mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 22:00 
 
Czy tylko ja tutaj jaram sie Darksiders 2? :D

http://youtu.be/1mJNuP1DfkE

Kurwina, to bedzie epicka gra :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 22:32 
 
raggnarok napisał(a):
Czy tylko ja tutaj jaram sie Darksiders 2? :D


Chyba tak ;P Poza tym Ty się wszystkim jarasz

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 22:43 
 
Widac jeszcze mnie moje hobby nie znudzilo, huehue. I nie jaram sie wszystkim, nie pierdol glupot. Nawet nie bede prosil o przyklady :)

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 00:43 
 
http://summerseal.com/
Forbidden 403 :S


_________________
BF3: hungrymumin

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 07:05 
 
raggnarok napisał(a):
Czy tylko ja tutaj jaram sie Darksiders 2? :D
http://youtu.be/1mJNuP1DfkE
Kurwina, to bedzie epicka gra :)


Wyglada jak zwykly slasher z konsoli. Po 5 minutach rzygasz ta epickoscia i wylaczasz gre.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 07:27 
 
Gal Civ 2 jeszcze przez 30 pare min za 3,74 e na steamie wyjebana w kosmos turowa strategia w kosmosie(jak ktos nie gral to warto)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 07:29 
 
warhameron napisał(a):
Gal Civ 2 jeszcze przez 30 pare min za 3,74 e na steamie wyjebana w kosmos turowa strategia w kosmosie(jak ktos nie gral to warto)

doslownie przed chwila wszedlem na steama i kupilem od razu - czekalem na ten deal :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 07:58 
 
warhameron napisał(a):
Od 2 dni mnie wsiorbał nowy JA


War, znalazles w tej grze moze przycisk do quick save, albo chociaz przycisk do save menu. W JA2 bylo to ctrl+s i ctrl+shift+s. Niestety w BIA nie dzialaja te skroty :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 08:03 
 
Wczoraj pograłem w Warlock - Master of the Arcane i okazuje się, że gierka całkiem miła i przyjemna. Takie połączenie Master of Magic i Civilization. Bardzo fajnie się w to gra. Przynajmniej narazie ;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 08:23 
 
raggnarok napisał(a):
Czy tylko ja tutaj jaram sie Darksiders 2? :D

http://youtu.be/1mJNuP1DfkE

Kurwina, to bedzie epicka gra :)

Ja czekam, bo strasznie podoba mi sie art style.
Ale bardziej mnie interesuje WH40K w ich wykonaniu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 09:48 
 
Sparth2 napisał(a):
warhameron napisał(a):
Od 2 dni mnie wsiorbał nowy JA


War, znalazles w tej grze moze przycisk do quick save, albo chociaz przycisk do save menu. W JA2 bylo to ctrl+s i ctrl+shift+s. Niestety w BIA nie dzialaja te skroty :(


Nawet nie szukałem, przyzwyczaiłem się do klikania. Po kilkuset razach szybko się to robi:D

Jedną walką miałem wczoraj epicką(przepompownia) ponad 2 godz się podkradałem pod budynek na dachu którego było 6 snajperów, z tyłu budynku 2, z przodu 1, a 4 w środku przeciwników.
Jak by nie zacząć tej walki to wtopa za każdym razem vs snajperzy (byli wyżej, schowani jeszcze za murkiem i workami z piaskiem) Rozstrzeliwali mnie. Alle podkradłem się 2 moimi tak(z lewej strony schowani w chaszczach) ,aby z lkm ów siekali tył budynku(wychodzących z niego), 2 od frontu co by robili hałas i na nich skupił się pierwszy ostrzał, a last hero obładowany granatami podkradł się pod bok budynku w celu obrzucenia dachu granatami oraz tyłu(zeszło 20 granatów).
Z naście razy próbowałem w końcu wyszło perfect<nikt nie zginął> (aż żałuję ,że nie nagrałem tej akcji). Ogromnym wyzwaniem jest synchronizacja w tej grze (z powodu braku tur, only aktywna pauza )--> dawno się tak dobrze nie bawiłem ! Polecam i koniecznie z modem!(all in one)

To krzyżówka rainbox six(i tym podobnych taktycznych gier z ufo aftermatch oraz serią commandos) jak mam porównać gameplay (rzut izo) + bonus ładnie wygląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 10:19 
 
daj link do opisu moda którego polecasz


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 10:42 
 
RufeN napisał(a):
warhameron napisał(a):
Gal Civ 2 jeszcze przez 30 pare min za 3,74 e na steamie wyjebana w kosmos turowa strategia w kosmosie(jak ktos nie gral to warto)

doslownie przed chwila wszedlem na steama i kupilem od razu - czekalem na ten deal :D


Fuck, teraz juz za 7.5E :(

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 11:35 
 
Deshroom napisał(a):
daj link do opisu moda którego polecasz


http://boards.jaggedalliance.com/index. ... -together/

SECOND ONE is working only with "Blue Dawn Mod" and "Firearms Rebalanced Experiment". FIRE

http://www.mediafire.com/?c5q124dpe1h2c zaciąg fire (all ma już w sobie)

Ja gram na wersji Version 1.13 (nie ma scrola w najemnikach, ale da sie ich przewijac bocznymi)


Nie rozkumałem jak naprawiać ekwipunek, ktoś wie? ( tylko bronie mi naprawia mój mechanik)

Parę tipsów:

-Najważniejsza jest szybkość strzelania (bonus itemy do broni) według mnie
-Sprawdzajcie jakie bronie preferuje dany najemniek(mało który ma skile, ale lepiej żeby ekspert od snajperki nie strzelał z lkm u)
-Wymieniajcie i naprawiajcie ekwipunek i broń po każdej cięższej walce
-Pamiętajcie o przeładowaniu i uzupełnieniu ammo (lkm strasznie szybko zużywają ammmo)
-Granaty i granatnik robią dobrze tłumnie zgromadzonej widowni :D
-Nie szarżuj bo cię wystrzelają
-Do walk nieopodal budynków i w środku używajcie karabinów automatycznych nie lkm ów pistoletów czy snajperek, maja krótszy czas na oddanie strzału itp
-Jesli zamierzacie kupować dlc z broniami itp to tylko nocną wersje ( bronie są week i tylko ciemny hełm i kurtka przydadzą się do nocnych akcji) dlc z dodatkowym contentem jeszcze nie kupiłem,czekam na -75% :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 14:25 
 
kurwa zaczynam sie nudzic ostatnio a bym cos pogral, w lola nie bede do rifta tez jakos nie chce mi sie wracac diablo raczej sprawdzic aukcje tylko. no posucha jest straszna ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 14:37 
 
Piszpan napisał(a):
kurwa zaczynam sie nudzic ostatnio a bym cos pogral, w lola nie bede do rifta tez jakos nie chce mi sie wracac diablo raczej sprawdzic aukcje tylko. no posucha jest straszna ;/

"Guild Wars 2" - jedyny słuszny wybór. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 14:45 
 
Dobrze, że mordkę dodałeś bo poczułbym się trolowany. Trzeba czekać na jesień, może się coś ciekawego pojawi, a na teraz inne zajęcia. Na przykład budowanie formy, którą można zimą zaprzepaścić przed kompem. ;>


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 15:51 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dobrze, że mordkę dodałeś bo poczułbym się trolowany. Trzeba czekać na jesień, może się coś ciekawego pojawi, a na teraz inne zajęcia. Na przykład budowanie formy, którą można zimą zaprzepaścić przed kompem. ;>

Tylko ja to napisałem całkiem serio. Poza "Guild Wars 2" czekam jeszcze na "Darksiders II" i "Borderlands 2". Chyba tyle. "Tomb Raidera" przesunęli stety lub niestety na przyszły rok dopiero, konkretnie na marzec. Także lista troszkę się uszczupliła. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 16:20 
 
Czekasz na to co ja :P Tyle, ze ja bym do tej listy dopisal jeszcze XCOMa no i Torchlight II.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 16:41 
 
wodny napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dobrze, że mordkę dodałeś bo poczułbym się trolowany. Trzeba czekać na jesień, może się coś ciekawego pojawi, a na teraz inne zajęcia. Na przykład budowanie formy, którą można zimą zaprzepaścić przed kompem. ;>

Tylko ja to napisałem całkiem serio. Poza "Guild Wars 2" czekam jeszcze na "Darksiders II" i "Borderlands 2". Chyba tyle. "Tomb Raidera" przesunęli stety lub niestety na przyszły rok dopiero, konkretnie na marzec. Także lista troszkę się uszczupliła. ;)


+1
Dla mnie dochodzi do tego PoE i na zime dodatek do RIFT o ile nie bedzie obsuwy. No i tez ofc Torchlight 2.

Reszta jest milczeniem (czyt. mniejszym lub wiekszym crapem, cash grabem lub failem). :)

Jest tez pare gierek w becie majacych potencjal (np Firefall).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.