mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 18:15 
Cytuj  
Ogolnie masa jest hero które sa cudowne do karania noobow w noobgrach (viper, spirit breaker etc) ale jak dojdziecie kawalek wyzej wcale nie bedzie tak rozowo i to was beda karac.
Imho lepiej od razu uczyc sie teamowych/uzytecznych hero.


No i 2 rzeczy ktore dla mnie sa ogromnie wazne, a raczej pomijane. Maja jednak ogromny wplyw na rozgrywke, zwlaszcze jeslie bierzemy je pod uwage od samego poczatku:

Mozna grac pasywnie, agresywnie i defensywnie. Wiekszosc (im nizszy poziom tym wiecej) ludzie gra pasywnie. To najgorsze co mozna zrobic. Nic to nie daje, a ryzyko wtopy zawsze jest.
Agresja natomiast to win-win (prawie).

Druga rzecz to orbwalking/calcelowanie animacji. Attack-move-attack-move. Myk polega na tym, zeby w momencie wypuszczenia ataku ranged czy hitniecia melee Natychmiast ruszyc sie za targetem, znow atak i znow ruszyc.
Dzieki temu nie traci sie czasu na animacje konczona atak i automatyczne podazanie za targetem.
Czesto w early jako support mozna wsadzic tak w uciekajacy/odchodzacy target 4 ataki zamiast 2. To 2x wiekszy dps.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 18:58 
Cytuj  
kurde jest tych troche hero a potrzebowalbym 2 w miare prostych do ogarniecia.

1. ranged ale z dobrym spierdalaniem ew. obrona idealnie mi sie gralo takim champem w lolu dokladnie nie pamietam ale byla taka magiczka z chargem takim jak ma warek w d3 ulti tez jakos takie miala.
2. tank nie musi miec dmg ale duza przezywalnosc (w lolu gralem zolwikiem)

gre juz mam, jak mi prezenty wyslalei na 2 rozne adresy majlowe to i tak odbiore 1 tylko?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 19:20 
Cytuj  
U mnie cos jest nie tak.
Po meczu mam poziom 22, doswiadczenia 222 i pelny pasek. Jako nick jest playername.
W menu glownym, przy przegladaniu postaci wszystko jest pomieszane. Tzn. zaden obrazek nie pasuje do nazwy champa. Nie wspomne juz o tym, ze to filtrowanie postaci do nauki w zaden sposob nie dziala (ale tak juz od poczatku mialem). Ktos ma podobnie?

W ciagniu dnia mialem info, ze klient jest nieaktualny i mam ponownie uruchomic. Zrobilem tak, ale nic sie nie aktualizowalo.

EDIT. To normalne, ze gry wyszukuje 2-3 minuty i to kilka razy, bo zawsze ktos sie rozlaczy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 19:28 
Cytuj  
Wlacz ponownie steama moze, jak wrocilem godzine temu do domu to sciagnelo mi aktualizacje 180mb jakos.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 19:29 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT. To normalne, ze gry wyszukuje 2-3 minuty i to kilka razy, bo zawsze ktos sie rozlaczy?



Tak. Zawsze sobie specuje w międzyczasie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 08:45 
Cytuj  
ogolnie bardzo fajnie ale:
1. cos wlasnie pomieszane ze specami w wyborze.
2. sam wybor to masakra jest jakas opcja zeby miec okno wyboru specow jak w przegladania specow poza gra?
3. podobnie itemki ale to tez chyba dlatego ze poki co czlowiek nie ogarnia.

zagralem 3-4 gry tylko . pierwsza sniperem i nic ciekawego szczerze ulti szalu nie robi przezywalnosc zadna zasieg tez bez rewelacji. gralem tez jakims czyms ale nie warto wspominac nawet. na koniec wzialem ancient taki lodowaty. no to jest to:) zajebiste ulti ale trzeba ogarnac, niezly dmg w pyte zasieg na 1 skillu ogolnie bardzo fajny nuker.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 08:48 
Cytuj  
Sniper jest dobry, kiedy go wyfarmisz. A dojscie do tego etapu moze byc problematyczne.
I jest dobry do harassowania przynajmniej na noob level ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 18:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mozna grac pasywnie, agresywnie i defensywnie. Wiekszosc (im nizszy poziom tym wiecej) ludzie gra pasywnie. To najgorsze co mozna zrobic. Nic to nie daje, a ryzyko wtopy zawsze jest.
Agresja natomiast to win-win (prawie).


Tak, tylko dobrze przy okazji znalezc sobie kumpli do gry. Jak potem sie chce byc solo-agresywnym na wyzszym MMR to mozna sie bardzo latwo i szybko zniechecic do gry (i agresywnej postawy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 21:09 
Cytuj  
Randomy tez podchwytuja, jak widza ze dziala. Dlatego ostatnio Tidehuntera ogarnialem, leeeroyyyy jeeeenkins! i do przodu jak dzik w zoledzie. Team najczeciej idzie za mna;]

Jeszcze SK/Svena ogarna to bedzie git. Chociaz ten drugi moze miec swietna lub beznadziejna gre.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 21:28 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Mam pytanie. W jaki sposób sterować swoimi summonami? Jak pety Enigmy? Trzeba zaznaczać myszką za każdym razem?
Bo czasem ciężko się to robi w ferworze walki :P

w opcjach jest "auto select summoned units", polecam przejrzenie opcji każdemu
w controls mozna tez podczepić klawisz pod "select all other units"


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 21:37 
Cytuj  
Nie pamiętam jak się ta opcja nazywała, ale ja trzymam ctrl by wydawać rozkazy wszystkim moim postaciom jednocześnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 23:50 
Cytuj  
templair assasin na razie na topie. prosta postac i nie wiadomo co z kasa robic, ostatnia gra 25 killi, zabijali mnie jak ogladalem itemy. tylko jesli ktos gral dluzej ta postacia w co ja ubierac od poczatku bo ten build z dotafire jakis kiepskawy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 09:45 
Cytuj  
U mnie Broodmother. Wydaje mi sie tak OP, ze to sie w glowie nie miesci ;)
Wystarczy zlozyc Soul Ring i siedzi na lini w nieskonczonosc.
Moze miec 8 pajeczyn, w ktorych jest niewidzialna, ma regen hp i speeda.
Zaczynajac gre na pubach jest nie do zabicia praktycznie, bo tutaj nikt nie kupuje itemow typu Dust.

Sprawdz sobie Piszpan, powinna Ci sie spodobac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 10:14 
Cytuj  
pewnie lukne ale poki co chcem dopracowac itemy pod ta. w ta dobre jest ze mozesz sie rzucic na 2-3 kolesi i albo 1-2 rozwalic i uciec albo zabic 3 na raz :) no chyba ze kolesie ogarnaiaja aoe detecty i silenca. jedynie nie do konca mi pasuje ulti.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 11:30 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
U mnie Broodmother. Wydaje mi sie tak OP, ze to sie w glowie nie miesci ;)
Wystarczy zlozyc Soul Ring i siedzi na lini w nieskonczonosc.
Moze miec 8 pajeczyn, w ktorych jest niewidzialna, ma regen hp i speeda.
Zaczynajac gre na pubach jest nie do zabicia praktycznie, bo tutaj nikt nie kupuje itemow typu Dust.

Sprawdz sobie Piszpan, powinna Ci sie spodobac.

wczoraj zjechałem bm 3 razy w early, wystarczą dwa sentry wardy.
Ja teraz ogarniam invokera i muszę przyznać, że żadna postać nie daje tyle frajdy co on. Szczególnie w late jak już mamy Invoke na lv5 i idzie cały zestaw spelli (10!) w przeciągu paru sekund.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 11:53 
Cytuj  
No tak jak pisalem, na poczatku nikt nie uzywa wardow i dusta, wiec mozna farmic bez stresu.

Co do Invokera, to po obejrzeniu kilku streamow wnioskuje, ze jest mocnym pickiem, bo w kazdej grze praktycznie byl.


Ostatnio edytowano 5 sie 2012, 12:05 przez D3jviD, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 12:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jedynie nie do konca mi pasuje ulti.


DObrze na run spotach je postawić bo na low pubach nikt nie warduje. Jak przeciwnik ma jungle hero to możesz mu wszystkie spawny zablokować ; p (przynajmniej mechanika hon na to pozwala, w dota2 wardy/gadgety też powinny)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 12:04 
Cytuj  
wejdzcie na kanal mmorpg.pl moze misie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 12:56 
Cytuj  
o dzieki za TA piszpan.
faktycznie dobry zeby sie poduczyc grac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 14:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
wejdzcie na kanal mmorpg.pl moze misie.


jak? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.