tanie. Można przytulić i pograć kilka razy z kolegami.

Tekken 6 - Według pro sceny fail po doskonałej 5tej częsci, ja tam się nie znam i średnio lubię. Ale Tekken Tag Tournament 2 wygląda MEGA DOBRZE, może nawet kupię day one. Radzę się zainteresować.

Dead or Alive 4 - Bardzo nielubiana część. Efekciarstwo, i szczęście gra dużą rolę. Niedługo wychodzi nowa część, ale w przeciwieństwie do Tekken Taga, chyba będzie jeszcze gorsza niż lepsza. A szkoda. Genialny system kontr, głupio że tak się marnuje.

Z fajnych gier która mają jeszcze wyjść - Injustice Gods Amongst Us. Wygląda jak cross Mortal Kombat 9 z Dead or Alive 5 w świecie DC. Może być fajna kanapowa bijatyka, jednak tournamentów temu nie wróże.

Wychodzą też jakieś anime gierki, typu Persona jako bijatyka etc. Ale tym się nie interesuje. No i Street Fighter X Tekken, ale o tym pisałem wyżej.

A. I podobno Vampire Savior/Darkstalkers coś tam tworzą.

Edit: High, swapujesz postacie, można grać 1vs1 ale grasz dwiema postaciami.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2012, 23:53 przez WithnesS, łącznie edytowano 7 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:40 
Cytuj  
thx, no wiem jak to wyglada ale nigdy mi sie takie cus nie podobalo.

bylo trza kupic to ps3 ;p myslalem, by kupic cos na pieca ale chyba nie ma sensu.


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 lip 2012, 23:43 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:41 
Cytuj  
Szkoda, że zamiast zjebanego Blazblue nie ma odświeżonej graficznie wersji Guilty Gear XX.

Best bijatyka ever dla mnie, zaraz za nią Tekken 5.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:44 
Cytuj  
Guilty Gear XX Reload na PC rozjebala mi ze 4 klawiatury (takie po 20 zeta). Kupowalismy z kumplem juz na zapas :)
Czesto, gesto PC zaczynal piszczec od zbyt duzej ilosci komend (wcisnietych klawiszy) naraz. Nie wiem czy teraz to wogole jest mozliwe.

Good times :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:45 
Cytuj  
Ciekawostka. Śliczna azjatka z którą jest teraz wywiad to Kayo Police. Gra w SF4:AE używając C. Viper, jest znaną modelką, i...Facetem.

Co do Guilty Geara, to nie było tak że twórcy stracili do niego prawa i dlatego zrobili "nieoficjalny alternate universe" czyli Blazblue?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:48 
Cytuj  
Japonia. Co tu duzo mowic ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Guilty Gear XX Reload na PC rozjebala mi ze 4 klawiatury (takie po 20 zeta). Kupowalismy z kumplem juz na zapas :)
Czesto, gesto PC zaczynal piszczec od zbyt duzej ilosci komend (wcisnietych klawiszy) naraz. Nie wiem czy teraz to wogole jest mozliwe.

Good times :)


Świetna gra, postacie faktycznie różne, każda zajebiście oryginalna, zaprojektowana nawet main characters które z reguły w bijatykach są maksymalnie chujowe i nieinteresujące (przykład Ryju i Ken pedały) tutaj były super (Sol Badguy i Ky Kiske) a Millia Rage na wieki wieków amen pozostanie moją ulubioną postacią w bijatyce ever, ale zaraz za nią Bryan Fury z Tekkena.

A pierdolone Blazblue to pstrokate gówno z przebajerowanymi, kolorowymi generic anime postaciami bez charakteru (no dobra, Hazama jest wyjątkiem może). Damn. Co im strzeliło do łba olewać GG? Zrobili by refresh jak Capcom z Street Fighterem i wszystko mogłoby klęknąć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 8 lip 2012, 23:59 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:52 
Cytuj  
http://www.vg247.com/2011/05/25/guilty- ... ers-hands/

I wszystko jasne. Odzyskali nie tak dawno prawa. Na pewno coś wydadzą, szczególnie że przeżywamy ponowny rozkwit jeżeli chodzi o Fightery. Trzeba tylko poczekać.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 23:55 
Cytuj  
Obrazek

I wszystko w temacie :) Best fighter char ever : )

Jak zrobia takie remake jak SF4 to sie posikam ze szczescia.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.